• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj ženy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

val-teda ty si se měla jak princezna závidím,kéž by manžel byl taky takový romantik ale co třeba mě někdy tak příjemně překvapí

mori-co to peklo,nebo ste probíraly ještě něco jinýho?????????

A co sraz příští týden čtvrtek 13.8. tam kde ste byly minule???????? :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
3. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zakupanda - chtělo by to nějaký prográmek na zmenšování. Nebo mi je můžeš přeposlat a já ti je zmenším :wink:
3. srp 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To Peklo klidně, ale furt mi teda nikdo (krom tebe) nenapsal zda to teda opravdu v září bere. Holky nejlepší by bylo do IP, ať nikoho nepřehlédnu :wink: Taky napište zda souhlasíte na 2 noci. No chtělo by to přeci jenom pak zarezervovat :wink:
3. srp 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já jsem pro srazík příští čtvrtek :slight_smile: a kde to bude, tak to mi je jedno :slight_smile:
kdyby bylo hezky, tak můžem na té Rychtě,aby jsme byli venku.
pokud bude ošklivo,tka v Unče .

marcel, já jsme rpo dvě noci, už jsme to manžovi říkala, tak byl souhlas :slight_smile:
a kde to bude je mi jedno, podřídím se :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, v Ip číslo ICQ :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já příští Čt taky nic nemám, tak klíďo srazík beru :slight_smile: tak si znamenám
:wink:
3. srp 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
3. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=10572
holky moje prosíme prosíme o hlasy :slight_smile:
díky P+M :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si už taky poznamenala srazík, místo asi ještě upřesnímě těsně před coo? podle toho jaké bude počásko
3. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jasan, upřesníme :wink: Pokud by to byla Rychta tak od 11 h jako minule na obídek a pokud Unionka tak od 14 h, že ?
3. srp 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj zákupando :slight_smile:
tak snad se ti podaří sem fotečky nějaké vložit :slight_smile:

Marcel , noo jasně že táááák :slight_smile:
to budou naše časy coo?
3. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem taky pro srazik, kdyz bude hezky tak Rychta - ani se to nemusi objednavat, pac ja tam minule byla kolem pul 11 a nikdo tam nebyl :grinning: Juu to si dam ty koblizky,co mela Pikuska. :dizzy_face: No a kdyztak Unionka, snad bude mit manzel volno, ze nas hodi :wink:

Zakupando-neznas Petru Kovařčíkovou?Ma dcerku Karolinku, je to moje spoluzacka ze zakladky :wink:
3. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám že výkend byl akční a nikdo jste tu nebyl a nyní už to tu trochu zase žije.
Val-výlet ti tiše závidím nebot bych si nechala líbit taky takové rozmazlování,ale manžel není moc romantik,takže jsem ráda za každou maličkost co ho napadne. :slight_smile:
Jinak Marcel kolik by ten pobyt vyšel za ty dvě noci i s jídlem aby jsem měla přehled a dala info manželovi,jinak máme taky odsouhlaseno aby jsme jeli :slight_smile:
Jinak vítám novou maminu a ještě by to chtělo to jméno aby jsme tě mohli nějak jmenovat :slight_smile: :slight_smile:
Jinak ve čtvrtek když se nic nestane,tak by jsme taky dorazili na srazík a hodili zase pokec :wink:
Andarko-já znám Petru Kovařčíkovou,nedávno se přistěhovali do našeho vchodu a malá Kája je Honzíkova kamarádka :wink:
Jinak jak se má malá MAGDALÉNKA?Určitě je stále hodnoučká.A Pikus co malý Matyášek?Taky je zlatíčko,vid? :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě jednou pepa na víkend k narzeninám odvezl do Babylonu na víkend---a paráda :grinning:
jsem sama nevěděla,kam jedeme--prý na víkend se zabal a jedeme pryč :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-no vidis to, tak ji pozdravuj od Terezy z Provodína :wink: Dlouho jsem ji nevidela.
Jinak Majdulka je zlaticko, hodnoucka (po mamince samozrejme) :grinning:
3. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozdrav určitě vyřídím :slight_smile: Ted nedávno jí umřel brácha,to víš? :frowning2:
Jinak je jasné,že malá je hodná po tobě a až začne zlobit bude to celý tatínek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevim :frowning2:
Jo to rikam, kdyz se vzteka, ze je celej tatinek :slight_smile: Ale je to certik, nedavno mu pocurala a poblinkala postel a strasne se tomu chechtala :grinning:
3. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Andaro P.Kovařčíkovou znám..bydlí kousek ode mě.Ale je mladší-- :wink:
3. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jjj26 vás znám taky.. :wink:
3. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 ahoj zname se andrea
3. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jo známe,takže vítej mezi námi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám tu nějaké věci po Honzíkovi,kdyby jste některá měla zájem.Jsou tu tepláky,košile,trika,mikiny,kšiltovky,ponožky a zimní bundy a vyteplené kalhoty šustákové.Později dodám foto. :slight_smile: :wink:
3. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca-je dobře že se známe,ale já nevím kdo jste takže jestli by jste sem dala nějaké info budu ráda a určitě nejen já. :wink: ale i ostatní holky
3. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26:známe se dle vidění..Andreu-zákupandu znám velice dobře. :wink:
3. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tu se to rozjelo a hned dvě nově příchozí,to je super holky :slight_smile:

tak vítám ještě kkamcu :slight_smile:

Jani, ten její brácha to je ten jak jsi nám tu psala.. :confused: :cry:
3. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco, tak jsme si přečetla tvoje trápení a držím pěsti !! hlavně at se do pdozimu zadaří a mine tě ta laparka, i když to není nic hrozného, já podstupovala 2x a 1x hysteroskopii
3. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-ano je to ten kluk co jsem o něm tady psala.Je to shoda náhod :frowning2: :wink:
Jinak holky která další se přidá na ten dvoudenní výlet,hlaste se at nezustane jen u plánu.Marcelka dnes volala paní aby zjistila volné termíny tak uvidíme jak to dopadne,nebot je lepší vědět to dopředu a mít to zapsané a nic jiného si neplánovat :slight_smile:na jednu stranu se už těšíme :wink: :slight_smile:
Holky dneska to počasí venku teda nic moc,musím vymyslet nějaký plán co budeme dělat,asi se vydáme k prameni co je směrem na Velenice,dlouho jsme tam nebyli,tak se mrkneme jak to tam taky vypadá :wink:
3. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ... tak u nas nic nového.. Zub pořád nikde :cry: :cry: :cry: Ale stojí už sama bez držení (ne pořád) a udělá i tak 4 kroky :wink: jinak je to peknej vztekloun!!
3. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek se už taky udrží na nožičkách,když se něčeho drží,ale ne moc dlouho, pak hupsne dolů :slight_smile:
ale dělá teda pokroky , začíná z něj být pěkný šídlo :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi odepsala paní z Pekla - volné termíny v září: 13.9-16.9 nebo 20-24.9

Takže maminečky odčekám co nejvíce přihlášek :grinning: :grinning: :grinning: Mě osobně by se líbilo ta polovina měsíce :slight_smile: tak pište i své názory :wink: V tý půlce by mohlo být ještě slušné počásko :wink:
3. srp 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek