Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
valentynka
13. srp 2009
andar jaké překvapení??
jako ta mrcha ?? no je tu mrcha po roce a půl 😞 jí asi rychle vykopnu z baráku a bude to 😃 😃 😃
andara
13. srp 2009
😃 no tu myslim! Ja ji rikam Teta Růža - blbá příbuzná co otravuje! ]-( Ja to asi ted budu mit kazdej mesic zase :-p sem si odpocinula jen tech 9mesicu :-|
valentynka
13. srp 2009
noo tak doufám,že hoodně rychle vypadne a bude klid 🙂

holky jdu k telce a manžovi papa
andara
13. srp 2009
Brou noc, ja se jdu koupat a pak spat 😉
moniska24
13. srp 2009
andi určo

Děti do pokoje k Ágnese a my půjdem úařit KDO JE PRO 😃 😃 😃 😃
pikusa
13. srp 2009
Jáááááááá a klidně s limonádou 🙂
moniska24
13. srp 2009
jejda teď sem se podívala co sem to napsala úařit to neznám takže kdo půjde PAŘIT
jojinkacl
13. srp 2009
Ahoj holky,
supeer fotky, muselo být fajn. 🙂 Jen koukám jak ty děti šíleně rychle rostou.. :-N 😃 😃
jojinkacl
13. srp 2009
Jo a přidala jsem nějaký fotky, tak nakoukněte. :-N nic jdu spát, zítra je perný den, jdeme shánět nový obyvák..
pikusa
13. srp 2009
tak já taky těch svých pár fotečk dodala 😉
perada
14. srp 2009
Čauky holky,
díky za starost, Péťa je v pohodě, na to jak to vypadalo hrozivě. Byl už dobrý tam, smál se a zase lezl kam nemá. :-x Fotky jsou pěkný, já měla foťák taky, jen jsem ho nezvládla vytáhnout a něco vyfotit :-N takže ničím nepřispěju.

Jinak je to tam fakt bezva, daleko lepší než Unionka 😉 v zimě nám jistě bude dobrá, ale když je krásně, je paráda být venku a dobře se najíst. :-p

Tak já jdu prát, balit, jedeme na pár dní k našim. Krásný víkend!
jjj26
14. srp 2009
jojinkacl-ahoj,mohu se zeptat kde jste nechávali malé dělat dort,je krásný 🙂 🙂 A fotečky samozřejmě taky,je to hrozné jak ty děti rostou 😉 😉 😉
moriautor
14. srp 2009
Téééda to je fotek 🙂 paráda x-)

16. 8. 2009 - DOKSY
pouť http://www.doksy.com/akce-a-novinky/dokska-pout/
moriautor
14. srp 2009
14. - 15. 8. 2009 - NOVÝ BOR
pouť http://www.kulturanb.cz/divadlo/programy/progra...
jojinkacl
14. srp 2009
AHojky,
jjj - ve cvikově, je tam vyhlášená cukrárna.. 😃 jestli budes chtit poslu odkaz na stranky v IP. Jinak děkuji. 🙂
valentynka
14. srp 2009
ahooj holky,
přeju krásný pátek, venku je nááádherně,asi pojedem k babi , škoda,že s enemůžu koupat, noo ale stačí když bude Filípek 🙂

koukám,že se tu hodně opět změnily profilové fotky, no budu s tím muste teda něco udělat,když jinak nedáte 🙂

Moni, já se přidávám k pařbě 🙂

Raduš, tak si to hezky užijte, snad už pétu nic takového nepotká,žádný úraz 🙂
valentynka
14. srp 2009
Joji, nádherný dort 🙂 to musela Aninka koukat vid?
jojinkacl
14. srp 2009
Val - jj, bylo to supr překvápko, Nema má hrozně ráda, letos jí asi nechám udělat žížalku nebo slunko. A hlavně ten dortík byl mooc dobrý, žádný máslový.. taky se snědl hned celý najednou, prostě mňamka.. 😃
moniska24
14. srp 2009
Čauky samý nový profily,zkusím se taky vyfotit s Tádou
piku ip
moriautor
14. srp 2009
moniska24
14. srp 2009
mori si mě předběhla ty jedna 🙂
kdo nebyl doporučuju moc pěkný,ale určitě bude hlava na hlavě a protože hlásej tropy tak koupák to jistí.Pojedem do Kravař na bazén ,nepřidáte se někdo?????????????
perada
14. srp 2009
Val, tak jsem dneska naházela pár věcí po Péťovi na MMB, ale žádný zázraky, takové ty pěkné schovávám pro druhé.
perada
14. srp 2009
Joji, na tu cukrárnu jsem slyšela taky samou chválu, možná tam nechám udělat dort pro Peťulína, ještě uvidím. Nemo se jim fakt povedl!
perada
14. srp 2009
Mě už fakt omejou...holky jak se nám rozbila ta pračka Gorenje, tak jsme nakonec koupili novou a ona mi teď přestala ždímat!!! Je měsíc a půl stará a nejlevnější taky nebyla!!!
jojinkacl
14. srp 2009
Perada - tak to je pro zlost.. :-| ale je v záruce, tak by to problém být neměl ne? Ale ty starosti s tím. :-S
verunkaronka
14. srp 2009
Ahojky, nějak nestíhám dočítat. Chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s hypotékou. Chceme si kupovat domeček... Jestli se do přímů započítává i rodičák, na kolik let ji máte a kolik platíte?? Předem moc děkuju 😃
valentynka
15. srp 2009
ahoj holky,

Raduš, to je teda na pytel ]-( máš na pračku nějaké blbé štěstí 😞

tak šupky dupky reklamačka,ale zase starosti navíc co ??

Moni, ani neívm,že je v Kravařích nějaký bazén ??

veru, neporadím 😞
valentynka
15. srp 2009
jiank já včera šla na sraz se základkou, no bylo nás8
aůe bylo to dobré, jsme si dala nějaké to vínko.

manžel hlídla, vykoupal,udělal kašičku-poprvé, nakrmil a pak mě zavolal,abyhc přijela nakojit po osmé hodině a pak jsem zase jela do šumu
noo ale miláček se o půl jedné probudil brekem, než jsme dorazila,což bylo do 10minut, tak už spinkal a probudil se až v 5.
on si nromálka ted zvyknul,že se budí a dostane prso, tak to bduu muset odbourta a naučit ho až na to ráno.

za chvilku se jdme obléknout, sbalit nějaké hadříky a jedem k mamče s ekoupat.
manža odjel v 8,30 do práce apřijede až večer.
pikusa
15. srp 2009
Peradko,to je pech s tou pračkou....já taky uvažuju o koupi nové.....
Val,užívejte sluníčka 🙂
verunkaronka
15. srp 2009
V Kravařích bazén?? To také slyším poprvé...

Začni psát odpověď...

Odešli