• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky potřebuju vrátit botičky, co jsem koupili, Elenka v nich vůbec nechce chodit a když tak zakopává o špičky a tahá je za sebou, no příšerný. Myslíte, že by mi vrátili peníze? Kupovala jsem je na rohu Moskevský ve zdravotníckých potřebách. Ach jo!!!! :confounded: :confounded: :astonished:
8. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no ono se jede za chvíli zítra už se pulí týden :wink:
andarka-na některých fotkách se ukaž i s malou,ted docela lituji toho,že máme málo fotek kde jsme společně,většinou nikdo není po ruce aby nás vyfotil.Naposledy máme snad společnou z prvních vánoc aby jsme tam byli uplně všichni.Budu muset zase rodinu skloubit a říct někomu aby nás cvaknul :wink:
moniska 24-jaké používáš ty gely na prádlo,že by jsem zkusila? :slight_smile:
Jinak vřídek už prý nevypalují aůe bud leptají a nebo operativní odstranění,ale to je podle závažnosti.Jinak když něco bude pošle mě doktor k doktorovi Kotoušovi a ten se tím zaobírá a dále by jsme se domlouvali spolu,tak to nechám zatím být.
Iren botky by ti měli vzít zpátky,nesmí být ušpiněné,ale nevím zda ti vrátí peníze,je možné že budou chtít aby jsi si vybrala jiné zboží :wink: taky jsem tento problém řešila a dopadla jsem že jsem si musela vzít jiné zboží
8. zář 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ženský, vy nemáte na foťáku samospušť ??? :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
Mori,asi nemáme :unamused: ani nevím :grinning:
jinak jsem včera byla venku a byla s námi Janinka-Hakliček.Tak její holčinka je malinká,něco kolem 2 kil a už je prý natlačená dole,tak jí ted musí udržet co nejdýl....
snad se nebude zlobit,že jsem to napsala za ní.
9. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, cekam az se ozve Heave a pujdem se projit :slight_smile: Bude dneska krasne.

Piku-ja koukala na posledni zpravu z utz, byla jsem 39+6 a mimco odpovidalo 37+0 a jak me porad dr strasila, ze je malinka, tak myslim ze 3,22kg neni malo :sweat_smile: , to zmakne a ty 3kg mit bude urco :wink:
Jo a ja nakonec Majdulce objednala toto, uz je doma a libi se ji: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25371479 takze diky za tip :wink:
9. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě dnes přišlo toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11010554
No ona malá od Haklicka má ted asi 1900 gramů....ale holky to zmáknou :grinning:
9. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Piku na to jsem tudle koukala na mmb :wink: tak prihod foto jakou mas.
9. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jdu na vás kouknout jak vám rostou děti :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - pěkný a né drahý :slight_smile: By bylo dobrý i jako dárek někomu :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky já už musím začít zítra balit a vůbec nevím co :astonished: :astonished: Napište někdo seznam :slight_smile:

mori mám tě moc a moc pozdravovat od tchýně,prej si strašně milá holčina

piku pěkný jako dárek super
9. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni :grinning: :grinning: :grinning:
Normoš ... hlavně věci na lítačku, holiny, pláštěnku, nějakou čapku určo ... ručník + hygienu, něco na spaní. Nic extra nepotřebujem přeci :wink: Cestou se můžem třeba stavit v Lbc a koupit si něco sebou - hlavně pití a něco na zobání pro děti na pokoj, co říkáte ?

laada - rostou rostou, ale ty nám taky hezky rosteš :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
andar - hračky od Lamaze jsou všechny moc hezké, určo se to bude Majdě líbit. :sweat_smile:

Mori - já na foťáku samospoušť mám, ale ani nevím jak se používá, musela bych to někde vyčíst. Podle všech cest přes LBC nepojedem přímo, pojedem obchvatem a sjedem sjezdem na Jablonec, ledaže bychom se stavili v Géčku nebo Nise, ale to jak se domluvíme.
Jo, kdo je vlastně hlavní navigátor, kdo vede výpravu? Ale nějaký seznámek, jako takových vychytávek by někdo napsat mohl, to jako jo, abych třeba jako já hlava děravá něco nezapomněla.

Pikusko - deka moc krásná a dobrý nápad na dárek, kámoška čeká mimi, tak jí to asi objednám. :sweat_smile:

My měli dneska návštěvu Janu s Honzíkem, šli jsme procházkou na poštu a pak si hráli na zahradě, bylo to moc fajn. :sunglasses: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ještě ani nevím,kde to vlastně je....za Jabloncem????
já hlavně myslím na bačkory :grinning:
9. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - měla jsem na mysli Géčko :wink:

http://www.hotelpeklo.cz/kontakt.php ťuk na mapu
9. zář 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám že tam mají pro hosty i mikrovlnku a ohřívačku lahví :slight_smile: http://www.hotelpeklo.cz/kuchynka.php + se dá případně zakoupit dětská strava (což teda my už né, Káje to už nejede)
9. zář 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku + val - napadlo mě, že pokud vlastníte, tak si vemte klokanky
10. zář 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....Mori,vlastníme,ale malej v ní být nechce....moc se mu v ní nelíbí :unamused:
10. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jituška se nám vrátila :slight_smile: tak povídej, přeháněj, jak jsi se měla :dizzy_face:

piku - v autě se neztratí :wink: prubneš, třeba na čerstvém vduchu :wink:
10. zář 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....doma ho v ní ještě ponosím,třeba změní názor,ted když už může koukat i dopředu :grinning:
10. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a jak si píšu z holkama z dubňátek jinde,tak jedna tam jede s babama a s dětma před námi :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, :slight_smile:

jojo,už jsem se vrátila :slight_smile: včera odpo v 17h:slight_smile:

bylo to supééér :slight_smile: kránsý počasí,krásný hotel, super masáž a klídeček :slight_smile:

Mori, klokanku nemám.

no já neívm nějaké vychytávky noo.
prost ěoblečení jak teplé,tak i slabé, něco na spaní, bryndáčky , osušku ,župánek pro mimi, kosmetiku-vlhčený ubrousky, plíny !! ale to je jasný :slight_smile: deku do kočárku,kdyby bylo chladno, zavinku.
pro mimi do bazénu plavečkový plenky,papání a pití.

no já jsm eted táhla do beskyd rychlovarku,abych mohla Filípkovi uvařit vodu večer na kaši,ale když píšeš,že tam mají ohřívačku lahví ? to s emi tam ta voda taky uvaří ?? jsem neznalec :frowning2:
ale že bych to pro jistotu vzala? abych nelítala vařit kaši někam na druhou část hotelu

noo a tu slídu na kočár, deštník, pohodlný botky.

noo a kde dáme toho spicha ??

moni my se sejdme u toho Sparu teda? a tam by pro vás přijela Jana a odtamtud by jsme vyrazili směr Stráž.

Iren by přijela kam ?? taky ke sparu nebo rovnou do stráže? Iren,ty někoho bereš?

já byhc to viděla aby jsme se tak srazili v 10 v té stráži nebo později ? jak to vidíte?
od 2 hodin teprve ubytovávají že?
10. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - a nepotkáme se tam s nima ? už budou pryč ?

val - konvici netahej, tu tam ja v té kuchyňce (jukni výše na odkaz)

Jana pojede do ČL ? Není to zbytečné? Do Zákup za ní třeba na námko trefíte ne ? ALe pokud jste tak domluvené, tak to samo záleží na vás :wink:
S časem souhlas ... když se cestou stavíme někde koupit to pití a něco, tak to bude akorát na to odpolední ubytování určo :dizzy_face:
10. zář 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori...nepotkáme se s nima.....myslím,že 12.odjíždějí
10. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitu,vítej z výletu :slight_smile:
Iren by se s námi měla sejít dole na Staré Lípy u benzínky ne,tak jsme se alespon domluvili v Unče,ne?
Jinak Marcel do Lípy jedu pro Monču a její sestru nebot by se s kočárkem k Jítě do auta nevešli :wink:
Holky a nestačilo by že by jsme vyjeli z Lípy v deset a pak jeli do Stráže pro Marcelku? :slight_smile: V Liberci jsme cca za hodku takže bude dost času se i někde stavit :wink:
Jinka jsem dnes odprodala zase část věcí po Honzíkovi,tak jsem ráda.Budou nějaké korunky a věci poslouží zase někomu jinému :wink:
10. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ahá,tka to kouknu.
ale abych nelítala na druhý konec :slight_smile:

noo holky se tak domluvily, bo moni bude tu na špičáku a jí a její ségru bude brát jana, ke mě by se nevešli s věcma :frowning2:
takže máme spicha u sparu a co se nevejde k janě do auta, takt o vezmu já, bo já mám velký kočár a už s emi do kufru nic nevejde.
ale ted si nevybavuju jak je to s iren.
10. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, super ta kuchynka :slight_smile:
tak konvici neberu :grinning: :grinning: :grinning:

tak předpoved počáska vypadá dobře :slight_smile:

http://www.hotelpeklo.cz/zajimavosti.php
10. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady už se balí :slight_smile: Holky moc si to tam užijte a foťe, těším se na fotky! :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....kašlu asi na klokanku :grinning:
Náš kluk má 9.35kg.....kdo to má nosit??????budu pěkně lenošit u kávy a relaxovat :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek