• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
andar,taky doufám, dneska počásí dobré,snad bude i zítra takový :slight_smile:

marcel,manža čučí na fotbálek,tka jsme šla na pc, Filíepk si ted dává šlofíka,takže půjde spát trošku dýl, probudil se ve 4 a to by mi nevydržel-

joo a mám šílenou chut na tohohermoše na grilu, mám je v lednici špárovský,tak že bych vyzkoušela??
mohal byhc tam hdoit jen grilovací a ttochu chilli a mohlo by to být dobrý nee?
12. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jasan, vyzkoušej, taky myslím, že by grilovací mohlo stačit :wink: nakrájej k tomu zeleninku a pečivo a šmáknete si :wink:

Holkyyy ať zítra vyjde to počáskoooo - kdyby bylo jako dnes, tak je to bombaaaa :dizzy_face: Se mi do Unči nějak nechce :confounded:
12. srp 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani,
jejd,a tak si dej vanu, nahřej is to a pak šzupky dupky lehnout si k telce.

honzík je drak coo, tak hlavěn,že to bylo bez breku :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě ted manža řekl,že mu ten sýr moc nechutnal na tom grilování
tak jsme si to hodila pod gril sama pro sebe, tak uvidíme
12. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že se nechce nikomu do té Unči,je to lepší i pro děti že jsou v jiném prostředí a ted možná vyjde že b udou venku ale budu stále v pernamenci a myslím,že nebudu sama,ale co bych pro toho mýho kluka neudělala :wink:
Jinak záda jsem si hnula když jsme blbli s Honzíkem a pak ještě svou blbostí znovu sama,takže jsem ko.Jsem nadopovaná práškama tak věřím na zázrak :wink:
Už se na vás moc těším takže i kdybych měla přijet jen na chvilku tak se s vámi uvidím :wink: :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
val-muj chlap nemá rád žádné experimenty takže si většinu věcí dělám jen pro sebe nebo i pro Honzíka :wink:
Nojo chutě jsou ruzné :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-Pepa na gril, to je mnamka -my si ho delali v troube a pak k tomu bramburek, hmmm to bylo neco :wink: Jinak prodavaj primo koreni Grilovany syr :wink:
12. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkí tak v kolik zítra??? V 11 nezměnilo se nic? My dorazíme tak na 11:30 - 40. Snad tam někoho ještě zastihnem :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru-jj od 11h,kdyz bude prset,tak od 14h v Unce :wink:
12. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko mé milé :slight_smile:
Tak to tu pozoruju jak se připojila pikusa, jjj26 a čekají až se něco napíše ohledně dnešního srazu :grinning: místo aby samy něco písly :stuck_out_tongue_closed_eyes: že je to tak, přiznejte se baby :wink: :grinning:
13. srp 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko

tak co jak to u vás vypadá???Tady na Skalce občas vykoukne mozol,ale nic moc :frowning2: :frowning2:
13. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá Jíťa se připojila :grinning:
13. srp 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Mori,já to vždycky ráno zapnu,pak se jdu umýt a tak a ono se mi to zatím rozběhne :slight_smile:
Tak u nás zatím sluníčko.....vydrží?????????????
13. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - tak to máme stejné, taky zapnu a jdu snídat atd. a zatím se ot rozběhne :wink:

U nás se taky celkem vyjasňuje, vykukuje slunko ... vzala bych dětem pro jistotu holiny a je to ne :wink: Stejně se do Unči nikomu nechce :grinning:
13. srp 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky my teď vylezli z postele...noc byla naprosto šílená :confounded:
Nakukuju co a jak a nikde nic :sunglasses: Tady celou noc lilo..... :confounded: Do Unionky se mi taky moc nechce, jak jsem viděla ty fotky prostředí tam, možnost být venku, těším se tam. :dizzy_face: Obava je jen z počasí, protože bych z Péťi uvnitř zešílela.
Tak se jdu probrat kafem a čekám na povel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je teda zataženo... :rolling_eyes: juknu jaká má být oblačnost :confounded:
13. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to na vás....co máte větší dítka.....aby vydržely
13. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad nakoukne andara, aby nám pověděla jak je u nich ...
13. srp 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem tu taky u vás aby se neříkalo že nic nenapíšu :slight_smile: :slight_smile:
U nás byl pulec venku ale už je zase pryč,vypadá to všelijak,ale i kdyby pršelo jsem pro Rychtu,nějak to zase přežijeme hlavně se spaním :wink: :wink:
Jinak Honzíka já obléknu zase jako ven a uvidíme co se vyvrbí :wink: :wink:
13. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýýý holky,

tak já to dělám s počítačem ráno stejně :slight_smile:
zapnu ho,ono to během toho všechno naběhne, bo ajsko mi to zpomaluje než se načte a zatíms i udlěám snídani,ustelu.. a pak zasednu se snídaní :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na idnesu je ve 14:00 95% déšť na území ČR :confounded:

Já se případně bohužel jen tak nebudu moct zbalit a jet domů, protože jsem odkázaná na MM s autem a ten se nebude moct zase sbalit a pro nás po dvou hodinách jet :confounded: Kvůli tomu právě váhám a řeším počasí ... :zipper_mouth:
13. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem tu ve chvilce volna když Honzík kouká na pohádky jinak by mě k tomu nepustil :wink:
On je od mala uplně maniak na pc a nejraději něco mačká,píše atd. :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás taky nco šílená, Filípek s epořád budil, od 12 - 2 jsme k němu vstávala 5x a to jsme ho v 1 kojila, takže jsme si ho vzala do postele a ještě během noci jsme ho kojila 3x :angry: jsme se vůbec nevyspala a ještě jsme tam měla málo místa, asi něco bylo na měsíci a nebo to byly zoubky

v Lípě zataženo,ale vypadá to nadějně
13. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráďo - jukni jak jedou busy, to zvládnete ten kousek ne, když by začlo pršet ? škoda abys kvůli tomu nejela
13. srp 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nechceš aby jsem se pro tebe Raduš stavila,jedu stejně sama jen s Honzíkem :wink:
13. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím nad náma modrá obloha a slunko do stran radši nekoukám :grinning:
13. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...tak já si beru Matyáška k sobě tak kolem 6 ráno,tentokrát už asi ve 3...taky nemohl spinkat...
Tak coooooooooooo???já jsem pro rychtu :wink:
13. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, já bych tě přeci mohal vzít,ale jedině bez kočáru,ten se už do auta nevejde :frowning2:
a pak by jsi teda ještě musela vzít autosedajdu
13. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bree ranko :grinning:
Tak aktualne z Provodina -koukam, ze nad Jestrebim je modra obloha, chvilku tu svitilo i slunko :dizzy_face: Pokud nebude prset, tak by to slo. Jeste me ale napadlo, ze venku ty lavicky budou mokry :unamused:Ale snad nam je utrou, ze?
13. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááá nad Lípou vylejzá puchejř

piku, tak to muselo být fakt něco na měsíci.

já si fildu taky beru do postele kolem té 6 jak se probudí, nakojíma pak já ležíma filípek si ještě hraje, táta nanosí hračky do postele,když ho to už nebaív,tak vstáváme
13. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek