• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky!
My se taky hlásíme na srazík i na dvoudenní srazík do Peklíčka :sunglasses: :sunglasses:
Nešel nám internet, tak jsem vás nějak nestíhala, tak vás jdu dočíst. :sweat_smile: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Iren :slight_smile:

super,že se taky hlásíte :slight_smile:

takže aktualizace :

sraz Rychta :

Val
Moniska
Mori
Andara
Pikusa
jjj26
andilekir
jojinka ??

dvoudenní srázeček :

Val
Moniska
mori
jjj26
Pikusa
andilekir
Jojinka ??
4. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val já se také hlásila na rychtu :frowning2: :frowning2:
4. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak Mori s námi také počítej prosím do Peklíčka :wink: Podrovnosti proberem na Rychtě, ju? A kdy je vůbec ten srázek??? Nějak jsem přehlídla datum.
4. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, no já jsem nekoukala zpět kdo s ehlásil, jen co jsme is pamatovala, nebud smutná, hned tě dopíšu juu :slight_smile:

sraz na rychtě je 13.8.

takže aktualizace :

sraz Rychta :

Val
Moniska
Mori
Andara
Pikusa
jjj26
andilekir
verunkaronka
jojinka ??

dvoudenní srázeček :

Val
Moniska
mori
jjj26
Pikusa
andilekir
verunkaronka
Jojinka ??
4. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-krasny videjko, sem taky ukapla slzu :sweat_smile: Teda ale hned dve holcicky, no nevim jestli bych to zvladla :grinning: Ted me majdik krasne poblila :slight_smile: Takze komplet prevlikacka.

na Rychtu se tesim :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na rychtu nás je už 8 :slight_smile: supééér

a na výlet 7, taky supééér :slight_smile:

ještě tu nebyla Perada, mohla by taky jet :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsme si přerovnala špajzku a udělala jsme si foch pro Filípkovi kašičky a přesnídávky, ted jsme domyla okna v kuchyni, dám prát černé prádlo,pak záclony, ještě vytřu kuchyn a bude to,když už jsme doma, tak si aspon něco udělám.

manža má zase šichtu,že spí v mladé boleslavy a příjde až zítra odpoledne.

jsme v neděli koupila ve sparu z apolovinu kaše banánový dvě, měli na ně slevu 50% protože měli lehce piničenou krabici v rohu, tak jsme to vzala, stejně je to ještě v tom obalu.
a ve čtvrtek jsme nakoupila poslední tři kaše s hruškama, měli v akci jednu za 35,-, škoda že měli poslední tři.

joo a taky jsem tam koupila ty plavací kalhotky,ale měli jen větší od 13kg,ale vzala jsem je a filípke je měl v těch lázních a krásně mu byli.
4. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar,tak komplet převlíkačky teda neznám.
Filípek na to netrpěl a pokud si ublinkl,tak to naštěstí bylo trošičku, občas mi to teda nateklo mezi prsa :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to je super,že nás bude tolik,snad do toho nikomu nic nevleze.
Dala sem nový fotky :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3106755&vReferer=%2Fphotos%2Fmoniska24
4. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, fotky super, fakt to tam vypadá suprově a kort pro děti, je dobře,že tam nesmí psi a ten potok je taky hezký :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, děvčata! Moc vás zdravím. Napovídaly jste teda pěkných pár stránek! Já těžce nestíhám. vlítnu na MMB, zaktualizuju a nazdar :slight_smile: Teď bych už mohla mít volněji. Sice jsem měla pár dní oraz, Péťa byl na pár dní u našich ale zakázala jsem si net, páč bych to tu proseděla... :sweat_smile: :sweat_smile: . Pár dní jsem tampobyla taky a vpátek jsme jeli dom a s úrazek. Kuk do alba :pensive: Rozseknul si čelo, dva stehy...hrůza. V pátek jdeme na kontrolu, snad už mu stehy vyndají a bude to dobrý.

Zaregistrovala jsem tu srazík, tak s Rychtou, snad dorazíme, buď nás tam hodí manžel nebo busem a s penzionem to u nás bohužel neklapne :unamused: .

Moni, prostředí parádní! Táda se tam určitě vyřádil! :dizzy_face:
Mě se hrozně líbí ve Šťastné zemi, chystáme se tam zas :dizzy_face:

Vítám nově přichozí! :sunglasses:
4. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra tu mám na celý den mamču, dopo bude lítat o krámech, tak teĎ chystám jídlo na zítra, nakkládám maso a dělám vývar. Na žehlení dneska nějak nemám sílu :sweat_smile: Jdu do vany a spát, čeká mě zase budíček za pět minut šest :sweat_smile:, náš kluk má v sobě snad budíka...den co den. Přijde ke mě do postele a po chvilce už mě tahá ven :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdárek Raduš :slight_smile:

o kom se mluvívá, nedaleko bývá :slight_smile:

to je škod,a že s tím pobytem to u vás neklapne, Péťa dá práci asi za dva čertíky coo?

tak aspon na Rychtu se pokuste dorazit :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radu :slight_smile:
Teda chudak Peta,copak delal? :confused:
4. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudinak Péta, ty stehy jsou teda něco :frowning2:
ten má pech na úrazy coo? jsme koukla do albíčka, tak je tam boule, pak něco s rpstíkem a ted stehy.
tak at se mu to brzy stáhne a hlavně,at tam pak nejsou jizvičky !!
4. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - super kup s kašičkama :sunglasses:

moni - to je moc hezký !!! To je jako v Ústí jo ? Kde ? Musím poreferovat manžovi, že bysme tam třeba jukli, až se někdy vypravíme do ZOO :wink:

perada - co Péťa vyváděl, že se mselo šít ... jsi musela být vystrašená co :astonished: Asi mu zůstane jizvička viď ?
Jak píše Jíťa, zkuste aspoň tu Rychtu :wink:
5. srp 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Peradko,teda tak at je peta brzy OK.......no taky se ptám,jak se mu to povedlo??
no u takových dětiček je to hned co........
Jo a rychta zase na 11 dopoledne??
5. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - už bylo psáno :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasan na 11 h ať dáme obídek
5. srp 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori.....no tak jsem překoukla nooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no my dorazíme trochu déle. Dopol se starám o dědu a kolem jedenácté teprve jedu domů. No a než tam dojedu... Doufám že to do půl stihnem :slight_smile: Už se těším. No jinak máme další pigárko sinflorixu a Pepí je totálně tuhoš. Tak chrní v autě :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, dneska nezačal den zrovna nejlépe, vstávačka v pět :fearful: :rolling_eyes:, Péťa protivnej, dělal jednu lumpárnu za druhou....ale pak se to vybralo, s mamčou jsme procouraly město, náladu mi dodaly troje boty :grinning:, Péťovi jsme udělaly radost časopisem a autem, mamča se obdarovala taky botama a jelo se domů. Péťa už byl pěkně zdrchanej, se nedivím... :sweat_smile: Necháu proč zase vstává tak brzo....

Holky tu ránu na čele si udělal "obyčejným" pádem kdy běžel asi po padesáté z kuchyně do obýváku u našich, a na zemi mají práh - lištu a bouchnul se o ní. Krve všude šíleně, ještě že se mi nedělá blbě...doma žádnej řidič .. taťka naštěstí byl už blízko tak jsme jeli do ČL na pohotovost, tam už čekal i Petr. Šití hrůza...odmítla jsem aby ho drželi zřízenci (nebo jak se jim říká) chtěla jsem ho držet já a mluvit na něj, což se mi dařilo až na jednu chvilku kdy jsem nedokázala ze sebe vydat ani hlásku, pak jsem se zase vzpamatovala a zvládli jsme to. Dr. byl šikovnej a bylo to šup šup. Péťa samozřejmě celou dobu brečel, kór když nic neviděl a drželi jsme ho, to nesnáší, pak se hned uklidnil a ve Stráži už zase začal metelit z auta po chodníku domů...prostě nezmar a od té doby se chová jako když na čele nic nemá :sweat_smile: , nechápu, ale jsem za to ráda. Jednou si náplast sundal a tahal za stehy ale už je zase klid....já doufám, že máme na dlouho vybráno, i když on je fakt neposeda a jen tak se něčeho nebojí :unamused: Tohle byla třetí návštěva chirurgie... Jsem říkala, že mu kouímě nějaký gumový skafandr :grinning:

Jizvu tam bude mít určitě...snad mu bude slušet :sweat_smile:
5. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, to video s dvojčátkama je krásný :dizzy_face: a v těch Mariánkách jste si fakt užívali! Parádní program.
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andaro mělo to nějakou dohru s tou anonymkou tady? koukala jsem, že album je zavřené....snad ti dá pokoj či to bylo jen proto , že se jí Magdalénka tolik líbí :wink:
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer holky, já jdu zaplout do postele s nějakým filmem.
5. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_3.-4._mesic/#album
kdo chcete jukat :slight_smile:
Peradko,ještě že ty děti se hned oklepou vid....ale teda zážitek nezávidím..........
Péťovi pusinku
5. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Raduš, péťa je teda dost akční, máš se o co starat coo?

doufám,že Filípek bude kliďas a chirurgii se vyhnem velkým obloukem.

jsme taky koukala,že album je zavřené a tayk že ta anonymka už nikde dál nepřispívala,.což znamená,že se vyloženě tady zaregistrovala,aby tohle napsala a čmuchala :angry:
5. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, mooc hezké fotečky :slight_smile:
a jak si Matyášek drží sám takovou velkou lahev :slight_smile:
jak to dopadlo s tím zbytkem dorta s tou fotečkou ? nakrojil někdo nebo jste nějak sundali tu fotku a snědli zbytek ?
už je ho taky plnej kočár coo??

já si říkám,jestli mi Filíepk v tomhl eještě přes zimu vydrží ?? :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...no někdy už si jí sám drží...se bojí,že mu jí vezmu :grinning:
A zbytek dortu...fotku jsme sundali,to šlo a samou láskou ho snědli :slight_smile:
No jo,kočár nám bude za chvíli malej
5. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru - vůbec neva, když dorazíte později, minule taky někteří kvůli spaní dětí přijeli později :wink: Určitě se tam zdržíme, tak vpoho - kor jestli bude hezky a budem sedět venku, tak to asi nikam spěchat nebudem :wink: :grinning:

Ráďo - hezky mi vyklop kde sis vybrala 3 boty, páč já si už dlouho nějak nemůžu v ČL nic vybrat :unamused: a taaak bych nějaké nové potřebovala :wink:

pikus - fotečky jak jinak než úžasný :dizzy_face: A máte na zahrádce stejnou houpajdu jako andara :grinning: jak jsme tam v neděli byli, tak zrovna na ní Majda spinkala :slight_smile: Taky jsem čubrněla jak si už Matyášek drží sám lahev :sunglasses:

Za náma včera odpo přijela Jana s Honzíkem, tak jsme šly s dětma na zmrzku :slight_smile: Teda holky to je ďáblík, Jana se nezastaví :grinning: to já mám s Kájou pohodu jezzíček :grinning: :wink:

Dnes to vypadá na slunečný den, tak asi odpo napustíme bazén na balkoně :slight_smile: Uvidíme jak bude odpo ..
6. srp 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek