• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky.
Dekuju za pochvalu Madlenky Monisko :slight_smile: Srazik byl fakt super a pridavam se do klubu "milujicich sladky", bydlim kousek takze muzem skaknout kdykoliv a ty koblizky si musim taky dat :wink:

Jani-to ucho vypadalo desne teda, chudak Honzik,ale kdyz mu prasky zabraly tak to je dobre :wink:

Ubrousky nafotim, jen co je najdu :angry: Jak se to tu predelavalo, tak mi je nekam uklidily a nevim kam (takhle hledam uz dlouho barvy) :angry: ,ale ja to najdu slibuju, pac si chci taky udelat obrazky do novy kuchyne :wink:

Ladu-ahooj, ty jo ty uz ses za pulkou 21tt,hmm :slight_smile: Tak to by ti Dr mohla rict,co cekate ne?nebo to nechces vedet?(no ikdyz me to nerekla no,ale hadala dobre, ze to vypada spis na slecnu) :slight_smile: Co nejakou novou fotku briska?At muzem tipovat.
17. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
uklidili :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
vALENTYNKA: TO JSOU TY 5CM NA 5CM? ty už mám taky doma ale nedavám jí je jsou tam malý časti :angry:
17. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík...
Dort je nádhernej :slight_smile:
Chaloupka je spíš zahradní domeček,je to ve Velkém Valtinově a je u toho velká zahrada,je tam bazen a klid a pohoda :slight_smile: od silnice nás kreje stodola,tak na nás nikdo nečučí :grinning:
A dá se tam i spát...... :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holkýý

hnusnááá zimááááá :angry:
v poledne se to trošku vyčasilo a vpadalo,že už bude hezky, tak jsme vyrazili do číny na oběd a že se pojedem mrknout k Máchovu jezeru, jenže zase začlo lejt a tak jsme skončili v obi,hervisu a sparu.
manžovi jsme koupila v hervisu mikinu rozepínací pumu, mají slevy,tak byla z 1600 sleva na 1099, tak to má k narozkám :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilku, tééda krásnej dort a super nápad od manži, jsi fanda Betynky joo? :grinning: :grinning:

Jinak teda přeju dodatečně všechno nejlepší a hoodně zdravíčka a možná do třetice ještě to miminečko :wink: :wink:
18. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holkýýýý kdepak jstééé?

my jsme celý den sami, manža příjde až večer.
jsme si vyrazila po obědě ven s filípkem a během půl hodiny jsme byli zpět, začalo pršet :angry:
takže dřepíme doma :frowning2:
19. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
valentýnko moc děkuju za přáníčko, no Betynku si kupuju a čtu, ale jak na to manža přišel to nevím, ale je fakt, že poslední číslo taky přelouskal, tak ho to asi tím napadlo :grinning: :grinning: :grinning:

Holky normálně jsem na makovici, manža si dneska přivezl mlaďase, bude u nás týden, ale přivezl k tomu i želvu v malé krabici a bez ničeho a teď my, kteří o tom ale vůbec nic nevědí se o ní máme starat. Ondra jí má samozřejmě na háku a doma prý jí předělávají terárko a co my jako s ní, to nám neřekli. Zvířátka mám ráda, ale o tomhle nic nevím, ani pro ni nemáme vybavení a žrádlo nic. Tak jen doufám, že to želvik přežije. Na víc psi na ní štěkaj a pokušeli by jí, takže je tu šrumec a mě asi migne. :confounded: :astonished: :confounded: :cry:
19. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

po menší pauze se hlásím :wink:

Holky jestli se domluvíte na nějakým srazu,prosím napište mi na mobil(6062931010)na baráku nám nejde od pátku internet,jak byla ta velká bouřka tak sme dostali zásach a nějak to pořád nejde.Ve středu bych chtěla jet do ZOO v ústí,nechcete ještě někdojet.??? :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak zase čauky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé andilku, tak to je teda mazec :frowning2:
si to teda nedokážu představit a ještě ke všemu celý týden.
Asi budete muset vyrazit koupit aspon nějaké malé terárko a nějkaé krmení.
ségra má želvu,ale vodní.
Já bych si jí teda nepořídila :confused:

Moni, to je nějak dlouhé číslo , asi ta 0 na konci tam nepatří.

tak uděláme holky srázek ve čtvrtek ??
20. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve čtvrtek? Já jsem pro....
20. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík........
ted ve čtvrtek?????Nemůžu :unamused:
20. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky! My byli o víkendu v Provodíně. U manžový babičky fajn, jen teda mě pak v neděli nasrali příbuzní (páč jsou věčně děsně chytří co se Káji týče a já už vybuchla, no nedokážu se věčně přetvařovat), odpo na to manžel, takže jsem pak byla ráda, že jeden dom, i když to tam byla celkem pohodička :unamused:
Včera jsme s Kájou byly v kamarádky v Dubnici, v sobotu se nastěhovali konečně do baráčku, tak nás pozvala, že potřebuje oddych od vybalování :wink: A jelikož jsem tam jela do nového prvně, tak jsme jí koupila kytku v květináči, a to orchidej - no asi si ji koupím taky, páč je moc hezká a nepotřebuje moc údržby :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte ji někdo ?

Dnes máme v plánu jít ven s kámoškou, ale nevím nevím to počasí ... asi skončíme u nás na kávě :wink:

To číslo na Moniku - přesně jak píše val, na konec ta 0 nepatří :wink:
21. črc 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
počasí naprd :angry: :angry:

Mori, já mám 6 orchideí a jsou krásné, ti hodím foto joo?
nejsou vůbec náročný na údržbu a pořád kvetou, třeba půl roku, pak odpoičívají 2měsíce a zse kvetou
21. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tu bílou jsme si koupila v prosinci ve sparu, odkvetla v lednu a v březnu začala narážet na květ a ted už asi tak 2 měsíce kvete, má ještě dopravé strany jednu latu,která kvete.

pak ta růžová, tu mi koupila ségra když jsme byla v porodnici, ta odkvetla v únoru a v dubnu narazila a má dvě dlouhý laty, že tu jednu už mám podepřenou a pořád naraážejí další kvítka a na stonku jde vidět,že zase pučí další výhonek.
pak mám takovou smetanovou, tu jsme ted dostala od mamči k narozkám a ta začíná na stonku taky vyrážet další šlahoun a tu poslední světle růžovou tu mi koupila ted ségra taky k narozkám.

no a další mi teprve naráží, tu mám zatím v ložnici a další ještě odpočívá
21. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jdu vás podzravit,

včera proběhla kontrola a velký UTZ krásně. Na 70% prý nosím v bříšku klučíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Čeká mě vypití cukru a taky 3D v Liberci :dizzy_face:

Není někdo v očekávání třeba druhého mimi? :grinning:
21. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - no ty je máš nádherný !!! No to si taky koupím, protože mi vyhovuje jak se zalévají - bylo mi včera v květinářství řečeno, že 1x za 10 dní dát do misky s vodou, ono si to nasákne a zase vrátit na místo. Ale koukám, že máš keramické květináče - paní mi včera říkala, že musejí mít průhledné, protože si berou ze světla živiny - tak mě u tebe překvapilo, že ti tak i v těchto květináčích tak krásně kvetou. A kde je máš? prý mají mít světlé místo, ale nevím zda mohou být na okně - ta kámojda si to včera dala na okno ...
No napiš jak se o to staráš ju :wink:
21. črc 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj Laadu, jéé tak další klučina :slight_smile:
tak mooc blahopřeji :slight_smile: je to krásný :slight_smile:

já v očekávání zatím nejsem, si ještě počkám po tom císaři :angry:
21. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mori, jj, slyšela jsme,že mají mít průhledné,ale kvetou mi krásně.
mám je v obýváku na okně, ale nejde na ně přímý slunce a nebo na komodě.
když odkvetou, tak je dám do ložnice na sever, měly by být trošku v chladnější místnosti,aby si odpočinuly.
Jakmile vidím,že narážejí šlahouny, tak je přemístím do obýváku a to už pak jede rychlsotí blesku a zančou se klubat poupata.
jsou mooc krásný a kort,když ti nakvetou takový laty.

tu bílou jsem nezaštipovala a vyrašily mi další dva šlahouny,prý by se mělo nad 3 kolínkem zaštípnout po odkvětu.

jinak by měly mít v misce nějaké kamínky,aby nestály ve vodě.
dneska už na ně prodávají ty květináče, že je vevnitř takový stupínek, na kterým to je a nestojí ve vodě.

jiank je zalévám jako každé jiné kytky, jednou tak za ten týden, podle toho jak je teplo.

pokud si budeš kupovat orchidej, tak si kup phalenopsis, ty jsou nejvděčnější a mají ohromné květy, hlavně ty bílé.
prodávají taky na ně hnojivo,ale zatím jsme je vůbec nehnojila.

ta co mi ted naráží, tak tu mám od manži a ta kvete pořád, ted měsíc odpočívala a zse narazila, tu už mám asi 2 roky.

je to dobrý dát i jako dárek a dneska už stojí málo, kolem těch 160-190 kč.
dřív stály kolem 500,- když jsem je ségře kupovala.

takže tak asi :slight_smile:

ted mají ve sparu za 159,- nebo v obi za 189,-
21. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
joo a zalívám je z vrchu :wink:
21. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak k mému šoku s želvou, jsem dnešní noc strávila na pohotovosti s Elenkou, večer měla zvýšenou teplotku, tak jsem ji dala čípek, ale ten bohužel nezabral, pořád nemohla usnout a pak naní šáhnu a úplně hořela, naměřila jsem 40,2 st. Tak honenm do deky a ve 23.00 na pohotovost, sestřička tam teda byla nic moc,a le paní doktorka uplně super, moc hodná, ochotná. Vyšetřila jí, dala nějaké rady a prášky proti křečím v horečce. No prášky ani čípky nezabraly, až zábaly, konečně srazily teplotu a klem 3.00 Elí konečně usnula, hlavně pila, což sjem byla moc ráda. Ráno vstávala v 10.00 a je jako by se nic nestalo. Žádná teplotka, je veselá, úplně v poho. No ale já jsem hotovson :confounded: :confounded:
Měli jsme jet do LBC k mamce, tak asi zítra, uvidíme, co večer, jestli se to nevrátí.

Val já bych si želvíka taky nekupovala, to zvířatko mi nic neříká, nechce se mi vyhazovat peníze za terárko, když potom bude doma na nic, tak je chudák želva v krabici, ale prý to ten týden přežije. Ještě že mám bráchu co dělá v ZOO, udělal mi přednášku, tak jsem náležitě poučena co s ní. Jen mám strach Elí k ní pořád straká prstíky a nos, tak aby ji želva nekousla.

Mori - taky mám orchidee, teda ne jako Jituš 10, ale mám je taky v keramických květináčích a taky krásně kvetou, mám fotečky na MMB v albíčku. A když jsem byla v pondělí ve městě, tak jsem byla v květinářství u Anny a koukala jsem, že tam mají orchidee v krásných skleněných květináčích a vnich místo hlíny ten biogel. Vypadalo to moc krásně. Myslím, že si odtamtud měla svatební kytičku že? Tak se tam když tak na to mrkni.
21. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jo pětikilo joo :astonished: :astonished: :astonished: tak to je mazec. Já za ni dala 199,- a menší měla za 170,-. No musím někde pokoukat a koupím :wink:
21. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
iren - jj, od nich jsem měla svatební kytici :wink: :slight_smile: tak to tam určo juknu, jak pojedu do ČL
21. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj andilku,
no teda, to měla Eli pořádnou teplotu, ale hlavně ,že je už ok :slight_smile:

mi povídje o jedné sestře na dětském, možná to byla ta co byla naepříjemná i na nás, co si myslela,že službu na dětským asi odsedí či odspí.

taky už jsme viděla ty skleněné květináče a ty kuličky do nich, prý v nich vydrží voda strašně dlouho.

mori, pětikilo to bylo před pár lety,když začínaly :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
val - byla to taková malá blonďatá brýlatá sestřička, už od pohledu blbě kulila oči. :astonished:
Já ty gelové guličky, nebo jen ten gelík, dávám do vázy, vypadá to moc hezky s kytkou, voda se do toho nasákne, takže kytky jsou jen v tom gelu. A jsou různé barvy, v tom květinářství ho také prodávají.
Ale ty orchidee, mě v těch květináčích zaujaly, ale já nedávno koupila keramické květináče na orchidee, taky to není nic laciného, takže zatím asi měnit nebudu.
21. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak k nám přišla odpo kámojda s klučíkem, pak přišla mamka, dala kávu a vzala před chvilkou ještě Káju ven. Tam mám klid, tož se jdu vrhnout vypíglovat balkon, ať ho máme zase ready na koupání, když má být zítra a pozítří hicák :wink:
21. črc 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska bylo krásně,že jsme byli kromě spaní stále venku :wink: .Andilekir-je hrozné,že na děti jsou na té pohotovosti takové nebot v nich dělají averzi vuči doktorum,že se nedivím,že je Honzík nemá rád. :frowning2: Se želvou to vydrž a pak už budeš mít klid :wink:
Holky musím se vám svěřit,jakéý jsem zažila dneska odpoledne šok.U nás ve vchodě bydlí paní která vychovává synovi chlapečkaJáru,kterého nechala máma tátovi,že když nemá jeho tak kluka nechce,no a dneska čtu na dveřích parte,že v neděli zemřel tragickou smrtí.Bylo mu 24 let a oběsil se kvuli nynější přítelkyni,ale je tam asi,že to nezvládl celkově psychicky.Měl nějaké finanční problémy a i s prací to nebylo dobré,ale řešit to takhle to neměl,nebot ten kluk je ted jen s babičkou a dědou,ale nejhorší jak mu vysvětlit,že už táta nikdy nepřijde,budou mu v říjnu 3 roky. :frowning2:
Paní jsem potkala večer tak jsem jí přála soustrast,ale nevydržela jsem to a brečela jsem a ona je teda na tom hodně špatně,ale snad to nějak přečká
21. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky ženy :slight_smile: :slight_smile:

tak hlásím,že internet funguje supeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr :slight_smile:

Já ve čtvrtek můžu,ale jen dopoledne,odpoledne mám nějaké kšefty na baráku.Ach jó :frowning2: Tak kdo může dopoledne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nehlaste se všici.

Mamka má taky orchie :grinning: :grinning: :grinning: a já do nich chi jít taky

mori- a moje tchýně neměla nějaké keci,já jí mám svým způsobem ráda jen mi vadí,ty její nemoci ona je strašnej hypochondr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andilekir-tak hlavně že je už Elence fajn, a pevný nervy s želvou

jjj26-tak mladej,že hlavně nemyslel na toho kluka,toho neměl vůbec rád???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, to je hrozné :frowning2: :frowning2: :frowning2:

chudák :frowning2: asi byl psychicky slabší,že to všehcno neunesl a vzal si život a chudinka chlapeček malej :cry: :cry: :cry:
jak může máma nechat tak malé dítě ,že když nemá jeho,tak nechce ani dítě ?? nepochopím, je to smutné a nejvíc je mi v těchto případech líto dětí :pensive: :pensive:

Moni, dopolko je to tak nějak na prdlačku :frowning2:

takže jak tak koukám,tak kafíčko nebude asi žádné :frowning2:
21. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Magdalénce přejeme všecičko nejlepší k svátku.....
Opravdu ve čtvrtek nikdo nemůže??
22. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek