• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tak jsem paní poslala zálohu :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky bazén tam je už dlouho,čekáme až se špunt vyspí a jedem hurááááááááááááááááááááá.Tady je teda vedro.
Perad to je ale smůla,ale máš jí naštěstí v záruce

Já zálohu poslala včera pa
15. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni no je tam koupaliště... myslíš, to??? Odkud vůbec jsi?
Holky mrzí mě to ale s Peklíčkem to nevýjde. Chceme kupovat baráček, tak chci šetřit :frowning2:
Ale jestli by někdo vyrazil v týdnu do Lípy, tak nejsem proti.
Jani, musíme se domluvit na tom předání !!
15. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky holky ! Nám dnes taťka celý den jezdí busem, je krásně, tak jsme nechtěly s Kájou trčet doma, tak jsme se domluvily s Janou a Honzíkem a vyrazili jsme do Liberce do Lidových sadů http://www.lidovesadyliberec.cz/detsky_koutek/index.php a tady jsou fotečky http://maarsel.rajce.idnes.cz/LIBEREC_-_Detsky_koutek_-_Lidove_sady_15._8._2009/# parádička to byla, děti se vyblbly (hlavně u té vody), my pokecaly, pohodička :slight_smile:
A všimněte si fota, kde jdou za ruku !!! Jako chápete to, Kája s Honzíkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no už se kamarádí, už tak Kája nešílí, když ho vidí :wink: :grinning:
15. srp 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tam je to hezké :slight_smile: a faakt šli za ruku :grinning:
15. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jojo, ty Lidové sady jsou supe,r jsem je viděla na fotkách a myslím,ež sjem sem jednou dávala odkázek.

kránsý fotky, si to děti užily, se i vykoupaly :slight_smile:
super fotky, jak se držely za ruce :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my chceme do LBC v týdnu..tak že by jsme se stavili tam???místo do ZOO???
Já chci hlavně do Tesca pro bodyčka a věci pro malého
15. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu vas taky po case pozdravit :slight_smile: koukam nove profilove fotky :wink: za 14 dni jedeme do Liberce na 3D poradte kde maji v Liberci nejvetsi vyber kocarku?
16. srp 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík Ladunko...
tak v LBC v Rochlicích je krámek s kočárky..a pak krásný krám Chicco nad Globusem..ten se mi mooooc líbí :slight_smile:
užij si 3D UTZ,je to zážitek..... :wink:
A pohlad za mě pupíček :grinning:
16. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ten chico kramek ma i jine kocarky nez chico? Zjistila sem, ze ten muj vysnenej bebe confort ma objednaci dobu az 8 tydnu :astonished:
16. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak už psala Marcel,byli jsme včera společně na pěkném výletě,který si klidně zopakuji :wink: :slight_smile:
Přidala jsem do alba nějaké fotky tak se kdyžtak mrkněte a vemte si vzor na výlet.Opravdu je tam super a i děcka byli spokojený :slight_smile: :slight_smile:
Honzík se dokonce i opálil :slight_smile: :slight_smile: Jinak moc nespal takže padnul po sedmé hodině a spal až do šesti do rána takže se dospal dost :slight_smile: :slight_smile:
laada-poradila bych ti ráda s prodejnou s kočárky,ale v té co jsem si já v Liberci kupovala kočárek už neexistuje a nyní už vím jen o té prodejně Chicco co psala pikuska :slight_smile:
16. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko,jojo i jiné značky,ne jen Chicco....
a oblečky,vaničky hračičky..tam mají všechno :slight_smile: a jak se jinak máš???co mrně v bříšku??zlobí??
16. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě tento....http://www.firmy.cz/detail/659921-babyrenka-liberec-iii-jerab.html
ale tam jsem nebyla
16. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tedy já nestíhám dočítat.
Ladunko - v Lbc na hlavní třídě Pražské je asi v polovině takový průchod a tam jsou věci pro mimi jmenuje se to Petto, potom dole, když jdeš ze Soukenného náměstí, to je jak byl Ještěd za Nisu, tam jsou Batolata, když jedeš z LBC jako by směr Rochlice, hnedy za zatáčkou, je velký krámek pro mimi, ani nevím jak se jmenuje, v těch Rochlicích je Dětský ráj.

JJJ26 - tak nakonec jsme do těch Liďáků jeli a trefili, super fotečky, určo jste si to holky užili. :sunglasses: :sunglasses:

Mori - já dala na tvé kulturní info a jeli jsme do toho Úštěku na jarmark, byl moc hezký, ale těch lidí, no mraky, byli jsme pak rádi, že jsme jeli dom. :confounded: :wink:
Já už zálohu na hotel taky poslala, ale bude to stejně až v pondělí.

verunkaronka - s hypoškou zkušenosti mám, páč máme baráček taky na hypotéku, já tenkrát ještě nebyla na mateřský, ale už těhu, ale na naši hypošku stačila manžova výplata a já už jsem byla jen jako jistota. Jestli budeš chtít něco víc písni do IP.
16. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laado, krámek Petto v Liberci taky můžu doporučit, super přístup prodavaček, ochotné a vše ukážou a vysvětlí.
my jsme tam kupovali kočár a následně i větší autosedačk. maj tam velký výber a opravdu jsou ochotní vše kázat a poradí.
16. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo ladunko,na té hlavní třídě je to taky super :slight_smile:
My jedeme do LBC zítra....Tesco a pak dáme taky ty lidové sady :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahij holky tak my mame dneska ujetech dalsich 50km.. byli jsme v Hamru a ve Stráži na zmrzce mnam nam vyborna.... a hura mame uz druhej zub :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26: pekny fotky... Kde to je ty lidové sady??? asi se to tam s Yvcou omrknu :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak ztoho koupání nic nebylo,neboť pan majitel podnikatel(HOVADO) zavřel a byl tam jen s rodinou fakt to se může stát jen v čechách :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Heresto, jste se s těma zoubkama nějak rozjeli :slight_smile:

Moni, cože ????? tak to je teda hustý :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jani, suepr fotky, je to tam fakt super a hodně věcí pro děti,že se opravdu vyřádí :slight_smile:
taky tam budem muste zajet :slight_smile:
16. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! Mě dítko ještě vyspává, asi dospává včerejšek, páč přes den moc nespala, jen chvíli v autě - byli jsme se koupat opět na Kristýně, já se opět mírně žahla, no hrůza ta moje pokožka, ale to už jiné nebude :confounded: Kája opět neskutečně dlouho vydržela na písku s vodou, ani dom nechtěla :grinning:

pikusa + heresta - vše nej k dnešnmu svátku holky !!!

heresta - výše jsem dávala odkaz na Lidové sady :wink: tak jukni

moni - podnikatel blbec, nechápu, takhle moc kšeftů mít nebude, když uzavře v takovém hycu :zipper_mouth:

piku - máte holky u sebe ? Tam se jim bude líbit, hlavně té mladší :dizzy_face:

laaada - my máme kočár i velkou autosedačku z toho Dětského ráje, jak píše adilek. Ale objednáva jsem to u nich přes e-shop, páč tam maj lepší ceny :wink: http://www.detskyraj.cz/scripts/
17. srp 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,

Moni - ne v čechách, ale v Kravařích, jeden čas jsme tam bydleli a myslím že tam není jediný normální člověk.. :angry: ale vyjímky "možná" jsou.
17. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík---Mori díky :slight_smile:
heresto...vše nej nej k svátečku :grinning:
Jo holky tady jsou,ale jedeme jen s malou,velká jela s mojí mamkou na výlet do Prahy...tak to okoukneme
jen malinkej měl ráno trošku teplotu,tak ho přeměřím,až se vzbudí.....snad to je jen z toho,jak zase v noci plakal a bolelo ho bříško
17. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji všem Petrám vše neeejjjj.. :grinning:
17. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jdem nakoupit, páč odpo jako na slunce nepolezu, bych asi umželalaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Piku a Heresto, všechno nejlepší k svátečku :slight_smile: hezky si to dneska užijte, je krásně :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel,
noo když jsi se zase připálila,tka tam raději dneska nechoď,at to není ještě horší.

unás je taky dost pažák, tak asi po obídku vyrazíme k mamče do bazénu :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - neprovokuj s tím bazénem, závist že máte takový parádní vlastní :wink: je to paráda viď, že nemusíte nikam mezi davy lidí na pláž :sunglasses:
17. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tahle reklama my dneska přišla hezkýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: http://fun.cafetime.cz/video/perfektni-reklama-na-vodu-evian/
17. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nejprve vše nej k dnešnímu svátku Pikasce a Herestě :slight_smile:
Hlásím se od rodiču,jsme tu s Honzíkem na celý týden takže kdyby jste se některá chtěla sejít a pokecat někde ve stínu jsme pro :wink: :slight_smile:
Já vylezla na slunko už před sedmou hodinou a ikdyž to ve stínu nevypadalo sluníčko už zase žhavilo ,no hruza.Chvilku na to jsme se šli s Honzíkem projet na motorce a já byla během chvíle splavená,že přemýšlím co budeme dělat až se vyspí :wink: no uvidíme,něco se vymyslí :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek