• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojík...
Andarko...krásná postýlka :slight_smile:
Mě přišly slevové kuponky na Pampersky...40kč na balík,tak jsem zrovna jela do LBC a koupila balík...80 plen za 349-těch 40..takže za 300.
A ještě musík koupit do zásoby :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky kde jste?Nojo,užíváte výkend :wink: :slight_smile:
My máme opět uraz.Byli jsme poránu na zahrádce a hráli jsme si.No ten náš kluk zase dělal hlouposti a samozřejmě,že se mu jedna nevyplatila :frowning2: Chodil mi poskalce po kytkách,no a jak to bylo mokré od rosy smekli se mu boty a spadl bradou přímo na kámen který tam mám daný jako ozdobu.Samozřejmě breku hrozně moc a té krve :frowning2: Takže jediné co mě napadlo dát na to studené,tak jsem z nádoby do které chytáme vodu namočila ručník a už jsem mu to přikládala nebot mu to ihned začalo natékat a měl by dvě brady.Naštěstí to tím studeným ihned splasklo :wink: jen jediná vada je že ta voda byla deštová,ale v takové situaci jsem na to nekoukala,hlavně že jsem mu dala obklad a pomohl.
Samozřejmě že jakmile se mu ulevilo šel dělat další hlouposti a spadl z okraje pískoviště jakoby přes kotoul,takže už jsem ho požádala že už by to snad stačilo že už jsem z něj ko hnedle poránu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Naštěstí do večera bylo vše v klidu,ale dnes je další den a jedeme do Lípy tak to bude taky v pohodě :slight_smile:
Moc všechny zdravíme a doufám,že ty co jedou na výlet tak se těší stejně jako my :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík---- :slight_smile:
JJJ teda vy máte zase pech,hlavně,že se mu nestalo nic vážného.....
A já se těším na výlet a doufám,že nám nebude lejt
7. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky kočky :slight_smile: :grinning:

tak víkend byl pracovní,mamka chce mít slepice(jako by sme jí nestačily,my tři ségry) a připravovala se a vyklízela garáž,bože takových věcí co se schovává,to snad není ani možný.Ještě že u toho nebyl taťka bo by jinak polovinu věcí zase vrátil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning:

ohledně plínek já si je objednala od týhle paní http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24365399&tab=1,http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24415229&tab=1 a pořídila sem i tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24871279&tab=1

a od týhle paní beru prací prášky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=35694 a taky vlhčené ubrousky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25904257&tab=1
7. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Jani nechceš pořídit Honzíkovy nějaký brnění :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo taky se těšíme,no a kdyby pršelo tak aspoň že tam maj vižití pro děti i vevnitř :wink: :wink: ,ale trocha vodu nikomu neublížila :sweat_smile: a na kočárek dáme slídu a my natáhnem kapuce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni-dobrej tip :wink:
Pikusko-gratulace Matyaskovi k 5.mesicum!To je hrozny jak to leti, za chvilku budou chodit :wink:
7. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky,
Jani, to máte zase zážitek :pensive: Hlavně že jste nemuseli na chirurgii....nechápu ty kluky, že si potom nedají pokoj :grinning:

Moni, dobrý ceny :slight_smile:

ad fotbal. ono se to rozlíhá, včera jsem slyšela jak fandí až na Špičák ke hřbitovu, jak se to nese, ale v libereckým kotli jsme byli jednou a to bokem,jinak jsem s Péťou na klidnější tribuně a tady v Čl stojíme nad, takže je to fakt v pohodě, nevystavovala bych ho bůh ví jakému rámusu :wink:
7. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Matyášek děkuje za gratulky :slight_smile: :slight_smile:
Moni....plíny džínové super :slight_smile: jáještě musím využít kuponky,at mám pampersky za 300 :grinning:
7. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jsem chytla zánět spojivek, nevím kde, ale chodím jak agent s černáma brejlema. :sunglasses: :sunglasses:
moniska 24 - dobrý typy na prací prášky, to jsem ještě neviděla kapsle na praní, jak se v tom pere?
Ubrousky používám taky pempers, teď měli na Mělníku v Evě akci 82 ks za 35,90 tak mám něco do zásoby.Ty riflový Hagísky vypadaj prďácky, co všechno se nevymyslí :grinning: :grinning:

jjj26 - no ještě, že to dopadlo dobře, oni ty prckové jsou gumový, pak se oklepou a dobrý a místo aby si dali bacha, tak šup tam znovu. Taky bych se přimlouvala k brnění :wink: :grinning:

Já byla dopol. taky v Lípě, musela jsem s očima k dr. a pak jsem konečně sehnala Elence botičky, tak už nám nebudou lést palečky ze sandálků. :astonished: . Nakonec jsme pořídili ve zdravotních potřebách, jinak jsem sjezdila snad všechny obuvi i na Severu i v hlavní lékárně i do Bačkůrky jsem nakonec šla.
7. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren pere se v tom dobře já nepoužívám prášky jen gely a prádlo krásně voní
7. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
7. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Andreo to je Majda už taková velká slečna :slight_smile: už odháníte nápadníky,tak proto mezi nás nechodíš :grinning: je tam moc chlapů :grinning:
7. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,koukám co je tu novot,když se sem chvíli nedostanu :slight_smile:
Iren přeji ti aby ti zánět spojivek co nejdříve odešel a měla jsi klid :slight_smile:
moniska 24-kolik máš spotřebu těch gelu,není to víc nežli s práškem.Kdyby se to vyplatilo asi bych přešla na ty gely,slyšela jsem už něolikrát že jsou lepší a od jaké značky a je to na všechno prádlo :wink:
andarka-malá už je veliká slečna,je pravda,že na dětech se nejvíce vidí jak čas letí a jak se stárne :slight_smile: naušničky jí moc sluší jen ta máma kdyby se neschovávala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak já si včera odbyla kontrolu na gyndě a dozvěděla jsem se teprve včera že mám od porodu na čípku vřídek,který mě ted začal zlobit.Jinak by mi to asi ani neřekl :frowning2: Tkže jsem docela hotová nebot jestli se mi to nespraví budu muset podstoupit nějaký zákrok ale to se ještě uvidí jaký,podle tohop jak ten vřídek bude pokračovat dál :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ted čekám na výsledky z cytologie a uvidíme,musím být v klidu a doufat že se umoudří a dá pokoj :frowning2: :frowning2:
8. zář 2009 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky....
Andarko....malá je kočka :slight_smile:
Holky výletnice...berete si plavky???????
A Moni.....máme ty postýlky,ale jsou jen s prostěradlem vid.....tak asi musím vzít spací pytel malému....
jinak házejte postřehy,co sebou....jedu s malým poprvé pryč,tak at něco nezapomenu...
A holky,co třeba ručníky????asi svoje co.....
8. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani-no schovavavm se,abych Majde nekazila fotku prece :grinning: Ale kdyz chces,tak tady jsme vsichni: http://img246.imageshack.us/i/68938315.gif/

A vridek se myslim vypaluje, byla na tom kdysi davno Heave,ze?Pokud si to dobre pamatuju. Ja mam zas od porodu tu cystu a polyp a kdyz nezmizi pujdu na hysteroskopii :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky cekam na cytologii.

Moni-tak nastesti Majdu jeste chlapi nezajimaj,ale Danecek sestrenky (8mesicu) by si k ni nejradsi vlezl do kocarku :grinning:

Holky, kdy ze to jedete? :confused:
8. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
8. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
piku - plavky sebou, když tam je bazén, tak ho prubnem ne :wink:
My byli prvně taky když byli Káje 3 měsíce - jako krom běžných věcí jsem brala sebou ohřívačku na mlíko, páč jsme byli na Nutrilonu

andar - v pondělí :grinning:
8. zář 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky

Peťo postýlka je zamluvená jen vemu Tádovi polštář a deku.Pro Tádu budu mít zvlášť tašku neb je to prase :sweat_smile: a má na den móóóóc věcí.Pavky samo berem :wink: Táda vodu miluje a kdyby bylo ošklivo tak pujdem plavat,skočím do vody a udělám tsunami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andar krásná rodinka ste,teď sem si uvědomila,že jedinou fotku ve třech máme z porodnice a pak nic.Jenže to bych musela mít před sebou někoho :grinning: :grinning: :grinning:

jjj26 vřídek mám taky už strašně dlouho nemění se velikostně jen po porodu se zmenšil ale už je zase tak jak byl,pokud se bude zvětšovat pujde pryč ale zatím ho tam mám.Já gely používám strašně dlouho a řekla bych že nemusím dávat tolik jako prášku :wink: a hlavně když to není špinavý jen třeba propocený tak to dám na třicet minut kápnu trochu gelu a je to
8. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni-nas foti bracha,koupil si novej fotak Canon-zrcadlovku a to jsou fotecky :wink:
8. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo...plavky vezmu,ale já stejně pořád špiním....nebo krvácím....-takže uvidíme.
Mates bude spát ve spacím pytli.....a deku teda vezmu....
Jinak to bude teda věcí na 2 dny....Moni....snad se vejdeme :grinning:
Andarko...jedeme 14.9 a krásná rodinka....my máme málo společných fotek....není,kdo by fotil :unamused:
8. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Omlouvám se že vám sem lezu, ráda bych se zeptala – jsem taky z Lípy a chodím ke gynekoložce Rusové. Nikdy jsem žádný problémy neměla, takže ani nevím jaká je, na předepisování HA a prohození pár vět mi přišla ok, ale to nemusí nic znamenat :slight_smile: V zimě jsme se ale začali snažit o mimi a nějak to nejde úplně tak rychle :unamused: No a když jsem v srpnu otěhotněla, tak mi to moc dlouho nevydrželo a potratila jsem :pensive: A tak se chci zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s Rusovou, jak se staví k posílání na nějaká další vyšetření (třeba měření tloušťky děložní sliznice na utz) a celkově jak je akční při řešení nějakých potíží. Díky moc za jakékoli postřehy o ní i za případné doporučení někoho jiného, už bychom miminko fakt docela chtěli, trvá to dlouho :cry:
8. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Julo
Ja ji osobne neznam, ale kuk: http://www.znamylekar.cz/2913/mudr-rusova-marcela/gynekolog/ceska-lipa
Od nas k ni tenkrat chodily devcata z ustavu a vim, ze kolegyne rikaly, ze je hrozna - panny nepanny je vysetrovala normalne atd. Takze fakt neporadim. :unamused:
A jak dlouho se snazite? Nam to trvalo 14mesicu.

Piku-co Haklicek, mas nejake zpravy o ni?
8. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
andar díky, mě teda hrozná nepřijde. Šlo mi spíš o to, jestli s ní někdo něřešil nějaký problematický situace, s těma běžnýma mám vlastní zkušenost :slight_smile:
Jinak po téměř roce snažení potrat :pensive:
8. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Andarko....no vidíš...Hakliček,psala mi IP,musím jí odepsat
a včera jse se potkali....
nevím,proč sem nezajde.....ale pupíček jí roste hezky a už mají i kočáek říkala...
Jula..tu dr.neznám.....a mrzí mě to vaše trápeníčko....
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jula - nevěš hlavu, nám to trvalo rok a 3/4 než jsem otěhotněla :wink: Určo se zas zadaří :wink:
A zajdi mezi nás častěji, když jsi z Lípy :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé vy už pomalu balíte jo? A sakra to abych taky začala. No já s plavkama počítám, určo bazén prubnem né? Když ho tam mají, tak co ho nevyzkoušet.

Andar - malá je v náušničkách kouzelná, se nedivím, že její fotky stahujou cizí opruzky :grinning: :grinning: Elence píchali ouška na náušnički už v porodnici, sestřička mi ji odnesla a pak přinesla už s náušničkama a neplakající, tak nevím čím jí uklidnili, ale já to měla bez nervů. :wink:

jjj26 - vřídek na čípku se vypaluje, není to nic bolestivého, jen takový jako tlak, příjemný to není, ale dá se to vydržet, porod je horší, dělali mi to po porodu s Míšou, potom máš normální 6 nedělí. Mně ani na vybranou nedali, prostě s ním pryč, že tam nemá co dělat. Před Elenkou se mi objevili na čípku rokovinotvorné buňky, ale nějakým zázrakem zmizely, tak jsem si oddychla, jinak bych musela pod kudlu, ble ble ble!
8. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ještě nebalím,jen sonduju :grinning:
8. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek