• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj koukám ž srazík se vám až na počásko vydařil, tak snad příště vám výjde i počasí :wink:
15. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak jsme zaksočila na chvilku, manža usnul a v telce prdlačka a spát s emi nechce.

Srazík byl fajnovej, škoda jen,že nás nebylo víc,ale i tak mooc super, myslím,že jsme i dobře pokecaly :slight_smile:

Jídlo super i ta rychta :slight_smile:

Pikusčiny koblížky vypadaly fakt k sežrání a klidně jsme pro sraz dřív a klidně i zase na rychtě :slight_smile:

Moni, tak se rychle uzdrav.
nesnáším být nemocná, naštěstí na nemoce netrpím, ale když už něco chytnu po dlouhé době, tak si to vyžírám.
naposledy jsem byla nemocná v březnu 08, 40 teploty a následně jsem další cyklus otěhotněla :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Jani, tak ted čtu,že jste skončili na pohotovosti :frowning2:

no snad vám zítra hned kapičky zaberou,aby byl Honzík zase bez napuchlýho ouška:slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda ten krtek to je mazec, nechápala jsem na tu ooooobr díru mezi nohama.

je sice pravda,že těm dětem se to pak nějak musí vysvětlit,když už přestanou věřit na čápa,ale když jsou malé, tak je to asi lepší,když ví,že je nosí čáp než když viděj tu díru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem asi konzerva či co :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak jsme se mrkla na fotky, no to ucho to je šílený :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak at to brzy zabere !!!
15. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=oxZKVfFD4zo
Ahoj holky tady je parodie na díl o krtkovi,tak pro zajímavost jestli se chcete mrknout,ukázal mi to brácha a je z toho hotovej :wink:
Jinak noc proběhla v pořádku a ouško je méně oteklé,tak ještě hned po ránu zakedu do Lípy pro ty kapičky a snad už to bude jen lepší. :wink: No na té pohotovosti na nás lidi koukali jak na nějakou atrakci,ale tak za to nemuže že má takovou reakci,ale věřím,že se z toho dostane a pak až bude už starší na nic takového trpět nebude. :wink:
16. črc 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - teda ouško hrozný :astonished: ale určo vám to na to zabere, a to oteknutí zmizí :wink:

Já věděla že fotečky žrádýlka vás ostatní nalákaj :grinning:
16. črc 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
tak koukám že srazík se vyvedl, to je fajn. Fotečky moc pěkné, jen jsem koukala jak je Filípek od Val už velký.. :sweat_smile: no já to viděla v únoru a to byl miminečko.. :grinning:

Krtek porodníkem znám, kamarádka koupila malé dvd krtka a tohle tam bylo. No já bych to dětem nepustila ani kdyby prosily, samotné je mi z toho zle, je to vážně pro děti těžce nevhodné. :unamused: hold další konzerva.. :grinning: :grinning:

Jani - teeda chudák malej, tak ať je brzy ok.
16. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kdyby se některé chtělo, třeba příští týden, na kávičku a dortík do unči, dejte vedět, rádi půjdeme taky. Hold jsme se na ten srazík těšila, no.. :sweat_smile: :grinning:
16. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já píšu.. :sweat_smile: no děs..
no já HO viděla v únoru a to byl miminečko..
16. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
tak jsem taky konzerva...malým dětem bych ještě předložila čápa :slight_smile:
Monisku,Andarka ubrousky neměla,tak prý nafotí a budeme si vybírat :grinning:
16. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdááár konzervýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já taky rozhodně budu vyprávět o čápovi :slight_smile:

jiank dneska nádherně coo? škoda o jeden den, ale přáště budu určo ještě hezky, tak posedíme i venku.

Hodím fotečky na rajče
16. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - já tu mám ty ubrousky taky připravený.. jestli chceš, hoď mi mail do IP a pošlu Ti fotky.
16. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vypadla jsem v 1 hodinu ven, jela jsme k ségře a pak do bazénu,kde jsem nás přihlásila do plavání od září, tak jsem ráda,že bylo ještě místo.
pak jsem šla ještě nakoupit, dala jsme si zmrzku a langoše a ted jsme před chvilkou dorazili.
16. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak hlásím návrat.... Paráda, krásně nám vyšlo počasí :slight_smile: koukám že jste si srázek užily. Val, toto letí... Filípek je tak velkej! Jinak zítra budu v Lípě. Tak bych zašla do Unči. Kdo se hlásí??? :grinning:
16. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

úúúúúúúúžasná fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně ty děti .Sem naštvaná na ségru,že se neléčila a nakazila nás.Sem se docela těšila.Tak kdy bude repete,venku to vypadalo úžasně :slight_smile: :slight_smile:
Zítra bych šla ráda,ale nechci vás nakazit,už se cejtím o 80% líp,ale furt to není ono :cry: V krku mě dost bolí,tak se mi nechce polikat,ale to co mi předepsal doktor pomáhá,ale je to pěknej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andar s Majdou ti to sluší,to bude kočka :wink:
Pikus Matyášek je kouzelnej :dizzy_face:
Val Filípek už je velkej kluk a jak krásně sedí :slight_smile:
jjj26 co Honzík už je v pohodě? :slight_smile:

Co budete dělat příští týden? mimi mini sraz?????????????????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám, že srzík moc pěkný a štve mě, že nám se to nepovedlo dorazit. Elenka měa pro změnu ve středu večer teplotku a včera v noci šílený kašel, takže jsme se moc nevyspali. Dneska už je lepší.
Přidávám se do konzervárny, to je docela šílené s tím krtečkem, který chytrák to takhle pro děti vymyslel, mamlas!!!!!
jjj26 - když byl Míša malý a něco ho štíplo, měl to samé trápení co Honzík, přesně takové ouško měl jednou taky. Buh ví co ty hnusáci hmyzáci v sobě mají, že to má takovou ošklivou reakci. Postupem času, se to zlepšilo, už to tak neotýkalo, hold jsem ho musela pořád mazat repelentama, aby byl klid. Potom se mu časem vyměnila krev a už není na to tak náchylný. Myslím, že to má po mně, když jsem byla malá a něco mě kouslo, okamžitě mi oteklo oko, nebo pusa, bylo to hrozný,byla jsem potom jak havajskej domovník. Dávala jsem si na to cibuli a studené obklady a myslím, že kolem puberty to přešlo. Tak uvidíš jak na tom budete. Snad ta reakce nebude na dlouho.
17. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak Honzík už má dnes ouško skoro v normálu,ale zarudlé ho ještě má,ale to už se vyřeší mastičkami co máme od doktora. :wink: Jinka si musím nechat od našeho dětského napsat ty prášky na splasknutí otoku co nám dala doktorka na pohotovosti,nebot ty opravdu zabrali hned po první pulce kterou jsme dali. :wink:
Verunkaronka-máš ještě zájem o tu mašinku?Jinak věci si paní koupila všechny ale neboj příště jsi na řadě taky ty,když by se ti něco líbilo :slight_smile: :slight_smile:
Jinak dneska vypadá,že bude krásné počásko,tak by jsem i dala malému bazének na balkon aby se mohl vyčachtat :slight_smile:
Irenko,prosím tě jaké repelenty jste používali,to jsou nějaké speciální?Já mám doma repelent na klíštata a jiný ne :wink: Jinak mám holky na prodej hrací kostku,tak kdyby jste měl někdo zájem,je opravdu hezká a praktická.Info podám a fotky taky. :slight_smile: :wink:
Jinak se klidně mužeme sejít i s dětmi někde na písku a hodit pár slov,tak kdyby se někdo přidal tak přijedeme :wink:
17. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! K nám včera odpo dorazila kámojda z ČL, tak jsme došly na zmrzku, trošku jsme courly, ale Kája byla docela hotová z toho vedra.
Dnes si malá dáma dáchla skoro do půl desátý, což se snad ještě nepodařilo :sweat_smile: Dnes tady zas vypadá počásko dobře, tak snad to vydrží :wink:
17. črc 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak ted se Filípek trošku vyřádil na balkoně v lavoru, napapal se u toho trošku přesnídávky, pak prso a ted je v postýlce.
U nás je zase hic jak cip
v ložnici jsme ráno měli 23 stupnu a je přitom na sever, vždycky nejchladnější místnost.
takže v obýváku bude tak o 5 více.

jinak příští týden se můžem na malé kafíčko srazit třebas v té Unče, jsme vždy pro :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tak my se před chvíli vrátily z písku, jsme Anďu nemohla dostat dom.. :grinning: hrála si tam s holčičkou, a když holčička odcházela domů, Anďa začala brečet, kam to jako jdou.. :sweat_smile: :grinning:
No po obídku, jdem tak max na balkon do bazénku, a jestli bude velký vedro asi tam hupsnu za Anďou.. jen doufám že nevytlačím všechnu vodu ven.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,Val fotečky super :slight_smile:
jedeme zase na chaloupku...tak nějak nestíhám...
17. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - vy máte chaloupku ? :astonished: To mi nějak uniklo ... a kdeee ?
17. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joji , určo si tam dej aspon nohy, bude ti líp :slight_smile:

filípek mi pořád spinká, už 2,5 hodiny , pak mu napsutím vodu do vaničky na balkon

mě to taky asi nějak uniklo,že mají chaloupku,ale možná to sem Pikuska nepsala :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vydražila za super cenu, co říkáte ?

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3615733

jsme je měla v plánu a mrknu na končící aukce a zrovna to za 5 minut končilo :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to je dobrý noo :grinning: poštovný dražší jak zboží :grinning: :sunglasses: paráda !

Razíme ven
17. črc 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak sem koukla na ty vaše "mimísky" :dizzy_face: a taky jak se vám vydařil sraz.
To teda koukám jaký to je pěkný na tý Rychtě :wink: nikdy sem tam nebyla s tím, že to je u silnice nebude to nic moc restaurace a teda paráááádní :wink:

Já sem u našich předěláváme koupelnu tak sem byla odstavena. V pondělí jdu na velký UTZ a kontrolu k MuDr. Branžovský tak už se trochu bojím :zipper_mouth: :sweat_smile:
17. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jé to já bych do Unči určo taky rána, ale na celý příští týden jedu s Elí k mamce do Liberce pomoct sušit seno. Brácha jede s rodinou na dovču, tak pomůžu já.
Dneska dopol jsem byla konečně zas po dlouhé době u holiče a jsem moc spokojená, změnila jsem kadeřnici a dobře jsem udělala.
Musím se pochlubit, dnes jsem dostala od manži toto, uplně jsem koukala, kde vzal nápad a provedení, no fakt velký úžas
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2134056

jjj26 - už ani nevím co to bylo za značku, ale určo to bylo pro děti, jak na komáry, tak na klíšťata. Taky jsme měli nějaké prášky na splasknutí, ale Míša byl po nich dost ospalí.
17. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek