• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Teda holky co vy tady smutníte nad věkem, co mám říkat já, já k těm Jituščiným 30 mám ještě 6 na víc a pak, že je Janča stará páka, já už za chivlku můžu být babičkou, Míšovi už táhne na 17, jen doufám, že má teda rozum a nebude po mamince, páč jsem ho měla v 19.
val - s tou pařbou super nápad, koukám, že je nás tu víc co má narozky tak nějak v jednom období, hlásím se taky, jen teda jestli budete chtít mezi sebe takovou starou brécu :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: .
26. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ já si za 3 měsíce místo 4 zase připíšu 5..... :unamused:
26. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, věk je jenom číslo v občance :wink: :wink: :wink: důležitý je jak se cítíte, a vypadáte taky moc dobře, tak není co řešit!

My už jsme doma bez Péťi, je to tak divný a už se mi stýská, ale potřebuju "dovolenou" jako sůl....a naši si chtějí Péťi užít taky někdy sami. :slight_smile:

Pikus, Petr děkuje :wink:

Zapařit klidně můžem :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

andilku , co to čtu za slova :rolling_eyes: jaká bréééca ?? že dostaneš ještě k těm narozkám na zadek coo? :grinning: :grinning: :grinning:

joo Radka to hezky napsala :slight_smile:

takže super, že souhlasíte s nějakou pařbičkou, to těm našim chlapům ještě ukážeme coo? :slight_smile: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky zdraví ústečanda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám pocit,že se mi všechno do bytu nevejde.POMÓC :unamused: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2:

Jinak pro tu oslavu bez dětí sem taky jen doufám,že až se to bude uskutečňovat takže budu v lípě :slight_smile: .
Už sem zavítala i na diskusi ústí a tam holky každý měsíc vyrazej večer ven a děti nechaj manželům :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko při pondělku !

Koukám, že se tu řešil věk ... holky neřešte to, stárneme všechny :wink: A taky se chystá jakási pařbička vidím :wink: :grinning:

My jsme včera podnikli výlet http://maarsel.rajce.idnes.cz/HRENSKO_-_26._7._2009/

Jo a včera dopoledne jsem zahlédla Radku, jak nám jde vykoupit místní Penny Market :grinning: byli jsme zrovna u pokladny :wink:
27. črc 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marcel,fotečky z výletu jsou krásné.Koukám,že to dali pěkně zase po těch záplavách do pořádku a je stále na co koukat a kochat se. :slight_smile:
A co ten páreček na ohni???Manžel by neměl vid,?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Moni, no vidíš, si budem muset z těch holek z ústí vzít příklad coo ? :slight_smile: :slight_smile:

Mori, no doufám,že by jsi taky dorazila na pařbičku :slight_smile:

Marcel, tak to jste měli krásný výlet a počasí vám taky přálo :slight_smile:
Kája měla hezký klobouček a koukám,že jste si i opekli buřtíky :slight_smile:

noo a palačinčička vypadala taky teda hoodně dobře :slight_smile:

Do Hřenska bych se taky chtěla jet podívat, byla jsme tam jako malá se školou :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - tak to máš naprostou pravdu, já to taky říkala, ale chtěl to prubnout :grinning:

val - že váháš :wink:
K buřtíkům - u občerstvení psali : buřty na grilu - ale cha cha chá - koupilas tam 1 buřt s chlebem a hořčicí za 30,- , vyfásla vidlici a pěkně sis to opekla sama na ohýnku :grinning: Jo a klobouček jsme dostali zadarmiko k něčemu z MMB :wink: Já v Hřensku byla taky jako malá, na výletě od taťky z práce, takže jsem se tam taky ráda podívala znova :wink: Kája byla nadšená z lodičky :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtěla jsem vám oznámit novinu.Honzík už si řekne,že chce čurat ikdyž někdy to ještě než slíknu gatě máme trochu na věcech,ale přeci jen je šikulka :slight_smile:
Já v Hřensku byla naposledy když jsem byla krátce těhu,ale jela bych hned znovu je tam moc krásně a ta příroda je užasná :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nechcete některá bazének pro prcka na koupání.Uklízela jsem věci ve skříni a našla jsem ho tu.Je tulatý,rozměry nevím,ale malý se tam vešel do roku,má 3 nafukovací komory a je modro-zeleno-ruzový.
Kdyby jste ho některá chtěla klidně ho i přivezu :slight_smile:
Jinak počásko vypadá super,Honzík spí a manžel je v práci a já tu mám zase po dlouhé době klid jen sama pro sebe.Je teda pravda že jdu dodělat obě d avyžehlit ale je tu podezřelé ticho :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak gratuluju k super novince :slight_smile: je to šikulka, za chvilku už budete bez plenek :slight_smile:

a já mám taky novinku :slight_smile:
Filípek se probudil a chytil špryclí u postýlky a nevěděl co dál a tak zavolal mama :slight_smile:

jiank už asi před 14dny řekl poprvé bába :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my už bazénke máme.
mamča koupila v kaufu takového slona :slight_smile:
já žehlila ráno,když filda spinkal.

ted jsme si umyla vlasy a vyrazíme asi tak za hodinku do města na prochajdu.
manža je v práci až do 9 do večera
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si též umyla vlasy, vařím, Kája spí. Takže pak najíst, učesat a taky vyrazíme ven :dizzy_face: Taťku máme taky v práci, dorazí určo až na večer, páč dělaj na novém baráku, takže práce dosti
27. črc 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
To jste mě utěšili s tím věkem, tak jo, ženy jsou jak víno. Takže se na pařbičku těším, jen doufám, že nezůstane jenom u plánů.
mori - krásné fotečky Hřensko je krásné, já ho mám na pokračování, s jedním přítelem jsme ho projezdili na kole i tam kde by nás nikdo s kolem nečekal. A s dalším přítelem zase na motorce a potom na lodičkám, bylo to moc prima. No jo, kde ty časy jsou :wink: :grinning: :wink: :grinning:

moniska 24 - tak jak je v Ústí, nebude se ti po Lípě stýskat? Doufám, že s námi opravdu někam vyrazíš. A neboj, věci určo někam časem poskládáš :wink: :grinning:

jjj26 - jé to je Honzík šikula, no to víš, než se stihne svléknout, tak někdy pár kapiček ukápne, hlavní je, že už ví co s tím.

perad - ty se máš, že máš hlídací babičku :sweat_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, ty jsi jezdila do Hřenska randit cooo? :slight_smile: :grinning:

já taktéž teda doufám,že nezůstane jen u plánu,ale že to dokonáme :slight_smile:

spácháme to ještě ted o prázdninách nebo hned po ?

Moni, mi povídje o místě v bytě, jsme z toho na mašli, bo furt je krámů tři prdele :grinning: a není je kam dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, babička motorkářka stále nefunkční jako babi joo?
27. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme doma, Kájuš večeří. Dnes bylo venku fajn, takový příjemný teplo, a né hned hic :slight_smile:

Jinak mě už dávno taky napadlo, zda by byl někdo pro spáchat nějaký víkend někde s dětma. Třeba od pátku do neděle. Co vy na to? Heresta s verunkaronka už byly s jinou diskusí - jaký to bylo holky a kde jste byly ?

S pařbičkou bych to viděla po prázdninách :wink:
27. črc 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...

Mori: pěkný fotky :slight_smile:

jjj26: my už taky mame bazenek dostali jsme ho pred 14 dněma od segra
27. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: v Benešově u Prahy bylo to fajn akorat podle mně docla mazec tak přece jenom tam bylo hodně malejch dětí.. jinak dobrý
27. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, srázek zářijovek v poho, je ale fakt že nás tam bylo moc. No jinak já bych někam zašla a zajela určitě :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky......
tak já byla mejdanit v sobotu,jak malej denně spinká v 8,tak taky usnul,my odjeli a mamka mi v 9 volá,že řve a řve....trápily ho prdíky a tak si poplakal.Tak jsem myslela,že pomažu dom,ale pak mamina volala,že usíná....
Tak zákon schválnosti :unamused:
Verunko,tvé věci v bazárku jsou super :wink:
28. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky zdravím z uplakanýho ústí :frowning2:

andilekir určo budu jezdit do lípy,mám tam rodinu,jen doufám,že se mi taky povede přijed když bude sraz.
Víkend někde s dětma není vůbec špatný nápad,jen ho z realizovat co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:

já jsme taky určo pro nějaký víkend s dětmi.

Marcel, ty jsi taková sběhlá v tom kde co je a tak, tak zkus něoc navrhnout,kde by to bylo super :slight_smile:

Piku, jj, zákon schválnosti,ale aspon,že jsi nakonec nemusela jet domů a mamina to zvládla :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem se dnes pustila prvně do špenátové polévky http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JRQQCPD5&id_kategorie=JNLMFRQ9 výborná !!! chutnala i Káje. Nakonec jsem ji posypala vařeným vejcem.

Kájuš usnula na gauči. Tak se ještě půjdu vrhnout na zapečený brambory :slight_smile: zatím mám brambory jen předvařené.

Tak na ubytko jukněte sem: http://www.hotelpeklo.cz/ a sem http://www.uko.cz/obsah.php?lang=1&kat=1&id=1&m=1 Oboje je v Jizerských horách, takže to není daleko :wink: Je tam toho dost pro děti
:slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru nebo heresto - nahoďte holky odkaz, kde jste byli ubytovaný :wink:
28. črc 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...už jsem byla večer venku dvakrát a v poho :slight_smile:
A ted juknu na odkazy od Mori :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám, že jste samá akcička, no to jsem zvědavá, zda se něco vyvrbí, určo bych byla i pro nějaký ten víkendek.
val - babička motorkářka stále motorkaří, k dětem má daleko a není to babička, ale Hanka a moje mamka ta hlídá bráchovi, takže tam mám taky smůlu, musíme se jedine střídat s manžou. Zrovna teď od středy tady budu mít dvě sousedovic děti, sousedi jedou na romantický pobyt na tři dny na Hlubokou, mají v tom i muzikál Romeo a Julie, tak jim tiše závidím. :wink: :wink:
Randit do Hřenska ani ne, když jeden přítel byl vášnivý cyklista a druhý zas vášnivý motořkář a v Hřensku je opravdu krásně.

mori - ty jsi super akční koukám, jen tak dál, třeba se fakt na něčem domluvíme. Zatím ty tvé typy fakt dobrý.

Zítra máme v plánu jet s kamarádkou do Doks na parník, jedeme dopoledne vláčkem a pak parníkem po Mácháči, tak jsem zvědavá, jak to Elí zvládne.
28. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky, tak jsem se radovala ze uz nekrvacim az jsem to dneska dostala :angry: !No nic no :confounded:
Byli jsme dneska v DM a Pikusko mame taky dudlik s krteckem a jahodama a flasticku taky (nj to jsou ty slevove kuponky) :grinning:
28. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - já mám ty odkazy uložené, že by se mi tam někdy líbilo jet třeba i s manžou. Ale pokud bysme vyrazily samy baby, tak super :wink:
Jinak můžem klíďo i v týdnu - mě by se to třeba hodilo spíš, páč o víkendu míváme taťku doma, ale to asi všechny ne ? Tak si rozmyslete, zda byste chtěli v týdnu či o víkoši - určo se domluvíme :wink:
28. črc 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek