• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj, tak ja uz fakt nekrvacim!Byla to MS a trvala 4dny,ale ty prvni dva to bylo dost silny teda, ale hlavne zadny bolesti - tak snad to tak bude i dal, pac pred tehu jsem musela jist Ibalgin, jinak bych lezla po zdi :unamused:

JInak Piku, jak ma Matyasek tuto hracku: http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_3.-4._mesic/#P1224448.JPG tak mi ji mame taky, akorat ze ruzovyho lvicka a nema ocasek teda :slight_smile:

Mori-napisu ti do ip moje icq cislo a kdyztak mi holky napiste vase :wink:
7. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Piku,tak hlavěn,že mytaášek očkování zvládnul a téééda váha 9kg, nooo to bude chlap jako hora,ale má být po kom.

já odhaduji,že ted máme něco kolem 8,5 :wink:

Andar, to je hrozný s tou holkou, ta je nějaká pošahaná nee?? chudáci ty holky,kterých se to týkalo a kort té,která potratila :frowning2:
7. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se spinká po mlíčku, tak já jdu pomalu vařit - bude pangas na másle a kmínu + brambory :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,pangas je dobrej,taky mám ráda :wink:
Val,jojo je to náš buřtík :grinning:
7. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem konečně prvně vyzkoušela novou pánev od Tefalu a parádička - spokojenost :sunglasses:
7. srp 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,já mám 2--jednu hlubokou a jednu mělkou a super :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja ted zbastila boruvky s cukrem - nasbiraly je me drahe "holky" z prace :slight_smile: ,snad nebyly otraveny :grinning:
7. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,možná kdyby je sbírali pacoši :grinning:
7. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-no prave, ze sbiraly :grinning:
7. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko :astonished: :astonished: :grinning:
7. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
O Ymaha hudební výchově taky slyším poprvé, co všechno pro ty děti nevymyslí, no jo u nás v Zahrádkách se nic takového nedozvím :grinning: :grinning:
Holky představte si, včera dopol jsme byla nakupovat v Kaufu a když už jdu odvést vozík všimnu si, že vedle v autě pláče malé miminko zabalené do deky, no já myslela, že mě omejou, vedro že jeden nevydrží venku na sluníčku a on někdo nechá půlroční dítě v autě. No naštěstí hned přišli ty rodiče, byli to nějaký mongoli či co a už jedno dítě měli na vozíku asi rok a půl. No ale jak mohli nechat tak malé miminko v autě v takovém vedru? Bylo hrozně spocené a už jen sípalo. No já z toho měla husinu a normálně jsem jí vynadala, asi mi teda nerozuměla a jak tyhle nemám ráda, tak fakt chudák miminko, jak to ta máma může udělat. :confounded: :astonished: :confounded:

A včera večer normálně hlídal tatka, šla jsem po dvou letech s kámoškama flámovat a super to bylo, hodili jsme taneček a pořádně jsme se vyřádili :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Andar :grinning: tak jak je po borůvkách, dobrý ??? :wink:

andilku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
to je hrozný !!! v tom šíleným vedru a ještě v dece jooo?? dobře, že jsi jim vynadala, snad jim došlo,že tohle přeci nesmějí udělat !!!

a kde jste byli řádit ??

já jdu ted v pátke máme sraz ze školy,ale bude nás pár a taky půjdu po roce a půl pařit :grinning: jsme snad už zapoměla jak se tancuje :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj.
Andilku-ja bych ji snad dala pres hubu, to je hrozny :angry: :angry: !!!

Val-zatim ziju a ani strevni potize jsem nemela :grinning:

Jsme dneska byli na Melniku v Eve a v Tescu -tam jsem zase koupila Majdulce nejake hadriky, kdyz ja nemuzu odolat :sweat_smile: .Hlidala ji mamka, mela odstrikane mliko a v pohode, mala spala v kocarku a byla hodna, prdelka moje :slight_smile:
8. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,musím vám napsat jak jsem z prominutí blbá,jinak se to říci nedá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Měla jsem pro malého včera vyzvednout dopoledne udělaný dort ve tvaru SHREKA,podle obrázku super a já pitomá jsem na to zapoměla a dort je fuč :frowning2: No nejsem pako,takovou dobu ještě dopředu si na to myslím a v den na to zapomenu.No tak my nezbylo než nic jiného než zkusit sehnat nějaký jiný.Žádný dětský jsem nesehnala,ale koupila jsem klasický malý dort na který jsem si koupila věci na ozdobení a číslo,tak snad se bude líbit,ale už se mi to nesmí nikdy stát,taková duležitá věc a já takhle kixsnu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak venku bylo včera hrozné dusno,že ještě v šest hodin se nedalo vydržet.Byli jsme s Honzíkem chvilku na motorce a pak se Honzík stavil pro kamaráda,který je o rok starší,že si má jít k nám hrát,tak jsem měla kolem nich co běhat,jsou jak dvojčata v některých chvílích,hlavně v těch co se zlobí.
9. srp 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26, Honzíkovi přejeme vše nej....k 2. narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, si člověk řekne, že by na tohl enikdy nemohl zapomenout a stane se. Já co si nenapíšu na lísteček nebo jako upomínku do mobilu..zapomenu. Plno starostí okolo a stane se. :wink: I tak přeju krásný narozeninový den, oslava ať proběhne už bez problémů a Honzíkovi všechno nejlepší, hodě zdravíčka a radosti. Vám pevné nervíky :sunglasses:.

My včera zůstali doma, tátovi bylo zase od žaludku blbě :confounded: Já natěšená a nic. Snad si to vynahradím příští týden, to máme zase akci "CHATA" shází se tam naše banda každý rok, některé vídáme průběžně, ty z daleka tam. Těším se i když tam nocovat nebudeme.
Dneska peru, poklízím, odpoledne půjdem na fotbal.

Iren to je fakt síla....snad jí to došlo :fearful:
9. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - tak to je síla takhle nechat dítko v autě :astonished: :astonished: :astonished:

Dnešnímu oslavenci přejeme vše neeeej k 2. narozeninám :slight_smile: ať se oslavička vyvede :dizzy_face:

andara - Majdulka je šikulka, když to takhle zvládá s babičkou :sunglasses:

jjj26 - tak to se ti moc nepovedlo :unamused: ale hlavně že jsi něco sehnala. Nám se něco podobného stalo u 1. naorzenin, ale né mou vinou - den před narozkama nám volali z cukrárny, že dort nebude, páč pro ně pekla nějaká firma a ta se na ně vyprdla. Měli jsme mít ve tvaru kačenky, fakt krásnej. Tak jsem byla ráda, že v druhé cukrárně jsem na rychlo sehnala obyčejné srdce :rolling_eyes: hlavně že něco bylo

Jinak my se byli včera koupat na Kristýně a pěkně jsem se spálila :rolling_eyes: no prostě jako vždy, když jsem pořádně prvně na slunku. Teda au au noc ... Ale Kája se tam úžasně zabavila na písku - ani moc nechtěla do vody, spíš na písek a konvičkou si furt nosila vodu :grinning: vydržela tak neskutečně dlouho :slight_smile:
Kája spala na dnešek u babičky, manžel odjel ráno makat, tak tu sama vegetím, asi skáknu něco koupit do Penny a pak po ó pro Káju
9. srp 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulky...
teda dítko v autě....to je šílený............. :angry:
My byli včera na těch dostizích a i pan prezident se tam promenádoval,nechal se fotit a vůbec...byl takový příjený :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

andilku měla si jim normálně párkrát proplesknout ty d......

perad hlavně že je už prcek v poho

pikus to bude kus chlapa,počkej až začne běhat,taky sem si myslela,že Táda bude( tlustej)taky měl dost kilo a teď by to nikdo nehádal

jjj26 já co si nenapíšu to nevím,všude mám lístečky a upomínky v telefonu a všichni se mi smějou a stejně se mi občas podaří to neudělat HONZÍKOVI VŠE NEJ K NAROZENINÁM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

andar už se těším až uvidím Majdu a hlavně si jí pochovám

Holky ta skleróza zapoměla sem si napsat jaký den máme ten sraz a nechce se mi to hledat
9. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo a já taky přeju Honzíkovi vše nej nej :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning:
Jooo a ted jsem zjistila,že 14.9.máme kyčle..........a zrovna je dvoudenní srazík :unamused:
9. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc děkujeme za přání pro Honzíka.Ikdyž nebyl dort puvodní oslava byla dobrá a v pohodě.Až zmenším dodám nějaké fotky :wink: :slight_smile:
pikusa-zkus si zařídit ty kyčle na dříve,byla by škoda,když chcete jet aby jste to museli kvuli kyčlím odvolat :wink: :wink:
Srazík je jestli si dobře pamatuji ve čtvrtek 13.8. na Rychtě když bude pěkně od 11 hod. a když bude ošklivo tak Unionka od 14 hod. :slight_smile: :wink:
9. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Honzíkovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám a hlavně hoodně zdravíčka a málo lumpáren :wink: :wink:

Jani :frowning2: škoda toho dortíku ,ale oslava se povedla a to je hlavní :slight_smile: Honzík byl spokojený :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak já šla včera nakonec k mamce na oběd, manža dorazil už odpo, tak jsme šli všichnina zmrzku. Dnes tatík samo opět maká, tak musíme na odpo něco vymyslet, ať se s Kájuš nenudíme :wink:
10. srp 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
JJJ--no kyčle asi na dříve nejdou...no však víme,jaké to je u Horala...
Ale vždyt z Pekla do Lípy dojedu ne???zkoukne kyčle a zase jedu zpátky :grinning:
A nebo teda přijedeme až po kyčlích no :unamused:
10. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže aktualizace :

sraz Rychta :

Val
Moniska
Mori
Andara
Pikusa
jjj26
andilekir
verunkaronka
jojinka ??

dvoudenní srázeček :

Val
Moniska
mori
jjj26
Pikusa
andilekir
verunkaronka
Jojinka ??
10. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky ráda na Rychtu, pokud teda můžu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduuuš, jasněě, se budem těšit :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to psala a nějak jsi mě zapomněla zaktualizovat. :sweat_smile: :wink:

Snad vyjde počasí! :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na Rychtu se mnou možná vyrazí Haklicek :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super holkýý, to bude babinec :slight_smile:

škoda,že takovje babinec nebude v Pekle :confused:

jéé Raduš, jsem to ais nějak přehlídla a nebo jsme si řekla,že to napíšu a zapoměla jsem :frowning2:
doufám,že výjde počásko a budme moci být venku
zatím to vypadá dobře, má být 26 na čtvrtek
10. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek