• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Peklo_14.-16.9._2009/#album
tak tady fotečky.....nějaké jsem si tam přidala od vás holky
20. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,

noo jsem šílený paparazzi :grinning: :grinning:

když někde jsme tka pořád fotím, jen pak to chvilku trvá než se k tomu dostanu a nějak protřídím :grinning:

Marcel, tak to jste pěkně výletovali až do večera.

My byli na té svatbě, udělalo se nááádherně a u obřadu,který byl venku to do nás teda pralo.
Ze svatby jsme jeli po půlnoci, manža se teda zřídil.
filípek spinkal v zámecké chodbě :slight_smile: a střídavě jsme se na něj chodili dívat.

dneska jsme jeli k ségře i s mamčou a jejím přítelem grilovat a tak nějak posedět a zavzpomínat na tátu.
dnes je to na neděli rok, jinak datumově je to rok zítra co táta odešel... :cry: hrozně to uteklo..
20. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Piku, Matyášek má stejné pyžámko jako filípek :slight_smile:

krásný fotečky :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak sem se celý víkend pulírovala a ještě mám trochu rýmu,ale jinak je mi fajn.

Iren do Ikei jsem jela ale ten příbor sem nenašla i manžel tam běhal a to sem se i zeptala a paní na mě koukala a ukazovala mi ten plastovej a v katalogu abych jí to ukázala sem to nenašla :frowning2: :frowning2: :frowning2: PROMIŇ :frowning2: :frowning2:

Péťo ségře sem psala ohledně těch hodin a ještě mi nenapsala musím jí zavolat a věcičky nafotím a pošlu na emaila,jen to bylo v tom pytly jak vyfoukneš vzduch tak to bude asi trochu zmačkaný,ale než bych ti to dávala tak bych to samozřejmě vyprala a vyžehlila :slight_smile: :wink:

fotky pěkný,to zase já nafotila deset fotek a z toho polovina naprd,ještě že ste fotily vy :grinning:
21. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já jsem ostuda, ještě jsem nepřidala fotky, ale celý víken jsem se sem nedostala. V sobotu jsme byli na zahradě Čech, pokoupila jsem si spoustu stromečku a kytiček a v neděli jsem vyměřovala záhonky a kopala a kopala, ale až ve středu nám přivezou pořádnou hlínu,tak jsou zaítm kytí pře barákem v květináčích snad vydrží.

My máme taky rýmu, teda Elí ne, té teklo jen jeden den z nosu a pak dobrý,a le já, hrůza, přesně jak Monísek, ale už je to lepší a to jsem v tom bazénu nebyla. :confounded: :astonished:

Moni - to neva, že jsi nic nepřivezla, jak to tak vypadá tak do Ikea pojedem,t akže v poho a nakonec mimamka řekla, že mají malý příbor jeden nový doma,takže nemám kupovat, takže je dobře, že jsi nic nenašla. Moc díky za odkaz na paní s Wellou, už sepisuju objednávečku, to zase bude peněz. :astonished: :astonished: :sunglasses:

Jé moni ty fotíš duchy ne? Nemáš Tádu 2x? :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...
Moni,já už si to našla na netu--ty hodiny,tak v poho....
a na věcičky se těším.......prát je nemusíš ,kdybych něco vzala,pračku mám přece :grinning:
Jo a ta fotka je teda "záhadná"
21. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík !
My byli v sobotu posedět, Kájuš spala u mojí mamky ... holky ale ta obsluha v restauraci hrůza děs, to jsme dlouho nezažili ... na žádném stole popelníky ani tácky pod pivo, obsazeno asi 5 stolů, ale trvalo jí to, jak kdyby měla plnou hospu, pak přinese pití, a místo aby vzala prázdný talíř, tak jde upravovat jiný stůl, rukama sahala do prázdných sklenic ... prej učnice, ale teda fakt mazec. A ještě jsem si všimla že nám napočítala navíc malé pivo, když manža pil jen velké ... a ještě v půl desátý už jako že platit, že zavíraj dnes dřív, že kolegyni není dobře :astonished:
Tak jsme hned vedle potkali v baru kámoše, tak jsme tam dali po sto letech biliárd - a o půlnoci zavírali, tak naposledy nám nalili před půl 12, ale ve 23.31 h už nenalili :astonished: A nám se tak nechtělo domů ... ale na disku se nám nechtělo, páč tam člověk neslyší vlastního slova ... tak jsme šli v 0.15 domů

