• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori....neboj,jáuž se moc těším :wink:
11. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si užijte sraz přeju vám pěkné počásko :wink: :wink:
11. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, neboj :slight_smile:
já se taky těším :slight_smile: a manžel taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mu budu muset něco navařit,aby mi tu neumřel hlady :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
proti Ip nemám žádné připomínky,ale pokud by to chtěl někdo změnit ,tak se vrtnu tam,kde bude místo :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jsem taky ochotná kdyby vznikli nějaké problémy,tak se nějak podřídit,kor když jsou mezi námi menší mimča které potřebují ještě něco jiného než my,velký kluci :slight_smile: :slight_smile:
val-já budu taky muset až pojedeme pryč zásobit manžela,nebot by tu umřel hlady a nebo by vykoupil krám s dobrotama a nebyl by najedený stejně :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, jak teda zítra? Má být o chlup horší počasí než dneska...20°C a déšť... :confounded: Potřebuju to vědět včas kvůli dopravě... :wink:
12. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile: :wink:

já doufám,že bude počasí dobrý,chtěla jsem na tu rychtu.

Taky vám přišlo vyúčtování z pekla mě se docela líbila ta věc s nocí navíc za půlku :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monis taky bych se tam ráda podívala, ale jestli má být ošklivo a nebude se venku, tak tam Péťa nedokáže být v klidu a sedět na židličce. :rolling_eyes: hrací koutek uvnitř asi není co?
12. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky to ICQ vám můžu dát taky jestli chcete některá...ale jsem tam minimálně,docela jsem si odvykla :slight_smile: ..používám na zprávy spíše skype kvůli manželovi
12. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radka - hrací koutek tam není, je tam málo místa. fakt jen baštit a jít ... Káju s Honzíkem to tam taky moc nebavilo. I když Kája ta je v poho, seděla a vydržela. Kluci jsou ale divočejší, tak to pro ně není
12. srp 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Marcel, email od paní dorazil a souhlasím s tou polopenzí, jsme koukala na jídelák nedávno a mají výběr ze dvou jídel a dobrý :slight_smile:

dneksa je docela počásko ok,že by se dalo i být venku, když bude zítra takhle,tak by ta rychta šla coo?

jinak chcete jít do té unči,když bude pršet? asi joo co ? tam si aspon děti pohrají,

domluvíme se ještě zítra těsně před co říkáte ?
12. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych to viděla na rychlou poradu tady zítra ráno :wink:
to jsem si nevšimla, že tam mají jídelák - to musím prozkoumat
12. srp 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Péťa by to tam zboural a já bych byla z něj nerv...fakt nevydrží sedět..pokud nejí :grinning:
kdyby to bylo jako dneska tak super...jen nesmí lejt, ok, upřesníme si to zítra ráno, buď nás tam hodí táta nebo bus
12. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
val, díky za ICQ, písla jsem ti
12. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jídelák vypadá slušně, tak bysme se s Kájou mohly obě najíst, ale samo budu mít ještě něco sebou :wink: a snídaňky taky vypadaj pěkně
12. srp 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
nějak nestíhám sem chodit. Srazík na Rychtě nezvládáme, Unča možná. Dvoudenní srazík u nás taky padá. :unamused:
Jinak Aninka byla po-ut u babičky poprvé sama i přes noc, no ten klídek doma se nedá ani popsat.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: , ale stýskalo se nám po ní. :wink:
jinak fotečky dětiček jsou mooc krásné. :sunglasses:
ICQ, pokud nekterá chcete mohu poslat do IP, ale moc to nepouužívám, všichni jedeme přes skype. :grinning:
Jo a dodatečně vše nej Honzíkovi k těm narozkám, a dortík byl i tak moooc pěkný. :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Mori - super odplenkování, ta naše ostuda je bez plín jen doma, jinak pořád nosí plínky, no asi i trochu moje pohodlnost, hold s dalším dítkem není tolik času na to první.. :unamused:
12. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holyk, já mám kdyžtak taky skype : jituskahodna

Joji, tak aspon jsi si chvilku od malé odpočinula, i když se stýskalo,to je jasný :slight_smile:

Marcel, jojo i snídaně vypadají fajnově, se naládujem a do večera vydržíme :grinning:
12. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu povléknout postele a udělat lečo k obídku

zase nakouknu :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - jj, byl to fajn relax, a nevěděla jsem co s časem.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: doma naklizeno, v klidu jsem si prošla město.. atd. :grinning:
12. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - my byli s manžou v jednom penzionu na Vysočině (ještě bez Káji) a tam byly taky super snídaně. Každý měl tedy připraveno na svém stole (nebyl to švédský stůl), ale taky jsme se teda pořádně najedli :slight_smile: Pak na výletě jsme si koupili jen něco málo na zub a pak až večeře a fakt v poho :slight_smile:

Já už mám oběd nachystaný, budou kuř. stehýnka a brambor. Masiko se peče, tak už jen za chvíli zapnu ty brambory
12. srp 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zase jukala na to peklo a musím říct,že se už moc těším,já bych jela snad i na týden,jak sem už pěkně dlouho nikde nebyla hahahaha :grinning:
12. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak uvidíme, jak bude zítra, hlavně to sem písněte nějak před 9.00, jelikož pak jdeme s Elík na kožní. Abychom vás nikde nehledali :wink: :wink:
12. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
tak já doufám,že lejt nebude....Unča mě moc neláká :unamused:
Jinak u mě byla Janinka-Haklicek...a zítra bohužel nepojede,přijde jim dom někdo kvuli oknům.
A má kráááásnýýýý bříško :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to si to řádně užiješ vid? hlavně,aby bylo počásko :slight_smile:

a plavky sebouuuuuuu :slight_smile:

Piku,tak to je škod,a že nedorazí, snad příště a nebo hlavně po porodu i s miminkem :slight_smile:

Iren, tak mi písni do IP telefon na tebe a dám ti vědět kde jsme,kdyby se to nerozhodlo kolem té 9
12. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....no snad to ještě do porodu aspoň jednou stihne :wink: no a nebo pak teda s Natálkou :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jooo :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsme doma, dítko ve vaně, manžel zatím v práci. Tak půjdu malýmu ladovci něco připravit k véče :wink:
12. srp 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to zitra vyjde, pac do Unci se nedostaneme :frowning2:
12. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme taky dnes byli celý den venku,ale nějak mě začínají brát záda tak snad to zítra nepropukne v něco velkého :frowning2:
Nejdříve jsme byli společně na zahrádce a potom Honzík viděl venku kámoše Járu tak jsme šli jezdit na motorce a máme i trošku odřený nos od spadnutí,ale bylo to bez brekotu,jen si očistil ruce a nasedl a jel dál :slight_smile: :wink:
Holky taky chci aby vyšla ta Rychta,ale nesmíme si to moc přát aby se zrovna neudělalo ošklivo :wink:
12. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek