• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jinak penízky jsem taky odesílala o výkendu takže mám splněno a už se těším až pojedeme :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petry Peťulky všecičko nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrušky všechno nej nej k svátku... :slight_smile: Holký musim se s vámi podělit o radost :slight_smile: Našli jsme baráček, hypoška předschválená... Jen dělaj cuky v realitce. Moc se jim nelíbí, že jsme si hypotéku zařídily sami. ( je to bývalá zem. usedlost, krásný pozemek, bývalé stáje, 8 obyvatelných místností, další 3 nad stájemi, úžasný sklep... )
17. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já tu zálohu už taky musím odeslat, jdu pro mobil a jdu na to ,asi jsem už poslendí coo? :pensive: :pensive:

Veru, tak gratulka k baráčku :slight_smile:

Moni, jojo,je to super mít vlastní bazen, je dost velkej a voda 24st., Filíepk si to užívá a my taky.
17. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile:

Veru gratulace a hlavně ať všechno vyjde,budu tiše závidět :grinning:

co příští týden mini mimi sraz????? Je v lípě nějaká cukrárna s posezením venku a hřištěm pro děti?????Co středa nebo čtvrtek??????

Něco pro procvičení mozku
Zjisti jestli Tvuj mozek je tak starý jako Tvoje telo - nebo (proboha
# # snad
# # # # ne!)
# # # # # - dokonce starsí !!
# # # # # 1. Klikni na "Start"
# # # # # 2. Pockej na 3, 2, 1
# # # # # 3. Zapamatuj si pozici císel na obrazovce a potom klikej na prázdné
# # # kruznice
# # # #
# # # # # podle velikosti zapamatovaných císel - od NEJMENSÍHO do NEJVETSÍHO
# # # # # 4. Na konci hry Ti pocítac oznámí vek Tvého mozku http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
18. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si to udělala a můj mozek má o čtyři míň :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moni,

posezení venku s nějakýma skluzavkama a houpajdama je u fotbalovýho stadionu za crystalem, hdoně tam chodí maminy s dětmi, je tam i písek, sedí se venku na lavicích a vedle jsou kurty, neívm jestli jsi tam už byla.

jinak o víkendu přijedou manžový děti,tak tu bude bugr a já v jednom zápřahu :confused: :confused: budou tu i spát všechyn, bo jejich maminka si užívá života a děti se jí ani nemají kam vrátit,když přijedou, bo nemají žádný domov a tak domov děláme my.

pak by chtěl manžel jet k Táboru do Hořic, odkud pochází jeho rodina, že by jsme si tam našli penzion a navštívili příbuzný, takže uvidím jak já s mini srazíkem :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Val...povídej mi o dětech,,,my je máme ob týden na 5 dní :astonished:
Malej má teplotu,už od včera večera chudinka.....byl v noci jako kamínka,,,,,ale čípek zabral,tak snad to bude dobrý........
18. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - byli jste v těch Liďákách ?
Já myslela, že míváte holky tak na víkoš :astonished: to se pak nedivím, že jste pro ně nechali ten pokojíček.
Ať je prcek brzo v poho :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori..jojo je to tam super :wink:
Nee my je máme dost často.....prostě každý 2.týden 5 dní..........odtud i do školy a školky je p.vozí....
18. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, nezávidím :confused: :confused:
snad se to nějak časem upraví, bo je to velká starost a dotohio ještě mimčo
18. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

piku a val nezávídím,k nám naštěstí manželův kluk nechodí,je zvyklej sedět u počítače nebo u televize a to mu u nás neprochází

tak kdo bude chtít příští týden mini mimi sraz jak psala Jíťa u fot.stadiónu,,,,,,,,,,,

něco pro pobavení
holky jeden pro pobaveni

Potkají se po dlouhé době dvě dávné kamarádky. Jedna má
šaty Versace, boty Gucci, kabelku Lacoste atd.. Druhá,
oblečená do Asijskéhotextilu se jí závistivě ptá:
"Kde jsi vzala tak krásné oblečení?!!"
"Ale, to je takový trik na manžela: Projdeš kolem něj
nahá směrem ke dveřím, on se tě zeptá, kam jdeš ... a ty
řekneš,ále na nákup.
Když se zeptá, proč jdeš nahá, prostě mu řekni, že nemáš
co nasebe!
Mně dal 120 000..."
No, a druhá, že to vyzkouší. Projde doma nahá kolem
manžela,
Ten sedí před televizí, v jedné ruce pivo, v druhé ovladač
a ptá se: "Kam jdeš?"
"Na nákup."
"Nahá?"
"Jo, nemám nic na sebe."
"Tak si umyj prdel, ať neděláš ostudu..."
18. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a další ten poslední nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
Tati, kup mi motorku."
"Nemám peníze."
"Tak prodej mámu."
"Cože?"
"No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudem!"

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače:
"Prosím vás, je to rychlé auto?"
"Samozřejmě, 240 km za hodinu"
"Ale nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!"

Žena se ptá manžela:
"Viděl jsi někdy zmuchlanou stovku?"
"Ne," říká muž znuděným hlasem.
Manželka před ním zmačká stovku.
"A viděl jsi někdy zmuchlanou tisícovku?"
"Ne." "Tak se podívej..." a muchlá před ním tisícovku.
Pak se ho ptá:
"A viděls někdy zmuchlaných osm set tisíc?"
Muž na to nechápavým hlasem: "Ne..."
"Tak to se jdi podívat, stojí v garáži."

Manžel každou noc strašlivě chrápe.
Manželka se rozhodne vyzkoušet tip své kamarádky a v noci, když manžel začne chrápat,
nalepí mu pod nos papír od olomouckých syrečků.
Chlap zafrká, přestane chrápat a povídá:
"Marie, spíš?"
"Ne, nespím."
"Tak se přikryj!"
18. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jé koukám, že máte taky starosti s manžílkovýma dětma a já myslela, že jsem z toho na palici jen já. No i když manža má jen jedno a máme ho to málo, za to vydatně. A bývalka se taky dobře hlásí o slovo. Bohužel dobrých chlapů bez dětí bylo a je málo :confounded: :angry: :frowning2: .

Pikus - jeje tak Matyáškovi ta teplotka pořád zůstává, tak ať to není nic hrozného a brzy to zmizí. :slight_smile:

verunkaronka - taky gratuluju k baráčku, tak ať se vám zadaří všechny přesvěčit a je váš. už se určo těšíš, co? No to vypadá jak velká rezidence a kde že jste si to vyhlídli, jestli to není tajné?

moniska 24 - ty jsi super kulturní referent :grinning: :grinning: Dobrý!
Holky psala mi paní z Pekla, že ji mrzí, že nemůžeme přijet už od neděle páč na jednu noc tam nikoho neubytuje a je to plonkový. No co nadělá.
Příští týden nic nemám, zatím takže srazík můžu kdykoliv.
18. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak sem říkala na srazu já bych od nedělě mohla,přidal by se ještě někdo?????
18. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
monisku....my do toho máme ty kyčle a jezdit sem a tam.....no ještě si to rozmyslím jo??
Jinak teda nejsou jako z rychty ale jsou výborné
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53104
Jo Matyášek je ted bez teploty,dnes budeme raděi doma a večer uvidíme
18. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :grinning: :grinning: poslední super :slight_smile:

noo a já uvidím podle toho jak tu budou děti a jestli se vydáme do těch j.čech.

andilku, no to už paní nenadělá nic, noo :confused:

tyhle koblížky jsme si Piku už dala do oblíbených :slight_smile: že je vyzkouším jestli jsou tak dobrý a rychlý :slight_smile:

tak to je dobře, že je Maty už bez teplůtky :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyy.
Dneska jsme byli na ockovani - Majdulka to zmakla, jen trosku brekla a hned zapomnela :grinning: Zatim reakce zadna, jen mozna je trosku mrzutejsi, tak ji uklidnuju prsem :wink: Ma 6040g (nemerili ji), no a za 14dni mame volat a domluvime se na nausnicky -au chudinka moje :unamused: ale bude kraasna (jeste vic) :dizzy_face:
18. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...jojo dobrý a rychlý.my už je snědli :slight_smile:
Anadrko...už ted je krásná :slight_smile:
Malej zase 38.7 bez odečtu.....ach jooooo ráno zavolám dr.
18. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda tak at je Matyaskovi brzo lepe, nemuze to byt z toho dusna a vedra? :unamused:
18. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dekuji vsem za prani k svatku (opožděně) ja proste nek nestiham... Zitra razime do bazenu dneska jsme teda byli taky poprvé a tak se nám líbilo že jdem zas :grinning: :grinning:

Pikusa: tak at je malej brzy fit!

Tuk tuk tuk ja vubec teploty u yvci neznám meli jsme ji se vším všudy 3x a nikdy ne vic jak 38...
18. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - příští týden by to šlo se srazíkem, já zatím nic nemám :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Piku,tak co malej Maty ?? co teplotka? nemohl mít úpal ?
19. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všecgny zdravím od rodiču. :slight_smile: Jsme tu nebot nám něco dělají s vodou a tak jim tu dělláme společnost,ale zatím dobrý :wink:
pikus-je mi líto,že má Matyášek teplotu,ale věřím že to budete mít brzy v pořádku a budete zase veselí :wink: :slight_smile:
Jinak se srazíkem bych taky souhlasila jen nevím zda nemá něco manžel v plánu,nebot jsme ted ve spojení jen telefonem :slight_smile:
Jinak na kafe jste se taky žádná neozvala,tak snad někdy jindy :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
tak matýsek je dnes už bez teploty
ale zítra nejdeme na Synflorix raději jsme to odložili....volala jsem k dr.
19. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauvec ! My šly dopo s Kájou do krámu a že se stavíme u mamky na kafi a pak půjdem vařit ... nakonec jsme tam zůstaly na oběd, pak šlofíček po ó a domů jsme přišly až k večeru :grinning: Ale pohodička, dostala jsem i porcičku oběda pro manžu, tak jsem to měla dnes bez práce :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jjj26 - já cestu tento týden do ČL nemám :wink:

Holky tak jak ten srazoš příští týden ? Monča, já, jjj26, iren - kdo dál ?
19. srp 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,musím vám napsat co prováděl dneska Honzík venku.
Děda mu ukázal pavouka jak leze po zdi na baráku a on se tomu začal hrozně smát. :slight_smile: Nejprve chtěl aby ho děda stále naháněl po zdi a smál se uplně neskutečně jak ten pavouk utíkal :wink: :wink:
Netrvalo dlouho a Honzík se odvážil na něj sáhnout,tedy na jeho nohu,a už si ho naháněl sám a hrozně se rozčiloval,když mu ten pavouk utíkal tam,kam on nechtěl a kam na něj hlavně nedosáhnul. :slight_smile: Nakonec se na dním slitoval a nechal ho být,ale pavouk byl uplně nějaký hotový :slight_smile: :slight_smile: Ani se mu chudákovi nedivím,neměnila bych :slight_smile: :slight_smile:
pikus-je dobře,že už je malý v pořádku,je opravdu možné,že to měl z těch změn v počasí,ale už to máte za sebou :wink:
19. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík by asi šel příští týden....ještě uvidím :slight_smile: ale zatím říkám ano :wink:
19. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky...kde je v lípě sociálka????
19. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak já dneska poznala holky z MK z ústí,bylo to fajn odpoledne,jednu chvíly nás tam bylo snad deset+dětičky.Jo a Táda už sám vylezl na velkou klouzačku a klouzal se.Já teda ztažený půlky a trochu sem ho jistila.No a nejlepší bylo,když pro nás přijel manža.Táda se rozeběh mu naproti a když míjel klouzačku tak změnil směr :slight_smile: a kam tak asi utíkal,Pavel koukal a my se smály :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

mori ty se máš,to tady nehrozí a na baráku vařím převážně já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jjj26 kafe dáme příští týden,mám to tenhle týden trochu z ruky :sweat_smile:

pikus tak hlavně že je Matýskovi už fajn a na sraz přijedeš :slight_smile: :wink:

andar my naštěstí měly všechna očkování bez reakcí

Táda dneska vstával 5.45 tak jsem uvařila uklidila ještě před devátou holka šikovná co :astonished:
19. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek