• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Piku, no já bych se taky s takovou váhou netahala :slight_smile:
Filípek má teda něco kolem 8,9 kg
10. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týýý jo, oni tam maj i počásko v Pekle, to jsem si nevšimla :grinning:

tak včera obarvíno, dnes ostříháno a už se těším na Monču :grinning: tak nezapomeň vše potřebné :wink:
10. zář 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!
Já hlásím, že beru Mori s Kájou.
Jani, já mám za to, jak píšeš, že se sejdem na té benzínce ve Staré Lípě a jedem pro Mori.
Akorát jsem dneska koukala na počásko a má pršet a nejvíc být do 18st. tak to abychom vzali sebou rum na zahřátí.
V neděli si to ještě všechno musíme upřesnit, abychom někde nezmatkovali, znáte to, ženský a převládaj blondýny, no to bude výprava!!!! :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning:
Jo a kdo je ten vedoucí s naštudovanou mapou? Já mám orientační nesmysl, zabloudím i na návštěvě, takže kdo se hlásí??? :wink:
10. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iren,já mám sraz s Mončou a Jítou u Sparu a s tebou se sejdeme u benzínky a jedeme k Marcele :slight_smile: Je zbytečné aby jsi zajížděla ke Sparu :slight_smile: Jinak počásko se mění každý den takže beru věci i na tepleji a chladněji,stejně je výhoda že je možnost za každého počasí nějak zaměstnat děti aby se nenudili takže počasí moc neřeším jen ohledně nějakých výletu by déšt nebyl zrovna vhod,ale necháme to jak se to vyvrbí :slight_smile:
Jinak my jsme opět poštípaný na obličeji,krku a ručičce takže mažeme aby jsme byli do pondělí ok a já abych držela s Honzíkem partu mám na rtu opar jak k................. :frowning2: ale já se s ním poperu s h......jedním a budu zase hezká holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

mori mám napsáno nářadí a za chvíly jdu balit :wink:

včera večer sem byla cvičit BOSU :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem zlámaná jak když sem celej den nosila kameny a hřeje mě u srdíčka že něco dělám. :sweat_smile:

a propo mori a co ty a test....... sem nepostřehla jestli ste se o tom bavily :slight_smile:

včera na pískovišti jedna holčička kousla Tádu do tváře :frowning2: ale byl statečnej a skoro nebrečel :slight_smile: jen má pěknej obtisk chudáček můj
11. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jistě si to i při horším počasí užijete :wink:
Jani, na opary jsem taky trpěla, posldení dobou je klid (ďuk ďuk) snad se ho brzo zbavíš :wink: Taťka si chválil ty Compeed na to. Nezkoušelas?

Monis, co je to BOSA? :confused: Chudák Táda :frowning2: to je teda statečný, Péťa při kousnutí řval slušně :slight_smile:
Iren a co cvíčo? Byli jste? My nakonec zkusíme probnout cvičení tady na Špičáku v Uranu, tak jsem zvědavá.

Mori se tady nepochlubila ... :sunglasses: Tak ven s tím :grinning:
11. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!
Tak jsem v čoudu, pračka totálně stávkuje, ráno jsem ji zapla a doprala, že ji chybělo 28mminut do konce a odmítá na cokoliv regovat a to jsem si myslela, že ještě vyperu, abychom měli věci sebou a opravář přijede až v pondělí. Tak půjdu prát k sousedům. :frowning2: :cry:

Moni - já na Bosu taky párkrát byla, pak když si zvykneš tak celkem dobrý, jen se na tom kulatým stupátku udžet, my občas dělalo problémek :confounded: :sweat_smile: :grinning:
Chudák Táda, to tam máte nějaké agresivní kousavé holčičky ne? No je to chlapák, ustál to. Snad neměla vzteklinu :wink:

jjj26- nebylo by dobrý koupit něco na odpuzování komárů, když na to Honzik takhle trpí, my máme v oknech sítě a čas odčasu, vystříkám ložnici Biolitem, abych měla jistotu.

peradko - včera byla pouze zahajovací formality řešící hodiny, takže papírování a placení, bude nás tam asi 15, tak jsem na to zvědavá.
Dostali jsme taky včera letáček, že v Libertinu, mají koutky a zahrady z houpačkama a prolejzačkama pro děti a na obrázkách to vypadá opravdu super, jmenuje se to JOJO koutek a fakt dobrý, teď v létě to předělávali, není to typické mateřské centrum, ale líbilo se mi to.
11. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori jako těhotenský test?????????? :astonished: :grinning:
Já mám na opary tea tree olej z lékárny...sice dot štípe zkraje,ale pomáhá
já jednou měla najednou asi 5 oparů...to bylo šílený
11. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráďo - není se čím chlubit :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani, no tak snad ti ten opar brzy zmizne.

noo budu muste koukám naštudovat mapku kudy se jede :slight_smile:
ale za chvilku jedem s Filípkem k mamče a budem tam spát.
manža před chvílí odešel do práce, dostal řízky na cestu a příjde až zítra odpo ve 3 :angry:

já se chci ještě stavit ve zdrav.potřebách kouknout jestli budou mít nějaké botičky pro Filípka
11. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky.....malej se konečně začal přetáčet.....dnes už krásně z bříška na záda :slight_smile:
tak ted ž se mi na zemi odkulí...... :slight_smile:
Mori,takže nic???
11. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že se dneska odpoledne u nás spát nebude.....už skoro dvě hodiny se s ním zlobím....ospalej, protivnej, ale nebude ležet a nebude. To před hodinou jsem myslela že už spí, jdu se tam podívat a rozškubával knížku

a to jsem potřebovala sjet na nákup, odpoledne se tu mají stavit naši....

Mori aha, takže už se snažíte o druhý? Tak snad to vyjde příště... :pensive:

Pikus gratuluju k pokrokům!!!! :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak nám dneska táta z ranní přišel ráno v osm domu nebot ho z práce poslali,že se mu začali klepat ruce a byl celý bílý a to už je co říct,že ho něco zkolilo. :frowning2:
Tak jsem mu dala studený hadr na hlavu a zjistili jsme že to má od tlaku a odpo mu začala rýma a bolení celého těla,tak ještě aasi i nějaký bacil,ale doufám,že nás nenakazí nebot chci jet na výlet :frowning2:
11. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večeros :grinning:
Dnes nám to uteklo, odpo jsme byli u kamarádky na baráku, tak Kája samo hned obsadila pískoviště, my poklábosily, pohodička :slight_smile:
My zítra frčíme do Prahy - manža veze nějaký atlety na Slavii busem, tak se svezem s ním a zakotvíme v Edenu :dizzy_face: Už mám i domluvené kafčo s kamarádkou, tak se těším :slight_smile:

jjj26 - manžela izolujte u rodičů :grinning: zakazuje se veškerý přenášení bacilů :wink: :grinning: Snad to nebude nic hrozného :wink:
11. zář 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju dobrý večeros :slight_smile:

Mori,tak jak dopadl výlet v Prague ??

Jani, jéjda, chudák manža :frowning2:
jak píše Mori, izolovat,at můžete jet taky !

Holky, v kolik se teda srazíme v té stráži u Marcel??
jani, ty už asi víš,kde Marci bydlí že ? takže asi do Stráže pojedeš jako prvnička :slight_smile: co říkáš ??
s Iren se srazíme v Zákupech na benzině.

ale ten čas ??

my zítra ráno jedem k manžovýmu bratrovi do ústí a vezem i tchýni,takže budu asi až na večer.
12. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted jako koukám,že tu dneska nikdo nebyl ?????????
12. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitu,no myslela jsem že my si dáma srazík v 10 hod. u Sparu a pak jedeme dál,tak do Zákup je to cca 10-15 minut tak by kdyžtak Iren chvilku počlalůa,ale mám dojem že jsme se domlouvali,že jí nabereme na benzíně v Lípě na Staré Lípě? :wink:
Jinak Honzíka jsem izolovala k babičce a sebe jsem dopovala práškama jako prevenci tak jsme se tomu snad vyhli,jen by mě zajímalo co to má nebot jeho jen tak,spíše nic nezkolí. :wink:
Jinak s Marcel jsem domluvená,že až budeme před barákem,že jí prozvoníma budou připravené aby mohli rovnou jít dolu do aut. :slight_smile:
Jinak jsme s Honzíkem včera podnikli jízdu vlakem byl nadšený. :slight_smile: Sice jsme jeli jen z Lípy do Vlčího Dolu ale bylo to super :slight_smile: trochu byl problém aby vystoupil nebot chtěl jet dál,ale má slíbeno že to brzy zopakujeme a pojedeme dál aby si vláček užil :slight_smile:
Takže holky co jedeme na výlet,pořádně sbalit vše potřebné a zítra hurá na to,budu to super a užijeme si to,vždyt si to zasloužíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani,
ajoo vlastně, na benzině ve Staré Lípě, máš pravdu .

Takže dáme spicha v 10 u sparu jooo? budu teda tam :slight_smile:

za chvilku jedem do toho ústí, tak večer nakouknu.

papa
13. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
tak já až budu s malým hotová u dr.písnu Mori,na ní mám číslo a vyrazíme....
Měla bych teda asi balit,že....ale mě se nechceeeee.jsem línáááá
13. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-balis stejne jak do porodky vid? :grinning:

Tak si to holky moc moc uzijte a tesim se na fotky :wink:
13. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo zítra na poslední chvíli :slight_smile: to dobalím :grinning:
13. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak konečně jsem tu.
Zítra jasně na pumpě na KM prona ve Staré Lípě, tak jsem domluvené s Janou, tak se srazíme, jen bych měla prosbičku, mezi 9.00 a 10.00 mi má přijet orpavář na pračku, jen bych mu chtěla vysvětlit co a jak a pak už tu nechám manžu s ním, ať si hoši porádí, tak doufám, že přijede na tu 9.00. telefon na Janu mám takže kdybych měla spožďo, volám, takže byste na mě když tak počkali vy ju?
Já jen doufám, že jsem nic nezapomněla. A že mám všechno. Večer dám z manžou hlavy dohromady a kouknem na cestu do Pekla. :sunglasses: :sunglasses:
Holky jak se těšíte? Já jsem z toho nervozní co, že jsem zapomněla. Na víc ještě ten opravář a do toho mi začla hárat Sally a já bych jí chtěla připustit na štěňátka, no je toho nějak moc najednou. :astonished: :astonished:
13. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zabaleno od pátku,natěšená minimálně čtrnáct dní a dneska určitě neusnu :grinning: :grinning:

Zítra budem v deset u sparu,holky máte toho taky tolik,nebo sem divnááááááááááá :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já to ještě nemám v tašce, ale už si připadám blbě, jako kam to dám a manža se mi směje, že jedu asi na 14 dní, tak jsme na tom stejně. :grinning: :grinning: :wink:
13. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit že jedu na měsíc,to mám stejně s vařením pak to týden jíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky na cestu jsem koukala a nejlepší by byla cesta asi na Jablonec,že by jsme se vyhli Liberci a městu,ale to se domluvíme :wink: jinak podrobný plánek jsem si nechala napsat od mého tatky :wink:
Jinak věcí máme taky hodně ale stále si říkám že je lepší mít věcí více než méně kor když není jisté jaké bude počasí a jaké prasátko :slight_smile: s prominutím bude ten muj kluk :slight_smile: tak hold si přivezu kdyžtak více věcí čistých ale moc tomu nevěřím kor když s nim budeme venku když na to bude počásko :wink:
Jinak já jsem taky natěšená už jaklou dobu dopředu tak aby to vyšlo :wink:
13. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer cestovatelky :grinning:
Včera to v Práglu děsně uteklo ... káva s kámoškou, pak jsme malinko courli po Edenu a už jsme zas běželi do busu, kde už sportovci čekali na odvoz a pak ještě pro část atletů do Staré Boleslavi, kde jsme teda pak 2 h čekali než dozávoděj :unamused: ale Kája je fakt zlatíčko, v poho to vydržela - lítala venku, najedla se, tak jí to uteklo. Dom jsme dorazilli ve 21 h, a Kájuš teda odpadla, no a vzápětí i my s manžou :grinning:

Mě je šumák kudy pojedem, ale ráda bych se v Lbc stavila třeba v tom Globusu koupit něco sebou :wink: Až budete vyrážet společně k nám, tak mi někdo dejte vědět, ať jsem ready :wink: :sunglasses:

Já mám věci položené na zemi, ještě to ráno překontroluju a už jen naházet do tašky :wink: Psala jsem ještě dnes do Pekla, zda tam jsou hračky na písek a prý jich tam je dostatek a taky nějaké pomůcky na plavání pro děti za 10,- za půjčení :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel zavolám ti aby jsi věděla že jedeme,jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě je taky jedno kudy pojedeme,jen jsem zjistila ještě jinou cestu :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se snad sama pak neztratím...
Moni,máš pro malého tu deku do postýlky??????
JJJ kdo ti dnes vozil Honzíka??? :grinning:
13. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek