• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Koukám, kde jste všici?
Mori - ty nikdy nezklameš, super typy, ale my asi zůstaneme doma, páč jsme koupili z druhé ruky takové to dětské prolejzadlo z kouzačkou a houpačkama, tak to manžel dává do lepšího stavu, aby se Elí na zahradě vyblbla, vlatně je to něco jako mají na Rychtě. Tak už se těším až to bude hotové.
V Hlavici jsem byli minulý týden u tchýně, tak už tam nee. I když poutě mám ráda, ale Elí je ještě malá. V úterý jsem byla u ženského v Lbc, nechala jsem si dát mirenu a od té doby mě bolí noha a dr. neví co s tím, že prý možná laparoskopicky převrátit dělohu, mám ji totiž jinak, no nevím.

Val - zuby jsou pěkný mrchy, já na to trpěla po Míšovi, museli mi vytrhat dvě osmičky a přeléčit dva zuby, kterým na první pohled nic nebylo, ale bolely, no fujky.
jjj26 - z cukety taky dělám jen něco jako bramboráky, mamka ji ještě plnila mletým masem, taky to bylo docela dobré.
perad - koukám, že výběr postele pro mrňousky je docela věda, já mám vybranou v Domestavu, takovou malinko vyvýšenou, ale ono to jde u nich na spousty způsobů upravit, tak ještě mám chivlku času, než se bude zařizovat Elí pokojíček.
28. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: pikus mela si pravdu s tim 3D prekrasnej zazitek, kterej sem doma jeste obulila jak je ten nas kluk sladkej :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Laadu, krásný fotečky z 3D :slight_smile: už se těšíš až budem alej venku vid? :slight_smile: ale ještě si chvilku to bříško užívej, bo ti po porodu bude taky chybět :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Ladus-krasny fotecky a krasnyho klucika nosis a Vitek je taky moc pekny jmeno-po manzelovi,ze? :wink:
Ja byla taky v Liberci a Majdulka se tenkrat schovavala, neukazala moc oblicejik a pohlavi uz vubec ne :grinning:

My dneska jedem na obed k tchanovcum do Senova-na svickovou :dizzy_face:
29. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a video mam z toho asi 45min, budu si ho muset zase pustit a zavzpominat :dizzy_face:
29. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andra, týýjofka ,svíčková joo:slight_smile: tak si nechte chutnat :slight_smile:

já nemám z 3D nic, bo se Filípek schovával, byl obličejem dovnitř :frowning2: mám jen jednu nepovedenou fotečku.

holky, tady je odkaz na stránky,kde mají levné hračky lamaze a tak

http://www.uberusky.cz/
29. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko ! Tak to vypadá, že počásko se přeci jen vybere, oproti ránu ...
Manžel se šel podívat s Kájou na pláž na závody hasičů, já dodělávám kuřecí vývar, tak až dorazej, tak se najíme a pojedem se podívat na tu Hlavickou pouť :slight_smile:

Včera taky fajn podvečer - ta%tka přijel dřív a šel dělat na barák tady ve Stráži našemu známému bodovky, tak jsme jely s ním - taťka makal, Kája na písku a maminka popíjela se známou vínko :slight_smile: Pak jsme poseděli všichni ještě na zahradě a domů jsme dorazily před 22 h :grinning: Večer bylo fakt krásně teplo venku :dizzy_face:
29. srp 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marcel,
počásko se vydařilo,aspon budete mít na pouti hezky :slight_smile: užijte si to :slight_smile:

holky sem v neděli jedu s Filípkem,se ségrou,neteří a mamčou :slight_smile:
http://www.valachy.cz/hotel-lanterna/

ségry přítel dostal 4 poukazy, tak frčíme na tři dny.
kámoška mi půjčila golfky, bo by se nic jinýho do kufru kromě kočáru nevešlo, tka je to super, už je mám doma :slight_smile:
29. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Andarko....to byl výlet co :grinning: :grinning:
LADUNKO....NÁDHERA....MUSÍM SE JÍT HNED KOUKNOUT NA VIDEO A ZAVZPOMÍNAT :grinning:
A Lamaze jsem ted objednávala---Sloníka za 299 i s poštovným....našla jsem na MMB nové od paní z Anglie...
tady jsem koukala..325....no o trošinku dražší jen
29. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-to joo :grinning: :grinning: a kde na mmb si to objednavala?Ja mam ted katalog Lamaze a hracky maj pekny,barevny to se musi prckum libit vid?Slonik ma urco uspech :wink:

Tak svickova moc dobra jako vzdy,pak vyletik kocarkem na Panskou skalu jeste se synovcem Radimkem (2roky),tak porad Majdulku hladil a pusinkoval a jsem cumela jak krasne rika jeji jmeno:sice rika Magdalko,ale tak hezky :dizzy_face: nabizel ji i lentilky a chtel ji povozit na auticku :grinning: .Pak ukazu foto :wink:
29. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.uberusky.cz/eshop-fp-mluvici-pejsek-12-355 toto jsme objednali Majde k Vanocum, na mmb za 750Kc (+50postovne) :wink: Nevim jestli znate,ale je to uzasna hracka :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
jméno máme po tatínkovi, zvažovali sme jiný, ale nějak mi to nelezlo do pusy tak je rozhodnuto o Vítečkovi :dizzy_face:

Koukám vám do alba a je neuvěřitelný, že ty vaše "miminka" tahle rostou :astonished: :grinning: :slight_smile:
30. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24728627&tab=0
a přišlo to hned :slight_smile:
Ladunko,však uvidíš,jak Víteček poroste :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme dneska byli na výletě v Jiřetíně pod Jedlovou a došli jsme až na známou rozhlednu a musím říci,že výlet i počásko bylo super.Vřele moc doporučuji,je to sice do kopce ale ten výhled na okolí a klid v přírodě je nezapoměnutelný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dáváme samé jedničky :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jsme už i uplně bez dudlíku tak doufám,že nenastane žádná změna :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, tak ze Skotských her jsme měli prd! Od pátka máme auto v servisu, v úterý se dozvíme co a jak :angry: :pensive: Celý rok se na to těšíme, vyjde ideální počasí a prd z toho....udělali jsme si alespoň výlet vlakem do Doks za tchánovcema. :slight_smile:

Pikus, ceny parádní! Lamaze jsem měla ráda. Pár hraček jsme měli, jsou fakt vymakaný a krásný, barvičky jsou pro děti úžasný. :slight_smile:
Andar, FP pejska máme taky, Péťa ho dostal na jednom roce, ale bůh ví jak odvázaný z něj nebyl a není :sweat_smile:

Lado, fotky máte nádherný :dizzy_face: věřím, že to je zážitek! Já z toho byla nadšená a pořád jsem se musela na to koukat :dizzy_face: Vítek je krásný jméno.

Holky, nahrála jsem na web nové fotky a 4 videa, tak jukněte :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani váš výlet zní taky báječně :wink: Dík za nápad, snad manžela udolám :slight_smile:
Gratuluju k oddudlíkování, pár týdnů jsme taky bez a proběhlo to v pohodě. Vůbec ho nehledal, nevzpomněl si na něj nic...asi je to i tím, že si neřekne :grinning: alespoň nějaká výhoda :grinning: A to byl závislák, měl ho na spaní, pěkně si ho vychutnával :grinning: Vždy čekal na dudýna a svojí deku.
31. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky

nápad na výlet na neděli http://www.severni-terasa.cz/

jinak gratuluji k oddudlíkování,my ho máme jen na spaní ,teď spíš řeším nočník,bojkotuje ho.Doneseho ale jakmile si má na něj sednout řekne NE a odnese ho pryč

Co budete dělat ve čtvrtek dáme minimimi sraz (sem trapná co)mě už zase na baráku ze všech hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pište kdo by se přidal
31. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Radu-pejsek dneska prisel, no a kdyz se nebude libit Majde,budu si snim hrat ja :grinning:

Moni-my ve ctvrtek jdem na 3mesicni prohlidku+bude pichani nausnicek, au au :unamused: A ve stredu jdu jeste na ko na gyndu, tak snad uz vsechno v pohode. :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - moooc gratuluju k oddudlíkování, je to už velkej chlap !!!

perada - to to je nemilé :unamused: a já si zrovna v sobotu dopo na vás vzpoměla, že tam jedete, že vám vyšlo počásko :slight_smile:
Koukám, že i vy jste bez dudyna :slight_smile: taky šikulové !

Jinak my jsme úplně bez dudla od roku :dizzy_face:

andara - FP pejska znám, ale když Káju zaujal v obchodě, tak už tyhle části těla znala, tak by jí to asi dlouho nebavilo, což by byli vyhozené penízky - ale jinak pěkná hračka, Majda je ještě malinká, tak ho užije :wink:

val - ty si teď už užíváš na Moravě, krásnééé ubytování !!!

moni - musím to ukázat manžovi, zda by nechtěl jet :wink: vy tam určo půjdete ne ?
Ty seš tu teď docela často u vašich, na to že jste se stěhovali :slight_smile:

My celý víkoš výletovali - v sobotu ta pouť v Hlavici, naprosto super, nečekali jsme to tak velké - byli jsme tam docela dlouho a samo i peněženka to docela poznala :grinning: A včera jsme byli na Vlčí hoře (rozhledna) a pak jsme byli na sportovišti v Krásné Lípě, kde maj venku něco pro děti (trampolína, klouzačky, prolejzka ...)
Samo nechybí foto z obou dnů: http://maarsel.rajce.idnes.cz/
31. srp 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani, tak to je bezva,že jste bez dudlíku :slight_smile:
Filípek zatím nijak dudlíka nevyžaduje, jen někdy v noci,když se probere, tak mu ho šoupnu a nebo když nemůže zabrat.

Perad, tééda, tak to je smůla jako hrom :frowning2: ach ty auta a jejich opravy :angry:

my máme od lamaze opičáka freda a světlušku fredie, kupovlaa jsme mu to nějak kolem 3měsíců a byl z toho nadšenej, moc s emu to líbilo.
dneska mu to občas taky šoupnu na kočár, trošku prostřídám,aby to neměl tak okoukaný

Marcel, vy jste teda výletníci jako hrom, je to super,že takhle jezdíte, Kája bude mít hezké vzpomínky a i vy si to hezky užíváte :slight_smile:

jiank na ten welnes jedem až ted v neděli:slight_smile:
31. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsme byla zjistit vlaky do Doks a jedem na výlet na parník , tak se Filípek poprvé sveze vláčkem :slight_smile:
i když vlastně už se vezl v parní mašině ,ale bude to rpo něj další zážitek, tka jsme zvědavá, mašinku miluje, manža má takovou větší jako budíka a každé ráno si s ní v posteli hraje a pouští se mu a ted mu ještě manža jednu na hraní koupil :slight_smile:

holky mějte se papa

jooo Moni, já klidně pro srazík jsem, tak kdo se ještě přidáááááá?????????
31. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, krásný výlety :slight_smile:

Val, vy si ten výlet užijte! :slight_smile:

Moni, se srazíkem předběžně počítám, už něco máme na ten den, ale není to potvrzené. Kde by to bylo?

Andaro, super článek a diskuze taky nemá chybu :grinning: :grinning:

Čekám až se drobek vzbudí, musím do banky a nakoupit :rolling_eyes: se mi do toho vedra ani nechce...
31. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori manža je teď furt v práci tak na baráku je fajn.Na ten jarmark na sto pro jdem tak taky přijeďte.
31. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak Kája spala, tak jsem se vrhla na koupelnu, pak se najedla a šly jsme nakoupit. Pak na písek a už chtěla dom, tak teď zas baštila malej hladovec :grinning:

Taky tedy se čtvrtkem počítám :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
já jen na chviličku, máme něco s PC, tak mi manža půjčil noťas, ale už do mě hučí ať dělám. :confused: :confused:
Koukám na čtvrtek srazík, v koĺik a kde? :wink: :wink:
moniska24 - koukám, že jst ena tom s nočníkem jako my, taky ne a ne mu přijít na chuť. Elenka se vyčůrá a pak mi ho přinese, ja ko že už a dávno nic. No snad se jednou dočkám :wink: :slight_smile:

jjj26 - super bez dudlíku, Honzík už je velkej chlap, když to takhle zvládl. Já jeden čas na Jedlovou jezdila často, z bandou jsme tam v hospůdce chodili na tatarák a pak večerní posezení při vínečku a kytaře, přespali a druhý den mašinkou dom. Je tam moc hezky, jen ten poslední krpál k rozhledně a hospůdce je fakt krpál.

:wink: Laadunko - Vítek je moc hezké jméno, abych se přiznala, ani mě při výběru jmen nenapadlo a přitom je moc hezké :sweat_smile:

Val - koukám, že tě čeká super malá dovča, tak si to moc užijte

Nám už se to taky krátí co? Za týden a něco už taky balíme a vyrážíme hurá do Pekla!!!
31. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno mé milé kamarádky :grinning:

Holky ale je to v kelu co ? Jak je tu září, tak Vánoce jsou tu coby dup :confused:
1. zář 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj.
Mori - to mi povidej, Vanoce klepou na dvere :fearful: a zase ta zima, ach jooo :slight_smile:

Tak my kdyz budemem mit druheho kluka, bude to Vojtisek :dizzy_face: Ale pro holcicku vubec nevim - hlavne casu dost,ze? :grinning:
1. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori, super fotečky z rozhledny :slight_smile: měli jste taky super počásko.

My včera taky super, bylo nááádherně, dali jsme rpojíždku po Mácháči, Filípek furt koukal na kapitána.
Jenže skoro4 hodiny už nespal a nakonec usnul Fandovi na ramenou na koníčkovi :grinning:
Byl tam neskutečný klídek, pár lidí. Dali jsme obídek a pak jsme poseděli u kafíčka, prošli jsme se a pak zase vlakem domů.
Dorazili jsme v 6, Filípek usnul ve valku a tak jsme jela domů busem a manža autem,aby jsme ho nemuslei budit při přendavání do autosedajdy.
a protože ještě spinkal,tak jsme zašli k nám naproti do báru na pivo, já teda malý a pak jsme fičeli domů.

Jooo a v Doksech jsem při kojení objevila Filípkovi,že se mu už proříznul zoubek nahoře :slight_smile:

Joo a ten srazík jsi chtěla Moni u těch tenisových kurtů ??

Holky, nestrašte s Vánocema, to je vždycky něco , co vymyslet za dárky a já to pak sháním na poslední chvíli :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy :slight_smile: :slight_smile:

Vánoce-co blbnete,já ještě nemám dárky :slight_smile: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

Andar vy už vymýšlíte druhý jméno,nějak brzo né.Já sem si udělala srandu,že když to bude kluk tak to bude Tobiáš.

Srazík může být Jíťo tam to nechám na vás,jen kdy a v kolik aby sme se pořádně domluvily
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek