• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky chci se zeptat,jestli by vám nevadilo,že by jela se mnou ségra,Marcel zná a jednou už s náma chvilku v unionce seděla,měla dneska jízdy a aby nemusela čekat než pojede mamka z práce tak by jela s náma.A má to jednu výhodu pro mamky s většíma dětma( viz já) má ráda děti a při kávě a klábosení se o ně postará a my budeme mít klid na to probírání Pekla :grinning:
13. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si vezmeme nějaké staré hadry pod prdky aby jsme je neměli mokré,už jsem o tom přemýšlela nebotto bude nasáté v tom dřevě ale i tak to za to stojí :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniska-tak mě to vadit nebude,když se mezi námi cítí dobře tak at přijde a muže taky pokecat :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi vám naprcky působily ty pající hvězdy třeba :wink:
tak počítám že to utřou, když tam budem chtít sedět, však jim jde o kšeft ne :wink: ale pro jistotu si asi vezmu deku na sezení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj tery, to víš, že je utřou :slight_smile: to by bylo aby neutřely kvůli takovejm babám :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajooo Marcel, včera jsme něčo četla,že budou padat hvězdy, to je možný.
vedle v tématu kam ještě chodím,tak taky měli noc divnou

mini, to víš,že nevadí :slight_smile: už jsme se se ségrou viděli,já teda 2x :slight_smile: a když jí nevadíme my matky s dětma,tak je to v pohodě
13. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona má takový období,že by chtěla dítě,ale je ještě mladá a ve větší společnosti dětí jí to rychle přejde,to je nejlepší antikoncepce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni-mne to neva vubec :wink:

Tak holky pro jistotu neco pod prdelky sebou :grinning: Ja asi vyrazim driv jako minule a pripravim je na to :sunglasses:
13. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, tak to užavřu a sejdeme se tam jo? Snad tam nebude plná hospoda, vezmu nějaké hračky a nějak to zvládnem.
Díky za nabídky holky, kočár bohužel budu muset vzít velkej, kvůli spaní a obávám se jestli se vleze do busu.
To počasí je fakt na palici! Zítra už má být krásně a výkend zase vedra a nám vyjde tohle počasí :rolling_eyes:

Na zítra to asi nepřesuneme co? :grinning:
13. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monis mě to samo taky neva :wink:
13. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu proč vás znova zvravím...čauky holky :grinning: :grinning: fakt debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :angry:

fakt potřebuju ještě minimálně hodinu spát :grinning:
13. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky-leze Slunickooo :dizzy_face:
13. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko :grinning: :grinning:
tak já uspala malého už ted,tak snad na tu 11 to vyjde... :slight_smile: a deku klidně do auta hodím pod zadečky :slight_smile:
Monisku,jasan,segra přece nevadí :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se furt honí mraky :unamused:
13. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak to jí kldině ber pořád, bo je ještě opravdu mladá,tak at nemá choutky na dítko :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jeste plastenky sebou a destniky :grinning:
13. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera si porpvé filípek sednul sám v postýlce a pak večer na zeni zase.
no a ted v postýlce opět a už mu to nedalo ani tolik práce, najednou šup a hačal.
ted mi bojkotuje spaní rošťák jeden :sweat_smile:
13. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...to je šikulka...
no Mates po té noci vytuhnul hned.... :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majda taky chrni :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam novou ikonku, tak sup Val jeste ty :grinning:
13. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s Filípkem šijou všeichni čerti, jsme tam přišl a asmaozřejmě seděl, nohy ven skrz postýlku a pokaděnej.
tak jsme ho přebalila,ještě jsme mu dlaa prso,že se jako zklidní a stejnak se zase zvedá a nechce ležet,raubíř jeden
13. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val jo a bude hůř až se postaví :grinning: Šikullka jak rychle vypiloval sed :wink: to už nebude chtít jen tak ležet :sweat_smile:
13. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu ale ke mě do auta se vejdeš tak se rozmysli,není to žádný problém :slight_smile:
Tak jsme byli venku se psem a malý zakopl na chodníku a naplácl se s tím,že mu vypadla houska.Ani nebylo moc breku,hlavně zvednout housku,ale největší bomba byla,že jak spadl tak tělem pos sebou rozmáčkl slimáka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Samozřejmě že to chtěl sundat,ale to v tomhle počasí nejde tak jsem ho musela celou cestu i do schodu nést nebot nechtěl jít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-chudak slimak :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...hezká ikonka :slight_smile:
Jani...slimáček malinkej....fuuuj :unamused:
no jasan,hlavně jídlo zachránit :grinning:
Mates už je vyspinkanej................................. :astonished:
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opět hlásím tady je krásně svítí mozol a je i teplo a to nejsem od rychty daleko.
Jdu se zkulturnit ať se mě neleknete kdyby nějaká změna pište na mobil pa za chvíli
13. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, chudinka slimák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten můj lump furt řádí a to je už tři hodiny vzhůru, ježiši to je fakt něco na slunci či co ???

jinady jde 2-2,5 hoidny po probuzení zase spinkat a dneska má teda super noc a ráno,jsem ještě chtěla luxovat
13. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady se taky rozzářil pulda tak aby to vydrželo snad i dneska poděkuji tomu nahoře za to že se umoudřil a nechal nás si užít den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek