• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky-
jsem pro Českou Lípu, zaprvé je to nejblíž, za druhý tam rodila bobišek a taky jsem tam v úterý přistála s krvácením.A můžu dosvědčit tu nejlepší péči,perfektní přístup.Byla tam taková mladá dr.byla moooc hodná a sestry co byly s ní byly taky perfektní.Jo oni mě totiž vyšetřovali jako těhotnou tam.Moc mě to přesvědčilo v tom, že to bude v Lípě ok. :grinning:
21. kvě 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prado,líbilo se nám moc,zamluveno už je to i na příští rok na červen :slight_smile: Jen jsme s detma jeden den krásně zabloudily a našlapaly jsme asi 18 km,ale i to jsme zvládly.Odpoledne nám nepršelo,tak to šlo.Jen ten bazén u chalupy si vyzkoušely deti jen v pondělí,to bylo ještě hezky,tak aspon něco :wink:
21. kvě 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Hlásím se po pár dnech, kdy jsem tu nebyla.

Od pátku do neděle jsme byli ve Špindlu. Bylo tam nádherně. Já byla na horách 1x na ZŠ na lyžáku a v létě nikdy. Počásko vyšlo nádherný, ani mráček. Bylo to tam opravdu fajn, moc se mi tam líbilo! Pěkně jsem se tam žahla od sluníčka. Karolínka byla naprosto úžasná, furt spinkala - na čerstvym vzdoušku se jí líbilo. Všichni tam z ní byli hotoví :slight_smile: No miminko no.

perada - koukám, že pupík už roste :slight_smile:
22. kvě 2007 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to je fajn, že Vám vyšlo počasí a že se Vám tam líbilo.

Dneska jedu na 3D UTZ, tak už se moc těším. Jsem zvědavá, jestli se konečně dozvím, co čekáme...
23. kvě 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zítra jdu s Adélkou do poradny tak jsem zvdavá kolik vážíme a měříme. Už nám končí šestinedělí. Občas už vykouzlí usměv na tvářičce.
Prado v těhotenství jsem měla ráda každý UTZ když jsem mohla vidět mimčo. Jen ta naše cácorka se dlouho maskovala. Držím pěsti ať to je vidět. :slight_smile:
23. kvě 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, ten čas tak letí, že? Nedávno se malá narodila a už má šest neděl...

Já jsem byla zatím dvakrát na UTZ, podruhé mi doktor celkem nic neřekl,je u nás v porodnici nový a neuměl pracovat s přístrojem, takže jsem se ani nedozvěděla, kolik přibližně mimi měří a váží. A co to je mi řekl na 50%, takže s tím taky nepočítám...
23. kvě 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes dopoledne jsme byli s Kájinkou v Liberci na kontrole u neurologa. Dělá to ten dr. co o ní pečoval na JIPce. Moc jí chválil jak je šikovná a prý je motoricky trošku i dopředu. Tak jsem měla radost, jak ty problémy po porodu pěkně dohnala. Na kontrolu jedem ze 3 měsíce.
Pak jsme šli ještě na kontrolu na rehabilitaci. Tam jí rehab. sestra taky moc chválila, že se zlepšila. Ještě máme cvičit dál (má trochu slabší zádíčka a ruce) a za měsíc na konrolu.

v C&A jsme jí koupili tričínko a kraťásky. Pak jsme byli nakoupit v Kauflandu, poté jsem jí v autě na parkovišti krmila a pěkně se mi zesrala. Měla špinavý bodýčko i šatičky. No ještě že jsme tam koupili ty hadříky, tak jsem jí měla aspoň do čeho převléknout. To se stalo už podruhý, takže po této zkušenosti dám do auta nějaké body ať mi tam leží, kdyby se nám zas někde na cestách pokákla až na oblečení.
23. kvě 2007 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tak ještě že jste nakoupili :slight_smile:
Zítra jdu na gyndu a tam se dohodneme,co a jak dál.A pak mám spicha s Peradou,tak se těším. :slight_smile:
23. kvě 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, konečně můžu bezbolestně chodit. Je to parádní úleva. Takže teď lítám s kočárkem venku o 106. Jenom jsem zmatená z toho, jak mám prcka oblíkat. Je to špunt pár dní starej, takže jenom tak v bodyčku ho nechat nemůžu. Furt ho osahávám, jestli není zapařenej :unamused: , chudáček mě má určitě dost :sweat_smile:
Dokonce jsem si oblíkla první krátký kalhoty, sice mi přes ně vysej špeky :grinning: , ale jsou zapnutý a to je hlavní.
24. kvě 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori jukala jsem na fotky v albumu. Ta vaše cácorka je krásný miminko. Má tvářičky, jako náš Davídek. Je kouzelná. A Špindler super. Úplně jsem cítila tu pohodičku a čerstvý vzdoušek, krásná příroda.
24. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, pěkné fotečky a Karolínka je super.

Včerejší 3D UTZ byl super, hlavně paní dr. byla sympatická a moc hodná. Jo a čekáme holčičku-jsme rádi, tak trochu jsme si ji přáli víc, ale i za klučíka bychom byli rádi, hlavně že to malé bude zdravé.
24. kvě 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Mori však taky už mám nárok na rostoucí pupík :slight_smile: Dovolená koukám fajnová, Kája pěkně roste :slight_smile:

prado gratulace k holčičce!! Ale jak píšeš, hlavně že je mimi zdravé!
My dneska byli v Ústí na screeningu a jsem zase klidná. Mimi nám krásně roste, krásně se hýbalo, mávalo nám, mrskalo nožičkama, otevíralo pusinu no krásný! Chodila bych na utz klidně týden co týden! TP opdovídá.. A vypadá to na kluka. v červnu jdeme na 4d tak jsem zvědavá co určí oni :slight_smile:
Můj instinkt mě ale určitě nezklamal :wink:

bobisku, tak to je super s tou chůzí :wink: já se tohohle bojím jak čert kříže..ale holt si tím budu muset asi taky projít jako většina :wink:

stani, Adélka se má krásně k světu! Koukala jsem i na vaše stránečky! Fakt fešanda!! :slight_smile:

pikusko, díky za včerejší pokec a uklidnění :slight_smile: vše u dr. dopadlo dobře. A jak jsem řekla...do centra určitě nedojdete :dizzy_face:
25. kvě 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,taky děkuju a musíme to zopakovat :slight_smile: tentokrát platím já :wink:

Jinak,13.6.máme 1.návštěvu v CARU v Praze Podolí,dnes jsem tam volala a objednala nás.Tak jsem moc zvědavá.Těším se ale i trochu bojím,jsem zvědavá,co a jak bude.
25. kvě 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo bylo to príma :wink: teď si to ještě můžu dovolit někoho pozvat :grinning: :grinning: :grinning:

téda, tak to je rychlost! :slight_smile: Ale paráda, vyšetří vás důkladněji a uvidíte! Držíme oba moc moc palce!!
25. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, taky Vám budu držet pěsti...
25. kvě 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, vůbec se neboj. Jestli mluvíš o Iscaru, tak je to pohodička. Já jsem tam s manželem jezdila taky a díky nim máme teď prcka. Doktoři i sestřičky jsou příjemný a hlavně to prostředí je fajn. Na chodbách hraje hudba a všude jsou stojany na kafe. Někdy se tam trochu dýl čeká, ale jinak to je fajn.

Perado blahopřeji ke klučíkovi :wink: . Já taky milovala ULZ. Když nejenže cítíš, ale dokonce vidíš, že je v tobě další život, tak je to parádička
26. kvě 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu :slight_smile:
Bobísku,jedeme do centra v Praze 4 v Podolí.Je to na www.upmd.cz.
26. kvě 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - gratulka k holčičce :slight_smile: A jaké bude mít jméno? PS: Uprav si to v PASu :wink:

perada - no super, klučík :slight_smile: Gratuluju! To bude doma druhý fotbalista, co? :grinning: A Ty jsi měla tucha, že to bude kluk?
A kdy nám ukážeš kočárek?

stanca - jukla jsem zas na váš webík. No ta fotka s taťkou a hafíkem je super! :grinning:

pikusa - to je fakt rychlovka objednání. Budu držet palečky ať je vše OK a brzy přijde to vysněný mímo :dizzy_face:

bobisek - Iscare je v Libni. My jsme tam taky jezdili. V takovým lékařským prostředí jsem nikdy nebyla, bylo to tam opravdu fajn, tak jak píšeš. Dr. i sestřičky byli moc milý. Vůbec to tam nepůsobí jako nemocnice.
26. kvě 2007 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mi jezdili do Iscaru v Holešovicích Praha 7.
Výhodou bylo, že jsme si o pauzách zašli na vyhlášenou tržnici Holešovice.
26. kvě 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile: máme z našeho mimí radost :dizzy_face:

Já jsem fakt ráda, že jsme my do toho Caru nedojeli :sunglasses:
Mori, jo jo, tak nějak od začátku jsem měla tušení. Taky jsem furt koukala po oblečkách spíše pro kluky, nějak mi nepadali do rukou šatičky a tak...a přitom po pravdě řečeno, kdybych si mohla vybrat, tak "raději" bych holčičku :slight_smile:)
Koláček mám Inglesinu Trilogy, barevnou kombinaci FNG na podvozku allum :slight_smile:
27. kvě 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko koukám na ty stránečky a mají tam i 3d, 4d! Krásná videa. Já se už tak těším..jedeme ale do Gennetu a to tři dny po vás :slight_smile:
27. kvě 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - to je ono ty Holešovice (u Libeňského mostu). Jiné Iscare v Praze není :wink: v budově Lighthouse.
27. kvě 2007 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak to jo. Já to znám jenom jako Holešovice :grinning:
Praha je pro mě velká neznámá, takže proto jsem byla taková celá zmatená :confounded:
Právě čekám až mi vyjdou fotky a jednu jim tam s děkováním pošleme :slight_smile:
28. kvě 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravím Bobiška!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - no já tam 2,5 roku bydlela a pracovala :wink: Taky tam neznám vše. Ale v poho se tam vyznám.
A vy má prcka z umělého oplodnění?
28. kvě 2007 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,škoda,ža až po nás,mohli jsme jet společně.Ale vy jedete jinam.Tak jsem zvědavá,co napíšeš,jaký to tam bylo.
28. kvě 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sice to nejsou moje deti,ale všechny máte album,tak jsem taky přidala nějaké fotečky.At nejsem pozadu :slight_smile:
28. kvě 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori nám se díkybohu podařila hned první inseminace. Vůbec jsem tomu nechtěla uvěřit. Nedávala jsem tomu šanci. Když jsem od tamtud po zákroku odjížděla, tak jsem měla šílený bolesti, jako bych měla zánět vaječníků. Říkala jsem si, že tohle se určitě nechytlo a doufala jsem, že příště se to podaří. No a jak jsem čekala na svoje dny, které nepřicházely, tak mi to nedalo a udělala jsem si test, na kterým byly 2 čárky :slight_smile:
V tý naší smůle bylo nakonec velký štěstí :wink:
28. kvě 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko to jsou krásný dětičky!!!!! :slight_smile:

Bobisku, to je super, že to takhle vyšlo!!!
28. kvě 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - no mě poslali na laparoskopii a tam mi hned dělali nějaké 3 zákroky (už si přesně nepamatuji co všechno). My se pak rozhodli, že ještě chvíli počkáme a zkusíme to samy (taky jsme chystali svatbu a nebyl by čas tam pravidelně jezdit). Tak mi napsali Utrogestan abych dostávala menses (co jsem vysadila HA, tak jsem to nedostávala) - brala jsem ho 3 měsíce a zadařilo se :wink:
28. kvě 2007 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek