• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky,Peradko tak nakazit bys mě teda mohla :slight_smile: až se vrátíme ze školy v přírodě,tak si to kafe domluvíme.Jo a kamarádka tady z Mimoně taky rodila v LBC,taky se bála,že to nestihnou,ale v poho a moc si to tam chválila.
Však Mori ví vid :slight_smile:
8. kvě 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem se byla podívat na bobiska a Davídka.Vzkázala jsem jí váš pozdrav a moc vám všem děkuje.Porod měla dobrý, sice si to užila s bolestmi od půlnoci až do večera do půl osmé,ale jinak v poho.Malej Davídek je nádherný miminko, jen si při porodu zlomil klíční kost, tak se mu to ted hojí.No ona Vám vše určitě sama napíše až bude moct.Tak se mějte holky ....Ahoj :grinning:
8. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - tak to jsem popletla :sweat_smile: Píšeš, že tě ten hlad zlobil, takže asi to je už OK ?
jj, Kájinka roste jak z vody - dnes jí jsou 3 měsíce :dizzy_face: Hrozně to od porodu uteklo!
Prosím tě, jaká je ta kosmetička na poliklinice, jak jsi u ní byla? Byla jsi i před svatbou na vyčištění pleti? Jak je to tam cenově?
K těm jménům - to jako nechceš aby se prcek jmenoval po tátovi? No mě se to taky nelíbí po rodičích.

pikusa - jéé, kéž by se vám to už povedlo! Moc Ti to přeju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2007 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, koukala jsem do Tvého alba,Karolínka je fakt hezoučká....

Perado, my s manželem taky nechceme, aby se mimi jmenovalo po mě nebo po něm. Takže Tě chápu....

Anney, teď jsem se vylekala.to jde,aby si mimi při porodu zlomilo klíční kost?
9. kvě 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - děkuju! :dizzy_face:
K té kosti - už jsem to taky slyšela, že se to stává.
9. kvě 2007 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jo je to v pohodě už, těhotenství si moc užívám, žádné probémy nemám (ťuk ťuk).
Jo jsem proti, aby se jmenovalo mimi po tatínkovi, ale jak sleduju, fakt nic nezmůžu... :sunglasses: No .. prostě to bude jejich bordel v dopisech, úřadech a tak :grinning: Valérii si ale prosadit chci!! :slight_smile:
Mori, kosmetička je Petra Dusilová, je úžasná, chodila jsem k ní i dřív. Budu tam chodit asi dál "preventivně" když budu u našich.
Cenově to není až tak hrozné, stojí to cca 400 kč. Záleží podle toho co všechno ti dělá...ja si nechávám dělat všechno krom napařování :grinning: masáž obličeje je naprosto úžasná!

Pikusko, já jsem doma, hoď termínek a můžeme zajít :sunglasses:
Pádím do práce na skok a do města, pá
9. kvě 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,já jdu 24.5 v 9.30 k doktorce-naší :slight_smile: tak by jsme pak mohly zaskočit na to kafíčko.Promysli to a dej mi vědět.
10. kvě 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak si prohlížím Vaše přípravy, chystání na těhotenství, fotky miminek jak rostou :slight_smile:

Mori Karolínka je už veliká slečna...to to letí :wink:
10. kvě 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak v sobotu si jedeme pro kočárek, pořád jsme s manželem špekulovali nad tím, zda je ten vybraný kočárek ten pravý (ale to nezjistíme dřív, než si ho vyzkoušíme v praxi). Takže jdeme do něho a zítra si ho přivezeme. taky jsem už objednala i autosedačku(ta přijde poštou počítám někdy během příštího týdne).
11. kvě 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte? Můžete se podívat na www.adelka.vesele.info tam jsou fotky naší Adélky. Zítra jede taťka Malevilcup(závod na kolech) tak mu pojedem s Adélkou fandit. :slight_smile:
11. kvě 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco,už jsem to zkoukla-máte nádhernou slečnu :slight_smile:
At tatka vyhraje a vy do toho musíte pořádně fandit.Ted tady týden nebudu,asi ještě zítra nakouknu a pak frčím na tu školu v přírodě.Tak se opatrujte a já si vás pak dočtu :wink:
12. kvě 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jé Stáni hned juknu a užijte si fandění, snad bude počasí OK :slight_smile:

Pikusko no jasně, já sem doma, takže čas si udělám!! Více IP :wink:

Prado mi pro kočárek jedeme v neděli, tak snad si ho taky přivezeme :slight_smile:
12. kvě 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju za gratulace. Už jsme doma a oba v pohodičce. Mám zlatý miminko. Skoro vůbec nebrečí. Šoupla jsem do alba Davídkovu fotku. Tak se klidně jukněte, jak je krásnej :dizzy_face:
Porodní bolesti byly dlouhý (pouhých 19 hodin), ale samotnej porod byl rychlej a nekomplikovanej. Asi jako každá mamina si nemůžu pořádně sednout, ale pomalu a jistě se to zašívání hojí. Rodila jsem v Lípě a musim říkat všude jen samou chválu. Parádní zacházení a personál jen samý příjemný lidičky. Mám od tamtud jen dobrý pocit.
Takže koho porod čeká, tak Lípu jen doporučuji :wink:
12. kvě 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Bobísku ten je nádhernej :slight_smile: a jméno David pro kluka je taky jeden z mých favoritu.Tak at vám dělá jen samou radost,kluk jeden :slight_smile:

Peradko,tak to je super,potřebuju ten těhu prsk jako sul,at už nejsem snažilka a mužu se dělit o radosti tady s váma :slight_smile: Pošli IP.
12. kvě 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - a u vás se mimí nechystá? :wink:

bobisek - teda klučík se vám povedl :slight_smile: Je moc pěknej! :dizzy_face: Co ta klíční kost? Jak dlouho se mu to bude hojit? Nebo už to je OK? Nemám představu jak dlouho se to hojí. To je fajn, že je hodnej - hlavně aby mu to vydrželo!!!
Když budeš mít čas, tak se tu aspoň občas ukaž poreferovat :wink:

perada - tak co, máte už ten kočárek? Hoď fotečku do alba.
14. kvě 2007 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak bobísku Davidek je moc krásnej ať vám dělá jen samou radost.

Mori - máte opravdu hezké stránky rodinka jak vyšitá. Ne opravdu vám to sluší!
Jinak jsme s Adélkou taťkovi tak fandily že přijel i přes nepřízeň počasí 277 z 890 lidí! (loni byl 354) takže úspěch!
14. kvě 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přeji všem pěkný den.

Tak mi už kočárek máme doma(vlastně ne doma, ale v garáži). Počítám, že během tohoto týdne by měla přijít autosedačka a ten další týden snad i postýlka.

Mori, koukala jsem, že jsi přidala další fotky do alb. Já jsem taky něco málo přidala.
14. kvě 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata ta kost v krčku se prý hojí 2 týdny. Jen to chce opatrný zacházení a pozorovat, jestli s ručičkou hýbe v pořádku. Zlomila se u porodu, protože malej lezl s ručkou přes obličej, jako když si chtěl z čelíčka utřít pot :sweat_smile:
Zatím je všechno v pohodičce a nenaříká si na to, takže doufám, že je vše na dobrý cestě.
Mám zlatý dítě, nechci to zakřiknout, ale on vůbec nebrečí. Když má hladíka, tak jen potichu kňourá. Asi to bude tím, že jsem v těhu jen ležela a relaxovala. Je to kliďásek
15. kvě 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisek, tak to máš fajn, že je Davidek takhle hodňoučký...taky bych chtěla klidné miminko.Přeju mu, aby byl brzo v pořádku.
15. kvě 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny myslím že na tom co říká bobísek něco bude! Já měla totiž také těhotenství uplně klidné pohodové odpočívala jsem a to i přes to že jsem chodila do práce. A Adélka mi to teď vrací tím jak je hodná a klidná!! :slight_smile:
16. kvě 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny prosím vás, jak dlouho trvá, než si po porodu zase v klidu sednu a budu chodit normálně :grinning:
Byla jsem šitá i u konečníku a to mě trápí nejvíc. Je to síla, chodim jako kachna a to se musim soustředit na každej krok.
Dneska jsem se rozhodla, že si pořídim přebalovací pult. Před porodem jsem byla názoru, že postel stačí, ale nenene. Moje záda trpěj jako blázen . S tim, jak prcek poroste, tak to bude ještě horší. :confounded:
16. kvě 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - s tím sezením Ti neporadím, já měla nakonec císaře, tak to bolelo zas jinde.
My jsme taky pořídili přebalovák - ten co se dá jen na postýlku, má vespod tvrdou desku (na komodu s přebalovákem tu není místo). Taky mě bolí záda, to je z toho tahání mrňousků. Když manžel spí po noční, tak si ho dávám na konferenční stůl v obýváku a to se pak nemůžu narovnat. Nedávno mě bolela několik dní kostrč (když jsem vstávala ze sedu). Bylo to strašný, tak jsem musela k dr. ,protože jsem nechápala z čeho to je (nikde jsem nespadla, ani nic podobého). Je to prý od páteře :astonished:

prada - to je hezký, jak máte k tomu XA vše v jiné barvě. Chválím!!!
16. kvě 2007 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem pěkný den!
holky, vystrašily jste mě, já jsem byla skoro 3 týdny na vybulení ze tří stehů na zádech, když mi vyřízli znamínko. když si vzpomenu na to, že budu zašitá i dole (a to určitě podstatně víc), tak z toho mám přímo hrůzu!!!

Mori děkuji, snad budeme spokojeni s výběrem barev.
17. kvě 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Bobísku tak já měla asi 5 stehů a týden mě to také dost táhlo ale hodně jsem se sprchovala tak jsem je rozmáčela. Po 14dnech už jsem o tom ani nevěděla. a do 3týnů vypadly.

Prado ničeho se neboj to šití po porodu už je hračka.
Jen doporučuji hodně hodně sprchovat!!!!!
17. kvě 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě nestačili u porodu ani nastřihnout. Bolesti jsem sice měla 19 hodin, ale když jsem vlezla na křeslo, tak to šlo šupšup. Byla jsem tim pádem pěkně potrhaná a nejhorší je to u zadku. Když mám jít na velkou, tak málem strhávám tapety, který na záchodě máme :confounded:
Musim přiznat, že je to ale den ode dne lepší. Trošku, ale lepší :wink:
18. kvě 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem přežila školu v přírodě,deti byly bezvadný a moc se jim tak líbilo,jen počasí nám moc nepřálo.Ale i tak super.Rovnou jsme to zamluvily na příští rok,ale na červen,je tam bazén,tak at si ho užijou :slight_smile:
Peradko,těším se na pokec :grinning:
19. kvě 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prado, napsala jsem Ti ve foru o porodnicích odkaz, kde ženy píší zkušenosti s ČL porodnicí :slight_smile:
19. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slunycko, moc dekuji. určitě si to pročtu.
20. kvě 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
bobisku, hlavně že je to den ode dne lepší..tohohle se já děsím ... :unamused:

Pikusko, no perfektní :slight_smile: Škoda že jste nejeli o týden dýl co? Teď je krásně!

Prado, porodnici v CL mám v merku, snad přispějou i další. Nejsem furt pevně orzhodnutá, kde rodit. :slight_smile: Lbc mi přijde lepší..ale zase trochu z ruky...no uvidíme.
21. kvě 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na 80% rozhodnutá pro Českou Lípu(Liberec je přece jenom trochu dál,ne o moc, ale je).
Tady u nás je to teď s porodnicí (Rumburk)takové zajímavé, nebyli doktoři, takže byl omezený provoz a když jsem slyšela názory maminek,které tady rodily, tak moc velké nadšení to nebylo.

Pikusko, je fajn, že se Vám tady u nás líbilo, je tady krásně, škoda jen, že bylo zrovna špatné počasí.
21. kvě 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek