Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
3. zář 2009
andara - Majda šiklinda ! 🙂 Tak pak nahoď foto s náušničkama, ať se nám parádnice ukáže 😉
moriautor
3. zář 2009
Ráďo - a dnes jsem si říkala cestou ke Kaufu, že nechápu jak můžete brát Péťu na fotbal, teda hlavně že mu to jako nevadí ... páč já ten kravál slyšela až u skejt parku :-N 😃
jjj26
3. zář 2009
mori-tak si si zase jednou užila jízdu za volantem,vid 😉 nojo jsou na silnici spíše samý sebevrazi než řidiči 😉 😉
Srazík se nám taky moc líbil,Honzík byl hotový,ale vydržel až domu neusnout.Domu jsme přišli něco málo po 18.15 hod.takže pak už v klídku večeře,koupání a usnutí dnes bez maminky v posteli aby jsem si taky chvilku oddechla 😉
valentynka
3. zář 2009
marcel , jsi jí měla lehce vytroubit 😃 😃 😃

jojo, někdy je to řízení o nervy 🙂

jani, díyk za IP.
Pošli mi kdyžtak ty fotečky na mail juu?
děkujuuuu

jiank srazík fajnovej, zasmály jsme se, napapkaly a bylo dobře 🙂

andar, tak to je dobř,eže jste to tak hezky zvládly !!
andilekir
3. zář 2009
Ale no tak určo to byla nějaká začátečnice a byla ze všeho vyklepaná, nebyli jsme jiné, když jsme začínali, tak něbuďte takové ošklivky, když si vzpomenu, když jsem začínala jezdit já, asi byste na mě troubili taky 😉 :-N :-N

Srazík byl super, už se těšíme do Pekla, bude sranda a snad mi naučíte spát Elenku celu noc, spoléhám na vás, doufám, že to nebude metoda palicí do hlavy 😃 😃

Já šla do toho Deichmana a ještě jsem viděla mori auto na parkovišti, tak to byl asi velký nákup co Marcel?

jjj26 - díky za zprávu na ICQ, když tak pošli nějaký odkázen, juknu, ale asi to stejně nechám na to pískoviště co jsem si vyhlídla.

Já domu dorazila až v 19.00 a Elí celou tu dobu nespala, ale pak už v hopsp§dce na kopečku začla být proťa, tak jsme valili dom, měla jsem strach, že usne v autě, ale dobrý vydržela, tak dneska usínání rychlí.

Peradko - taky se dívím, jak můžete s Péťou na fočus, to musí být adrenalin jak blázen v takovém křiku a napětí.
Taky jsem fotbal slyšela až ke Kaufu.
moriautor
3. zář 2009
iren - tos mi připoměla, ještě měla vzádu to Z jako začátečník ... no netroubila jsem, páč jsem věděla že to je baba, tak jsem trochu chápala, i když mě v tu chvíli deptala 😃
No jo, větší nákup - se toho musí využít, když jedu do ČL
jojinkacl
4. zář 2009
AHojky holky,
vůbec není čas sem chodit. Včera jsem měla ve dvě spicha s manžou ve městě, jeli jsme do dc, a když jsem šla kolem unionky, tak jsem si řikala že by to chtělo nějaký srazík. :-N 😃 😃 😃 no jsem neměla ani tušení, že se tam právě scházíte.. 😃 😃
Dnes máme očko a odpo bude tatka doma dodělávat resty, včera jsme koupily barvy, tak v neděli se bude malovat obyváček a v týdnu konečně přijde nový nábytek, tak se moc těšíme.
pikusa
4. zář 2009
Ahojík holky...
Andarko,malá je šikulka...
mě píchali uši jako miminku,ale museli mi naušničky vyndat...hnisalo mi to.Pak jsem šla znova asi ve 2.třídě a pamatuju,že píchání nebolelo,ale to nasazování naušniček jo....
tak hlavně,že to máte za sebou 🙂
Mori....takové začátečníky miluju....,ale nebyla jsem asi jiná 🙂
A srazík hezký???jak jinak...a kde je fotos???
valentynka
4. zář 2009
ahoj holky,

joji, noo tak to byl teda pech, kdyby jsi to věděla, mohla jsi aspon nakouknout 🙂

photos dodám za momentík juu? 🙂

jsme spinlai s Filípkem ještě od 8 do 10, pak ještě kojo v posteli a v 10,45 jsme vylezli.

pak jsme se vrhla na luxování, peru a ted jsme si šla udělat snídani 😃 😃

manža ačkoliv má volno,tka musle jet ráno do děčína, bo se zaškoluje na nějakou novou mašinu a přijede někdy navečer.
moniska24
4. zář 2009
Čauky

tak sraz jako vždy super 🙂 🙂 🙂

Tak Majdalenka už je kočka se vším všudy 😉

Co Matyášek a jeho vyrážka už je to lepší??

Už se těším na fotky pujdou pak nějak stáhnout(sem říkala že sem antitalent)nebo,že by si mi je poéslala na emaila 😃
pikusa
4. zář 2009
Moni....vyrážka byla jen ten jeden den....šestá nemoc to asi byla,i dr.to říkala....
tak už i to máme za sebou
moniska24
4. zář 2009
tak to je dobře

KDE SOU FOTEČKY sem si chtěla upravit fotku
valentynka
4. zář 2009
už jdu na toooooooooo 🙂
pikusa
4. zář 2009
Krásný fotečky a teda pepíček je velikej kluk už a Val...Filípek teda taky 🙂
A Elenka ty vlásky krásný....kočka je to...
No všechny dětičky jsou krásný...to je jasan 🙂
andara
4. zář 2009
Juu krasny fotecky x-)
Pobavilo me toto: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/Unionka_3.9.20... - kolik ze ti vyslo,ze budes mit deti Val? Na facebooku? 😃
A toto: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/Unionka_3.9.20... ta nahata panenka a opodal utzena noha 😃 a Tada se tvari jako: "To ja neudelal!"😃
valentynka
4. zář 2009
Andar, 😃 😃 😃
noo vyšlo mě,že budu mít tři děti že joo?
noo vypadalo to jako kdyby byli moje ahlídlai mě🙂
jsme měla pomocníky a ten poušek od koše jim vůůbec nevadil 😃
heresta
4. zář 2009
Ahoj fotky pěkný...

Valentynka Filipek je fakt kouzelnej x-)
jojinkacl
5. zář 2009
AHojky maminy,
tak jsem zkoukla fotečky a jsou super, teda ty dítka rostou :-N 😃 Elenka je už velká slečna a Filípek, to je teda kousek chlapa.. 😃 😃
Kdy plánujete další srazík?? :-N 😃 😃 😃 😃
jojinkacl
5. zář 2009
Val - jj, vědět to, tak jsem zašla alespoň na chvilku. No jo no, to je to že se sem nedostanu a pak se divím.. :-N
valentynka
5. zář 2009
ahoj holky,

Heresto, díky 🙂

Joji, noo to je opravdu už kouske chlapa.
Se mě tma paní ptala kolik mu je, tak jsem jí to řekla a ona, jéé tak to je teda nějakej velkej 🙂 se divila asi,že ještě neleze 😃

Joji, my jedem příští týden do toho Josefova dolu na tři dny, takže počítám že by jsme se pak mohli s ostatníma sejít 🙂

já už pomlau připravuju věci na gauč, no Filípek toho bude mít nejvíc, musím počítat se vším 😃

staivli jsme se dnes ještě v hypošce,jestli budou mít ty plínky ještě levný, noo tak neměli ,ale měli zase pampersky 7-18kg a jedna vychází na 3,30 ,tak jsme balík po 68ks vzali.
ted mám plen ve skříni 😃
moriautor
5. zář 2009
val - my taky dělávali takový zásoby plenek, když byli v akci 😃
V tom Rossmannu maj koukám pěkný slevičky ... zrovna vlasvou kosmetiku Nivea a Gliss Kur, což používám. Ale do ČL asi nepojedu, škoda :-| teď koukám, že i Nutrilon je v akci i s hrnkem ... no pěkný pěkný, se tam snad vypravím 😃 lákavé

Jinak Kája dnes vůbec přes den nespala - začínala být ospalá kolem 17 h, ale přišla návštěva, tak se zabavila. Ale usnula pak v 19.30 h, úplně odpadla 😉

Jak u vás dámy doma ??? U nás manžel kouká na fotbal, tak já zasedla seeem 😉 s vínkem 😃
andara
5. zář 2009
Ja koupila v Intersparu ted Huggiesky o stovku levnejsi v akci, taky vysla plinka na cca 3,30Kc 😉
A u nas doma? Fotbal, Majda chrni v cestovni postylce (musim se pochlubit, jakou nam babicka koupila),pak ji zas musim prenest do jeji postylky v loznici az pujdu spat 😉 a ja jsem na netu.

Tak moje mamka Majdulce koupila tuto postylku (zelenou): http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25080534&tab=4
moriautor
5. zář 2009
andara - krásná postýlka 🙂 to my máme takovu obyč z Plusu za 599,- - je barevná a bez koleček, ale taky jsme ji dost využili - měli jsme ji v obýváku, na cesty a pak byla u mojí mamky
lucka28
5. zář 2009
hm 319 za hagis škoda že to nemaj i unas 😞
valentynka
6. zář 2009
ahoj holky,

marcel,. u ná se taky včera dívalo na fotbal, já jsme šla dělat masyko pro manžu aspon na dva dny,aby mi tu neumřel hlady a pak jsme žehlila, lae vínko jsme taky popíjeli 🙂

andar, mooc hezká postýlka 🙂

já dosnídávám a jdu se obléknout, vyfouknout vlasy a v 8,30 frčíme, no to mám co dělat cooo?

mějte se tu hezky a my se ve středu vrátíme

papa
lucka28
6. zář 2009
ahoj holky 🙂
andara
6. zář 2009
Ahoj.
Lucko-dokonce ty Huggies byly za 299Kc 😉
lucka28
6. zář 2009
andira fakt jo??? no jo mě se to netyka nemam auto a nikoho otravovat nechci je to blbý tak že mam peška 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli