• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
moni - no já se toho víkendu trochu obávala, páč když jsem si představila že ho budu trávit s 2 babkama (promiň ten výraz, ale jistě mě chápeš :wink: ) tak jsem nevěděla o čem se s nima budu jako bavit furt ... ale kupodivu v poho :wink: :slight_smile: S tvojí tchýní jsme docela i pokecala, žádný kecy neměla :wink: jen to znáš, povídala o rodině a tak, až mi docvaklo, že jde o tebe :grinning: Ale nic špatnýho, chválila vás :dizzy_face: To ti spíš pak poreferuje o Martinovi, jak mě vytočil a s těma dole že jsem se chytla :grinning:
O nemocech se naštěstí taky nerozpovídala, tak OK - jen něco před naším odjezdem, ale to tu psát nebudu. Fakt v poho. Říkalas to manželovi ? Mě to docela pobavilo, jak je ten svět malej :wink: :slight_smile:

jjj26 - až teď to čtu od teb :frowning2: až se mi derou slzy do očí :pensive: Hrozný ... když si představím, jak je Kája fixovaná na taťku, jak se na něj každý den těší ... bude to těžký pro klučíka :pensive:

Teda jako nevím co to počasí, hlásili vedra už dnes a zatím skutek utek, ale ono se to určo během dopo vybere, až se budem potit jak dveře od chlíva :grinning: :grinning: :grinning:

Na sraz se moc lídí koukám nehlásí, tak snad někdo přijde s jiným datumem ...
22. črc 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdo by teda mohl zítra ??? Koukám, že Verča by se přidala, val a já ... ještě někdo ? Aby to mělo smysl žeee :wink:
22. črc 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Magdalence všechno nejlepší k prvnímu svátečku :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak ted mi to konečně došlo to co psala Moni o tchýni.

Monči tchýně je Mori vaše nějaká příbuzná ?

no já taky čekám od rána to sluníčko a vedra a zatím nic moc.

včera jsme šla s Filípkem na prochajdu, bylo tak nějak zataženo, tak jsme si vzala takovej slabounkej svetr a rifle dlouhý.
noo a za 15minut začal pařan, jsem byla jak blázen ve městě, ke všemu v těch nových busech jsou asi čtyři okýnka a tam to bylo normálně na omdlení, fujtajbl

já zítra můžu,ale nějak se nikdo nehlásí :frowning2:

zajela bych kolem poledne na kožní, bo jak to měl filípek pod krčkem,že jako od pocení,tak se mu to udělalo i v podpaždí a v loketní jamce a v třísle a ten imazol nám na to vůbec nepomáhá.
pod krkem je to lepší,ale i tak nic moc :frowning2:
22. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - příbuzné néé ... my byli u manželový babičky a Moniky tchýně tam týden byla, jsou s babčou kamarádky z Ústí nad Labem - babča tam bydlela, v Provodíně je teprve asi 2 roky. Kamarádí se leta, Monči tchýně zná Martina od mala a Martin se tedy zná s Monči manželem :grinning: Dobrý co :grinning: Já to nevěděla, až během hovoru mi došlo o kom je řeč, pá řekla, že před cca 14 dny se vrátili do Ústí ze Skalky - tak mi to bylo jasné :grinning:
22. črc 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem chtěla Káje napustit bazén, ale žene se nějakej mrak :confounded: tak tedy nevím ...
22. črc 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych zítra šla. No já chtěla Pepčovi taky napustit bazén, ale to počásko nic moc...
Val my jsme měli náběh na atopák, ale dostali jsme mastičku a je to dobré.
22. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, my zítra možná taky, ale raději nic neslibuji. Napište v kolik se budete v unče scházet. :grinning: papa
22. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, nooo tak to je teda super náhoda, to jsi asi čubrněla co? :slight_smile: je ten svět opravdu malej :slight_smile:

noo můj manža se za mlada chodil stříhat k mojí mamče.

Veru, a to jste měli něco takového co jsem psala ?
Já doufám,že nám zítra dá něco dobrého a zmizí.
Od dětské mám ten imazol,ale už měsíc to potírám a nic :frowning2: a když nenatřu večer pod krčkem, tak by to měl ráno mokvavý :cry:

noo tak koukám,že se asi dohodnem zítra coo, co s tím srazem.
No má být zase dost velký vedro :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík
Malé Magdalence vše nej nej.
Já byla dnes v Lípě,ale měla jsem spicha se sestrou............a zítra jde malej na očkování.....tak já nemůžu.
Byla jsem na Špičáku v tom dětském sekáčku a je to tam hezký a příjemná paní.....a dost věcí tam maji
22. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..........................

tak to je škoda a v kolik by ste šli.Já jen kdyby náhodou. :slight_smile:
Dneska sme byly v ZOO v ústí a tam bylo nádherně :sunglasses:

Madlence všechno nejlepší k svátku.

Mori říkala sem to manželovi :slight_smile: jak je ten svět malej a manžela zná :grinning:

Táda je taky atopik,máme mastičku s lokoidem(doufám,že sem to napsala dobře)nesmí rajčata to mu to hned vyleze a když se hodně zpotí tak to má v záhybech ručiček a nožiček
22. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlence přejeme vše neeeeeeeeeeej.. :grinning:

Pikus a kde na Špičáku, v jakém sekáčku? :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky devčatááá...manžel už chodí do práce, tak budu zase častěji. Já sama ho vyháněla od PC, tak jsem nemohla vysedávat ani já :grinning:. Výletovali jsme pěkně, Šťastná země, pražská Zoo a OC Letňany :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Aquapark Babylon, pár dní u našich ve Stráži...uteklo to. Ale v srpnu pro velký úspěch si to dáme ještě jednou..uvidíme.

Magdalénce přejeme taky všechno nejlepší k dnešnímu svátečku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať je stále zdravá a spokojená.

Holky, srazík jste si užily parádně! Škoda že jsem nemohla, jelikož lilo tak Peťulík spal jako zařezanej do tří a pak jsme terpve vyrazili jen k tchánovcům a švagrový. Počasí se na zahradě pak drželo.

Moni Mori svět je fakt malej, pěkná náhoda :wink:

Val, orchidejky jsou nádherný! já na ně nemám prostě odvahu.... :sweat_smile:

Iren, takovéhle teploty jsou fakt k nervy, zažila jsem to jednou a snad dlouho ne....u nás taky došlo na zábaly (dělala jsem jen kotníky a zápěstí a pak bylo fajn, ale děs....Zajímavý je že druhý den bylo po všem...to je ale důležitý že už je Elenka fit!

Pikus, mylíš ten sekáč jak je Central tam z boku? Já posledně moc štěstí neměla. Pobrala jsem jen 4 trička na ven, no spíše v těch větších toho asi moc paní zrovna neměla.

Jani, s tím sousedem je to smutný :frowning2: Dost bezohledný, když má syna. Snad z toho nebude mít velké trauma :pensive:

A atopák je pěkná svi*ě (pardon) vůbec se ho nemůžu zbavit a děsně mě štve. Chvíli to zmizne a pak je zase v plné síle :confounded:
22. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkuste nahodit nějaký čas abych věděla
22. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky.
Majdalenka moc dekuje, dnes po pulnoci ji budou presne 2 mesice :slight_smile: To to letii......

My byli dneska v Senove za druhou babi a dedou :wink:

Piku- a nesla ses podivat na cvico za pani Pastorovou?Chtela bych se sejit i s holkama ze cvica a juknout,jak jim rostou prckove.To tam uz vlastne bude mit nove tehulky asi. :wink:

Jo a Majdulka jak se poti, tak ma porad zapareny pod krckem (jak ma ty faldy, tak ji to ani nemuzu poradne umyt, je to vzdycky boj), to same v podpazi, dneska semi povedlo ji to trochu napudrovat.
22. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zítra už něco máme, tak srazík neklapne, ach jo.... :frowning2: v pátek mám ale volno, jestli někdo chcete, můžem se sejít konečně na tom pískovišti někde nebo cournout parkem :slight_smile: Další týden bude Péťa dva dny u našich a pak pár dní tam budu i já...to zase nebudu moct :pensive:
22. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, tak pořádně hlavně vysuš po koupeli a pudruj a pudruj at se ti to nerozjede jako nám.
já to mazala bepanthenem, indulonou a nic.
krček se už trošku zlepšil,ale ta ručička a to podpaždí nic moc, jsme z toho smutná, ale snad to nebude nějaký ekzém, bo já ho teda mám od 12 let na prstech, vždy tak jed nebo dva, ted se mě to drží :frowning2:
22. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy teda bojujete s těma zapařeninkama :pensive: snad se toho brzo děti zibaví. Péťa teda byl (a je) faldíkatý, ale naštěstí jsem s tím neměla problémy :confounded:.

Mám ještě na vás prosbu! Sháním pro Péťu tříkolku - klasiku, šlapání uprostřed http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/hracky/odrazedla-a-trikolky/produkt/detska-trikolka-smile-plus barva nezáleží a škrábance oděrky taky neva, hlavně ať je funknčí :slight_smile: Tak kdybyste některá věděla o někom, kdo ji prodává, budu vděčná! Díky moc.
22. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, my bojujem :frowning2:
vypadá to tak divně, jakoby sem se o něj nestarala a nechávala ho uslintaného nebo dlouho v plenkách a přitom to tak není .
furt ho otíráme jak slintá,aby neměl tváře smaje pupínek a nešlo to i na ten krček a houby platný :frowning2:

no už se na zítra těším, že to ta kožní vyřeší a mast zabere

tak jsme teda zvědavá, zda se sejdem,ale nevypadá to nějak moc na sraz co ?

tak kdyžtak hodte jiný termín juu, když budete chtít
22. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, a čím promazáváš Filípka po koupání? Jí jednou zkusila Johnson a dráždilo to Péťu, tak jsem najela na stáčený lékárenksý olivový olej a bylo po problému. Pak jak jsem psala neměl Péťa žádný fleky nic.
Uvidíš co ti řekne dr. každá pokožka je prostě jiná. Snad budete mít už pokoj :pensive:
22. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val atopák mám taky na prstech...dost se mi rozbujel po porodu..námaha stres a tak.... zbavím se prý toho tak, že nebudu nic dělat...chá chá.... :grinning:
22. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsou naše pocity, že to vypadá, že se o děti nestaráme...Filípek je čisťounkej, voňavej, načančanej a vy taky...takže myslím, že o tom nikdo nepochybuje. Tohle děti prostě mívají...vedro, faldíky... :wink:
22. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Jíto,doufám,že s tím problémem s pokožkou vám doktorka poradí.Já mám známou a její malý má od narození atopický ekzém,tak jsem jí doporučila mojí kožní na Holáku dr.Pospíšilovou a dala mastičky a v pohodě.Je tedy pravda,že jsou období kdy mu pokožka jakoby začne červenat,ale potom nic,jak píšete,jde i o typ pokožky a o to jaké je i počasí,jestliže je ted tohle dusno není to nic dobrého ani pro ně ani pro nás dospělé. :wink:
Jinak dneska taky nemám k dispozici auto,ale zítra jsem v Lípě tak se klidně s vámi sejdu. :slight_smile:
Také přejeme dodatečně Magdalénce vše nej k svátku hlavně zdravíčko :slight_smile: a také k 2.měsícum :slight_smile:
Včera jsme s manželem byli v Ustí na kontrole s rukou,proměřovali mu hodnoty po operaci a má to uplně v pořádku,ale v té samé ruce mu zjistil malý nález karpálu,takže do budoucna další operace,ale ta už se dá udělat ambulantně :wink: No ale tak snad už ted bude klid,chce jít od pondělí do práce tak už se na jednu stranu těším,že budeme sami,přeci jen jsme měli zajeté nějaké věci s Honzíkem a ted jak byl doma bylo vše jinak :wink:
23. črc 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tak to je taky dobrý, že manžu stříhala mamka :grinning:

moni - Táda je taky atopik ? :astonished: jsem netušila. Kája taky. Ale v záhybech to nemívá a to se teda potí dost. Tu mast máme taky a taky jednu s ATB. Rozhodně nemůže citrusy, to je hned osypaná. Ale často vůbec nevím z čeho je osypaná - dr. říkala, že i změny nálad na ně působí, počasí atd. Takže to člověk pořádně nezjistí nikdy ...

jjj26 - dobře že je ruka OK. A dobře že může manžel do práce :wink: ti chlapi nám to doma narušujou co :wink: :grinning: Náš taťka je doma sice zřídka, ale i tak hned je vše jinak ... Kája nechce přes den spát, když je táta doma apod.

Koukám, že dnes to asi neklapne se srazem, tak si někdo navrhněte jný datum ... nebo chcete ten zítřek ? Kdo by mohl ??? Nebo příští týden ? Jinak kdo se ptá v kolik v Unče, tak klasika od 14 h :wink:
23. črc 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Jojinko,je to na špígru jak psala Peradka,jako by z boku bývalého Centrálu....a hlavně...je to sekáš,ve kterém mi to nesmrdělo sekáčově :grinning:
Andarko,kdybych byla v Lípě déle,tak se tam stavím,ale jela jsem domů asi ve 4.........ale ráda bych se za ní stavila klidně..
Jinak malej jak je buřtík,tak ho musím taky pořádně po koupání vysušit,pod krčkem musím vytírat i před den...a pod paží taky...
23. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
raduš, já ničím Filípka nemažu, raději.
Po narození jsem ho dlouho mazala leniens, jinak ani do vody mu nic nedávám a myju ho dětským tuhým mýdlem.
když jsme se vrátili ze sosnový zpět na pšičák,tak mu nevyhovovala voda, takže doktorka řekla,at ho v ničem nekoupu, že to děti nepotřebujou-miminka a dávali jsme mu 2x týdne do vody linolu, pak už jen 1x týdně. a po tý teda je nááádherně voňavej :slight_smile: si budu muste o ní zase říct,at mi jí napíše :slight_smile:

Jani, tak to je dobř,e že to má manža v pořádku a ty karpály se udělají později. Co vůbec dělá za práci,že se mu tohle dělá ?
23. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky, tak koukám,že ty malý děti mají hodně atopáky :frowning2:
no snad to filípek mít nebude,ale prý se to dědí.
máme to se ségrou po tátovi, obě to máme stejně na rukou :angry:
23. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak teda dneska asi srazík padá

kdo se hlásí na zítřek ???
23. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - my atopák nemáme, ale dr. říkala, že když jsme s manželem oba alergici, tak to má po nás taky - akorát se jí to projevuje jinou formou. My jsme s manžou na trávi, sena apod.
23. črc 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurňa já nevim co dnes budem dělat :confused: sraz padnul, počasí moc valně nevypadá, jasno moc není ... jela bych někam :sweat_smile: ale kam ...
23. črc 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek