• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Moriku, tak to je teda na prdlačku,ale snad něco vymyslíš.
tak skočte na zmrzku :slight_smile:

já čekám až se Filípek probudí a pojedem k té kožní.
manža před hodinkou odjel do práce, k obídku jsme měli merunkový knedlíky od mamči, včera je dělala, jsou výborný.

a taky dnes přišla ohrádka pro Filípka, je skvělá :slight_smile:

na srazíku vám pak povím moje story s prodávající,kteár má internetový obchod, to budete přímo čumět, bo já valila voči a nestačila jsem zírat !!

jo , proísm tě, je ve stráži ještě ta prodejna potravin naší firmy, noo naší už vlastně ne, prodali to,ale jen by mě zajímalo,jestli jí tam ta nová firma ještě nechala, ale snad jo, bo měla super mega obraty
23. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky, kdepak jstééé ??

tak u doktorky jsme hned byli na řadě, bo tam nikdo naštěstí nebyl, tak jsme byla ráda, protože teda venku byl pařan jak blázen a jak jsem ještě táhla fildu v sedačce, tak jsme byla hotová.
pak ještě napreoti do večerky koupit pečivo a k mamče jsme přijela teda ufuněná.
jsem pak hned skočila do bazénu.

kožní nám dala mastičku, kterou dělají v lékárně,.
měli ji už naštěstí hotovu,že jsme jí měla hned. za týden se máme přijít ukázat, mám mu to potírat 2x denně.
ekzém to není, tak jsme ráda.
ale asi bude mít citlivou tu kůži a myslím si,že to může mít taky z toho,jak hned po narození chytnul v porodnici tu kožní infekci :frowning2:
23. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Val - tak to je fajn, že to není ekzém.

Teda ta bouřka včera, docela síla co? Najednou tma, Míla byl právě na cestě na squash, zůstal v autě na parkovišti, najednou prý rána. Pak se dozvěděl, že na auta dva metry od něj spadly tašky ze střechy. No děs, polámané stromy. Já se děsně bála, měla jsem pocit že to odfoukne okna. Malej vše prospal a Anďa byla celou dobu ve vaně, ani nevěděla že byla bouřka.. :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - nevím o které prodejně mluvíš ...

Tady taky včera dost lilo a foukalo ... byly jsme s Kájou zrovna u mamky. Přesně jak píše jojinka - najednou černo, vítr, liják. Za chvíli to přestalo, ale asi 2,5 h nešla elektrika ... a to jsem zrovna měla vymyšlenou dobrou véču (am. brambory do trouby + masiko), tak ta se nakonec nekonala žee

Manžu mám právě u dr. Už ve středu a včera k večeru měl křeče do břicha ... dnes v noci a ráno dost zvracel a bylo mu teda dost blbě a pořád ty křeče. Nikdy to neměl, tak jsem zvědavá s čím přijde od dr. :confused:
24. črc 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Mori prodejna se jemnovala POMI market-Yucatana :slight_smile:

jinak tady něco pro mlsné jazýčky juu?

http://www.praktickekulinarium.com/index.php?option=com_content&task=view&id=103&Itemid=9

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo Val - co mi to děláš, já už měla vymyšleno co budu dnes péct a Ty teď přijdeš s tímhle.. :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, noo tak uděláš změnu :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak manžel byl ráno i na SONU a prý tam má v žlučníku 1 cm kámen. Museli jsme do Lípy na chíru, páč tady má dr. dovču a tam si ho nechali na pozorování. Nejhorší je, že odpo mu už nic nebylo, tak co tam jako bude dělat že ... no dostal kapačku a uvidí se. Chtěli by mu to uklidnit a pak hned vyndat :confused:
24. črc 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Mori-to je teda neprijemny, tak pak uz ho to nebude zlobit aspon, mamce vyndavali kameny taky.

Val-kdes byla na kozni?
24. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, myslela jsem na vás, jak jste dopadli.

chtěj mu to teda operovat jo? a už víš něco nového ?
oni asi o víkendu nic dlěat nebudou, to mohl být doma a v pondělí tam přijít co ?

Andar, byla jsem u Kalousové doktorky v ulici Československé armády na OUNZU jestli víš.
Chodím k ní, tak jsme tam zašla i s Fildou.
a mastička už zabrala, má to krásný, světlý,jde vidět,že se mu to hojí :slight_smile: tak jsem moc ráda :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Mori - tak hlavně že přišly na to co mu je, a zrovna na víkend v nemocnici.. :unamused:
24. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě, blbý je to že na víkend, páč to s nim určo nic dělat nebudou :confounded: Zatím nic nového nevíme, uvidíme co zítra ...

Jinak zde něco na víkoš:

STARÉ SPLAVY - 25. 7. 2009
Starosplavská pouť http://www.doksy.com/akce-a-novinky/starosplavska-pout/

KRYŠTOFOVO ÚDOLÍ - 25. - 26. 7. 2009
Údolská pouť http://www.cmg.cz/krystofovoudoli/kulturni-akce/udolska-pout/rok-2009

My měli jet zítra do toho Kryštofáče :unamused:
24. črc 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHhoj holky,tak já včera nakonec skončila u našich a pomáhala jsem jim uklízet dříví,nebot kvuli Honzíkovi musí hold vše uklízet a rovnat,protože nenechá nic na pokoji a dokonce minule z toho dřeva měl odřené záda.No měli toho asi 4 kubíky,ale na to jak to vypadalo hruzostrašně ta hromada,tak jsme to nějak i v poklidu udělali. :slight_smile:
Mori přeji manželovi aby mu to dopadlo dobře a mohl být doma v klidu a hold si bude muset i po operaci dávat pozor co jí,ale to už si ohlídá. :wink:
Já vezu dopoledne Honzíka k našim,bude tam na výlet a já jsem od manžela pozvaná na večeři nebot budu mít narozeniny,ale asi už nic jiného nedostanu ikdyž bych si nechala líbit nějaké menší překvápko. :wink: :slight_smile:
Včera měl taky pohřeb ten kluk z baráku,tak ani nevím jak, ale v 11 hodin co se konal obřad jsem si podvědomně na něj v tichu vzpoměla a zapálila malou svíčku :frowning2:
Holky nevíte některá jak se má vyvrbit to počasí?Chtěl bych s malým jezdit někam k vodě a taky se trochu opálit,ale tímhle stylem to zatím na nic moc nevypadá :unamused:
25. črc 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak my byly zase bez internetu :frowning2: ,tak se hlásím,až teď.

Jojo sme atopici,ale naštěstí se nám to daří držet pod kontrolou :wink:

mori-já už žlučník nemám,po dvou strašných záchvatech,sem šla vyndat kameny a vzali mi celej žlučník,měla sem tam zánět a srůsty.Říkal doktor,že tak mladá a takový srůsty,prej sem to měla z nepravidelný stravy a stresu z práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: javascript:addEmoticon(':dizzy_face:','vBody')

val teda taková buchtička,hned jí budu zkoušet.

Tak já tak čtrnáct dní určitě v lípě nebudu,ale budu se na vás chodit koukat :grinning: tak doufám,že sraz bude,až budu v lípě

jjj26 tak všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky

Tak se mějte krásně papapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - Martin to má určo taky z nepravidelný stravy. Ono to u něj moc nejde no, aby se pořádně najedl. Do práce si nosí normoš sváči, ale pořádně jí až večer. Sice by si mohli chodit chlapi na obědy, ale jak makaj, tak často na to není čas - znáš to.
Hlavně dej pak včas vědět, kdy se sem chystáš, ať něco naplánujem :wink:
25. črc 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vyndaly žlučník vloni a to mi bylo 21! Půl roku dieta, ale nebylo to tak strašný. No to počasí je teda hnus... :frowning2:
25. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje.....
tak jsme včera slavili přítelovo narozeniny a dobrý.
Dostal ten dortík s tou jedlou fotkou,ale ted máme problém půlku toho dortu s tou fotkou nikdo nechce rozříznout
Jinak---zase zavzpomínám,loni touto dobou si mě vezl miláček z Prahy a já měla v sobě Matyáška si pamatuju,jak si mě vezl opatrně,asi aby jsme ho nevyklepali
25. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dortík je v albíčku :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

pikus dortík rásný! Taky bych ho tu půlku nechtěla rozkrojit :grinning: My včera taky slavili Petra narozeniny. :grinning:
Pikus uteklo to viď...snažení, IVF, a a Matyášek už je tu přes tři měsíce :dizzy_face: .

Mori, tak ať je Martinovi brzo dobře, žlučník je sviňa :confounded: Kamarádka s ním teĎ měla patálie (ke všemu má 4měsíční mimi a další dvě doma) ale manžel to zvládal bezvadně, už je doma a snad bude brzo fit. Zkusila si teda slušně než jí operovali. Naštěstí to dobře dopadlo a i přes stresy, dietu, operaci si udržela laktaci. Fakt jí obdivuju.

Jinak ta bouřka před pár dny byla fakt šílená, Petr se chystal domů tak jsem ho stopla, že to tu je šílený. Péťovi to bylo naprosto šumák, je to fakt flegmouš :sweat_smile: . Hm, a teď tu právě zahřmělo, chjo.

Zítra ho vezeme k našim "na prázdniny" :sweat_smile: bude tam skoro tři dny sám a pak za nima přijedu a budu tam taky pár dní. Jsem zvědavá jak to bez sebe zvládneme....

Val, jinak jak jsme se bavili na srazíku, tak už jsem po endokrinologii...dr. Vyhnálkovái sestra jsou moc fajn, vyfásla jsem Letrox :rolling_eyes: , čeká mě před příští návštěvou sono, krev. I vyšetření šlo jsem ráda že to mám za sebou. :slight_smile:

Peťulín vstává, mějte se holky!
25. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem zapomněla reagovat na ten úspěch u Filípka, super že mastička zabrala!! :dizzy_face: a Janě popřát taky všechno nejlepší k narozeninám, zdravíčko , spokojenost, lásku a dny plných zážitků s Honzíkem :grinning: . S manželem paráda! Jak s rukou tak večeří! Užijte si to. :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme si dnes taťku přivezli dom, po obědě ho pustili. Zatím se nic dělat nebude, jen menší dietka. Doufám, že ho to jen tak rychle zas nechytne, protože to v ten pátek teda stačilo - manža si jen tak na něco nestěžuje, tak to už musel fakt trpět :confounded:

pikusa - dort parádní :dizzy_face: taky by mi bylo líto krájet :wink:

jjj26 - dnes tě čeká ta véča, tak si to společně s manželem užijte a ať má načatý večer nějaké příjmené pokračování :wink: :grinning: Samo ti přeju vše nej nej nej k narozkám, ať se ti splní všechna tvá přání :wink:
25. črc 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, tak určo uděláme nějaký srazík až tu budeš :slight_smile:

Piku, to se nedivím,že nikdo nechce ten dort naříznout, kde je fotoečka Matyáška, je to takový asi divný pocit coo?

Manželovi udělali děti minulý rok takový,kde bylo hodně fotek kde je on a oni , byl teda výbornej,se po něm pěkně zaprášilo.
jiank dortík mooc pěkný :slight_smile:

Jani, předem přeju všechno nejlepší a hoodně zdravíčka :slight_smile:

Raduš, tak to je dobře, že jsi byla s doktorkou spokojená :slight_smile:
Takže když jsi dostala letrox, tak máš zvýšenou funkci štítné vid ?
Já beru euthyrox 50mq denně, už to mám snížené.

tak at brzy prášky zaberou i když to je už doživotně to braní :frowning2:
25. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak at dietka manželovi rychle zabere , at je brzy zase zdravý ! :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
KOukám, jak jste se rozjeli, ale srazík nějak neuskutečnili. My se vera večer s Elí vrátili od babičky z Lbc, jo a ty Elenky vysoké horečky byly od šesté nemoci, já myslela, jak jsme se tomu krásně vyhnuli a ono prd, chytlo nás to taky. :confounded: :confounded:
Val - já měla u Elí taky problémy s opruzeninkama na krku mezi těma faldíkama, to bylo něco jí to umýt a pak namazat, nemohla jsem se tam vůbec dostat, mazala jsem to taky Bepanthenolem a ten kupodivu zabíral a hodně nám pomáhal Sebamed pro miminka, používám ho do těď a vše od něj, od mýdla až po tělové mlíčko a musím říct, že všechny pupínky po něm mizí.
jjj26 - všechno nejlepší k narozeninám a užij si určitě romantickou večeřičku. I ta večeře je super, já dostala od manžela dortík jako překvapení a pak mi řekl, že mi k narozkám vydláždil schod do baráku, to je super dárek ne? :grinning: :grinning: :wink: :wink:
mori - to je patálie s tím manžou co? No snad se těch kamenu tou dietkou podaří zbavit, aby ho už nezlobily, to musí být pekělně hnusí, když to začne řádit.
pikus - dortík krásný, nakrojil tu druhou půlku vůbec někdo? :wink: :wink:
25. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ta se hlasíme z dovči bylo to super až na tu čtvrteční bouřku :grinning: Yvca byla skvělá přístí rk pojedem pod stan...a jak se mate? co nevého?
25. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všem děkuji za přání k narozeninám :slight_smile: Večeře byla super,byli jsme u Buřta v Pihelu a jídla hrozně moc,takže jsem funěla jak parní lokomotiva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ještě jsme stihli jít taky do kina,dávali Harry Pottera a pak jsme dorazili domu s tím,že jsem chystala pěknou noc,ale smula :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dorazila kámoška MS tak se nekonalo nic,hold příště :frowning2:
Jinak Jituš držím palečky aby jste se vyrážky brzy zbavili a už se vám nevrátila. :slight_smile:
Marcel-manželovi držím palečky aby se držel a jen tak se mu ty problémy se žlučníkem nevrátili :wink:
Jinak holky nechcete si některá vyměnit věk??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je ze mě už stará páka a vubec si na to nepřipadám,je to šílený jak ten čas rychle ujíždí :wink:
Jinak Honzíka máme od včera u babičky,ale když jsem mu říkala jestli bude spát u babí,že musíme s tátou něco zařídit,tak chtěl okamžitě domu,no musela jsem odejít potají,tak snad nebrečel.Dneska připravuji oběd a následné občerstvení,přijedou naši mi popřát a to budou asi všechny návštěvy co budu mít.
Je mi to na jednu stranu moc líto,že si to nemužu pořádně užít a asi proto mi to ani nepřipadá,že mám nějaké narozeniny :frowning2:
26. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jaká stará páka čéče :slight_smile: :slight_smile:

Mě to taky nepřišlo,že mám narozeniny a ještě ke všemu třicet.

se někdy holky dohodnem, necháme dítka hlídat babičkám neob manžílkům a vyrazíme si zapařit a oslavíme si tak všechny narozky co jsme s dětma nemohly oslavit a je to.
co říkáte ?
26. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Jani-dodatecne vsechno neeej :dizzy_face: a Teta Růža (MS) je potvora, prijede vzdycky v nejnevhodnejsi dobu, ze? :angry:

Piku-to je nostalgie, tos ani netusila, jaky stesticko se ti narodi vid? :dizzy_face: No ja zas touhle dobou rikala Dr o zadanku na spermio a ona, ze pockame pres leto a pak at prijdu a napise mi ji, no sla jsem uz tehotna :dizzy_face:

Jo a jinak holky, kapicky asi zabraly-uz 5.den nekrvacim,huraaa :grinning: Takze jsem misto 6tinedeli, mela 8minedeli :unamused:

No a vcera jsme byli juknou ve Splavech na pouti, ale jen na chvilku,pac to furt vypadalo ze bude zase prset :angry: Majdulce jsme koupili takovou plysovou svitive zelenou zabu,moc se ji libi :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
JJJ dodatečně vše nej nej :slight_smile:
A Peradko,Petrovi taky :grinning:
Včera večer jsem vyrazila s miláčkem na oslavu,malej už spal a vždy spí až tak do 1 ráno....jako na potvoru se mamině vzbudil....ale uspala ho :wink:
Andarko...no vzpomínky :slight_smile:
A Matyášla na dortu jsme ještě nenakrojili :grinning:
26. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jito-tak to je uplně super nápad jsem pro a doufám,že v tom nezustaneme sami aby to stálo za to :slight_smile: :slight_smile:
Tak holky čekáme s Jítou na další mamči aby jsme mohli vyrazit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak Jíto brala bych těch 30je to takový hezký,ale já už k nim mám už 4 a to je docela ošklivé čísílko,ale už to nejde ubrat,já si na to zase za ten rok zvyknu :wink:
26. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek