• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky všechny vás moc zdravím :slight_smile:
peradko-ten tvuj Péta je snad horší než muj Honzík,ten dělá taky samé kravinky a nepočítá s tím,že z toho muže být pěkný prušvih,který se nedá vrátit zpátky,pak je to jen samý pláč a mamí,mamí :wink: :slight_smile:
Jinak kam se nám poděli nové maminky,nějak tu nejsou vidět :wink:
Jinak my se už moc těšíme jak na Rychtu a nebo do Lípy do Unči,ale hlavně na ten dvoudenní výlet,snad bude vše v pohodě,ještě jsem takhle s malým nikde nebyla,hold ho budu muset utahat,ale to naše ranní vstávání bude asi malý problém,ale co tak pujdeme ven a vy budete ještě hezky spinkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý a co ten dvoudenní udělat začátkem září,hned ten první týden ??

se bojím,že prošvihnem zahájení plavání :frowning2: :frowning2:
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Val a ke komu budeš chodit??k té Světlaně??my u ní máme přihlášku,asi od 2 měsíců,tak uvidíme...
Jinak včera mě kousnul čmelák a dnes mi to pěkně oteklo :slight_smile:
Mori...na houpajdě spíme někdy oba :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, my budem chodit do té druhé co spadá pod bazén, rptože k té světlaně je nával a od září už by jsme se tam nemuseli dostat, psala mi,že si přihlášku můžu podat,ale že je jich tam už dost,takže nezaručí,že nás vezme.
tak jsme nechtěla čekat až bude filípkovi rok

kousnul čmelák ??? potvora jeden
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,já jí posílala přihlášku,když malému byli 2 měsíce...no uvidíme...
jojo čmelák...a já myslela,že nekoušou :slight_smile:
No nic..jedeme na 4 měsíční prohlídku a očkování
6. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky myslela,že nekoušou :slight_smile:

tak at matyáška včelička nebolí :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jsou volné jen ty termíny co jsem psala :unamused:
6. srp 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahá, to mi nějak uniklo :unamused:
6. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Matyášek je oočkovanej,poplakal si a usnul...no taky nespal celé dopoledne.................
aha...už je zase vzhůru...po 20ti minutách
6. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile:

tak už se těším na čtvrtek, jóó a mám vzít nějaký bábovky nebo tam sou? :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
perad - no koukám, že máš o zábavu postaráno, no hlavně, aby se to už neopakovalo a vy nebyli na chirurgii častými hosty, třeba se ta jizvička časem ztratí, je pořád ještě malý. :wink: :sweat_smile:
Taky bych chtěla poradit kam pro boty, taky nějaké příhodné sháním a pořád nic, jedny jsem našla na netu na stránkách Bati a pořád přemýšlím jestli si je mám objednat. Raděj bych si je nejdřív zkusila, ale nikde je už nemají. :frowning2: :frowning2:
pikus - taky chválím fotečky, super.
To je docela síla s tou anonymkou a malou Majdou, co to mělo jako za význam? No snad z toho nebude nějaká dohra, jeden nikdy neví. Přeci něco podobného tady měla helenka.
Na srazík ve čtvrtek se taky těšíme, ale bohužel taky dorazíme dýl, páč musíme být v 10.40 s Elí na kožním, doufám, že tam nebude moc lidí a pak rovnou pofrčíme za vámi :sunglasses: :sunglasses:
6. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky :slight_smile:

Tak anonymka-podle mne to byla ona mala holka z lide.cz, krade fotky tady na konikovi a kdovi kde jeste, nekolikrat jsme ji hlasili adminum, ale prd s tim delaj - naposled ukradla tehu fotky jedne holciny z tematu Vlastovicky se rozrustaji... :angry: Ona ma sdilenou ip adresu, takze ji prej nemuzou bloknout. Na profilu mela i moji pupikatou fotku a kdovi jestli nekde nema Majdu, myslim ze radila i na rodine.cz, vymysli si tehotenstvi, deti, na diskuzich otravuje s dotazama a ceka ze ji to nekdo sezere. Toto tady psala jedna holcina kdyz jsem na ni zase upozornila:
gabbi • 1d • 26. červenec 2009 ve 00:24
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahoj holky. Zrovna jsem dostala echo od kamosky, ze zase radi ta zakerna bestie......a jelikoz je kamoska tady od Vas tak jsem to nemohla vydrzet Vam to tu nenapsat a neupozornit Vas na dalsi detaily - nevim jak ji nazyvat, abych nebyla vulgarni. Rok se na jedne diskuzi vydavala za maminku dvojcatek, ktera byla tehotna a v 7 mesici potratila, pak otehotnela znova a mela postizene mimi. Vsechny ji to hltaly, utesovaly, plakaly s ni. Pak se jednou sekla a napsala jako nekdo jiny. Vsechno se to provalilo. Na rodine mela nejaky cas utrum, ale pak si zalozila dalsi nick se sdilenou adresou a proti tomu uz nejak neslo bojovat. Takze si kdyz tak tehufotky delejte s podpisem nebo cokoliv proti zneuziti.

Vystupuje pod nicky. hannah44, usamartin, kacka, 12katek - a pak dalsich xy nicku s dvojcatkama a 1 tehotenstvim.

Takze asi tak, ted jsem zase prisla na to, ze ma novej nick na lidech!Ja uz mam na ni cuch nebo co,hlavne je uplne blba a neumi psat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, blbcu chodi po svete. :unamused:

Piku-krasny fotky a jak drzi flasticku, to je super :wink: a houpajdu mame stejnou :grinning: Jo a dotaz:jak teplou mel vodu v tom bazenku? Manzel porad, ze vezme Majdu do bazenu a ja mu rikam, ze ne ze je to studeny. :unamused:
6. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak matýsek po očkování v poho snad...vyspinkal se a ted se v lehátku směje :slight_smile:
ANDARKO,voda měla 28 stupňů.......
joooooooooo a holky,váha našeho drobečka............8.85kg :astonished: :astonished: :grinning:
6. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vogo Piku my měli 9 kg na roce :grinning: no holt chlapák po taťkovi no :sunglasses:
6. srp 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, je ho fakt všude dost :slight_smile: Vydrží být v absolutním klidu jen u krtka...jako právě teď. Táta se doma jen otočil a jel zase na fotbal, takže si dopřávám chvilku oraz.
Jizvu tam mít bude určitě a pořádnou...snad bude blednout a blednout...

pikus, fotky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Matyášek už je tak velikej! Váhu má teda pořádnou, Péťa byl o chlup lehčí, víš i kolik měří?

Andaro, no snad ti dá pokoj, nechápu tyhle pipky :rolling_eyes:

Mori, boty jsem koupila v Deichmannu - letní výprodeje (maj v prodeji i loňkou kolekci kozaček). Oni asi postupně doplňujou, protože jsem tam byla dvakrát a vždy si odnesl boty jen manžel :grinning:, teď jsme to tam procházeli s mamčou a ejhle..troje botečky :grinning:.

Vtipný je to, že já mám troje boty za daleko míň než za Peťulínovi jedny :grinning: Vyrostla mu zase noha - za měsíc a půl, hrůza.
6. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus a ty pořád jen kojíš?
6. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a budete někdo chodit od září na Yamahu? Tady na Špičák nebo do Libertinu?
6. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko..,65 cm má..........
a jojo pořád jenom kojím..........tak nevím,co mi z těch prsou teče :grinning:
6. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co..smetana :dizzy_face: :grinning:
6. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
peradko...asi...nebo svíčková??? :grinning:
6. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perad my jsme se přihlásily, ale budeme chodit asi jindy. Jsme trošku menší než vy :grinning:
6. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svickovou miluju :grinning:
Ja ted Majdu krasne vykoupala, namazala, oblikla, kojim a ona se mi u toho posrala!Na 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - Yamaha je co ?
V Deichmanovi jsme nedávno koupili Martinovi sandále ze pěkný peníz, tak snad příště vyberu i já :wink:
6. srp 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...tak mě malej taky....ale před tím se poblil.....
asi to očkování,byl i mrzoutek,ale bez teploty
6. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, třeba nás přehodí pak k vám :grinning: když je Peťulín ten nemluvič :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marcelo - http://hudebnikurzy.webnode.cz/ http://www.yamahaskola.cz

Pikus, s tou svíčkovou by to asi tomu přibývání na Matyho váze odpovídalo :grinning: ten se ale máááá :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko...jenže já jí od porodu neměla :grinning:
6. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj..

tak koukam že jste řešili váhu tak Yvca ma asi 10,5 kila :grinning: :grinning: :grinning: vazila jsem se s ni na vaze jsem čuměla jak tykev :slight_smile:

Dneska jsem mela den blbec fakt... 3 dny si domlouvám s babčou že půjdem do bazenu (ještě jsem s Yvcou nebyla) a rano čumim a opět jsem to dostala ja to nechapu mam to 20 dni v mesici to už asi není normální :frowning2: :frowning2: :unamused: tak se snad už dokopu k dr...
6. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus no ono toho od porodu asi je víc co jsi neměla co? To byla hrůza dávat si pozor co jím :sweat_smile:, kór když Péťa trpěl na prdy....

Tak my se před chvilkou vrátii od dr, stehy jsou pryč, byla tam hodně sympatickej doktor :sunglasses: Péťa brečel jen jak jsme ho drželi pak během vteřiny přestal :sweat_smile: .

Dneska půjdem na procházku do parku, měla by tam dorazit kamarádka, tak snad jí to vyjde, ať se kluci zase vyblbnou a musím taky nakoupit, doma vybrakováno. Zítra jedem na celý den do Bílého Kostela na turnaj, neděle bude asi realxační a uklízecí. :slight_smile:

Užijte si víkend holky!

Heresto, to je fakt pech. Já to teda teď mám taky nějaké divné...ještě vyčkávám, snad nebudu muset k dr. :unamused:
7. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimoň 7. - 9. 8. 2009
Dostihová pouť http://www.mestomimon.cz/news.html?id=246
7. srp 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,malej na prdíky netrpí moc,ale nějak není čas uvařit svíčkovou :unamused:
A mám to taky pořád a nějak divně...asi po antiko
A na dostihy zítra jdeme :grinning:
7. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek