Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
valentynka
2. zář 2009
Iren, my jdem na tu informativní schůzku dneska od 17h 🙂 takže tam mě to všehcno neřekne, jen jsme měla trošku obavy jak to bude a abyhc hnedka na první schůzce nebyla nějak otravná noo 🙂

mě taky nabídzeli různé dny,kdy chci chodit, hodila jsme zlatý střed středu 🙂

jéé Iren,ted jsme to dočetla co jsi psala , noo tak to jsme tedy zvědavá, snad mě neodradí.

já jsme té Světlaně psala a ona mi odpověděla,že mají hodně narváno a že mi nezaručí,že mě v září vezme,tak jsme to nechtěla riskovat a přihlásila jsme nás k šafrům.

Pikuska tam má přihlášku už někdy od března nebo tka nějak a ted je vzala
pikusa
2. zář 2009
Val...od března neee když se malej narodil v dubnu 🙂
a plavčo má do půl roka dítěte,tak nám to vyšlo...teda budeme mít skoro půl roku 😉 já počítala s tím,že začneme až na podzim
andara
2. zář 2009
AHoj holky. Byla jsem dneska na gynde nakontrole.
Tak mam cystu (pred 2mesici tam nebyla) a jeste tam zas na utz svitil nejakej bilej flek, tak Dr rikala, ze to je jako polyp nebo co a ze si se mnou ty hormony hrajou - ze kojeni a do toho uz dostavam MS. JInak vsechno v pohode, krasne zahojene atd. Deloha taky Ok. No tak kdyz nebude zadnej problem (krvaceni, bolesti) tak dalsi ko po novym roce, jinak ihned a kdyz po tom novym roce tam porad bude ta cysta nebo polyp, tak budu muset pod kudlu na vycisteni :-| .No tak uvidime. A antiko jsem nechtela :-N

Zitra na nas ve 14h myslete, jdeme pichat nausnicky 😞 :-|
verunkaronka
2. zář 2009
Ahojky, bude tedy někdo zítra v Lípě?? U těch kurtů by to šlo. Pokud vyjde počasí...
perada
2. zář 2009
Holky, zítra fakt nevím jak mi bude, dneska jsem skončila u dr. přežívám díky brufenu.... :-S
zapomněla jsem, že zítra mám mít sraz s kamarádkou a půjdeme se na chvilu projít a pak fotbal :-S když bude pěkně. Hrajese na stadionu pohár a přijede Slávie, takže možná budou nějaký omezení okolo stadionu, čeká se i 3000 lidí, tak snad nebude problém sedět u haly.
perada
2. zář 2009
Andar, snad cysta zmizne i s polypem. :-S
Naušničky obrečíte, ale zvládnete to holky! x-)
moriautor
2. zář 2009
Tak my máme po návštěvě a už se zas můžem těšit na zítřejší srazoš 😉
S tím místem zítra uvidíme, když to nepůjde u haly, tak se prostě přemístíme do Unči no 😉

moni - budeš v ČL zase dřív ? Já se ti ozvu na mobil jak budu v ČL zas, ju ?
valentynka
2. zář 2009
Piku, no joo vlastně, vám je akorát půl roku 🙂

Andar, no to máš teda pech 😞 tak snad to bude už dobré!!
já jsme byla naposledy v únoru na KO a od té doby neee 😞 mě zabije.
musím na stěry na cytologii a mě se tááááák nechce :-p

jéjda naušničky 😞 to si zakryj uši, bo je to hrzné.
jak jsme byla ted s fildou na tom synflorixu,tak tam píchlai taky naušničky, jéé to bylo breku, muselo to tý mámě trhat srdce

Raduš, no joo, manža říkal něco o Slavii, tak to asi bude mazec u těch kurtů 😞 to asi horko těžko výjde.

souhlas, jsme taky pak pro přemístění do Unči.

manža jde ráno do práce, tak jsme samy.

jiank na tom infu o plavání, bylo teda maminek, hrůůůza a šílený vedro a dusno 😞
manža jel semnou atak pak šel s Filípkem ven,.
s tou paní jsme se domluvila, byla v pohodě🙂

manža ted spí, bo dneska vstával v 1,30 a spal jen 2 hodiny a po práci šel na jednu jízdu aš a pak s náni do bazénu a ještě do dvou obuví, mrknout se Filípkovi na botičky
pikusa
2. zář 2009
Andarko...tak teda na vás budu myslet 🙂
A na gyndu musím taky ted v září...jo dnes jsem se chtěla objednat a zapoměla jsem. :-p
Val...jojo akorát to vyjde....,bez pár dní půl roku 🙂
moniska24
2. zář 2009
Čauky ženy 🙂 🙂

tak se hlásím opět z okresu ČL

mori určitě se sejdem,jen nevím jestli budu mít mobil funkční,nechala sem nabiječku v ústí a novou si koupím až budu ve městě a kde bych to tam nabila no nevím nevím :-S dáme nějaký čas????

val já sem si na Šafrovou nemohla stěžovat,dokonce jednou když sem potřebovala poradit,tak byla do telefonu moc milá a radila a radila

Tak kdy a kde je srázek?????????????????????????????
moriautor
3. zář 2009
moni - tak ve 13.30 h někde u Andy na lavičkách jako vždy ju. Kdybys tam nebyla, tak klíďo až po srazu 😉
moriautor
3. zář 2009
Holky vemte dnes někdo foťák, manža si ho dnes vzal sebou do práce ... spoléhám na vás 😉 🙂
perada
3. zář 2009
Iren, prosím tě, co je to za cvičení v DDM? Na webu to nemůžu najít? Já chtěla chodit sem do Pumpkinu, o prázdninách to měli v programu ale teď to zmizelo |-| Když se to nebude krýt s Yamahou, chtěla bych chodit.
moniska24
3. zář 2009
mori ok
valentynka
3. zář 2009
ahoj holky,

marcel, vezmu ho, to je jasnačka 🙂 musí se to zdokumentovat, at pak dětičky vidí po x letech, jak si mámy chodily na kafíčko poklábosit 🙂

Jiank vzheldem k počásku a k tomu fotbálku byhc to viděla na tu Unču, jak to vidíte vy ??
moniska24
3. zář 2009
určitě do unči

já zase budu kolem dvanáctý v lípě bo aby kraken spal v kočárku nechcete se někdo přidat na procházku
moriautor
3. zář 2009
souhlas s Unčou 🙂 tak tedy ve 14 h naviděnouuu aspoň s některými 😉
valentynka
3. zář 2009
a kdo vůbec dneska jde ??

Val
mori
Moni
verunkaronka
andilekir
perada ??

Jana o srazíku ví ??
moriautor
3. zář 2009
val - Janě jsem ráno psala, neví jestli bude mít auto, ale snad dorazí
jjj26
3. zář 2009
Ahoj Jituš to víš že o srazíku vím,jen ještě nevím jak se dostavím,ale budu se snažit přijít,jo 🙂 🙂 🙂 🙂
valentynka
3. zář 2009
jééééé Jani,kde jsi tu číhala ????
valentynka
3. zář 2009
tak snad dorazíte s Honzíkem 🙂
jjj26
3. zář 2009
já nakoukla mezi hraním co se tu děje
budeme se s Honzíkem snažit 🙂 🙂 🙂
andara
3. zář 2009
Tak ja tam s Majdulkou necham manzu a pujdu se projit nekam daleko abych to neslysela 😞
Srazik si uzijte 😉
andilekir
3. zář 2009
perado - tady je odkaz na stránky kde najdeš vše, je to pod cvičení s dětmi
www.aerobic-cl.cz
já tu holčinu znám, chodívala jsem k ní cvičit aerobic, je fajn a má také malého klučíka, takže to s dětmi umí.

Holky takže dneska v Unče, my přijedeme tedy malinko dýl, až se Elí vzbudí. Tak pa v Unče, doufám, že bude volný stolek u hracího koutu, tak jako vždy. 😎 :-N
perada
3. zář 2009
Iren, to je paráda, díky a platí se to jak? Na rok?
perada
3. zář 2009
Iren už jsem to našla...je tam menu jak kráva a já CENÍK přehlídla 😃
perada
3. zář 2009
tak mě cipísek furt spí.... |-|
andara
3. zář 2009
Tak to mame za sebou - ja sla pryc, na chodbu az k vytahum a stejne jsem ji slysela jak breci 😞 ,no za chvilku jsem sla zpatky, to uz ji mel manzel v naruci a ona porad brecela,ale uz ne tolik - ani ji to nekrvacelo, dali jsme ji do autosedajdy a jak ji manzel vzal a nesl,tak uz prestala uplne a dokonce usnula 🙂 Ono je to prej neboli,ale rvou pac je drzej (hlavu a ruce).Uff tak jsme to zmakli a mame nausnicky, foto dodam pozdeji 😉 Je to moje prdelka statecna a jinak ma 6,4kg a 65cm 🙂
moriautor
3. zář 2009
Tak srazoš jak jinak než fajn x-) celkem jsme se nasmály co holky 😃
My šly pak ještě do Andy a poté nakoupit do Kaufu. Kája to v poho vydržela bez toho spaní, ale pak teda usnula ještě v Lípě 😃

No ale ta cesta ... jak je rovinka z Bohatic na Mimoň, tak přede mnou jela holka - po tý rovince snad 70 km/h , mě omývalo - jezdili ale auta, tak jsme si netroufla předjet. Z kopečka do Mimoně jela ještě asi o 10 míň, to už jsem fakt nadáva 😃 a v Mimoni před křižovatkou před ní někdo s vozíkem za autem zastavil u krajnice kus před křižovatkou a ona za ním 😃 no mazec. Tak jsem je objela a slečna čumákem pomalu nalepená na předním skle 😃 no ňáká pipka :-N

Začni psát odpověď...

Odešli