• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
moni - dáme sraz ve městě a mrknem na ten melír ???
1. zář 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
se jdu převléknout z košile a jdu žehlit.

manža šel ráno na tenis, tak dorazí něoc po 12hodině a pak jedme k mamče se koupat.
bude dělat švestkový knedlíky, tak říkala at nevařím, že je budem aspon mít čerstvé, tak jí s tím trošku pomůžu aspon :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky chtěla bych se zeptat jaka je porodnice v lipě? a co personal ? ja rodila v usti a hruza děs :cry:
1. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
moni- :grinning: jasne,ze je brzo,ale co ty vis, ted jdu na gyndu a reknu,ze zadnou antiko nechci :sweat_smile:

Lucko-ja si nemuzu stezovat, personal super a i na sestinedeli a detske sestricky taky OK,ale zase jsem slysela i neco jineho, zalezi asi na koho natrefis, ale to je vsude. :unamused: A na Usti jsem chvalu taky moc neslysela.
Chces potreti rodit v Lipe?
1. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
andiro no jo chtěla bych tam rodit ale oni mě tam určo zase chtit nebudou a to mě štve..........rodila jsem i v hradci a taky nic moc personal na prd a nedej bože když jsi něco potřebovala
1. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucko - že ty už jsi tady mezi náma byla a jsi ze Stráže ? nebo se pletu ???
Já jsem ze Stráže a rodila jsem v Liberci :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo jsem ze straže občas tě tu vidím a dokonce jsme seděli vedle sebe v uranu jen jsem neměla odvahu tě oslovit :grinning: nechtěla jsem tě otravovat :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mori to můžem tak kdy a v kolik?

lucko já rodila v ústí a na personálsi stěžovat nemůžu,jak psala Andrea záleží na koho narazíš

TAK CO KDO SE PŘIDÁ NA SRAZ A NEHLAŠTE SE VŠECHNY :slight_smile: :grinning:
1. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucko - v Uranu jooo :astonished: a kdy? Jedině tedy na té zahrádce, tam občas chodíme :dizzy_face:
Nechodíš někdy na hřiště u školky s malou? Že bysme daly někdy spicha ? Nebo u nás před barákem - bydlím v parlamenťáku v Máchovce - naproti školce. je tu pískoviště, klouzajda, houpačky. Klíďo dnes, jestli nemáš už něco v plánu - my zakotvíme před barákem :wink:

moni - no ve Čt před srazem :wink: zas bych přijela o něco dřív a zašli bysme třeba do DM nebo někam
1. zář 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
a v kolik klido tam přijdu :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak v 16 h ? My půjdem teď nakoupit, tak pak se tu sejdem :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
moni- my se na srazík hlásíme, ale ve 14.00 je na nás moc brzy, dorazíme asi kolem 15.00 páč Elí spinká do těch 14.30, jen jsem koukala na počásko a zítra se to má kazit a do konce týdne přeháňky.

lucka28 -a co Jablonecká porodnice, na tu jsem slyšela samou chválu, prý nejlepší dr. z Lbc porodnice a sestřičky šli tam. Já na Lipskou slyšela od svých kámošek stížnosti a dvě z nich měli rizikový porod a prý přístup sester hrozný. Ale opravdu záleží jak koho potkáš.
1. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky....
psala mi Mori na ICQ že srazík ve čtvrtek....nemůžu,Anetka má narozeninky...
tak se uvidíme v Pekle :slight_smile:
A Vánoce?????co blbnete??????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jé vy už myslíte na vánoce, no já abych teda neřekla, já už mám dva dárky k vánocům pro Elí, nebo k narozkám, to ještě uvidíme. To jsem co??? :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No já mám před tím ještě narozeninky...to je takový mezník....po nich až myslím na Vánoce :slight_smile:
Joooo a od 22.9.nám začíná plaváníčko :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren, nooo to jsi teda vzorňačka,když už máš dva dárky, kam se na tebe hrabu :grinning:
¨
Piku, my začínáme 9.9. v 9.hodin.
zítra máme schůzku od 17h.,kde nám řeknou co a jak.

jenže u mě je problém v tom, že v neděli jedem do těch Beskyd a vracíme se ves středu až večer, ale nám začíná první kurz ten den ráno.
no a další týden jsme v Pekle a vracíem se taky ve steřdu odpo, což je už druhý kurz :frowning2:

psala jsme té paní Šafrové sms, ale za dva dny mi přišlo,že nedošla sms ode mě a tak jsme jí včera volala a telefon nedostupný :frowning2:

takže to s ní vyřeším zítra.
chtěla jsme,aby nás přehodila na kurzy na čtvrtek ráno, nebo nevím jak to probíhá.
Musí být nějaké náhradní řešení.Mimčo může onemocnět a nemůže jít plavat,tak určo přesunou na chybějící hodiny do jiného družstva.
nevíte jak to mají ?? Verunkaronka chodila s malýmk Šafrům.

Piku, ty jdeš taky k Šafrům ??
1. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my byli odpo venku tedy s Luckou na písku s dětma a pak na zmrzce a ještě na hřišti :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
val - na tom plavču je to tak, že když nejdeš na svou hodinu, dají ti náhradní termín, na který se s nima domluvíš. Zkus volat Šafrové častěji, bývá hodně na bazénu, když jsem ji volala, tak asi taky na 10x, chce to trpělivost. My začínáme plavčo 8.9. v 8.55
1. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé Iren, vy jdete taky plavat joo? jsem nevěděla, nějak mi to uniklo.

jenže mě mrzí,že zrovna na té první nebudem,ale to se s ní doufám domluvím zítra a výjde mi vstříc a nebude mě hned brát za kompilovanou matku :confused:

takže by vlastěn taky budete na jednom plavču chybět, jak budem v pekle
1. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a halvěn jsme jí nechtěla nějak obtěžovat,aby si neřekla... nooo
1. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj u nas nic noveho...

Na sraz se nehlasíme. :wink:
1. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky... Val, pokud nedorazíš, tak máš k náhradě jen dvě lekce, a to záleží na tobě kdy si je vybereš. Ve středu plavou mrňousci, my chodíme ve čtvrtek... No jinak sraz bych brala. Zítra???
No jinak už nám vylezl čtvrtý zub, a klube se se pátý... Ty mrchy nám dávají zabrat !!
2. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky, se srazíkem zítra předběžně počítám, uvidím ale jak mi bude, mám zánět zvukovodu. A kde vůbec teda ten sraz bude??

Val se zoubkem super :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,

noo zoubek už nám hezky cinká :slight_smile: a dal nám Veru taky zabrat :frowning2:

raduš, na staidonu jak jsou tenisové kurty,tak tam je venku posezení a písek a nějkaé klouzačky pro děti a houpačky, to je jediné místo tady v Lípě o kterém vím,že se dá sedět venku a je tam hraní pro děti, tak jsme to tam chtěli zkusit, ale kdyžtak něco navrhněte jestli o něčem víte.

veru, takže středy jsou pro mrňousky joo?

no uvidíme dnes, co mi paní nabídne, jdem tma na pátou
2. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré dopolko ! My jsme už doma z nákupu, Kája se kouká na Krtka a já di půjdu udělat kávu a uvařit. Odpo přijede známá z Kamenického Šenova, tak máme o program postaráno :wink:
2. zář 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík....
Val,my jdeme k té Světlaně...to je asi jiná paní....
holky,mám psát do Pekla,že jdeme k dr.a dorazíme později,nebo to paní řeknete???
2. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
achoj holky :slight_smile: teda mori mě ti včera bolela hlava z toho slunička jsem myslela že mě praskne :grinning: a co bude te dneska vařit?
2. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
piku - řekneme, nemusíš psát :wink:

luci - dnes budou šunkofleky, už jsem zapla vodu na těstoviny
2. zář 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to je dobrota ale nema na ně chut :slight_smile: ja zatím uvařila kuřecí polevku a k druhymu ještě nevím uvidím na co budu mit chut :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Val - zase jsme se rozhodli pokračovat v plavání, páč Elík řve jak protržená, když se jí leje voda na hlavu, tak třeba to plavčo nějak pomůže. Val, Vy jste neměli informativní schůzku, jako začátečníci plaváčci? My už jsme v pokročilých, ale na úplném začátku, jsme měli schůzku a vše nám řekli. Říkali nám i o těch náhrádních hodinách, že máme pouze dvě, ale potom ve skutečnosti, to bylo jedno, když byl čas vybrat náhradu, tak niko nepočítal, jestli jsme měli dvě nebo čtyři. Nám nabízeli plavání i ve středu, tak to nebudou jen mrňousci, těch kurzů je za den víc.
My budeme chodti i do sporťáčku na cvičení mainek s dětmi do Libertinu, tak jsem na to zvědavá.

pikus - vy budete chodit do žabičky ke Střelcové, že? Přijde mi, že je na děti i maminky daleko příjemnější a má pro ně různé akcičky a dárečky, i když kurzík je o něco dražší.
Na Šafrovou si maminky stěžovali, že je neosobní a taková ledová, že se ani neusměje, prý hodně maminek to odradilo a pár se s ní i pohádalo a jezdí do Děčína. A je pravda, že mi Šafrová taková přijde, to Šafr je fajn, je s ním sranda a i vtipkuje a i k dětem je lepší. Tak uvidíme teď jak to bude.
2. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek