Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andilekir
15. črc 2009
Ahojky holky!
Tak vám nevím, prší a prší, jak to dneska bude s tím naším srazíkem????? 😞 😢 :-S
jjj26
15. črc 2009
u nás taky leje,ale Andarka snad psala,že kdyžtak je objednaný nekuřácký salonek,tak budeme skovaný 🙂 😉
moriautor
15. črc 2009
Přesně tak, případně budem sedět uvnitř v nekuřáku 😉 No což, už to je domluvené dávno, tak dáme obídek a uvidí se 😉
moriautor
15. črc 2009
Ha, Pikusa se přihlásila na ICQ, tak to se tu jistě taky ukáže 😃
pikusa
15. črc 2009
Ahoooj....no to máme smůlu co.....no budeme teda vevnitř 🙂
valentynka
15. črc 2009
no holkýýýýýý co to je venkuuuuuuuuuuuuuuuu 😞 😞 😞 😞 😞
pikusa
15. črc 2009
Val...hnus 😞
a malému se v tom počasí hezky spí...v 8 usnul a ještě chrupe,to běžně už není.......
moriautor
15. črc 2009
val - blbý co, no ale přeci to už nebudem rušit 😉 když se všichni těší na to papů 😃
My za chvíli vyrážíme 🙂
pikusa
15. črc 2009
Neee nerušit....
my teda nevyrážíme,pořád spíme....tak nevím,jak to stihneme....budeme možná později jo?????
andilekir
15. črc 2009
Já nevím, Elí je taky nějaká unavená a mám obavu z toho jak tam Elí zabavit, jelikož v té restauraci nejsou na dětičky zavedené. A jelikož Elí je takový ďáblík, nevím jak by tam vydržela. Asi to vzdáme.
valentynka
15. črc 2009
no mě se Filípek rpávě probudil, už si tam kecá 🙂

néééé nerušíme, jedemééééééééé 🙂

ono s eto vybere, uvidíte 🙂

Jiank dodatečně přejeme s Filípkem Káje vše nej a nej k svátečku 🙂
pikusa
15. črc 2009
Andilekir....tak si zvyknou no 🙂 😃
valentynka
15. črc 2009
má být dneska 28stupnu a polojasno.
určo se to vybere, včera tu bylo taky takhle po ránu a odpo nádhera

anidilku, nevzdávejte to
jojinkacl
15. črc 2009
Ahojky holkyy,

dle předpovědi má dopoledne pršet, ale kolem poledne se má trochu vyjasnit a být prima. 🙂
Jinak s námi to je těžké. Ještě stále nevím zda dorazíme. Budeme se snažit. Pokud bude pršet, tak asi nic, bo musím pěšky k manžovi do práce aby nás odvezl. Takže asi tak.
jojinkacl
15. črc 2009
Tak my měly za chvíli vycházet a začalo tu pěkně pršet :-| ach jo a to má být zítra krásně slunečno.. :-N 😃 se nám to nějak o ten den posunulo ]-(
moniska24
15. črc 2009
Čauky holky 🙂

doufám,že slezina dopadla dobře.Psala sem ráno Marel,že jdu k doktorovy,my si to tady prostě předáváme,holt milující rodina :-S 😃 .Tak mám hnisavou angínu,dostala sem peňák. :-N
Jdu do hajan.Ještě,že mám hlídací tetu.
PAPAPA 🙂 🙂
andilekir
15. črc 2009
Tak my nakonec taky nedorazili, moc mě to mrzí, tak jsem se těšila. Elenka kupodivu jako na potvoru dneska usínala už na gauči. Dala jsem ji chrupkat a hnedky spala jak zabitá, ale pak začla hrozně kašlat a spustila se jí rýma, tak ještě, že jsme nejeli, abychom vás nenakazili. Jen doufám, že to nebude nic hrozného a hnedky se z toho dostane. Doufám, že jste si dali nějakou mňamku i za nás. Snad konečně příště už opravdu dorazíme.
andara
15. črc 2009
Tak jak jsem slibila, ktek porodnik 😃
http://www.youtube.com/watch?v=4FCjeadXcR4

Jinak srazik byl moc fajn, ikdyz pocasi nepralo 🙂
pikusa
15. črc 2009
Tyyy tak to je síla teda :-o
A srazík super....příště bych to zopákla taky tam....ale za jiného počasí....
Joooo a Medvídka Pú jsem cestou neviděla 😃
jjj26
15. črc 2009
Andarko tak pohádka teda síla,ale to je asi už ted normální 😞 :-|
Hold jsme ze staré školy,alespon my starší 🙂 🙂 🙂
Jinak se připojuji,že srazík byl super a také bych ho zopákla.Škoda jen že tam nedorazili i ostatní holky 😉
Děti hrozně rychle rostou a malá Magdalenka je slečna jak má být 🙂 a malý Matyášek je kluk jako buk 🙂 a Filípek začíná mámě dávat najevo,že už bude za chvilku povídat až jí bude bolet hlava 😉
My jsme od něčeho zase poštípaný takže jsem doma nasadila hned prášky a mastičky ale vypadá to hrozně.V yfotila jsem to nejvíce nateklé ucho aby jste měli představu jak to vypadá po reakci 😞
Odkaz dodám
moriautor
15. črc 2009
Krtka porodníka máme doma 😃 když jsem to viděla prvně, tak jsem docela čumělaaaa :-o :-N mazec

Souhlas s ostatníma, srazík paráda, jídlo bezva, jen škoda toho počáska noo :-| Snad nám příště počasí bude více přát a klíďo to ještě můžem prubnout v srpnu, jak píše pikusa 😉
A příště doufám dorazí dnes chybějící 😉

KUK na "Rajče" , máte tam fotečky 🙂
pikusa
15. črc 2009
Mori.....já si nepamatuju odkaz na rajče 😞
moniska24
15. črc 2009
Čauky 🙂

to je fajn,že se sraz konal a že se povedl.Vám závidím,mě je ještě tak trochu pod psa,ale už sem musela na chvíly z postele.Určitě by sme mohly příští zase udělat tam,když to všichni chválíte.
Prosím,jak se dostanu na ty fotky :-o sem opravdu na tyhle věci antitalent. 😃
pikusa
15. črc 2009
No já teda musím mít ještě jednou ty domácí koblížky 🙂
Monisku,fajn,že ti je lépe...jen tak dál 🙂
pikusa
15. črc 2009
http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/15._7._2009_-_...
Monisku....tady od Mori,,,už jsem to našla
A Val taky fotila
moniska24
15. črc 2009
pikus děkuji

Vám závidím,to byly ale dobroty.Pikus to musela být dobrota ty koblížky,já miluju sladký a móóóóóc 😃
Co takhle udělat slezinu dřív a né až za měsíc???????????????????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Sem se těšila,že si pochovám miminka,tak aby moc nevyrostli. 😉
jjj26
15. črc 2009
Ahoj holky tak my nakonec skončili večer kolem osmé na pohotovosti nebot se nám nelíbilo to Honzíkovo ucho. 😞 Doktorka která tam měla službu byla u porodu dvojčátek takže jsme ještě museli čekat,ale je to opravdu jen reakce na štípnutí,tak jsme dostali prášky a napsala recept na Feniklové kapičky,ale pohotovost lékárny je jen do 17 hod. a v Kauflandu mají otevřeno do 20 hod.,takže musím léky vybrat až zítra,ale dneska už nám mohli posloužit 😞 no to je to zdravotnictví pro lidi.Jinak jsem pro další sraz a doufám,že ve větším počtu 😉 🙂
Dala jsem si do alba nové fotky a je tam vyfocené i to Honzíkovo ouško 😞
pikusa
15. črc 2009
Monisku...taky miluju sladké 🙂 klidně tam můžeme zajet dřív 😉 🙂 🙂
JJJ teda tak vy jste ještě byli ve špitále....chudák malej,tak at má zítra ouško lepší kluk jeden 😉
jjj26
15. črc 2009
pikus-byli ale naštěstí tam byla dobrá doktorka i sestra tak ani nebrečel a pak jim i říkal co všechno tam mají a na vše by jim nejraději šahal 🙂 😉
No usnul dobře tak uvidíme přes noc,ale tak co by jsem pro něj neudělala ,hlavně když se mu to zlepší 😉
moniska24
15. črc 2009
jjj26-tak to je nemylé,taky mi vadí to naše zdravotnictví,naštěstí mám tak trochu výhodu,že vněm mamka dělá.Kapičky mám doma,sme atopici,tak je mám do foroty.

Pikus tak kdy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a co ty u brousky?