• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky, koukám že se výlet vydařil :slight_smile:) No i kdybychom jely bývaly s vámi, tak to stejně neklaplo. V neděli jssem jela s manžou na pohotovost. Poslaly ho domu, že neví co mu je. V pondělí ho doktorka poslala na neurologii. A odtud s houkačkou do Ústí. Za pět dvanáct. Meningokok!
Dnes už mu je naštěstí lépe, už i jí a chodí. Ale řeknu vám.... už bych to nechtěla zažít.
16. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda výletek super, mně se to moc líbilo, Peklo super, bezva hřiště a těch hraček a to jsem měla strach, aby se Elí nenudila. Herny ještě lepší, super vybavené, pro věci od mimi až do větších dětiček. A mňam mňam vařili, jé jo to jsme se nacpali a i Elí jedla, to je co říct. Teda fakt jsme měli bezva nápadík, že jsme vytáhli paty z rodné hroudy. :grinning: :grinning: i Zoo byla super. :dizzy_face: :dizzy_face:.
Mori- tak pošli odkaz na ten druhý hotel co ještě znáš pro děti, ať to omrkneme. :wink:
Péťo tady slíbený odkaz na samolepku

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=79544

monisko24 - pošli mi prosím odkázek na paní s Wellou ju? Někoho jsem už našla, ale nevím jestli je to to, o čem jsi mluvila.

verunkaronka - no tak to je nadělení, hlavně, aby se manža z toho dostal, no fuj, kde k tomu přišel?

teda holky, no tak to budu koukat na Hříšňak snad každý večer, tak to jsem nečekala, že Swayze umře tak brzy.
16. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno! Tak jsme odjely akorát, dnes tady leje ... takže počásko nám bylo přáno, bylo fajně v Jizerkách :dizzy_face:
Já na Hříšňák nakonec nekoukala, páč jsme ve 21 h šli chrnět, já totálně odpadla večer ...
17. zář 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, se po.... ráno jsem to dostala :astonished:
17. zář 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Veru, noo prosím tě ? meningokok ?, tak ještě,že jste včas jeli ! at se manža co nejdříve uzdraví!

měli by jste jít na vyšetření i vy nee??

mě když bylo nějak kolem 15,tak mýho kluka ségra to dostala taky a musela jsem jít na nějaké vyšetření,bo jsme s ní byla ve styku

Iren, jj bylo to supééééér:slight_smile:
se těším na opáčko :slight_smile:

já na hříšnák taky nekoukala, šla jsme do vany, přečetla jeden leták a šlo na mě spaní a já klimbla ve vaně.
a najednou slyším pláč jako hrom.
Filípek tak brečel,že jsme se bála co je to s ním.
no moc jsme si dneska nepospala, bo se to opakovalo. asi zuby :frowning2:
noo a dotoho se mu pořádně rozjela rýma,že mu tečou nudle a kejchá a nenechá si na ten nos šáhnout,abych unudlánka utřela :slight_smile:
co dáváte holky na rýmu ??

Marcel ??? tý voe, kde se toulala ??tak aspon nemusíš k dokyně
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme taky rýmu jak trám, já myslela, že se tomu vyhneme, ale bylo to silnější než naše kapičky.

val - já stříkám do nosánku Physiomer, je to 100% mořská voda s minerálama, je to i na to aby se to dětem nedostalo do uší, je to od 3 měsíců do 3 let a pak víš. A občas i Olynth pro děti, aby se jí dobře dýchalo, na noc Olynth do zásuvky a pod nosánek mastičku. Bohužel ještě neumí srmkat, už aby to uměla! :frowning2:
17. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak už jsme zase doma co :slight_smile: :slight_smile:
Asi jen málo z nás si nepřivezlo domu rýmu,my se taky hlásíme do počtu a i já jsem nějaká nastydlá ale do soboty se z toho musíme dostat nebot máme jet do Prahy do ZOO s mojí sestřenkou,tak by mě to moc mrzelo.kdyby to nevyšlo :slight_smile: sestřenka malého ještě neviděla naposledy když byl v bříšku a podle fotek :wink:
Jinak od rána peru,venku ošklivo takže jsme počásko vystihli a bylo super :wink:
17. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem přidala i své fotky na rajče tak mužete kouknout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Jani,
tak vy taky ??? že by bazén?

Janim prosím tě, já úplně zapoměla na ty plavací plenky, musím ti to zaplatit, tak se nezlob, úplně mi to vypadlo, bo jsme u toho nebyla,když jsi mi to tam dala a pak to bylo sbalené a já to neměla na očích a hned zapoměla.
dám ti to na nějakém srazíku joo?
já byhc je stejnak kupovala tedka Filípkovi:slight_smile:

filípek od 9 spinká a já tu dřepím v košili.
chci uklízet,ale nechce se mi dotoho.

já prlaa ještě včera večer, jenže je venku ošklivo tak to nějak neschne a v pračce další várka :confounded:
17. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - taky tu sedím v košili :grinning: Uklízet nemusím, já uklízela před odjezdem a manža bordel naštětí nenadělá :grinning:
17. zář 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, ná před odjezdem neuklízela.
noo čeká mě luxování a prach.

měla jsme v plánu ještě stáhnout postele,ale je venku hnusně,tak to nechám na jiný den.

tak jsem ted vybalila hadry :grinning:
filípek se už rpobudil,tak půjdu pro něj,pak mu musím udělat nějaký oběd na pár dní a pak oběd pro nás.
manža dorazí kolem 3 a pak chcem jít koupit pro něj kalhoty na svatbu
17. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jíto,nic se neděje,já na to taky zapoměla,no my je nevyužili,Honzík je na sobě mít nechtěl nebot je už zvyklý bez nich a je dobře že vám poslouží,když chodíte plavat :slight_smile: :slight_smile: já taky peru ale asi to oprvdu bude schnout delší dobu když je venku tak ošklivo,ale uvidíme.Četla jsem že by na výkend mělo být hezky tak by jsme měli na výlet suprové počásko :wink:
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jani, já jsem taky nějaká přistydlá, místo čerstvého zdravého vzduchu do plic jsme si přivezli bacily, no snad brzy ustoupí, ani jsme kvůli rýmě nešli cvičit, abychom někoho nenakazili. :frowning2: :confounded:

Taky peru, naštěstí teď venku neprší a jen fouká, tak sjem šoupla prádlo ven, na sušáku na naší novou zámovku, co manža položil, ale je z toho celý nějaký chromý, no dalo mu to zabrat, ale teráska vypadá orpavdu krásně. :sweat_smile: :dizzy_face:

Jo a kdyby jste viděli ten bordel u nás, naštěstí chlapi alespoň stihli vysát, tak decentně, no ještě, že jsem nejela na dýl, byli by tu schopni schnít :grinning: :confounded: :grinning: :wink: Míša pravil, že ještě že jsem přijela, jinak by se tu v tom brodili. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Naše Sally (pes) se opravdu hárá, tak jedeme v sobotu za ženichem, tak jsem zvědavá jeslti se zadaří a budou štěňátka :dizzy_face: :dizzy_face:. Míša už vymýšlí, že si jedno necháme.
Holky napište mi jak se na to rajče dávají fotky, ať je tam taky můžu dát a jak si stáhnu ty co se mi líbí. Děkuju!
17. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - na přidání fotek si musíš stáhnout ten jejich prográmek. pak ti napíšu jak se přihlásit přímo do našeho alba :wink: a když si chceš nějaké stáhnout, tak "pravou myší" a "uložit obrázek jako"
17. zář 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my hlasíme třetí zub :grinning: A měli jsme vyrážku jako kr...a :unamused:
17. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunkoronko...bože....už je manžovi zase lépe????
Heresto....zoubeček????super :grinning:
Jooo a fotky..já je ještě nestáhla
a Irenko,díky za odkaz :grinning:
17. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa: juuuu Matyasek ma paradní deku!!! :grinning:
17. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:................ hlásím se už z ústí :slight_smile: :slight_smile:

včera večer sem radši odjela,abych nenakazila zbytek rodiny a do nedělě než přivezou Tádu se z toho musím dostat.Iren kdybych náhodou zítra nejela do ph tak sorry,ale je mi už trošku líp,ležím a potím se,tak uvidím,sem se tak těšila,že budu lítat po obchodech.Mám pořád zalehlí uši,tak smrkám a smrkám ať mi to nejde do uší.Myslím,že sem neměla jít do toho bazénu :unamused: :frowning2: no což už se stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péťo ještě jednou děkuji že si vzala ségru a udělala si zajížku. :wink: :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, noo asi jsme všichni nastydli v tom bazénu :frowning2:

Filípek už to má lepší,ale pořád nudlí.
máme nasivin,tak kapu.
naštěstí mu to jde samo ven,tak nemusíme odsávat, je to boj s ním při odsávání.

ted mi zalezl pod počítač pro kabel a už mi tahá za klávesnici dole :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvčata, vítejte zpátky!! :slight_smile: Ltno jsem projela fotky, večer to zopáknu, to bude snad klid. Moc pěkný! Príma, že jste si to holky užily a ještě to zakončily společnou Zoo. :dizzy_face:

Njn, kolektiv..jak to chytí jeden, už to jede :unamused:, tak ať jste brzo v pořádku!

Veru, bože! Teda, to jste pěkně zkusili :confounded: Hlavně že to dobře dopadlo! My jdeme příští týden na očkování MMR, tak chci probrat s dr. nějaký očkování navíc...právě ten meningokok a žloutenka.
Letos se necháváme naočkovat i my s MM proti chřipce.
18. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Moni,není zač....malej to hezky vydržel a byl hodnej až domů :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já se taky kuríruju,ale nechce se mě to pustit,ale musí.Zítra máme naplánován výlet tak se jede za každou cenu jen když mi bude blbě moc si to neužiju :wink: Jinak se snažím vše co je doma ještě udělat ale jen vaření a prádlo s kterým mi manžel pomáhá aby jsem opravdu mohla odpočívat a snad se i dnes vydají na chvilku s Honzíkem a psem ven aby jsem hodila uplný relax :wink:
Jinak holky Iren a Jituš co je s vašimi fotkami?Stále na ně čekám co ještě dalšího máme vyfocené a vy s fotkami nikde :slight_smile: :slight_smile: tak šup,šup :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ já mám taky fotos...ve foťáku :grinning:
a mě nějak rýmičkuje malej....a to jdeme v úterý poprvé plavat,tak snad to bude OK
18. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, no mě Filípke snad dorýmičkovává, tak se mdolím,at je do středy ok, bo jdem taky plavčit a už máme dvě hodiny zameškané těma našema výletama :slight_smile:
ale budou nahrazený,ale víc hodin už nenahradí,takže už musíme oprasvud ted ve středu jít,prý nám to vysvětlí samostatně, bo už budem dvě hodiny pozadu :frowning2:

jsme skoukla fotečky ostatní a jsou supééééér :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si vzpoměla,že některá jste chtěla trampolínu, myslím že Jana.

tak ale nevím jakou přesně,tak sem hdoím nějaký dokazy ju?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25303039&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25570243&tab=2

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25914785&tab=8

dobrou :slight_smile:

jdu žehlit :rolling_eyes:
18. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Val...to je fotek :slight_smile:
na jedné koukám tak zle na tvůj kočík.....ale to jsem tak nemyslela :grinning:
19. zář 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - trampošku jsme chtěla já :wink: ceny jsou to bezva ! Máme vyhnlídnutou 1 v Pompu - má i rukojeť, tak přemýšlíme o ní - možná Ježuch nadělí :wink:
Koukám, že už Filípek pěkně po bytě řádí :grinning: u bude to horší :grinning:
Teda to je foteeek od tebe :astonished: :grinning: já myslela, že já jsem takový blázen co furt fotí, ale ne ne, na tebe nemám :grinning: ale to je dobře že fotíš :wink: :slight_smile:

My byli včera s manžou v Liberci bez Káji (ta byla u babí) - jeli jsme do Bauhausu (ve Čt ho otevřeli u Globusu), tak jsem koupila na hřbitov velký květináč s chryzantémama za 59,- a domů sobě orchidejku za 89,- - mají tam fakt super zaváděcí ceny :wink: Koupit manžovi oděvy a obuv dopráce do Canisu a pak jel manža s autem na garančku, tak já šla do města, kde jsem super levně nakoupila sobě 2 trička a několik kousků Káje, tak tím větší radost, že to bylo za doboru cenu :dizzy_face: A nakonec jsme jeli nakoupit do Nisy jídlo a dom jsme přijeli po 19 h :astonished: mě i nožky boleli

Dnes jel manžel busem do Jablonce zase s atletama. Teď mi volal, že v ČL je nějaká výstava starých busů a veteránů, tak možná odpo sjedem s Kájou busem a taťka nás pak vezme autem dom. Večer jde Kája spát k babičce a my máme v plánu někam zajít posedět :wink:
19. zář 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Mori,my byli včera v Globusu ale teda do bauhausu jsme nešli.....ani jsme to teda nepotřebovali....
ale v Globu se penízky nějak rozutekly zase :unamused:
20. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek