Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andilekir
26. črc 2009
Ahojky holky!
Teda holky co vy tady smutníte nad věkem, co mám říkat já, já k těm Jituščiným 30 mám ještě 6 na víc a pak, že je Janča stará páka, já už za chivlku můžu být babičkou, Míšovi už táhne na 17, jen doufám, že má teda rozum a nebude po mamince, páč jsem ho měla v 19.
val - s tou pařbou super nápad, koukám, že je nás tu víc co má narozky tak nějak v jednom období, hlásím se taky, jen teda jestli budete chtít mezi sebe takovou starou brécu 😃 😃 😃 😉 😉 .
pikusa
26. črc 2009
JJJ já si za 3 měsíce místo 4 zase připíšu 5..... :-|
perada
26. črc 2009
Holky, věk je jenom číslo v občance 😉 😉 😉 důležitý je jak se cítíte, a vypadáte taky moc dobře, tak není co řešit!

My už jsme doma bez Péťi, je to tak divný a už se mi stýská, ale potřebuju "dovolenou" jako sůl....a naši si chtějí Péťi užít taky někdy sami. 🙂

Pikus, Petr děkuje 😉

Zapařit klidně můžem x-)
valentynka
26. črc 2009
ahooj holky,

andilku , co to čtu za slova 8-( jaká bréééca ?? že dostaneš ještě k těm narozkám na zadek coo? 😃 😃 😃

joo Radka to hezky napsala 🙂

takže super, že souhlasíte s nějakou pařbičkou, to těm našim chlapům ještě ukážeme coo? 🙂 😃 😃
moniska24
26. črc 2009
Čauky zdraví ústečanda 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Já mám pocit,že se mi všechno do bytu nevejde.POMÓC :-| :-| :-| 😞 😞

Jinak pro tu oslavu bez dětí sem taky jen doufám,že až se to bude uskutečňovat takže budu v lípě 🙂 .
Už sem zavítala i na diskusi ústí a tam holky každý měsíc vyrazej večer ven a děti nechaj manželům :-N :-N :-N :-N
moriautor
27. črc 2009
Dobré ránko při pondělku !

Koukám, že se tu řešil věk ... holky neřešte to, stárneme všechny 😉 A taky se chystá jakási pařbička vidím 😉 😃

My jsme včera podnikli výlet http://maarsel.rajce.idnes.cz/HRENSKO_-_26._7._...

Jo a včera dopoledne jsem zahlédla Radku, jak nám jde vykoupit místní Penny Market 😃 byli jsme zrovna u pokladny 😉
jjj26
27. črc 2009
Tak Marcel,fotečky z výletu jsou krásné.Koukám,že to dali pěkně zase po těch záplavách do pořádku a je stále na co koukat a kochat se. 🙂
A co ten páreček na ohni???Manžel by neměl vid,?? 🙂 🙂 🙂
valentynka
27. črc 2009
ahoj holky 🙂
Moni, no vidíš, si budem muset z těch holek z ústí vzít příklad coo ? 🙂 🙂

Mori, no doufám,že by jsi taky dorazila na pařbičku 🙂

Marcel, tak to jste měli krásný výlet a počasí vám taky přálo 🙂
Kája měla hezký klobouček a koukám,že jste si i opekli buřtíky 🙂

noo a palačinčička vypadala taky teda hoodně dobře 🙂

Do Hřenska bych se taky chtěla jet podívat, byla jsme tam jako malá se školou 🙂
moriautor
27. črc 2009
jjj26 - tak to máš naprostou pravdu, já to taky říkala, ale chtěl to prubnout 😃

val - že váháš 😉
K buřtíkům - u občerstvení psali : buřty na grilu - ale cha cha chá - koupilas tam 1 buřt s chlebem a hořčicí za 30,- , vyfásla vidlici a pěkně sis to opekla sama na ohýnku 😃 Jo a klobouček jsme dostali zadarmiko k něčemu z MMB 😉 Já v Hřensku byla taky jako malá, na výletě od taťky z práce, takže jsem se tam taky ráda podívala znova 😉 Kája byla nadšená z lodičky x-)
jjj26
27. črc 2009
Ahoj holky chtěla jsem vám oznámit novinu.Honzík už si řekne,že chce čurat ikdyž někdy to ještě než slíknu gatě máme trochu na věcech,ale přeci jen je šikulka 🙂
Já v Hřensku byla naposledy když jsem byla krátce těhu,ale jela bych hned znovu je tam moc krásně a ta příroda je užasná 🙂
jjj26
27. črc 2009
Ahoj holky nechcete některá bazének pro prcka na koupání.Uklízela jsem věci ve skříni a našla jsem ho tu.Je tulatý,rozměry nevím,ale malý se tam vešel do roku,má 3 nafukovací komory a je modro-zeleno-ruzový.
Kdyby jste ho některá chtěla klidně ho i přivezu 🙂
Jinak počásko vypadá super,Honzík spí a manžel je v práci a já tu mám zase po dlouhé době klid jen sama pro sebe.Je teda pravda že jdu dodělat obě d avyžehlit ale je tu podezřelé ticho 🙂
valentynka
27. črc 2009
Jani, tak gratuluju k super novince 🙂 je to šikulka, za chvilku už budete bez plenek 🙂

a já mám taky novinku 🙂
Filípek se probudil a chytil špryclí u postýlky a nevěděl co dál a tak zavolal mama 🙂

jiank už asi před 14dny řekl poprvé bába 🙂
valentynka
27. črc 2009
Jani, my už bazénke máme.
mamča koupila v kaufu takového slona 🙂
já žehlila ráno,když filda spinkal.

ted jsme si umyla vlasy a vyrazíme asi tak za hodinku do města na prochajdu.
manža je v práci až do 9 do večera
moriautor
27. črc 2009
Já si též umyla vlasy, vařím, Kája spí. Takže pak najíst, učesat a taky vyrazíme ven x-) Taťku máme taky v práci, dorazí určo až na večer, páč dělaj na novém baráku, takže práce dosti
andilekir
27. črc 2009
Ahojky holky!
To jste mě utěšili s tím věkem, tak jo, ženy jsou jak víno. Takže se na pařbičku těším, jen doufám, že nezůstane jenom u plánů.
mori - krásné fotečky Hřensko je krásné, já ho mám na pokračování, s jedním přítelem jsme ho projezdili na kole i tam kde by nás nikdo s kolem nečekal. A s dalším přítelem zase na motorce a potom na lodičkám, bylo to moc prima. No jo, kde ty časy jsou 😉 😃 😉 😃

moniska 24 - tak jak je v Ústí, nebude se ti po Lípě stýskat? Doufám, že s námi opravdu někam vyrazíš. A neboj, věci určo někam časem poskládáš 😉 😃

jjj26 - jé to je Honzík šikula, no to víš, než se stihne svléknout, tak někdy pár kapiček ukápne, hlavní je, že už ví co s tím.

perad - ty se máš, že máš hlídací babičku :-N 🙂
valentynka
27. črc 2009
Iren, ty jsi jezdila do Hřenska randit cooo? 🙂 😃

já taktéž teda doufám,že nezůstane jen u plánu,ale že to dokonáme 🙂

spácháme to ještě ted o prázdninách nebo hned po ?

Moni, mi povídje o místě v bytě, jsme z toho na mašli, bo furt je krámů tři prdele 😃 a není je kam dát :-p
valentynka
27. črc 2009
Iren, babička motorkářka stále nefunkční jako babi joo?
moriautor
27. črc 2009
Tak my jsme doma, Kájuš večeří. Dnes bylo venku fajn, takový příjemný teplo, a né hned hic 🙂

Jinak mě už dávno taky napadlo, zda by byl někdo pro spáchat nějaký víkend někde s dětma. Třeba od pátku do neděle. Co vy na to? Heresta s verunkaronka už byly s jinou diskusí - jaký to bylo holky a kde jste byly ?

S pařbičkou bych to viděla po prázdninách 😉
heresta
27. črc 2009
ahoj...

Mori: pěkný fotky 🙂

jjj26: my už taky mame bazenek dostali jsme ho pred 14 dněma od segra
heresta
27. črc 2009
mori: v Benešově u Prahy bylo to fajn akorat podle mně docla mazec tak přece jenom tam bylo hodně malejch dětí.. jinak dobrý
verunkaronka
28. črc 2009
jj, srázek zářijovek v poho, je ale fakt že nás tam bylo moc. No jinak já bych někam zašla a zajela určitě 🙂
pikusa
28. črc 2009
Ahojík holky......
tak já byla mejdanit v sobotu,jak malej denně spinká v 8,tak taky usnul,my odjeli a mamka mi v 9 volá,že řve a řve....trápily ho prdíky a tak si poplakal.Tak jsem myslela,že pomažu dom,ale pak mamina volala,že usíná....
Tak zákon schválnosti :-|
Verunko,tvé věci v bazárku jsou super 😉
moniska24
28. črc 2009
Čauky zdravím z uplakanýho ústí 😞

andilekir určo budu jezdit do lípy,mám tam rodinu,jen doufám,že se mi taky povede přijed když bude sraz.
Víkend někde s dětma není vůbec špatný nápad,jen ho z realizovat co 😃 😃 😃 😃
valentynka
28. črc 2009
ahooj holky 🙂

já jsme taky určo pro nějaký víkend s dětmi.

Marcel, ty jsi taková sběhlá v tom kde co je a tak, tak zkus něoc navrhnout,kde by to bylo super 🙂

Piku, jj, zákon schválnosti,ale aspon,že jsi nakonec nemusela jet domů a mamina to zvládla 🙂
moriautor
28. črc 2009
Jsem se dnes pustila prvně do špenátové polévky http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JRQ... výborná !!! chutnala i Káje. Nakonec jsem ji posypala vařeným vejcem.

Kájuš usnula na gauči. Tak se ještě půjdu vrhnout na zapečený brambory 🙂 zatím mám brambory jen předvařené.

Tak na ubytko jukněte sem: http://www.hotelpeklo.cz/ a sem http://www.uko.cz/obsah.php?lang=1&kat=1&id=1&m=1 Oboje je v Jizerských horách, takže to není daleko 😉 Je tam toho dost pro děti
🙂
moriautor
28. črc 2009
veru nebo heresto - nahoďte holky odkaz, kde jste byli ubytovaný 😉
pikusa
28. črc 2009
Val...už jsem byla večer venku dvakrát a v poho 🙂
A ted juknu na odkazy od Mori 🙂
andilekir
28. črc 2009
Ahojky holky!
Koukám, že jste samá akcička, no to jsem zvědavá, zda se něco vyvrbí, určo bych byla i pro nějaký ten víkendek.
val - babička motorkářka stále motorkaří, k dětem má daleko a není to babička, ale Hanka a moje mamka ta hlídá bráchovi, takže tam mám taky smůlu, musíme se jedine střídat s manžou. Zrovna teď od středy tady budu mít dvě sousedovic děti, sousedi jedou na romantický pobyt na tři dny na Hlubokou, mají v tom i muzikál Romeo a Julie, tak jim tiše závidím. 😉 😉
Randit do Hřenska ani ne, když jeden přítel byl vášnivý cyklista a druhý zas vášnivý motořkář a v Hřensku je opravdu krásně.

mori - ty jsi super akční koukám, jen tak dál, třeba se fakt na něčem domluvíme. Zatím ty tvé typy fakt dobrý.

Zítra máme v plánu jet s kamarádkou do Doks na parník, jedeme dopoledne vláčkem a pak parníkem po Mácháči, tak jsem zvědavá, jak to Elí zvládne.
andara
28. črc 2009
Ach jo holky, tak jsem se radovala ze uz nekrvacim az jsem to dneska dostala ]-( !No nic no :-S
Byli jsme dneska v DM a Pikusko mame taky dudlik s krteckem a jahodama a flasticku taky (nj to jsou ty slevove kuponky) 😃
moriautor
28. črc 2009
iren - já mám ty odkazy uložené, že by se mi tam někdy líbilo jet třeba i s manžou. Ale pokud bysme vyrazily samy baby, tak super 😉
Jinak můžem klíďo i v týdnu - mě by se to třeba hodilo spíš, páč o víkendu míváme taťku doma, ale to asi všechny ne ? Tak si rozmyslete, zda byste chtěli v týdnu či o víkoši - určo se domluvíme 😉

Začni psát odpověď...

Odešli