• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
andara - Majda šiklinda ! :slight_smile: Tak pak nahoď foto s náušničkama, ať se nám parádnice ukáže :wink:
3. zář 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ráďo - a dnes jsem si říkala cestou ke Kaufu, že nechápu jak můžete brát Péťu na fotbal, teda hlavně že mu to jako nevadí ... páč já ten kravál slyšela až u skejt parku :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori-tak si si zase jednou užila jízdu za volantem,vid :wink: nojo jsou na silnici spíše samý sebevrazi než řidiči :wink: :wink:
Srazík se nám taky moc líbil,Honzík byl hotový,ale vydržel až domu neusnout.Domu jsme přišli něco málo po 18.15 hod.takže pak už v klídku večeře,koupání a usnutí dnes bez maminky v posteli aby jsem si taky chvilku oddechla :wink:
3. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel , jsi jí měla lehce vytroubit :grinning: :grinning: :grinning:

jojo, někdy je to řízení o nervy :slight_smile:

jani, díyk za IP.
Pošli mi kdyžtak ty fotečky na mail juu?
děkujuuuu

jiank srazík fajnovej, zasmály jsme se, napapkaly a bylo dobře :slight_smile:

andar, tak to je dobř,eže jste to tak hezky zvládly !!
3. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale no tak určo to byla nějaká začátečnice a byla ze všeho vyklepaná, nebyli jsme jiné, když jsme začínali, tak něbuďte takové ošklivky, když si vzpomenu, když jsem začínala jezdit já, asi byste na mě troubili taky :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:

Srazík byl super, už se těšíme do Pekla, bude sranda a snad mi naučíte spát Elenku celu noc, spoléhám na vás, doufám, že to nebude metoda palicí do hlavy :grinning: :grinning:

Já šla do toho Deichmana a ještě jsem viděla mori auto na parkovišti, tak to byl asi velký nákup co Marcel?

jjj26 - díky za zprávu na ICQ, když tak pošli nějaký odkázen, juknu, ale asi to stejně nechám na to pískoviště co jsem si vyhlídla.

Já domu dorazila až v 19.00 a Elí celou tu dobu nespala, ale pak už v hopsp§dce na kopečku začla být proťa, tak jsme valili dom, měla jsem strach, že usne v autě, ale dobrý vydržela, tak dneska usínání rychlí.

Peradko - taky se dívím, jak můžete s Péťou na fočus, to musí být adrenalin jak blázen v takovém křiku a napětí.
Taky jsem fotbal slyšela až ke Kaufu.
3. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
iren - tos mi připoměla, ještě měla vzádu to Z jako začátečník ... no netroubila jsem, páč jsem věděla že to je baba, tak jsem trochu chápala, i když mě v tu chvíli deptala :grinning:
No jo, větší nákup - se toho musí využít, když jedu do ČL
3. zář 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky holky,
vůbec není čas sem chodit. Včera jsem měla ve dvě spicha s manžou ve městě, jeli jsme do dc, a když jsem šla kolem unionky, tak jsem si řikala že by to chtělo nějaký srazík. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no jsem neměla ani tušení, že se tam právě scházíte.. :grinning: :grinning:
Dnes máme očko a odpo bude tatka doma dodělávat resty, včera jsme koupily barvy, tak v neděli se bude malovat obyváček a v týdnu konečně přijde nový nábytek, tak se moc těšíme.
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky...
Andarko,malá je šikulka...
mě píchali uši jako miminku,ale museli mi naušničky vyndat...hnisalo mi to.Pak jsem šla znova asi ve 2.třídě a pamatuju,že píchání nebolelo,ale to nasazování naušniček jo....
tak hlavně,že to máte za sebou :slight_smile:
Mori....takové začátečníky miluju....,ale nebyla jsem asi jiná :slight_smile:
A srazík hezký???jak jinak...a kde je fotos???
4. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

joji, noo tak to byl teda pech, kdyby jsi to věděla, mohla jsi aspon nakouknout :slight_smile:

photos dodám za momentík juu? :slight_smile:

jsme spinlai s Filípkem ještě od 8 do 10, pak ještě kojo v posteli a v 10,45 jsme vylezli.

pak jsme se vrhla na luxování, peru a ted jsme si šla udělat snídani :grinning: :grinning:

manža ačkoliv má volno,tka musle jet ráno do děčína, bo se zaškoluje na nějakou novou mašinu a přijede někdy navečer.
4. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky

tak sraz jako vždy super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak Majdalenka už je kočka se vším všudy :wink:

Co Matyášek a jeho vyrážka už je to lepší??

Už se těším na fotky pujdou pak nějak stáhnout(sem říkala že sem antitalent)nebo,že by si mi je poéslala na emaila :grinning:
4. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni....vyrážka byla jen ten jeden den....šestá nemoc to asi byla,i dr.to říkala....
tak už i to máme za sebou
4. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře

KDE SOU FOTEČKY sem si chtěla upravit fotku
4. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
už jdu na toooooooooo :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
4. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
4. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný fotečky a teda pepíček je velikej kluk už a Val...Filípek teda taky :slight_smile:
A Elenka ty vlásky krásný....kočka je to...
No všechny dětičky jsou krásný...to je jasan :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Juu krasny fotecky :dizzy_face:
Pobavilo me toto: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/Unionka_3.9.2009/#P1170653.JPG - kolik ze ti vyslo,ze budes mit deti Val? Na facebooku? :grinning:
A toto: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/Unionka_3.9.2009/#P1170684.JPG ta nahata panenka a opodal utzena noha :grinning: a Tada se tvari jako: "To ja neudelal!":grinning:
4. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Andar, :grinning: :grinning: :grinning:
noo vyšlo mě,že budu mít tři děti že joo?
noo vypadalo to jako kdyby byli moje ahlídlai mě:slight_smile:
jsme měla pomocníky a ten poušek od koše jim vůůbec nevadil :grinning:
4. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj fotky pěkný...

Valentynka Filipek je fakt kouzelnej :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky maminy,
tak jsem zkoukla fotečky a jsou super, teda ty dítka rostou :sweat_smile: :grinning: Elenka je už velká slečna a Filípek, to je teda kousek chlapa.. :grinning: :grinning:
Kdy plánujete další srazík?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Val - jj, vědět to, tak jsem zašla alespoň na chvilku. No jo no, to je to že se sem nedostanu a pak se divím.. :sweat_smile:
5. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Heresto, díky :slight_smile:

Joji, noo to je opravdu už kouske chlapa.
Se mě tma paní ptala kolik mu je, tak jsem jí to řekla a ona, jéé tak to je teda nějakej velkej :slight_smile: se divila asi,že ještě neleze :grinning:

Joji, my jedem příští týden do toho Josefova dolu na tři dny, takže počítám že by jsme se pak mohli s ostatníma sejít :slight_smile:

já už pomlau připravuju věci na gauč, no Filípek toho bude mít nejvíc, musím počítat se vším :grinning:

staivli jsme se dnes ještě v hypošce,jestli budou mít ty plínky ještě levný, noo tak neměli ,ale měli zase pampersky 7-18kg a jedna vychází na 3,30 ,tak jsme balík po 68ks vzali.
ted mám plen ve skříni :grinning:
5. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
val - my taky dělávali takový zásoby plenek, když byli v akci :grinning:
V tom Rossmannu maj koukám pěkný slevičky ... zrovna vlasvou kosmetiku Nivea a Gliss Kur, což používám. Ale do ČL asi nepojedu, škoda :unamused: teď koukám, že i Nutrilon je v akci i s hrnkem ... no pěkný pěkný, se tam snad vypravím :grinning: lákavé

Jinak Kája dnes vůbec přes den nespala - začínala být ospalá kolem 17 h, ale přišla návštěva, tak se zabavila. Ale usnula pak v 19.30 h, úplně odpadla :wink:

Jak u vás dámy doma ??? U nás manžel kouká na fotbal, tak já zasedla seeem :wink: s vínkem :grinning:
5. zář 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja koupila v Intersparu ted Huggiesky o stovku levnejsi v akci, taky vysla plinka na cca 3,30Kc :wink:
A u nas doma? Fotbal, Majda chrni v cestovni postylce (musim se pochlubit, jakou nam babicka koupila),pak ji zas musim prenest do jeji postylky v loznici az pujdu spat :wink: a ja jsem na netu.

Tak moje mamka Majdulce koupila tuto postylku (zelenou): http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25080534&tab=4
5. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andara - krásná postýlka :slight_smile: to my máme takovu obyč z Plusu za 599,- - je barevná a bez koleček, ale taky jsme ji dost využili - měli jsme ji v obýváku, na cesty a pak byla u mojí mamky
5. zář 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hm 319 za hagis škoda že to nemaj i unas :frowning2:
5. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

marcel,. u ná se taky včera dívalo na fotbal, já jsme šla dělat masyko pro manžu aspon na dva dny,aby mi tu neumřel hlady a pak jsme žehlila, lae vínko jsme taky popíjeli :slight_smile:

andar, mooc hezká postýlka :slight_smile:

já dosnídávám a jdu se obléknout, vyfouknout vlasy a v 8,30 frčíme, no to mám co dělat cooo?

mějte se tu hezky a my se ve středu vrátíme

papa
6. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Lucko-dokonce ty Huggies byly za 299Kc :wink:
6. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
andira fakt jo??? no jo mě se to netyka nemam auto a nikoho otravovat nechci je to blbý tak že mam peška :slight_smile:
6. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek