• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Iren, my jdem na tu informativní schůzku dneska od 17h :slight_smile: takže tam mě to všehcno neřekne, jen jsme měla trošku obavy jak to bude a abyhc hnedka na první schůzce nebyla nějak otravná noo :slight_smile:

mě taky nabídzeli různé dny,kdy chci chodit, hodila jsme zlatý střed středu :slight_smile:

jéé Iren,ted jsme to dočetla co jsi psala , noo tak to jsme tedy zvědavá, snad mě neodradí.

já jsme té Světlaně psala a ona mi odpověděla,že mají hodně narváno a že mi nezaručí,že mě v září vezme,tak jsme to nechtěla riskovat a přihlásila jsme nás k šafrům.

Pikuska tam má přihlášku už někdy od března nebo tka nějak a ted je vzala
2. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...od března neee když se malej narodil v dubnu :slight_smile:
a plavčo má do půl roka dítěte,tak nám to vyšlo...teda budeme mít skoro půl roku :wink: já počítala s tím,že začneme až na podzim
2. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky. Byla jsem dneska na gynde nakontrole.
Tak mam cystu (pred 2mesici tam nebyla) a jeste tam zas na utz svitil nejakej bilej flek, tak Dr rikala, ze to je jako polyp nebo co a ze si se mnou ty hormony hrajou - ze kojeni a do toho uz dostavam MS. JInak vsechno v pohode, krasne zahojene atd. Deloha taky Ok. No tak kdyz nebude zadnej problem (krvaceni, bolesti) tak dalsi ko po novym roce, jinak ihned a kdyz po tom novym roce tam porad bude ta cysta nebo polyp, tak budu muset pod kudlu na vycisteni :unamused: .No tak uvidime. A antiko jsem nechtela :sweat_smile:

Zitra na nas ve 14h myslete, jdeme pichat nausnicky :frowning2: :unamused:
2. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bude tedy někdo zítra v Lípě?? U těch kurtů by to šlo. Pokud vyjde počasí...
2. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra fakt nevím jak mi bude, dneska jsem skončila u dr. přežívám díky brufenu.... :confounded:
zapomněla jsem, že zítra mám mít sraz s kamarádkou a půjdeme se na chvilu projít a pak fotbal :confounded: když bude pěkně. Hrajese na stadionu pohár a přijede Slávie, takže možná budou nějaký omezení okolo stadionu, čeká se i 3000 lidí, tak snad nebude problém sedět u haly.
2. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, snad cysta zmizne i s polypem. :confounded:
Naušničky obrečíte, ale zvládnete to holky! :dizzy_face:
2. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my máme po návštěvě a už se zas můžem těšit na zítřejší srazoš :wink:
S tím místem zítra uvidíme, když to nepůjde u haly, tak se prostě přemístíme do Unči no :wink:

moni - budeš v ČL zase dřív ? Já se ti ozvu na mobil jak budu v ČL zas, ju ?
2. zář 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, no joo vlastně, vám je akorát půl roku :slight_smile:

Andar, no to máš teda pech :frowning2: tak snad to bude už dobré!!
já jsme byla naposledy v únoru na KO a od té doby neee :frowning2: mě zabije.
musím na stěry na cytologii a mě se tááááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jéjda naušničky :frowning2: to si zakryj uši, bo je to hrzné.
jak jsme byla ted s fildou na tom synflorixu,tak tam píchlai taky naušničky, jéé to bylo breku, muselo to tý mámě trhat srdce

Raduš, no joo, manža říkal něco o Slavii, tak to asi bude mazec u těch kurtů :frowning2: to asi horko těžko výjde.

souhlas, jsme taky pak pro přemístění do Unči.

manža jde ráno do práce, tak jsme samy.

jiank na tom infu o plavání, bylo teda maminek, hrůůůza a šílený vedro a dusno :frowning2:
manža jel semnou atak pak šel s Filípkem ven,.
s tou paní jsme se domluvila, byla v pohodě:slight_smile:

manža ted spí, bo dneska vstával v 1,30 a spal jen 2 hodiny a po práci šel na jednu jízdu aš a pak s náni do bazénu a ještě do dvou obuví, mrknout se Filípkovi na botičky
2. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...tak teda na vás budu myslet :slight_smile:
A na gyndu musím taky ted v září...jo dnes jsem se chtěla objednat a zapoměla jsem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Val...jojo akorát to vyjde....,bez pár dní půl roku :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy :slight_smile: :slight_smile:

tak se hlásím opět z okresu ČL

mori určitě se sejdem,jen nevím jestli budu mít mobil funkční,nechala sem nabiječku v ústí a novou si koupím až budu ve městě a kde bych to tam nabila no nevím nevím :confounded: dáme nějaký čas????

val já sem si na Šafrovou nemohla stěžovat,dokonce jednou když sem potřebovala poradit,tak byla do telefonu moc milá a radila a radila

Tak kdy a kde je srázek?????????????????????????????
2. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - tak ve 13.30 h někde u Andy na lavičkách jako vždy ju. Kdybys tam nebyla, tak klíďo až po srazu :wink:
3. zář 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vemte dnes někdo foťák, manža si ho dnes vzal sebou do práce ... spoléhám na vás :wink: :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, prosím tě, co je to za cvičení v DDM? Na webu to nemůžu najít? Já chtěla chodit sem do Pumpkinu, o prázdninách to měli v programu ale teď to zmizelo :pensive: Když se to nebude krýt s Yamahou, chtěla bych chodit.
3. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ok
3. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

marcel, vezmu ho, to je jasnačka :slight_smile: musí se to zdokumentovat, at pak dětičky vidí po x letech, jak si mámy chodily na kafíčko poklábosit :slight_smile:

Jiank vzheldem k počásku a k tomu fotbálku byhc to viděla na tu Unču, jak to vidíte vy ??
3. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě do unči

já zase budu kolem dvanáctý v lípě bo aby kraken spal v kočárku nechcete se někdo přidat na procházku
3. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
souhlas s Unčou :slight_smile: tak tedy ve 14 h naviděnouuu aspoň s některými :wink:
3. zář 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo vůbec dneska jde ??

Val
mori
Moni
verunkaronka
andilekir
perada ??

Jana o srazíku ví ??
3. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - Janě jsem ráno psala, neví jestli bude mít auto, ale snad dorazí
3. zář 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš to víš že o srazíku vím,jen ještě nevím jak se dostavím,ale budu se snažit přijít,jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé Jani,kde jsi tu číhala ????
3. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad dorazíte s Honzíkem :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nakoukla mezi hraním co se tu děje
budeme se s Honzíkem snažit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja tam s Majdulkou necham manzu a pujdu se projit nekam daleko abych to neslysela :frowning2:
Srazik si uzijte :wink:
3. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
perado - tady je odkaz na stránky kde najdeš vše, je to pod cvičení s dětmi
www.aerobic-cl.cz
já tu holčinu znám, chodívala jsem k ní cvičit aerobic, je fajn a má také malého klučíka, takže to s dětmi umí.

Holky takže dneska v Unče, my přijedeme tedy malinko dýl, až se Elí vzbudí. Tak pa v Unče, doufám, že bude volný stolek u hracího koutu, tak jako vždy. :sunglasses: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, to je paráda, díky a platí se to jak? Na rok?
3. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren už jsem to našla...je tam menu jak kráva a já CENÍK přehlídla :grinning:
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě cipísek furt spí.... :pensive:
3. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mame za sebou - ja sla pryc, na chodbu az k vytahum a stejne jsem ji slysela jak breci :frowning2: ,no za chvilku jsem sla zpatky, to uz ji mel manzel v naruci a ona porad brecela,ale uz ne tolik - ani ji to nekrvacelo, dali jsme ji do autosedajdy a jak ji manzel vzal a nesl,tak uz prestala uplne a dokonce usnula :slight_smile: Ono je to prej neboli,ale rvou pac je drzej (hlavu a ruce).Uff tak jsme to zmakli a mame nausnicky, foto dodam pozdeji :wink: Je to moje prdelka statecna a jinak ma 6,4kg a 65cm :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak srazoš jak jinak než fajn :dizzy_face: celkem jsme se nasmály co holky :grinning:
My šly pak ještě do Andy a poté nakoupit do Kaufu. Kája to v poho vydržela bez toho spaní, ale pak teda usnula ještě v Lípě :grinning:

No ale ta cesta ... jak je rovinka z Bohatic na Mimoň, tak přede mnou jela holka - po tý rovince snad 70 km/h , mě omývalo - jezdili ale auta, tak jsme si netroufla předjet. Z kopečka do Mimoně jela ještě asi o 10 míň, to už jsem fakt nadáva :grinning: a v Mimoni před křižovatkou před ní někdo s vozíkem za autem zastavil u krajnice kus před křižovatkou a ona za ním :grinning: no mazec. Tak jsem je objela a slečna čumákem pomalu nalepená na předním skle :grinning: no ňáká pipka :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek