• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahojky holky!
monisku - ani si nás potkat nemohla, páč jsme měli ZOO naplánovanou až po o u maminky a to zrovna začalo pršet a ne a ne přestat, tak jsme do finále jeli na nákupky do Nisy, měli tam docela fajn slevy, tak jsme něco pokoupili, myslím, že by nás ta ZOO vyšla levněji :grinning: :grinning: :grinning:
Zoo musíme nechat na příště.
12. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-ok,vezmu ty moje a neboj,to ja bych tech ubrousku objednala vic,jsem na to "uchyl" :grinning:
12. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andarko chtěla jsem se zeptat kde se nechá u té Rychty zaparkovat aby jsem tam potom někde neblbla. :wink: Děkuji za info.Tak by nám mělo ve středu vyjíti počásko takže super.My přijedeme bud před jedenáctou nebo na jedenáctou,doufám že se malý trochu vychrupčí. :wink:
Jinak počásko si s námi opravdu hraje a už by nás mohlo zase chviličku hřát :wink: :slight_smile:
Jinak co se týče těch ubrousku určitě se podívám,hrozně obdivuji to,že je někdo tak šikovný a zvládne to,ale kdyby jste mě to někdo chtěl naučit jsem pro :wink: :wink:
12. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

připojuji se k jjj26 a hlavně kde to tam je,abych nešla do jiný hospody,by bodly nějaký fáborky :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

tady je jejich stránka

http://www.hostinecnarychte.cz/
12. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - tady nějaké foto, abys Rychtu poznala http://restaurace.infocesko.cz/content/machuv-kraj-restaurace-motoresty-hostinec-na-rychte-v-jestrebi.aspx - to fakt nemineš, je to hned u silnice u křižovatky
13. črc 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ a parkovat se da pred, to uvidite je tam vetsinou dost aut :wink:
13. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tý voe Marcel, tak to je teda pěknej výběr zmrzliny,.
už si nějkaou takovou tu spešl ochutnala.
si nedokážu představit vepřoknedlovou zmrzlinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - já sem konzerva, moc neexperimentuju :wink: Však přijeť, dojdem ochutnat :wink:
Nebo bysme mohli dát srazoš někdy tady u nás a půjdem tam všechny :grinning: na posezení tu nic moc s dětma není, ale dá se jít na venkovní zahrádku a prochajda k tomu a je to :wink:
13. črc 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Andarko,tak vezmi a když nevybereme,tak se pak objedná něco.....a Moniska taky jukne :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, mame rezervacku-akorat prej nejde na terasku dat rezervacka, ale kdyz prijdeme v 11, tak by melo byt volno, tak jinak to mame pripadne do nekuraku :wink: Ale cisnik byl moc milej, ze to prej nejak udelaj. No a je to na moje jmeno Marková (tak pamatovat), protoze ja jedu jeste ve stredu rano s Majdou na kontrolu (jeli jsme dneska a nebyl tam doktor!) :angry: , taky ma chudinka bolavy ocicko, tece ji z toho hnis, vubec nevim z ceho to ma, zacalo to vcera :frowning2:
Tak jsem rikala, ze nas bude cca 10+deticky, taky jsme mu rikala, at nepocita ty v kocarku, no tak jsem zvedava na kolik mist to vymysleli :grinning: .Uvidime :wink:
13. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak sem koukla na jejich stránky a už mám hlad.Doufám,že nezabloudím,mám číslo na Marcelku tak kdyžtak budu volat.
Dneska bylo nádherně,Táda je ještě venku se mu nechce domů.Já makala s mamkou ve skleníku,sem vypotila dvacet kilo :grinning: :grinning: :grinning: ale bohužel to není nikde vidět. :frowning2:
13. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dneska bylo opravdu super, dopol jsem byla na energo masáži a odpol jsem tu měla kámošku a byli jsme s dětma v zámeckém parku, tak se tam pěkně vylítali. :sweat_smile: a my pěkně ucaprtali, jen sjem se bála klíšťa, je jich plno, ale Elí naštěstí nic a já jsem si chytla jedno.

Mori - tu zmrzlinárnu znám, májí tam opravdu super příchutě, až člověk žasne, každé léto jsem tam často jezdili na motorce na zmrzku, mňaminky, ale taky jsem moc neexperimentovala.

Rychtu nemůžete přehlédnout, je hnedky u hlavní silnice a dá se zaparkovat buď před ní, nebo naproti. Snad na tu 11.00 tam ještě nebude tolik lidí, že se vejdem i s autíčkama. :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.....
tak já se budu snažit to načasovat na tu 11....snad to klapne... :slight_smile:
Andarko,očičko nás taky trápilo dlouho,pak jsem dostala jiné kapičky a bylo to OK během 2 dnů :wink:
14. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my taky dorazíme na tu 11 h, aby jsme mohli raději sedět venku :wink:
Dnes je teda to počásko zatím podivný, čili nic moc :unamused: Včera ale nádhera, tak jsme byli s kamarádkou na zmiňované zmrzce z toho článku :wink: Jsou tam teď dřevěné prvky zvířat, posezení, houpajda - tak to tam je fajn i pro prcky :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jen hlásíme, že dorazíme taky, jen nevím, jestli přesně na 11, možná dřív, možná dýl, páč podle toho mýho draka se hodinky rozhodně řídit nedaj, natož aby si člověk něco naplánoval:grinning: Takže zítra papa....poznávací znamení počítám bude dost velkej výběr kočárků a dětí:grinning:
14. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori: ja byla jednou tam jak maj ty zmrzliny uz je to docela dlouho a taky jsme žasli :grinning:

Uzijte si zitra sraz at vam vyjde počásko!!!
14. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

včera bylo opravdu nádherně .
byli jsme u mamči na zahradě a koupali se i Filípek.
pak jsme ho dali do lavoru a vzali si ho do bazénu a povozili ho.
no hned se nahnul a cákal o sto péro:slight_smile:

na zítřek se mooc těším :slight_smile:

Moni, já taky potila krev,když jsme mámě přehazovala kompost a kila dole žádný :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je nás holkýýý 9 :slight_smile:

Mori
Val
Andilekir
Pikusa
Andara
jjj26
Jojinka
Moniska
Ginger
14. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je 11 a počasí prima....zítra to bude určo taky tak :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

val u nás udělej otazník.. :rolling_eyes:

Doufám že dorazíme, Míla toho má v práci nějak moc, tak snad bude mít čas nás odvézt.
A ještě jsem se chtěla zeptat, do kolika to vidíte?

Pikus - Ubrousky taky vezmu s sebou.
14. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, na srazík opravdu nedorazíme a mrzí mě to, ale Petr má pár dní volna tak výletujem....
Moc si to užijte a přeju pěkný počasí!
ahoj
14. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joji - já určo pospíchat dom nebudu. Manžel je stejně v práci do večera a pak se stavíme v Provodíně u babči. Zkuste dorazit, ať tam má Kája velkou kámošku :wink:
14. črc 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - tak si udělejte výlet přes Rychtu :wink: :grinning:
14. črc 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko...tak ho vezmi sebou a pak to natáhněte na Mácháč :grinning:
14. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nikam pospíchat nebudu :slight_smile:

manža je vpráci a pak jde od 5 na tenis do 7 :slight_smile:

jooo, Marcel má pravdu Perad, udělejte si výlet přes rychtu :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus no uvidíme, my bysme ten dej právě měli jet na Mácháč ke švagrový, jen nevím co na to manžel, páč jeden sraz mezi ženskýma má za sebou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba ho ukecám a na chvilku se ukážu. Nechám mu tady na PC otevřený jídelák :grinning: :grinning: jinak Káje všechno nejlepší k dnešnímu svátku!
14. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja taky nespecham, jen dokud budu mit mliko, jinak budu muset domu udelat umelaka :slight_smile: pac Majdulka je laktační upír :grinning:
No a jinak dneska sok- v 5:15 nam zacal houkat monitor dechu-ja vylitla uz pri prvnim tonu a Majdulka si spokojene spala, tak nechapu kde byla chyba, ale teda rozklepana jsem byla pekne :frowning2:
14. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - tak ty to máš kousek, za chvíli jsi případně zpátky. Nebo pro jistotu 1 dávku um. mlíka sebou :wink:

Ráďo - Kájuška děkuje :dizzy_face:

My valíme ještě k mamce, máme přijít na smaženici :grinning: tak to běžim, bo houbu jako můůůžu :wink:
14. črc 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek