• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Tak vám nevím, prší a prší, jak to dneska bude s tím naším srazíkem????? :frowning2: :cry: :confounded:
15. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás taky leje,ale Andarka snad psala,že kdyžtak je objednaný nekuřácký salonek,tak budeme skovaný :slight_smile: :wink:
15. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Přesně tak, případně budem sedět uvnitř v nekuřáku :wink: No což, už to je domluvené dávno, tak dáme obídek a uvidí se :wink:
15. črc 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ha, Pikusa se přihlásila na ICQ, tak to se tu jistě taky ukáže :grinning:
15. črc 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj....no to máme smůlu co.....no budeme teda vevnitř :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no holkýýýýýý co to je venkuuuuuuuuuuuuuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...hnus :frowning2:
a malému se v tom počasí hezky spí...v 8 usnul a ještě chrupe,to běžně už není.......
15. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - blbý co, no ale přeci to už nebudem rušit :wink: když se všichni těší na to papů :grinning:
My za chvíli vyrážíme :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Neee nerušit....
my teda nevyrážíme,pořád spíme....tak nevím,jak to stihneme....budeme možná později jo?????
15. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nevím, Elí je taky nějaká unavená a mám obavu z toho jak tam Elí zabavit, jelikož v té restauraci nejsou na dětičky zavedené. A jelikož Elí je takový ďáblík, nevím jak by tam vydržela. Asi to vzdáme.
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě se Filípek rpávě probudil, už si tam kecá :slight_smile:

néééé nerušíme, jedemééééééééé :slight_smile:

ono s eto vybere, uvidíte :slight_smile:

Jiank dodatečně přejeme s Filípkem Káje vše nej a nej k svátečku :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilekir....tak si zvyknou no :slight_smile: :grinning:
15. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
má být dneska 28stupnu a polojasno.
určo se to vybere, včera tu bylo taky takhle po ránu a odpo nádhera

anidilku, nevzdávejte to
15. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holkyy,

dle předpovědi má dopoledne pršet, ale kolem poledne se má trochu vyjasnit a být prima. :slight_smile:
Jinak s námi to je těžké. Ještě stále nevím zda dorazíme. Budeme se snažit. Pokud bude pršet, tak asi nic, bo musím pěšky k manžovi do práce aby nás odvezl. Takže asi tak.
15. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my měly za chvíli vycházet a začalo tu pěkně pršet :unamused: ach jo a to má být zítra krásně slunečno.. :sweat_smile: :grinning: se nám to nějak o ten den posunulo :angry:
15. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky :slight_smile:

doufám,že slezina dopadla dobře.Psala sem ráno Marel,že jdu k doktorovy,my si to tady prostě předáváme,holt milující rodina :confounded: :grinning: .Tak mám hnisavou angínu,dostala sem peňák. :sweat_smile:
Jdu do hajan.Ještě,že mám hlídací tetu.
PAPAPA :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my nakonec taky nedorazili, moc mě to mrzí, tak jsem se těšila. Elenka kupodivu jako na potvoru dneska usínala už na gauči. Dala jsem ji chrupkat a hnedky spala jak zabitá, ale pak začla hrozně kašlat a spustila se jí rýma, tak ještě, že jsme nejeli, abychom vás nenakazili. Jen doufám, že to nebude nic hrozného a hnedky se z toho dostane. Doufám, že jste si dali nějakou mňamku i za nás. Snad konečně příště už opravdu dorazíme.
15. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jak jsem slibila, ktek porodnik :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=4FCjeadXcR4

Jinak srazik byl moc fajn, ikdyz pocasi nepralo :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tyyy tak to je síla teda :astonished:
A srazík super....příště bych to zopákla taky tam....ale za jiného počasí....
Joooo a Medvídka Pú jsem cestou neviděla :grinning:
15. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko tak pohádka teda síla,ale to je asi už ted normální :frowning2: :unamused:
Hold jsme ze staré školy,alespon my starší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak se připojuji,že srazík byl super a také bych ho zopákla.Škoda jen že tam nedorazili i ostatní holky :wink:
Děti hrozně rychle rostou a malá Magdalenka je slečna jak má být :slight_smile: a malý Matyášek je kluk jako buk :slight_smile: a Filípek začíná mámě dávat najevo,že už bude za chvilku povídat až jí bude bolet hlava :wink:
My jsme od něčeho zase poštípaný takže jsem doma nasadila hned prášky a mastičky ale vypadá to hrozně.V yfotila jsem to nejvíce nateklé ucho aby jste měli představu jak to vypadá po reakci :frowning2:
Odkaz dodám
15. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krtka porodníka máme doma :grinning: když jsem to viděla prvně, tak jsem docela čumělaaaa :astonished: :sweat_smile: mazec

Souhlas s ostatníma, srazík paráda, jídlo bezva, jen škoda toho počáska noo :unamused: Snad nám příště počasí bude více přát a klíďo to ještě můžem prubnout v srpnu, jak píše pikusa :wink:
A příště doufám dorazí dnes chybějící :wink:

KUK na "Rajče" , máte tam fotečky :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori.....já si nepamatuju odkaz na rajče :frowning2:
15. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

to je fajn,že se sraz konal a že se povedl.Vám závidím,mě je ještě tak trochu pod psa,ale už sem musela na chvíly z postele.Určitě by sme mohly příští zase udělat tam,když to všichni chválíte.
Prosím,jak se dostanu na ty fotky :astonished: sem opravdu na tyhle věci antitalent. :grinning:
15. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No já teda musím mít ještě jednou ty domácí koblížky :slight_smile:
Monisku,fajn,že ti je lépe...jen tak dál :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/15._7._2009_-_Jestrebi_-_Hostinec_Na_Rychte/#album
Monisku....tady od Mori,,,už jsem to našla
A Val taky fotila
15. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
pikus děkuji

Vám závidím,to byly ale dobroty.Pikus to musela být dobrota ty koblížky,já miluju sladký a móóóóóc :grinning:
Co takhle udělat slezinu dřív a né až za měsíc???????????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sem se těšila,že si pochovám miminka,tak aby moc nevyrostli. :wink:
15. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak my nakonec skončili večer kolem osmé na pohotovosti nebot se nám nelíbilo to Honzíkovo ucho. :frowning2: Doktorka která tam měla službu byla u porodu dvojčátek takže jsme ještě museli čekat,ale je to opravdu jen reakce na štípnutí,tak jsme dostali prášky a napsala recept na Feniklové kapičky,ale pohotovost lékárny je jen do 17 hod. a v Kauflandu mají otevřeno do 20 hod.,takže musím léky vybrat až zítra,ale dneska už nám mohli posloužit :frowning2: no to je to zdravotnictví pro lidi.Jinak jsem pro další sraz a doufám,že ve větším počtu :wink: :slight_smile:
Dala jsem si do alba nové fotky a je tam vyfocené i to Honzíkovo ouško :frowning2:
15. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Monisku...taky miluju sladké :slight_smile: klidně tam můžeme zajet dřív :wink: :slight_smile: :slight_smile:
JJJ teda tak vy jste ještě byli ve špitále....chudák malej,tak at má zítra ouško lepší kluk jeden :wink:
15. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
pikus-byli ale naštěstí tam byla dobrá doktorka i sestra tak ani nebrečel a pak jim i říkal co všechno tam mají a na vše by jim nejraději šahal :slight_smile: :wink:
No usnul dobře tak uvidíme přes noc,ale tak co by jsem pro něj neudělala ,hlavně když se mu to zlepší :wink:
15. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jjj26-tak to je nemylé,taky mi vadí to naše zdravotnictví,naštěstí mám tak trochu výhodu,že vněm mamka dělá.Kapičky mám doma,sme atopici,tak je mám do foroty.

Pikus tak kdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co ty u brousky?
15. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek