Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moniska24
3. srp 2009
Ahoj ženy 🙂 🙂 🙂

val-teda ty si se měla jak princezna závidím,kéž by manžel byl taky takový romantik ale co třeba mě někdy tak příjemně překvapí

mori-co to peklo,nebo ste probíraly ještě něco jinýho?????????

A co sraz příští týden čtvrtek 13.8. tam kde ste byly minule???????? 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉
moriautor
3. srp 2009
zakupanda - chtělo by to nějaký prográmek na zmenšování. Nebo mi je můžeš přeposlat a já ti je zmenším 😉
moriautor
3. srp 2009
To Peklo klidně, ale furt mi teda nikdo (krom tebe) nenapsal zda to teda opravdu v září bere. Holky nejlepší by bylo do IP, ať nikoho nepřehlédnu 😉 Taky napište zda souhlasíte na 2 noci. No chtělo by to přeci jenom pak zarezervovat 😉
valentynka
3. srp 2009
Moni, já jsem pro srazík příští čtvrtek 🙂 a kde to bude, tak to mi je jedno 🙂
kdyby bylo hezky, tak můžem na té Rychtě,aby jsme byli venku.
pokud bude ošklivo,tka v Unče .

marcel, já jsme rpo dvě noci, už jsme to manžovi říkala, tak byl souhlas 🙂
a kde to bude je mi jedno, podřídím se 🙂
valentynka
3. srp 2009
Marcel, v Ip číslo ICQ 🙂
moriautor
3. srp 2009
Já příští Čt taky nic nemám, tak klíďo srazík beru 🙂 tak si znamenám
😉
zakupanda
3. srp 2009
ahojky
pikusa
3. srp 2009
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=1...
holky moje prosíme prosíme o hlasy 🙂
díky P+M 🙂
valentynka
3. srp 2009
tak já si už taky poznamenala srazík, místo asi ještě upřesnímě těsně před coo? podle toho jaké bude počásko
moriautor
3. srp 2009
val - jasan, upřesníme 😉 Pokud by to byla Rychta tak od 11 h jako minule na obídek a pokud Unionka tak od 14 h, že ?
valentynka
3. srp 2009
ahooj zákupando 🙂
tak snad se ti podaří sem fotečky nějaké vložit 🙂

Marcel , noo jasně že táááák 🙂
to budou naše časy coo?
andara
3. srp 2009
Tak ja jsem taky pro srazik, kdyz bude hezky tak Rychta - ani se to nemusi objednavat, pac ja tam minule byla kolem pul 11 a nikdo tam nebyl 😃 Juu to si dam ty koblizky,co mela Pikuska. x-) No a kdyztak Unionka, snad bude mit manzel volno, ze nas hodi 😉

Zakupando-neznas Petru Kovařčíkovou?Ma dcerku Karolinku, je to moje spoluzacka ze zakladky 😉
jjj26
3. srp 2009
Ahoj holky,tak koukám že výkend byl akční a nikdo jste tu nebyl a nyní už to tu trochu zase žije.
Val-výlet ti tiše závidím nebot bych si nechala líbit taky takové rozmazlování,ale manžel není moc romantik,takže jsem ráda za každou maličkost co ho napadne. 🙂
Jinak Marcel kolik by ten pobyt vyšel za ty dvě noci i s jídlem aby jsem měla přehled a dala info manželovi,jinak máme taky odsouhlaseno aby jsme jeli 🙂
Jinak vítám novou maminu a ještě by to chtělo to jméno aby jsme tě mohli nějak jmenovat 🙂 🙂
Jinak ve čtvrtek když se nic nestane,tak by jsme taky dorazili na srazík a hodili zase pokec 😉
Andarko-já znám Petru Kovařčíkovou,nedávno se přistěhovali do našeho vchodu a malá Kája je Honzíkova kamarádka 😉
Jinak jak se má malá MAGDALÉNKA?Určitě je stále hodnoučká.A Pikus co malý Matyášek?Taky je zlatíčko,vid? 🙂
pikusa
3. srp 2009
Tak mě jednou pepa na víkend k narzeninám odvezl do Babylonu na víkend---a paráda 😃
jsem sama nevěděla,kam jedeme--prý na víkend se zabal a jedeme pryč 🙂
andara
3. srp 2009
Jani-no vidis to, tak ji pozdravuj od Terezy z Provodína 😉 Dlouho jsem ji nevidela.
Jinak Majdulka je zlaticko, hodnoucka (po mamince samozrejme) 😃
jjj26
3. srp 2009
Pozdrav určitě vyřídím 🙂 Ted nedávno jí umřel brácha,to víš? 😞
Jinak je jasné,že malá je hodná po tobě a až začne zlobit bude to celý tatínek 🙂 🙂 🙂
andara
3. srp 2009
To nevim 😞
Jo to rikam, kdyz se vzteka, ze je celej tatinek 🙂 Ale je to certik, nedavno mu pocurala a poblinkala postel a strasne se tomu chechtala 😃
kkamca
3. srp 2009
ahoj..
Andaro P.Kovařčíkovou znám..bydlí kousek ode mě.Ale je mladší-- 😉
kkamca
3. srp 2009
a jjj26 vás znám taky.. 😉
zakupanda
3. srp 2009
jjj26 ahoj zname se andrea
jjj26
3. srp 2009
ahoj jo známe,takže vítej mezi námi 🙂 🙂 🙂
jjj26
3. srp 2009
Holky mám tu nějaké věci po Honzíkovi,kdyby jste některá měla zájem.Jsou tu tepláky,košile,trika,mikiny,kšiltovky,ponožky a zimní bundy a vyteplené kalhoty šustákové.Později dodám foto. 🙂 😉
jjj26
3. srp 2009
kkamca-je dobře že se známe,ale já nevím kdo jste takže jestli by jste sem dala nějaké info budu ráda a určitě nejen já. 😉 ale i ostatní holky
kkamca
3. srp 2009
jjj26:známe se dle vidění..Andreu-zákupandu znám velice dobře. 😉
valentynka
3. srp 2009
noo tu se to rozjelo a hned dvě nově příchozí,to je super holky 🙂

tak vítám ještě kkamcu 🙂

Jani, ten její brácha to je ten jak jsi nám tu psala.. =-) 😢
valentynka
3. srp 2009
kamco, tak jsme si přečetla tvoje trápení a držím pěsti !! hlavně at se do pdozimu zadaří a mine tě ta laparka, i když to není nic hrozného, já podstupovala 2x a 1x hysteroskopii
jjj26
3. srp 2009
Val-ano je to ten kluk co jsem o něm tady psala.Je to shoda náhod 😞 😉
Jinak holky která další se přidá na ten dvoudenní výlet,hlaste se at nezustane jen u plánu.Marcelka dnes volala paní aby zjistila volné termíny tak uvidíme jak to dopadne,nebot je lepší vědět to dopředu a mít to zapsané a nic jiného si neplánovat 🙂na jednu stranu se už těšíme 😉 🙂
Holky dneska to počasí venku teda nic moc,musím vymyslet nějaký plán co budeme dělat,asi se vydáme k prameni co je směrem na Velenice,dlouho jsme tam nebyli,tak se mrkneme jak to tam taky vypadá 😉
heresta
3. srp 2009
ahoj ... tak u nas nic nového.. Zub pořád nikde 😢 😢 😢 Ale stojí už sama bez držení (ne pořád) a udělá i tak 4 kroky 😉 jinak je to peknej vztekloun!!
valentynka
3. srp 2009
Filípek se už taky udrží na nožičkách,když se něčeho drží,ale ne moc dlouho, pak hupsne dolů 🙂
ale dělá teda pokroky , začíná z něj být pěkný šídlo 🙂
moriautor
3. srp 2009
Tak mi odepsala paní z Pekla - volné termíny v září: 13.9-16.9 nebo 20-24.9

Takže maminečky odčekám co nejvíce přihlášek 😃 😃 😃 Mě osobně by se líbilo ta polovina měsíce 🙂 tak pište i své názory 😉 V tý půlce by mohlo být ještě slušné počásko 😉

Začni psát odpověď...

Odešli