Od včera má Kája rýmu a kašel, tak snad se z toho brzo dostane :unamused:
21. zář 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, fotečky krásný,dětičky taky a vám to samozřejmě taky sluší :grinning: :wink:
Mori-co to bylo za hospodu? :confused:

My vcera byli zase v Senove na obede, pak prochazka na Panskou skalu-bylo nadherne :slight_smile:
Jo a novinka-Majdulce se klube zoubecek dole-porad si kouse ruce, slinta a dole na dasnicce jsem objevila bilou tecku :slight_smile: V noci taky ted spatne spi, dneska se budila po 2h! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe jin ak jsem v pohode, uz mame za sebou druhe ockovani a zadna reakce.

Piku-kdy jste nechavali pichnout ten Synflorix?
21. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko...14 dní po 1.hexe dostal 1.dávku....
A zoubek???my slintáme už 2 měsíce,ruce v puse pořád a zatím nic..
21. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - tady ve Stráži "U Jezera" - maj tam novýho šéfa, tak to stojí za h...o :zipper_mouth:
21. zář 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar tak první zoubeček gratuluji :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moniii, co jsi to fotila ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andar, tak minigratulka ke klubajícímu se zoubečku :slight_smile:

Mori, noo tak to je síla teda ta obsluha v hospodě, se nedivím,že tam nikdo moc nebyl
21. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo jinak se mi taky rozjela lehká rýma, filípek jí teda má pořád, je to boj utírat nos,ale ve středu musíme jít na to plavčo,tak snad bude už ok a já taky :wink:
21. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku-to Majda taky slinta a kouse ruce uz dlouho,ale ted jsem teprv objevila tu bilou tecku na dasni,trosku ji to zlobi,ale zatim pohoda.Ono to trva dlouho nez se vyklubou, ze?Tak mozna za mesic teprv ho bude mit venku. :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dnes raději koupila gel na dásničky...kdyby to zlobilo...
A Val,na plavčo my jdeme zítra :grinning:
21. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj... Tak yvce lezou asi dalsi dva zuby je to masakr.,,,

Dneska se mi chtelo az brecet jak ten rok utekl je to strasny :unamused:
21. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yvonce všecičko nej k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Péťo já zapoměla že mám vybitej foťák a mobilem to byly ošklivý fotky,takže foťák se nabíjí,zítra vyfotím a pošlu,škoda že je už tak velkej,mám jeden moc pěknej komplet ale je to velikost 68 :frowning2:

Taky používám gel na zoubky a je super

Tak já málem byla na punkc :stuck_out_tongue_closed_eyes: i ale naštěstí se mi to rozjelo,včera sem myslela že bolestí umřu,zato dneska chodím s kapesníkem pod nosem :grinning:
21. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Piku, tak jsme zvědavá na zprávy z plaváníčka :slight_smile:

já už s rýmou dobrý, už tak nehuhňám, hlas je už lepší.
filípkovi teda odsáváme,ale toho křiku holky, jako když ho na nože berem, chudinka :confounded:

moni jakpakto ????

Yvonce přejem dodatečně všechno nejlepší k prvním narozeninám a hlavně hoodně zdravíčka a lásky :wink:

Ted mi odešel manža do rpáce, tak jsme samotný až do večera,tak pojedem k mamče, má být hezky, tak půjdem kdyžtak na písek a na houpačku.

ted mám rozdělanou hovězí polívku, to si bude Filípek mlaskat :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo ty si byla s manžou v hotelu skřivan?????Jaký to bylo a atd :slight_smile: Plánujem dárek našim k vánocům
22. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, hotel kriváň :slight_smile:

hotel pěkný, přímo nad kolonádou,takže nemusí nikde daleko chodit.
snídaně tak nějak normál a večeře taky.
je to váhoda v tom,že je přímo u té kolonády a pokud byste chtěli ten romantický balíček ,tak ted v něm mají ty římské lázně a ty jsou super, projíždka kočárem taky :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem si říkala že je to nějaký divný ten název tohle sem měla na mysli http://www.hotelkrivan.cz/cz/balicky/pdf/romanticky.pdf

Marcel hezký fotky
22. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jojo to je ončo :slight_smile:

mori, hezké fotečky :slight_smile:

super jak Kája uklízí :slight_smile: kéžby jí to vydrželo vid ? :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík..
tak 1.plaváníčko super,malej byl naprosto v pohodě...jen pak už unavenej a hned mi tam usnul,jak jsem ho oblíkla.
A potkali jsme Irenku s Ellenkou :grinning:
Mori...krásný fotečky :grinning:
Moni...až to bude,tak to bude :grinning:
22. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku,tak to je dobře,že to Matyášek zvládnul.

my jdem zítra od 9 :slight_smile:
ještě musím naštudovat pokyny a co a jak sebou :slight_smile:

za chvilku dorazí manža z práce.
jsme jela v poledne k mamče a vrátila se až v 19,30, pak rychle koupání, papání a přijela ségra na chvilku,že něco koupila Filípkovi.
Koupila autíčko takový plastový,ajk se na něm sedí a dá se odrážet, supééér, Filípkovi se to moc líbilo.
já na tyhle auta koukala v pondělí v Andy :slight_smile:
mě četla myšlenky asi :slight_smile:

tak papa brouky brou :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ač je to divné, ale zdá se že Kájuš má po rýmě i kašli - dnes už to bylo dobrý, jen párkrát zakašlala. Tak to měla 2 a dobroš. Bylo dnes zas krásně, tak jsme byly venku. Dobře že jsme včera zůstaly doma a zažehnali nemoc :wink:
22. zář 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jo jo Pikusku jsme v bazénu potkali, no vypadali spokojeně, takže plavčo určitě super.
Normálně Elenka dostala z bazénu ekzém, má to dost ošklivé, prý mají hodně chlorovanou vodu, bavila jsem se tam o tom ještě s pár maminkama, co jejich děti to měli, nebo mají taky, tak teď nevím, jestli budeme chodit dál. :frowning2: :confounded:
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko ! Tak Kája má nastydnutí zasebou a teď škrábe v krku mě od včerejšího večera :confounded:
Já ráno žehlila, teď si dala Kájuš mlíko, tak snad i usne
23. zář 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

iren, no to mi ani nepovídej !!!!
vždyt by to měli udržovat tak,aby to bylo pro děti dobré a néé to přechlorovat.

my jsme se ted vrátili z plavání.
Bl to teda záhul na poprvé,bo jsme nevěděla co a jak v těch šatnách, bylo tam plno a tak jsme tedy čekali až maminky s dětma odejdou,bo jsme tam s jednou paní šli o 5 minut dříve.
blbý je,že nejsou přebalováky taky u sprchy,musíš dítě furt nějak držet a nebo dát lehnout na zem na tu podložku, jenže filípek se hned zvedne a chce někam lézt.
musím naštudovat básničky, bo jsme ani jednu neznala, jen kolo mlýnský :grinning:

filípkovi se to taky líbilo.
na závěr,když už jsme chtěla odcházet,tak jsme si uvědomial,že jsme si na bazénu nechala brýle, tak zase šup věci do skřínky, sundat kalhoty a s filípkem na ruce pro brýle,který už byly dávno na recepci, ufff

pak kojo a usnul mi u toho, ted jsem ho svlíkla a přendala do postýlky a spinká,ani se nevzbudil jak byl tuhej :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek