• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val vždyť to je v pohodě :wink:

Pikus, vídáš se s haklickem? Dlouho tu nebyla :confused: Paráda, poznáme novou tvář :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dodatečně přejem Honzíkovi k narozeninám!!!!!
JJJ26 - stávají se i horší věci, já taky často zapomínám, to ta mateřská no? Hold mozek vypne a nenaděláš nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavně, že nakonec všechno dobře dopadlo a dortík byl a Honzík měl určo spíš radost z dárečků a dortík byl jen ten doplněk.
Taky už se těšíme na srazík, ale já včera koukala na počásko a tam bylo, že ve čtvrtek pršení, tak snad tady u nás ne. :confounded: :astonished:
10. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktuálně z modrého koníka :slight_smile:

sraz Rychta :

Val
Moniska
Mori
Andara
Pikusa
jjj26
andilekir
verunkaronka
Perada
jojinka ??
haklicek ???

dvoudenní srázeček :

Val
Moniska
mori
jjj26
Pikusa
andilekir
verunkaronka??
Jojinka??
10. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý v Pekle mají i bazén a saunu :wink: :wink:

http://www.hotelpeklo.cz/bazen.php
10. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Val jak se vede?Co děláš odpo?
10. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to vypadá super,lae asi by to chtělo udělat výlet jen s manželem a užít si ten relax :wink:
10. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Jani,
filípek mi spinká.
ted jsem trošku probral amanžovu skřín a něco poletíííííííí do konťasu.

za chivlku půjdu vařit, bo se manža vrátí z práce a pokud počásko vydrží,tka zajedem k babi se vykoupnout

Jani, si uděláme rozpsi služeb a bude to :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vy ??

jak se máte ?
se už těším na pokec a na mňamku na Rychtě, si dám tentokráte ty koblížky :wink:
10. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my se máme dobře,Honzík taky chrupe,já vám tu zmenšuji fotky z narozek a jinak přemýšlím co budeme dělat odpo :slight_smile:
Taky se těšíme na čtvrtek jen jsem zvědavá jestli nás nezklame počasí :slight_smile:
Určitě se tu dá ještě info
10. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky fotky jsem vám vložila tak se mrkněte :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dárečky hezký :slight_smile: určo měl Honzík radost :slight_smile: a co se mu nejvíc líbilo ?, určo ta motorka nee?
ta tabule je super, s tou si hodně vyhraje.
já teda jako malá jsme chdoila furt do komory a tam jsme si psala křídou na dveře, toho bordelu vždycky u dveří :grinning: :grinning: :grinning:

a dortík určo taky nezklamal, měl tam plno formulí,tak to bylo něoc pro něj a hlavěn is mohl sfouknout svíčku,to mají děti hrozně rádi :slight_smile:

a co ten skejt ?? to už na něm bude řádit ?
10. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už na něm zkouší nebot se mu to líbí u kluku venku ale spíš jsou to jen náznaky pohybu co by asi měl být :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Jani-dodatecne vse nej Honzikovi, dostal pekny darecky-nej je ta policajtska motorka :wink:

Ja dneska obalovala houby a cukety - bylo toho asi 200ks :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale manzel to prej sni :grinning:

Val-krasny fotky, ta prdelka je nej :grinning: nase Majdulka ma na prdelce uz celulitidu - no cela maminka :grinning: :sweat_smile:

Na rychtu se tesiiiim, snad vyjde to pocasko! :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes tu byly opet "chovanky" a prinesly boruvky :grinning: mama je prej zavari a udela majdulce presnidavky, mame i jablicka a svestky :wink:
10. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, prje celá maminka :grinning: :grinning: :grinning:

tak bacha na borůvky :slight_smile:

to se majdička bude mít,až je bude baštit :slight_smile:
Filípek ted baští jablečný co udělala mamča loni z jablek ze zahrady.
dnes jsme říkala manžovi,že kdyby mu někdo nabídnul hrušky ze zahrady,tka at vezme, udělám přesnídávky:slight_smile:
10. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byli odpo venku s kámojdou a mimčem, trochu jsme se courly. Teď jsem uklohnila drožďovou pomazánku, tak bude na snídani

val - slon v bazénu je super :grinning: :grinning: :grinning:

andara - ještě že tam ty holky máte :wink:
10. srp 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-Mnam drozdovka, tu miluju :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ..
mori písni recept na tu droždovku :grinning: pomazánku--díky
jjj26:dodatečně také Honzíkovi vše nej :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni :slight_smile:

tak na počítač jsem se dostala až teď,bo sme si dělali nechty,koupily jsme si s mamkou star sadu s uv lampou tak experimentujeme

ohledně toho spaní v Peklu,mě je to celkem jedno,Táda chodí spát kolem osmý,celou noc spí a vstáváme kolem sedmý.

jjj26 tak hlavně že se Honzíkovy dárky líbili a dort určo taky

val filda je ve vodě úžasnej

já dneska byla s lenahanou na kávě,tak říkala,že sraz nestíhá,ale na dvoudení sraz by jela tak snad se co nejdřív ozve,říkala jsem jí obracet se na mori :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko !
Tak my máme první noc bez plíny za sebou a dobrý :slight_smile: Před týdnem jak jsme byli v Provodíně, tak jsme zapoměla vzít a taky jsme to zvládli :wink:
Tady prší, tak asi dnes ztvrdnem doma :confounded:
11. srp 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mame ZUB juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
haklicek přijde zítra ráno na pokec,tak jí přemluvím,at jede se mnou :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:

Heresto, gratuluju k zoubku :slight_smile: konečně jsi se ho dočkala vid?

Piku, hzeká fotečka v profilu :slight_smile: budu muset taky popřemýšlet o změně :slight_smile: přeci jenom jsem už o 2roky starší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Určitě haklicka překecáš, nemůže si nechat ujít ten náš babinec a že to ve čtvrtek teda babinec bude, se těším :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jofka, jaklicek je už v 31tt , toto letí.

a kde máme Laadu ?? ta už bude kolem 25tt coo??
11. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky měla starou fotos....ani vlasy už nebyly aktualní....tak jsem změnila... :slight_smile:
Ladunka je určo v pořádku....snad písne brzy
11. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby teď mi volala paní z Pekla kvůli rezervaci - prej musí vystavit zálohy, aby to bylo platné. tak jsem teda poprosila a slíbila, že ve ČT večer jí určo písnu, kdo kde bude - tak doufám, že to máte trošku promyšlené :wink: Potvrdila jsem jí teda, že nás 6 jede určo a je to napsané na mě, tak mě nezklamte kočky :wink:
11. srp 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka: jj konečně :grinning: :grinning: děkuji
11. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek