• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
pikus vím,ale nepovím :slight_smile: spíš bych ti to neuměla vysvětlit :grinning:
19. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo tady se dnes ponocuje matky :grinning:

piku - víš kde je soud ? tak podél kolejí nahoru, neboli u dopravního hřiště
19. srp 2009 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko ! My jsme vzhůru už asi od 6.30 h :unamused: Za chvíli vypadnem, mamky přítel chce hodit někam kousek za Stráž kvůli práci, tak doufám, že to bude rychlovka :confused:
Pak se tu ukážu :wink: tak snad tu někdo bude :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, tak to táta koukal, kam si to Táda razil coo? :slight_smile:

Filíepk měl taky dneska vstávačku v 5,30, pak ještě usnul před osmou a já vylezla před devátou, ted jsme udělala švestkový koláč, za hcivlku by měla dorazit moje babča a pak razíme zase k mamče na zahradu.
Filípek by chtěl být pořád ve vodě jak se mu to líbí :slight_smile:

se srazíkem zatím holky neívm,ale když budu moci, tak stopro dorazím :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, záleží kterou sociálku chceš? Jestli myslíš tu ,kde se žádá třeba rodičák a mateřská,tak to je za soudem ta zelená budova a pokud myslíš klasickou sociálku tak ta je tam jak píše Marcel:slight_smile:
20. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík...¨potřebuju sociálku,kde mi potvrdí papír,že mě vypláceli.....tak nevím :unamused:
Jinak my vsrávali po 5 ráno :astonished: ale kolem půl 8 jsme šli zase spát :grinning:
20. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Jé to se někdo má, když má obídek bez práce, co mori? :wink:

Pikus - na potvrzení dávek, je ta sociálka za soudem, dá se zaparkovat přímo před ní, jen někdy bývá pln parkoviště. Je to opravdu hnedky za soudem, první odbočka v pravo a jsi hned před tou budovou, nemůžeš to minout.
moniska24 - mně by asi taky nevadilo jet do Pekla dřív,ale když už jsme se domluvili na těch autech, tak bychom to možný zase komplikovali, nevím.

My dnes vstávali v 8.00 což je na Elí docela brzy, taky už byla v půl jedenácté uzívaná. Udělala jsem polívku z králika, zeleninku, domací nudličky, mňam a ta potvůrka mi to normálně nechtěla.
20. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A není tam náhodou i pracák????
20. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
piku - pracák je jinde, ten je u Obchodní akademie ... jak píše val, tak to je budova hned za soudem - je to propojený, dá se tam projít soudem.
Co ti jako vyplácely, mateřskou ? Tak to je jak jsem psala já - od soudu nahoru podél kolejí, taková renovovaná roho vá budova u přejezdu.
20. srp 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já byla kvůli potvrzení mateřské na sociálce u soudu... ?
20. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych taky teda řekla, že to potvrzení dostane Piku v té budově za soudem, jsou tam vyloženě pro lidi s dávkami.
Piku, zkus to tam a uvidíš, třeba tě nasměrujou ještě někam jinam :grinning:

my jsme zěpt od mamči a Filípek usnul v autě, takže jsme ho přenesli do postýlky. Od 3 hodin nespal a vůbec nechtěl spát.
Jak se naučil sedět, tak prostě v kočáře chce jen sedět a žádné ležení. Odpo to byl boj,aby zůstal ležet a usnul, jsem byla za tvrdou matku,ale nedalo se svítit, chtěl spinkta,ale nešlo mu to a pořád vstávala a pobrekával,až nakonec usnul brouček :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky.....někde mi to snad potvrdí......

A zase malinkej
sotva je malý bez teploty,tak se mi dnes osypal....já nejdřív myslela,že to jsou potničky a asi neeee
měl celé červené fleky kolem očiček,nosánku a na čele.....a vypadal strašně....a ještě jako by naběhlé..........
Asi to bude alegie-ale na co?????
Uvidím,jak na tom ráno bude,kdyžtak hned jedu k dr.
No a jestli mu to zmizí.....tak nevím,co bych jí ukazovala.....
20. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, asi to opravdu bude alergie, ale na cooo? právě :frowning2:

nějaký nový krém, nebo na sluníčko? neměl nové jídlo? ale to by asi bylo i po těle.
no uvidíš zítra a určo byhc s tím zajela pokud to bude mít i zítra.
20. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Val...já pořád jen kojím.......
na těle měl pupíky,ale v obličeji prostě větší jako by slité fleky..........
jak to tam ráno bude jedu,to je jasan...........
20. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku-co sesta nemoc - prckove maj teploty a pak se osypou, ale vubec nic to neni, jen to tak vypada :wink:
20. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Šestá nemoc
je virové onemocnění typické 3–4denní horečkou, po jejímž poklesu se objeví vyrážka.
Původcem nemoci je virus. Jedná se o šestý lidský herpetický virus (HHV-6). Nákaza se přenáší vzdušnou cestou a onemocnění postihuje starší kojence a batolata. Vyskytuje se sporadicky či v drobných epidemiích zejména v jarních měsících. Onemocnění zanechává trvalou imunitu, nemůže se již opakovat. Inkubační doba (tj. doba od nákazy k objevení se prvních příznaků onemocnění) kolísá od 6 do 15 dnů s průměrem 10 dnů.
Onemocnění začíná náhle vysokou horečkou, která trvá 3 až 5 dnů a není doprovázena výraznějšími projevy z postižení horních cest dýchacích. Bývá jen lehký zánět hltanu a mírné zduření krčních a šíjových mízních uzlin. V době prudkého poklesu horečky se především na trupu objeví drobně skvrnitá růžová vyrážka. Šíří se na krk a horní části končetin, ale v obličeji nebývá. Někdy trvá jen několik hodin a zpravidla do dvou dnů mizí bez následků.
20. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm,ale zas v obliceji vyrazka nebyva :unamused:
20. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
pikus tak snad to nebude nic vážného,to je strašný když je něco takovým prckům a nemůžou říct co pak je trápí
20. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Karolínka spala u babičky, manža už jel do práce a já stejně už nemohla spát ...
Včera Káju venku bodla do ruky popvé vosa (někdo to už četl na FB :wink: ), to bylo samozřejmě plááááče :frowning2: pak z toho usnula a spala přes 3 h :astonished: ale pak už ruka OK
Teď peru, ať mi to přes den na slunku uschne, později pak půjdu pro dcérku :dizzy_face:

Taky mě hned napadlo 6. nemoc, ale zas když to nebývá v obličeji ... no uvidí pikus během dneška
21. srp 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....
tak malej se dnes probudil a úplně čistej.....nemá už nic....
stejně jsem volala dr.a prý se nemám strachovat....jdeme tam v pondělí a já si mám hlídat,co jím....
Ale zase má od rána hysteráky a řve a řve......ted usnul....
Tak jsem z toho jelen,no snad se mi navečer zase neosype.....

No v obličeji to měl nevíc.......
21. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky,
Pikus - tak to je jistě šestá nemoc, Anďa měla úplně stejné příznaky i vyrážku v obličeji.

Jinak my minulý týden objednali ten nový obyvák (byl to trochu boj) a včera manža přivezl novou telku, tak až to bude komplet tak sem dám nějakou fotečku před a po.. :sweat_smile: :grinning:

Vedra děsná- celé dny je Anďa v bazénu, tak pohodička. :wink:
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No asi jo....
jen mě ještě napadlo,P je alergický a nikdo nepřišel na co...prostě občas sflekatí....že by to malej podědil?????
21. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pikus tak to bude nejspíš ono
21. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No Moni.....u P dr.nikdy nezjistili,na co je ta alergie....tak jestli to je ono,tak teda nebudu mít radost :unamused:
21. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku, tak to asi podědil po tatínkovi nějakou tu alergii na něco :frowning2:
21. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Uvidíme....hlavně že to zmizelo
21. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Piku-co malej?
Nam jsou dneska 3.mesice :astonished: letiii tooo :slight_smile: Presne pred rokem mi touhle dobou zacala moje posledni MS pred tehu a dneska mi zase naopak konci MS po porodu (teda uz treti) :wink: Zajimavy. :sunglasses:
23. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko,malej je už v pořádku :slight_smile:
gratuluju k malým narozeninám :wink:
A MS??tu já mám skoro pořád :frowning2:
23. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku-to je teda otrava s tou MS -mas to po antiko? :unamused:
23. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky CHODÍME!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ja na srazik urcite ne.
23. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek