Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
pikusa
11. srp 2009
Mori....neboj,jáuž se moc těším 😉
heresta
11. srp 2009
Jinak si užijte sraz přeju vám pěkné počásko 😉 😉
valentynka
11. srp 2009
Marcel, neboj 🙂
já se taky těším 🙂 a manžel taky :-p :-p :-p mu budu muset něco navařit,aby mi tu neumřel hlady 🙂
valentynka
11. srp 2009
proti Ip nemám žádné připomínky,ale pokud by to chtěl někdo změnit ,tak se vrtnu tam,kde bude místo 🙂
jjj26
11. srp 2009
Ahoj holky,já jsem taky ochotná kdyby vznikli nějaké problémy,tak se nějak podřídit,kor když jsou mezi námi menší mimča které potřebují ještě něco jiného než my,velký kluci 🙂 🙂
val-já budu taky muset až pojedeme pryč zásobit manžela,nebot by tu umřel hlady a nebo by vykoupil krám s dobrotama a nebyl by najedený stejně 🙂
perada
12. srp 2009
Čauky holky, jak teda zítra? Má být o chlup horší počasí než dneska...20°C a déšť... :-S Potřebuju to vědět včas kvůli dopravě... 😉
moniska24
12. srp 2009
Čauky 🙂 🙂 😉

já doufám,že bude počasí dobrý,chtěla jsem na tu rychtu.

Taky vám přišlo vyúčtování z pekla mě se docela líbila ta věc s nocí navíc za půlku 🙂
perada
12. srp 2009
Monis taky bych se tam ráda podívala, ale jestli má být ošklivo a nebude se venku, tak tam Péťa nedokáže být v klidu a sedět na židličce. 8-( hrací koutek uvnitř asi není co?
perada
12. srp 2009
jo holky to ICQ vám můžu dát taky jestli chcete některá...ale jsem tam minimálně,docela jsem si odvykla 🙂 ..používám na zprávy spíše skype kvůli manželovi
moriautor
12. srp 2009
radka - hrací koutek tam není, je tam málo místa. fakt jen baštit a jít ... Káju s Honzíkem to tam taky moc nebavilo. I když Kája ta je v poho, seděla a vydržela. Kluci jsou ale divočejší, tak to pro ně není
valentynka
12. srp 2009
ahooj holky,

Marcel, email od paní dorazil a souhlasím s tou polopenzí, jsme koukala na jídelák nedávno a mají výběr ze dvou jídel a dobrý 🙂

dneksa je docela počásko ok,že by se dalo i být venku, když bude zítra takhle,tak by ta rychta šla coo?

jinak chcete jít do té unči,když bude pršet? asi joo co ? tam si aspon děti pohrají,

domluvíme se ještě zítra těsně před co říkáte ?
moriautor
12. srp 2009
taky bych to viděla na rychlou poradu tady zítra ráno 😉
to jsem si nevšimla, že tam mají jídelák - to musím prozkoumat
perada
12. srp 2009
no Péťa by to tam zboural a já bych byla z něj nerv...fakt nevydrží sedět..pokud nejí 😃
kdyby to bylo jako dneska tak super...jen nesmí lejt, ok, upřesníme si to zítra ráno, buď nás tam hodí táta nebo bus
perada
12. srp 2009
val, díky za ICQ, písla jsem ti
moriautor
12. srp 2009
val - jídelák vypadá slušně, tak bysme se s Kájou mohly obě najíst, ale samo budu mít ještě něco sebou 😉 a snídaňky taky vypadaj pěkně
jojinkacl
12. srp 2009
AHojky holky,
nějak nestíhám sem chodit. Srazík na Rychtě nezvládáme, Unča možná. Dvoudenní srazík u nás taky padá. :-|
Jinak Aninka byla po-ut u babičky poprvé sama i přes noc, no ten klídek doma se nedá ani popsat.. :-N 😃 😃 , ale stýskalo se nám po ní. 😉
jinak fotečky dětiček jsou mooc krásné. 😎
ICQ, pokud nekterá chcete mohu poslat do IP, ale moc to nepouužívám, všichni jedeme přes skype. 😃
Jo a dodatečně vše nej Honzíkovi k těm narozkám, a dortík byl i tak moooc pěkný. 🙂
jojinkacl
12. srp 2009
Jo a Mori - super odplenkování, ta naše ostuda je bez plín jen doma, jinak pořád nosí plínky, no asi i trochu moje pohodlnost, hold s dalším dítkem není tolik času na to první.. :-|
valentynka
12. srp 2009
holyk, já mám kdyžtak taky skype : jituskahodna

Joji, tak aspon jsi si chvilku od malé odpočinula, i když se stýskalo,to je jasný 🙂

Marcel, jojo i snídaně vypadají fajnově, se naládujem a do večera vydržíme 😃
valentynka
12. srp 2009
jdu povléknout postele a udělat lečo k obídku

zase nakouknu 🙂
jojinkacl
12. srp 2009
Val - jj, byl to fajn relax, a nevěděla jsem co s časem.. :-N 😃 😃 😃 doma naklizeno, v klidu jsem si prošla město.. atd. 😃
moriautor
12. srp 2009
val - my byli s manžou v jednom penzionu na Vysočině (ještě bez Káji) a tam byly taky super snídaně. Každý měl tedy připraveno na svém stole (nebyl to švédský stůl), ale taky jsme se teda pořádně najedli 🙂 Pak na výletě jsme si koupili jen něco málo na zub a pak až večeře a fakt v poho 🙂

Já už mám oběd nachystaný, budou kuř. stehýnka a brambor. Masiko se peče, tak už jen za chvíli zapnu ty brambory
moniska24
12. srp 2009
Holky tak jsem zase jukala na to peklo a musím říct,že se už moc těším,já bych jela snad i na týden,jak sem už pěkně dlouho nikde nebyla hahahaha 😃
andilekir
12. srp 2009
Ahojky holky!
Tak uvidíme, jak bude zítra, hlavně to sem písněte nějak před 9.00, jelikož pak jdeme s Elík na kožní. Abychom vás nikde nehledali 😉 😉
pikusa
12. srp 2009
Ahojík holky....
tak já doufám,že lejt nebude....Unča mě moc neláká :-|
Jinak u mě byla Janinka-Haklicek...a zítra bohužel nepojede,přijde jim dom někdo kvuli oknům.
A má kráááásnýýýý bříško 🙂
valentynka
12. srp 2009
Moni, tak to si to řádně užiješ vid? hlavně,aby bylo počásko 🙂

a plavky sebouuuuuuu 🙂

Piku,tak to je škod,a že nedorazí, snad příště a nebo hlavně po porodu i s miminkem 🙂

Iren, tak mi písni do IP telefon na tebe a dám ti vědět kde jsme,kdyby se to nerozhodlo kolem té 9
pikusa
12. srp 2009
Val....no snad to ještě do porodu aspoň jednou stihne 😉 no a nebo pak teda s Natálkou 🙂
valentynka
12. srp 2009
snad jooo 🙂
moriautor
12. srp 2009
Už jsme doma, dítko ve vaně, manžel zatím v práci. Tak půjdu malýmu ladovci něco připravit k véče 😉
andara
12. srp 2009
Snad to zitra vyjde, pac do Unci se nedostaneme 😞
jjj26
12. srp 2009
Ahoj my jsme taky dnes byli celý den venku,ale nějak mě začínají brát záda tak snad to zítra nepropukne v něco velkého 😞
Nejdříve jsme byli společně na zahrádce a potom Honzík viděl venku kámoše Járu tak jsme šli jezdit na motorce a máme i trošku odřený nos od spadnutí,ale bylo to bez brekotu,jen si očistil ruce a nasedl a jel dál 🙂 😉
Holky taky chci aby vyšla ta Rychta,ale nesmíme si to moc přát aby se zrovna neudělalo ošklivo 😉