• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
andar jaké překvapení??
jako ta mrcha ?? no je tu mrcha po roce a půl :frowning2: jí asi rychle vykopnu z baráku a bude to :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tu myslim! Ja ji rikam Teta Růža - blbá příbuzná co otravuje! :angry: Ja to asi ted budu mit kazdej mesic zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem si odpocinula jen tech 9mesicu :unamused:
13. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak doufám,že hoodně rychle vypadne a bude klid :slight_smile:

holky jdu k telce a manžovi papa
13. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brou noc, ja se jdu koupat a pak spat :wink:
13. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
andi určo

Děti do pokoje k Ágnese a my půjdem úařit KDO JE PRO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáááááááá a klidně s limonádou :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda teď sem se podívala co sem to napsala úařit to neznám takže kdo půjde PAŘIT
13. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
supeer fotky, muselo být fajn. :slight_smile: Jen koukám jak ty děti šíleně rychle rostou.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přidala jsem nějaký fotky, tak nakoukněte. :sweat_smile: nic jdu spát, zítra je perný den, jdeme shánět nový obyvák..
13. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky těch svých pár fotečk dodala :wink:
13. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,
díky za starost, Péťa je v pohodě, na to jak to vypadalo hrozivě. Byl už dobrý tam, smál se a zase lezl kam nemá. :zipper_mouth: Fotky jsou pěkný, já měla foťák taky, jen jsem ho nezvládla vytáhnout a něco vyfotit :sweat_smile: takže ničím nepřispěju.

Jinak je to tam fakt bezva, daleko lepší než Unionka :wink: v zimě nám jistě bude dobrá, ale když je krásně, je paráda být venku a dobře se najíst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu prát, balit, jedeme na pár dní k našim. Krásný víkend!
14. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojinkacl-ahoj,mohu se zeptat kde jste nechávali malé dělat dort,je krásný :slight_smile: :slight_smile: A fotečky samozřejmě taky,je to hrozné jak ty děti rostou :wink: :wink: :wink:
14. srp 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téééda to je fotek :slight_smile: paráda :dizzy_face:

16. 8. 2009 - DOKSY
pouť http://www.doksy.com/akce-a-novinky/dokska-pout/
14. srp 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
14. srp 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
jjj - ve cvikově, je tam vyhlášená cukrárna.. :grinning: jestli budes chtit poslu odkaz na stranky v IP. Jinak děkuji. :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
přeju krásný pátek, venku je nááádherně,asi pojedem k babi , škoda,že s enemůžu koupat, noo ale stačí když bude Filípek :slight_smile:

koukám,že se tu hodně opět změnily profilové fotky, no budu s tím muste teda něco udělat,když jinak nedáte :slight_smile:

Moni, já se přidávám k pařbě :slight_smile:

Raduš, tak si to hezky užijte, snad už pétu nic takového nepotká,žádný úraz :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, nádherný dort :slight_smile: to musela Aninka koukat vid?
14. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - jj, bylo to supr překvápko, Nema má hrozně ráda, letos jí asi nechám udělat žížalku nebo slunko. A hlavně ten dortík byl mooc dobrý, žádný máslový.. taky se snědl hned celý najednou, prostě mňamka.. :grinning:
14. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky samý nový profily,zkusím se taky vyfotit s Tádou
piku ip
14. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori si mě předběhla ty jedna :slight_smile:
kdo nebyl doporučuju moc pěkný,ale určitě bude hlava na hlavě a protože hlásej tropy tak koupák to jistí.Pojedem do Kravař na bazén ,nepřidáte se někdo?????????????
14. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, tak jsem dneska naházela pár věcí po Péťovi na MMB, ale žádný zázraky, takové ty pěkné schovávám pro druhé.
14. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, na tu cukrárnu jsem slyšela taky samou chválu, možná tam nechám udělat dort pro Peťulína, ještě uvidím. Nemo se jim fakt povedl!
14. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už fakt omejou...holky jak se nám rozbila ta pračka Gorenje, tak jsme nakonec koupili novou a ona mi teď přestala ždímat!!! Je měsíc a půl stará a nejlevnější taky nebyla!!!
14. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perada - tak to je pro zlost.. :unamused: ale je v záruce, tak by to problém být neměl ne? Ale ty starosti s tím. :confounded:
14. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějak nestíhám dočítat. Chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s hypotékou. Chceme si kupovat domeček... Jestli se do přímů započítává i rodičák, na kolik let ji máte a kolik platíte?? Předem moc děkuju :grinning:
14. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Raduš, to je teda na pytel :angry: máš na pračku nějaké blbé štěstí :frowning2:

tak šupky dupky reklamačka,ale zase starosti navíc co ??

Moni, ani neívm,že je v Kravařích nějaký bazén ??

veru, neporadím :frowning2:
15. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiank já včera šla na sraz se základkou, no bylo nás8
aůe bylo to dobré, jsme si dala nějaké to vínko.

manžel hlídla, vykoupal,udělal kašičku-poprvé, nakrmil a pak mě zavolal,abyhc přijela nakojit po osmé hodině a pak jsem zase jela do šumu
noo ale miláček se o půl jedné probudil brekem, než jsme dorazila,což bylo do 10minut, tak už spinkal a probudil se až v 5.
on si nromálka ted zvyknul,že se budí a dostane prso, tak to bduu muset odbourta a naučit ho až na to ráno.

za chvilku se jdme obléknout, sbalit nějaké hadříky a jedem k mamče s ekoupat.
manža odjel v 8,30 do práce apřijede až večer.
15. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,to je pech s tou pračkou....já taky uvažuju o koupi nové.....
Val,užívejte sluníčka :slight_smile:
15. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Kravařích bazén?? To také slyším poprvé...
15. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek