• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
já něco večer taky pohledám nějaké to místečko :slight_smile:

ted jedem k mamče, filípek se probudil po 2 hodinách

ještě jedem do rosmanna pro ty plavkový kalhotky

zaítm holky papa
30. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na to UKO jsem už také koukala. Teď jsem tam ale našla, že o prázdninách nelze na 2 noci, takže taky až v září, je to o 100,- dažší a já a Jana bysme už musely platit za děti. Zas jako když maj někde děti do 3 let zdarma, tak bych toho ráda ještě využila :wink:
Aha, teď jsem si ještě všimla, že je v ceně v UKO snídaně, takže to vyjchází cenově stejně, ale tedy ty děti od 2 let se už platí.

moni - v Pekle je bazén také :wink:

ivca - Natálka je krásná princezna :slight_smile:

Dceruška si vysosla mlíko a jako bojovala že spát nebude, tak jsem pohrozila, že odpo nedostane zmrzku a už chrní :grinning: Chystáme se totiž na zmrzku s tou kámarádkou :wink:
Valim vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel tak to jsem si nevšimla,že se už za nás platí jinak bych odkaz nedala.Tak budeme hledat a jde domluvit to období kdy by se jelo aby se hledalo nějaký přesný datum :slight_smile:
ivčo-holčička je opravdu hezoučká :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám, že jste to vzali s výletem vážně, tak to je super, mně je taky jedno kdy, ale lepší je pro mně, kdyby to bylo ještě o prázdninách, páč je Míša doma a postaral by se o psy.
Jinak myslím, že ten Harrachov na podzim, už je docela studený, i teď o víkendu když jsme tam byli tam byla zima jak v ruskym filmu.
Mám velké rodinné auto, takže někoho i klidně s velkým kočárkem vezmu, my už máme golfy a do auto se to poskládá, takže není problém.
Včera na parníku to bylo super, moc fajn počásko ani teplo ani zima, i když Elí parník ještě moc nezajímal, ale jízda vlakem jí uchvátila, to jen koukala co to je a kam že to jedem, ještě nikdy vlakem nejela. I jsme se vycachtali v Mácháči, když jsme čekali, než pojede parník a večer mi doma manža řekl, že jsou tam sinice a koupání na vlastní nebezpečí a Elence se tam tak líbilo. :confounded:

Vítám novou maminku, to je fajn, že se tak rozrůstáme.
30. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vítám novou maminku... i kdyz ja uz stejne nak nestiham sem chodit tak asi spolu moc nepokáceme
30. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak nakukuju co nového :slight_smile:
nestíhám už ted večer se po něčem podívat.

domů jsme dorazili po 20, filípek šel v debět spinkat a já ted musím naházet věci do kufru a ještě se vykoupnout,umýt hlavu a oholit :sweat_smile:

mějte se tu holky mooc hezky a já si jedu užívat tu romantiku Mariánek :slight_smile:

papa :astonished:
30. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to jsem netušila že někam razíte :astonished: V Mariánkách jsem ještě nebyla, ale ráda bych se tam podívala :wink: Pak nám musíš ukázat kde přesně jste to byli :wink: :sunglasses:

Holky písněte mi zda byste braly to Peklo v září, ať tam můžu odepsat, ju.
31. črc 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

já to beru a kolik je cena????????????????????
31. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni http://www.hotelpeklo.cz/ceny.php - a musí se objednat snídaně (píšou dole), což bysme objednaly asi stejně všechny předpokládám :wink:

Červencové fotečky http://maarsel.rajce.idnes.cz/CERVENEC_2009/ :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KDY JEDEM??????????????????

Chtělo by to co nejdřív domluvit ať dáme rezervaci :wink: .Za čtrnáct dní budu v lípě,tak můžem uspořádat sraz a domluvit všechno,co vy na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - OK píšu si tě na září :wink:

tak snad i ostatní co nejdříve písnou :wink:
31. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Víkend :grinning:

KŘIŹANY - 1. 8. 2009
Dixieland http://www.krizanskytrpaslik.cz/news/krizansky-dixieland-2009/

HOLANY - 1. 8. 2009
Dobový jarmark http://www.holany.cz/index.php?nid=626&lid=CZ&oid=1430889
31. črc 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevíte jak má otevřeno Paráda Shoping v ČL o víkendu? (ul. Děčínská) Chci se hlavně juknout do CCC :wink:
31. črc 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
a mori zase nezklamala, teda Marcel, ještě že tě máme, super akce, do Holan se asi podíváme, je to blízko.
Tak jste se domluvili na pobytu v září? No snad budeme moci jet, uvidíme jak bude mít Míša školu. Snad to půjde, ráda bych jela a už taky budeme chodit na plavání.
Marcel mají otevřeno až do 18.00 i v sobotu a neděli.Doufám, že si to pamatuju dobře. :astonished: :wink:
1. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Marcel,jojo mají otevřeno do večera.... :slight_smile:
S tím pobytem....moc bych chtěla jet....snad to klapne....ale nějak si to neumím s malým představit....snad bude pořád takový zlatíčko :slight_smile: a plavčo by jsme taky měli mít od září...........
1. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se k vám přidat,co tu řešíte at se přidám mezi vás :wink:
2. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko hele :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=106933&vGroupOffset=0
Zakupando....tak tě tady vítám :slight_smile: jasan že se přidej a co řešíme?????tak nějak všechno :grinning:
2. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky já jsem ze zákup jestli vám to některé něco říká,a rodila jsem v lípě a byli na mě a mrnouska hodny a to bylo skoro před třemi roky.
2. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zakupando jak se jmenujes? ja jsem taky ze zakup
2. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku - :confused: :grinning: co to jeee? :grinning:

Zakupando vitej :wink:

Ja dnes mela navstevu-Mori s Kajou :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky vátám nové příchozí.... No Andar vidělas to?????
2. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někomu se zalíbila Magdalenka asi :slight_smile:
A návštěvu???se máš :wink:
2. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala holky,snad to neni ta prudicka z lide.cz,ale to bych poznala - ta pise jak debil! :grinning:

JJ holky se stavily, byly v Provodíně :wink: Tak jsem Marcelku zasobila nekolika ubrousky - uz jsem je nasla :slight_smile:...konecne, tak ale Pikus vubec nevim ktery vybrat, moc tech detskych nemam, spis zviratka atd. Muzu je nafotit. :wink:
2. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikdyz: "je to tis velmi roztomila! :unamused: no nevim, nevim.
2. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme doma :slight_smile:

Marcel, manžel mi koupil ke 30. narozkám romantický víkend v Mariánských lázních.

nedávala jsem sem odkaz ??

zítra hodím :slight_smile:

jiank my začínáme taky od září chodit na plaváníčko :slight_smile: ale to asi jde jendo vynechat coo?

jinak teda čučím na tu diskusi o Andarčině Magdalence, jako teda nechápu vo co gou,že musí zakládta kvůli tomu téma coo? no snad to nebyla teda ta prudička,ale prostě se jí magdalénka líbila :slight_smile:
2. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, mooc hezké fotečky a moc vám to s Kájou na balkoně sluší :slight_smile:

vítej zákupando :slight_smile:
2. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zakupanda - taky tě vítám mezi náma ! Fajn že ses přidala :slight_smile: když přidáš i foto, bude to bezva :wink:

val - taky se mi ta fotka líbí :wink: :grinning:
Jo taaak, k narozkám :dizzy_face: tak to je pěknej dárek, taky bych si nechala líbit :wink: A jak bylo, došla sis na nějakou masáž apod. ? Filípek byl předpokládám s váma ?

Jak už víte, tak jsme včera dopo na chvíli přepadly andaru :grinning: Byli jsme v Provodíně ze soboty na neděli, páč manželova babča slavila narozky. Manžel byl o 2 baráky vedle u bratránka cosi řešit, tak my zdrhly za Magdalenkou - Kája samo unešená, celou dobu u Majdy, houpala jí na houpačce :dizzy_face:

Tak jsem zjistila, že andara má ICQ a určou spousta vás dalších ... tak pokud chcete, tak mi číslo písněte do IP :wink: Zatím mám jen jjj26 a pikusu :slight_smile:

Holky tak písněte kam byste chtěly jet, odkazů pár padlo ... ať to tedy nějak pořešíme. S plaváním už víte který den budete chodit ?
3. srp 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-ahoj také zdravím všechny fotku bych dala ráda ale neumím je zmenšit jsou moc velké tak kdyby jsi věděla jak na to tak my skus prosím poradit diky A. :dizzy_face:
3. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marcel :slight_smile:
byli jsme i s Filípkem, dali nám postýlku na pokoj a vyšlo nám i super počásko, bylo krásně sluníčko a teda chvilkama i dost parno uff :slight_smile:
ale jinak nádhera, mariánky jsou krásný, byl tam nádherný klid, vzduch, příroda.
uteklo to jako voda, ostatně to vždycky ,když je něco krásný.

http://www.hotelkrivan.cz/

v tomhle hotýlku jsme byli :slight_smile:

http://www.hotelkrivan.cz/cz/balicky/pdf/romanticky.pdf

a tenhle baíček manža koupil.

bohužel zámek Mostov byl vytopený,tka nám místo toho nabídli Římské lázně, kde jsme byli 2 hodiny ve vířivkách, jacuzzi, bazénech, manža si dal 2x sauničku,2x páru, pak se ještě nahříval pod infra světlem. Filípkovi se to moc líbilo a u konce už byl utahanej jak kotě :slight_smile:

projíždka kočárem taky krásnýýýý :slight_smile:

ceny jsou tam stejné jako u nás tady v Lípě, nic předraženýho, vůůbec
3. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zákupando, na zmenšení musíš mít program a nebo je zmenšit v malování

jak s eprosím tě jmenuješ ? at ti nepíšu zákupando :wink:
3. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek