• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Hlasím se po náročném víkendu.

Pikus a nebude to opravdu ta šetstá nemoc, já jen, že mi ji měli před nedávnem taky a přesně takovýhle průběh a já se taky bála jaká , že to bude alergie. Elí to měla taky v obličeji a malinko na zádičkách a bříšku a za dva dny nic.

S tou MS jsem na tom teďky taky podobně a to jsem si nechala dát tělísko s hormonem a že prý to nebudu mít skorem vůbec, před tím jsem brala prášky a neměla jsem to snad jen den jsem špinila, prostě pohodička a teď se mi to vrací po 10 dnech a k tomu mě šíleně bolí noha. No hrůza. Přemýšlím, že si to nechám vyndat.

Heresto velké gratulace k prvním krůčkům!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

jojinkacl - to se super nakupuje a zařizuje co? Taky potom chodíš a pořád koukáš, jestli je to ono a že se ti to moc líbí? :grinning: :wink:

V sobotu byli Zahrádecké slavnosti a byli fajn, přijela švagrovka s dětma a mojí mamkou na oběd a pak jsme šli na slavnosti, takže jsem vařila jak pro regiment, večer jsme se sousedama grilovali a zůstali u nás dvě švagrovky děti a dnes jsme jeli do Lbc do Zoo a pak k mamce na oběd a na oslavu narozenin švagrovky dětiček a pak ke tchýni, u tchýně to byla návštěva za všechny prachy, ale mám zas na rok vybráno, dřív mě tam nikdo nedostane. :confounded: :confounded:
23. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: :slight_smile:

tak v sobotu sem byla kámošce na svatbě.Kupa jídla a pití jen ta muzika EVA A VAŠEK holt převažovala starší generace,završilo se to ohňostrojem.Užívala jsem si bez Tády.

Andi mamka byla s Tádou na těch slavnostech se projel na koníčku a sám jen starší kovboj šel vedle něho,říkala mamka že měla stažení půlky.

Tak co ten mini mimi sraz,kdy by se vám to hodilo????Dejte den a čas :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moni - mě to je jedno, který den - ať si písnou ostatní, kdy by se jim to více hodilo - přizpůsobím se

My byli v sobotu nakupovat v Mladé Boleslavi - koupila jsem si dvoje botky, tríčo a podprdu :slight_smile: Takže spokojenost :wink: V jednom obchodě v Bondy jsem navštívila spolužačku ze střední, tak jsme poklábosily. A cestou zpět domů, jsme se stavili v Provodíně u manžový babči. Takže dom jsme přijeli až ve 20 h a byla jsem tey zničená.
Včera klídeček, manža si jel dělat něco na autě a my byli odpo s Kájou venku a u babičky.
Dnes nic v plánu nemáme

iren - říkali na Genusu, že jste byli vybraní jako nějaká nej obec na Českolipsku myslím. A pak tam byla reportáž o Strážské zmrzce taky. Ale na netu jsem to nenašla, jen hlavní zprávy ..
24. srp 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Magdalénce dodatečně vše nej k tříměsíčninám :slight_smile:

Heresto, taky gratulka,že chodíte :slight_smile:

Filíepk začne co nevidět. Pořád by chtěl chodit, pak u toho skáče a je štastnej jak blecha :slight_smile:

Iren,tak to jsi teda měla fakt vychytanej víkend s návštěvama a tchýni máš aspon odbytou a je klid :confused:

mamča taky byla na těhc slavnostech v zahrádkách.

nám přijeli děti v sobotu, šli jsme na oběd do nebe. pak jeli za mámou a večer zase přišli,tak se slavilo.
manžova dcera co žije v anglii ,tka dovezla Filípkovi tašku oblečení-blázen :slight_smile: tak bude zase frája :slight_smile:
noo a spali tu do druhého dne, já udělal oběd a pak zase razili k mámě.
Dnes jdem s tou dcerou z anglie zase na oběd a pak zajdou na kafe auvidíme,zda tu dneska budou spát.

zítra dorazí zase dcera z prahy s přítelem a budou tu spát dva dny.
ve středu bude zase rozlučovka a ještě tu budou další dva spáči-takže celkem 4, to neívm kde ten čtvrtý bude spát a pod čím a ve čtvrtek už odpo odjíždějí směr praha všichni.
24. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dotoho mě chytnul v pátek zub, vypadla mi plomba na krčku,tka naštěstí byl druhý zubař ještě v ordinaci,tka jsme jela, spravil mi to a dobrý,jenže cleý den i sobotu mě to furt lehounce pobolívalo a v sobotu jsme nemohla 2hodiny usnout, 2 brufeny v sobě a nic, zabrala voda v puse,takže jsme ležela a držela vodu v puse.
včera se to k večeru zase orzjelo a já zase trpěla 3hodiny, noc dobrá.
tak jsme ráno zajela k zubaři,manža hlídal. jenže zubař nic nezjistil, že to mám nejspíš podráždněý nerv, že by mi ho mohl vytáhnout,ale neví jestli ze 4 nebo 5 a at počkám ještě.
dal mi na to tu vodičku a citlivý jsme to měla,ale jen chvilku.
rpý kdyby tam byl kaz nebo něco tak by to bolelo delší dobu.

jsme is dala teplý caro a už to zase jelo a furt to cítím.
já s těma zubama teda zkouším po porodu :confounded: :confounded:
24. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Andilekir - no ti byl pěkně náročný víkend.. :fearful:
jj - to je tak když si něco vymyslíme.. :grinning: ale to zařizování je fajn. Sice jsme před rokem dělali nový obyvák, ale jen částečně a nějak se nám to už okoukalo :sweat_smile: jinak to bude paráda.. :wink:

Heresto - gratulace k chození.. :wink:

Mori - my posledně byly taky v Bolce, ale bohužel botky jsem nesehnala, asi chci něco co nikde nemají.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: jinak super nákupík..

Andaro - Mgdalénce vše nej k tříměsíčninám.. :wink: jj, hrozně to letíííí..

Val - a máš o zábavu postaráno, co? :sweat_smile: :wink:
24. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Val - já po porodu taky trpím se zubama.. :unamused: měla jsem to už po prvním, časem se to srovná.. ale chvíli to trvá no.. :unamused:
24. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky....
Heresto..první krůčky???gratuluju :slight_smile:
No ta moje MS je určo z antiko....špiním skoro pořád....a včera to zase začalo,ale i bolení břicha...a to mám tabletky v kuse bez pauzy a neměla by MS být vůbec :astonished:
Srazík....jedu do Lípy ve středu--snad,ale to mám tu sociálku a chci si nechat udělat nový pas.....
a pak na špičák juknout s Andarkou na těhu cvíčo :slight_smile:
Andarko,snad to klapne.....a budu mít auto :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - tak to sis pěkně vytrpěla a zrovna do toho ještě návštěvníci ... já teda ťuk ťuk na dřevo zuby dobrý

jojinkacl - mě se už docela osvědčilo Bondy v Bolce. V ČL jsem si vůbec nic nevybrala a v Bondy vždy seženu boty pro nás všechny. Jedny mám z "John Garfield" - tam měli akci 1 + 1, tak druhé boty jsme vzali Káje (ty její byli dražší, tak ty se platili, moje byli za 1,-). A druhé mám z Rena, byli zlevněné na polovinu, páč to byl poslední pár :sunglasses: Takže fakt parádička :slight_smile:
Až zas budu shánět, tak opět vyrazíme tam - je tam asi 5 obuví, tak je z čeho vybírat a případně ještě pak v Olympii.

piku - tak chceš ten sraz ve středu ? nebo toho máš moc a raději v Čt ??? nějak jsem nepochopila :sweat_smile:
24. srp 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori - jj, tam jsme taky byly. Já tam zkoušela pěkný boty, ale už neměli mojí velikost.. :confounded: No a když shání manža boty, tak je to ještě horší, naposledy sehnal ve svoji velikosti až v Letňanech.. :sweat_smile: Tam je asi 10 obuví.. :grinning: :grinning: Tak se tam budeme muset zase asi vydat. :confounded:
24. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori....já to napsala,protože asi nebudu stíhat srazík tento týden....,ale když ho budete mít ve středu,tak možná na chvilku dorazím..uvidím,jak časově....než si vše oběhám,nechám malého u P.v práci
ve čtvrtek nemůžu a v pátek jedu do Liberce....
24. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli na kyclich a Majdulka vyfasla tu decku :frowning2: Ach jo,chudinka to bude neco - nebude moct kopat nozickama :angry:
24. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky

andar tak to ti nezávidím,ať se Majdulka rychle oklepe a je jí fajn,Táda posílá pusinku :slight_smile:

Holky já ve středu nemůžu jedem na výlet do liberce,si to vymyslím a pak nemůžu co trapka :grinning: :grinning:

val dneska sem tě viděla ve městě sem stála u Andy kupovala sem Tádovi párek s rohlíkem si přecházela s manželem a fildou a nechtěla sem na celou lípu řvát :sweat_smile:

teda mori takhle utrácíš,já dneska taky chtěla ale o jedno číslo kdyby měla větší no aspoň sem ušetřila :wink:
24. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Andar, :frowning2: tak to je pech :frowning2:
tak at na příští kontrole už jí nemusíte mít !!
budete cvičit a bude to dobré.
my měli dvě plenky asi do 4měsíců.

Moni, no já viděla ségru tvojí u stánku,ale ona mě asi nepoznala, bylo to takové letmo a pak najednou vidím Tádu v kočáru s nějakou paní, tak jsme si říkala,že asi odpočíváš bez Tády, že si ho vzali tetičky na procházku.

my jsme šli na oběd do Nebe s tou druhou dcerou,pak jsme šli na námku na kafčo a zmrzku.

dnes k večeru dorazí druhá z prahy s přítelem.

já zítra taky nemůžu na srazík, budou ještě u nás.

a včera koupil manža Filípkovi nočník :slight_smile:vždycky když uvidím že tlačí,tka ho šoupnu na nočník,at si zvyká :slight_smile:
a pak mu ještě koupl mašinku.

noo a holky aby se to nepletlo, tak k tomu zubu mě večer začala bolet osmička, jsem chtěla jíst a najednou auvajs, takže jsem opět lehce trpěla , v noci jsme se budila a nemohla usnout, bo to bolelo a hodiny nějak neutíkaly.

ted jsme byla ráno na 7 u zubáka, tak mi tu osmičku trhal.
tak už mám za Filípka pryč dvě osmičky.
tak tu sedím s necitlivou hubou :grinning: :grinning:

kolem 10 razíme s Filípkem na další dávku synflorixu
25. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - no aspoň že už máš vytrženo, než trpět :wink: A co ten nerv, nebo co to tedy bylo - ještě bolí ?

Se srazošem neva, přesunem to a příště určo bude moci víc holek :wink:

Teď už to i uteče a za chvíli pojedem do Pekla :slight_smile:

Holky, nahoďte mi prosím odkaz na ty koblížky. Děkujiii !!! :dizzy_face: Asi je dnes spáchám, ať si manža mlsne, páč furt hledá co by smlsnul :grinning:
25. srp 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53104
mori....ale asi si to už našla sama vid...
malej dnes jen řve a řve....asi ještě po včerejším očkování....
ted po skoro 2 hodinách pláče usnul....no a já už teda nevěděla co :unamused:
Andarko,to mě mrzí,že máte dečku....no ale zase majdulka bude v pořádku :slight_smile:
A co ten zítřek???????
25. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Piku-se zitrkem pocitam nejak kolem 17h?Kdyztak si jeste pisnem smsku :wink:
Tak Majdulka je v decce v pohode, nijak ji to neva, tak dobry,nejak to musime vydrzet :wink:
25. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko....jasan,já tam budu stejně dřív v lípě....tak se domluvíme po tel :slight_smile:
a dobře,že to malé nevadí..........
25. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
piku - jj našla :grinning:
Takhle se mi to povedlo http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2239354 abych vám nadělala trochu chutě :grinning: :wink:

Zítra sraz asi ne, Monča nemůže, nikdo další se neozývá, tak to přesunem :wink:
25. srp 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Mori, to mě asi šla bolesto od té osmičky dopředu.
v únoru jsme to měla taky tak, léčená čtyřka a pak vytržená psmička. jen mě to ted nenapadlo,že by to mohl být stejný případ, nějak mě ty zuby zloběj do páru, za chvilku budu bezzubá. :angry:

mori, super koblížky, jsi mě navnadila,že je taky brzy udělám :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,

my zase měli noc :rolling_eyes: díky té bouřce se Péťa vzbudil a přišel za náma, furt se mlel, pak jsme ho dali k sobě a stejně se furt vracel. Myslela jsem, že si tím protáhne ranní budíček a kdepak..přesně v šest mě začal tahat z postele.... :rolling_eyes:

Včera jsme měli jet do Šťastné země, ale tátovi bylo nějak blbě,tak snad vyrazíme někam dneska. Chceme zase do Aquaparku a v pátek už má být slunečno, tak dáme asi tu zemi a v sobotu Skotský hry :dizzy_face:

Andaro to je mi líto s tou dečkou, bála jsem se jí ale nejvíc těch kšír apod. Dovře že to Majda sníší v pohodě. :wink:
Val ty teda zkoušíš s těma zubama! :frowning2:

Heresto, gratuluju k chození! :dizzy_face: :dizzy_face:

Mori, koblížky pěkný :slight_smile: Nákup bot super. Takovéhle akce mám ráda :grinning:

Holk, prosííím, nemáte tip kde se v LBC podívat po postelích? Musíme už koupit Peťulínovi velkou postel.
26. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
perada - teď jsem koukala na ty Skot. hry - teda docela drahý vstupný, jsem tedy nečekala :confused:
Máš nějakou představu postele ? Třeba co máme my, tak ji v Lbc prodávají, ale nikde na vyzkoušení teda není - měla jsem tip z MMB, tak mi paní sdělila, u které firmy to koupila ...
26. srp 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj vstupný je dražší ale je to tam fakt úžasný. Velký, zábava, plánujem tam jet u dopoledne. Vloni jsme koupii 4 vstupenky v předprodeji, ale lilo celý den, takže naši s Péťou zůstali doma a my to ta alespoň prošli. I tak jsme tam pobyli přes dvě hodiny :slight_smile: Letos snad to počasí vydrží a bude krásně!

Musela jsem kouknout co má Kája za postel a jo, tuhle mám v užším výběru taky! Škoda že ji nemají v LBC na vyzkoušení, ale kde se tam dá případně objednat? Prodávají ji i na netu, ae zkusila bych s tam stavit, jesti náhodou ji nemaj na krámě. Díky moc!
My jdem nakoupit, ať se unaví a dneska dřív zalehne a můžem brzo vyrazit. :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
perada - my jí máme z týhle prodejny http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?action=58 - obvolala jsem všechny jejich prodejny v okolí a bylo mi řečeno, že to je letákové zboží na objednávku a to nemaj na prodejně nikde :unamused: Teď koukám, že jí tam zas maj v letáku: http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?action=hity_nab&typ=5 strana 7. Jinak se dá objednat na MMB :wink: postel / lůžko DUET. No když budeš chtít, tak se můžeš na ní podívat u nás, když bys jela k vašim :wink: není problém
26. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holkýýý :slight_smile:

kdepak jstee?

já tu mám ještě návštěvu, ted šli k babičce,tka mám chvilku klid. Dožehlila jsme prádlo a Filípek konečně spinká.
V pračce jede daší,ale je to tu v pokoji jak po výbuchu:slight_smile: všude věco a kufry, se těším až to zase všechno uklidím a bude čisto :slight_smile:
oběd nakonec nevařím, bo jedou prý s mámou na oběd a to řekli až ráno a já včera ještě koupila kotlety.
tka manžovi udělám smážu a mě konečně ty buchtičky se šodo :slight_smile: at se to zlikviduje :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky ženy :slight_smile: :slight_smile:

od úterka sem se sem nedostala,tak koukám sraz padl.A návštěvnost nic moc,kde ste všici???? :wink:

perad hoď odkaz bo nevím co budem v sobotu dělat,bude nám stát před barákem lešení tak bych chtěla s prďolou pryč.
27. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak kde jste všechny,potřebuji si pokecat a nikdo po ruce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky doporučte mi některá nějaké dobré jídlo z cukety nabe i nějakou buchtu eventuelně :slight_smile:
Babička Járy,Honzíkuv kamarád mi podarovala cuketu ze zahrádky a je docela veliká tak jí chci nějak dobře zužitkovat a dát jí ochutnat :slight_smile:
Jinak byl Honzík zase štípnutý od nějaké potvory ale tentokrát do víčka u pravého oka tak vypadal jako kdyby mu dal někdo tafku :slight_smile: :slight_smile: ted se tomu už směju,ale v tu chvíli se mi chtělo brečet jak mi ho bylo líto,nebot to měl nateklé,že nemohl na to oko koukat :wink:
Co říkáte tomu počasí,nevadí mi teplo,ale to dusno je ubíjející :slight_smile: Jinak jak se těšíte na výlet,už aby to bylo a vyšlo i počasí,nemusí být hezky ale hlavně aby nepršelo :slight_smile: :wink:
27. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,

Marcel díky, k Loudovi jsme měli zrovna cestu, stavovali jsme se v Nise. Postel tam opravdu neměl vystavenou. Aby seděla k nábytku v pokojíčku tak potřebujeme olši a chceme úložnýý prostor, což je problém. Už jsem rezignovala i na jiný odstín postele, hlavně že bude dobrá. Zajímalo by mě jen jakou mají ty šuplíky hloubku? Díky!

Monisku - http://www.skotskehry.cz snad nebude lejt, počasí se má zhoršit, furt o mění :confounded:

Jani, chudák Honzík :pensive: My co nainstalovali sítě do oken, jsme bez štípanců, ťuk ťuk. :slight_smile: Z cukety jsem dělala vždy jen Cukeťáky (bramboráky) a nebo ji obalila a osmažila, případně vařila do příkrmů. ale jukni na MMB do receptů, tam jistě bude dost nápadů. :wink:

My včera byli v tom Aquaparku, Péťa byl překvapivě ze začátku zaražený ale pak si to taky užíval a vydrželi jsme tam dlouho :slight_smile: Bylo to príma.
Dneska jsme si odbyli všichni tři zubní prohlídku, naštěstí vše v pohodě :slight_smile: a na otázku dr. co dudlík, jsem hrdě odpověděla že nemáme :grinning:

Jani, počasí dneska bylo šílený, dusno nesnáším :zipper_mouth:

Tak jdu uložit dráče a večer mám jen pro sebe, manžel je na fotbale. :dizzy_face:
27. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ráďo - šuplíky jsou do poloviny postele, v druhé půlce nic není.

My dnes fajn den :slight_smile: taťka dnes nejel do práce, tak robil něco doma, jen odpo na hoďku odjel. Tak my šly mezitím na písek a k večeru jsme šli všichni na pivko na zahrádku, kde maj taky písek :grinning: a dítko nechtělo dom, že prej písek :dizzy_face:

Něco na víkoš:

29. - 30. 8. 2009 - Hlavice
pouť http://www.obechlavice.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=2

29. 8. 2009 - Ústí nad Labem
Labské léto Hitrádia FM - festival http://www.hitradiofm.cz/index.php?lng=CZ&webid=5&akce=zobraz_clanek&id_clanku=2108

28. - 30. 8. 2009 - Hrádek nad Nisou
Hrádecké slavnosti http://www.hradek.cz/archiv/zpravy/2009/20090803_001.pdf

29. 8. 2009 - zámek Sychrov
Skotské hry http://www.skotskehry.cz/

29. 8. 2009 - Šťastná země
Slavnosti slámy http://www.stastnazeme.cz/program (úplně dole)
30. 8. 2009
Sporotovní neděle http://www.stastnazeme.cz/slamak1

My máme v plánu tu pouť v Hlavici :slight_smile: kdyby se tam náhodou někdo z vás chystal, tak dejte vědět :wink:
27. srp 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a odpo mě začla bolet 1 mandle, tak snad to zaženu Stopanginem :confused:
27. srp 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek