• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky moc díky. Volala jsem mojí zkušený ségře (3děti) a ta mě uklidnila. Řekla mi to samý. Přikládám ho, co to jde. A když dlouho spinká, tak si odsávám. Hned ty trošky zamražuju na horší časy :wink:
4. čer 2007 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko,tak to už hezky chystáte vid.Zo já do budoucího pokojíku skládám puzzle,stejně ho budeme muset ted udělat holčičkám,takže koupit paladnu a nějaký věci,ale musí mi tady zustat prostor na postýlku :slight_smile:
Jinak to opravdu letí,ted zase trnu,kdy to dostanu,jsem 1.cyklus po pul roce bez utrogestanu a MS zatím nikde.Tak zase malilinkatá naděje :wink:
4. čer 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisku tak perfektní!!!! Jen tak dál, určitě se to rozjede :wink:

Pikusko ahojky :slight_smile: No to je supéééér, snad to nebude jen zpoždění!!! Jinak jsi to mívala pravidelně??? držím palce ať ten můj těhuprsk zapůsobil!!!!

Puzzle tu mám taky jedno...obdázek od Anne Geddes s mimi na růžích a teda, zkoušela jsem to jednou složit...uvidíme jestli se do toho nepustím, ale je to fakt hrůza :slight_smile:
4. čer 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, já složila jednou puzzle s krtečkem a tim to zhaslo. To vás obdivuju.
Mlíko čím dál horší, tak čekám na manžela, až mi donese sušený z lékárny. Malej má hlad, brečí a nemůže usnout. Trhá mi to srdce, jak pláče. Zkoušim ho přikládat k prsu, ale jen lapá po vzduchu a kroutí se :frowning2:
V odsávačce po velkém úsilí zkončilo dohromady z obou prsů 20 ml. Je to mega bída
4. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Pikusko držíme ti všechny pěstičky co máme! :wink:
Peradko vy jste byli v Doksech to mě mrzí že jsme se nepotkali.
Bobísku myslím na vás včera jsem mluvila s jednou známou a ta říkala že jí takhle kojení skončilo ale naděje umírá poslední. Jak říkám měla jsem to samé! :slight_smile:
5. čer 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mužete palce pustit,dostala sem to.Díky moc :slight_smile:
Peradko,neptej se mě na délku cyklu,nevím.Před utošem 36-40 dní,po něm 26 a ted 31 dní.
Peradko, od Anne Geddes jsem složila dvoje 500,jedny 1000 a ted skládám černobílý.To je ale fuška.Ale zase je to super a moc hezký.
5. čer 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jestli dovolíte, tak se k vám ráda přidám. jak koukám, jste už většinou dál než já, tak doufám, že kdyby něco, pomůžete radou :wink: Jsem ve třetím měsíci těhotenství a dává mi to pěkně zabrat.Jedno dítě sice mám, ale to před 14-ti lety, takže teď je to úplně nanovo :astonished: a všechno jinak.
S mori už se známe z beremese, že? Mori zdravím!!!!!
Iren
8. čer 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré páteční ránko! My jsme včera byli v Liberci s Karolínkou na kontrole kyčlí - má to vpořádku, ale prý ještě nemá jadýrka. Za 3 měsíce musíme na kontrolu.

andilekir - no ahojda! To jsem ráda, že jsi mezi nás zavítala :dizzy_face: Jak se cítíš? Už jsi byla u gyndr.?

bobisek - tak co mlíčko, rozjelo se to? Pokud ne, co jste teda zvolili za umělou stravu?
8. čer 2007 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vítám tady novou těhulku.
Mori já jedu na kontrolu kyčlíků 9.7.tak jsem zvědavá jak na tom budem. Teď jí musím dávat ještě jednu plínku.
Také jsem zvědavá jak to má bobísek s kojením?
8. čer 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,a vítám těhuli :slight_smile: takže jsem tady pořád sama snažilka :frowning2:
V uterý přijedou zedníci na ta okna a bourat balkonovou zed,pak štukovat,malovat a dávat podlahu.No a ve středu do CARU,zrovna,když tady bude frmol :slight_smile:
8. čer 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - hlavně se nelekni, kdyby tam bylo hodně maminek s mimčama. Když jsme tam byli poprvé v 6 týdnech, tak jsem myslela, že tam strávíme aspoň 2 hodiny, ale šlo to fakt rychle - do 1/2 hoďky jsme byli hotoví.
My jsme nemuseli ani předtím dávat plínku. To je blbý, že to musíš dávat teď v těch vedrech. Tak držím palečky ať po 9. 7. už nemusíte :wink:

pikusa - jé, vy už pojedete do Práglu k dr. Tak ať to dobře dopadne. Ale to vám asi ještě nic moc neřeknou co, když jedete poprvé. Teprve si promluvíte co a jak ...
8. čer 2007 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,taky to tak vidím,jen vstupní pohovor a pak uvidíme :slight_smile:
Užívejte sluníčka holky a krásný víkend všem
8. čer 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík děvčata, já KOJÍM :slight_smile:
Dalo to fušku a trpělivost mi už pomalu docházela, ale nakonec se to povedlo a přes všechnu pýli se to povedlo. Krizovka trvala 3 dny. Doufám, že to nezakřiknu :confounded:

Pikuso přeju ti hodně štěstí a aby se to všechno rozjelo správným směrem :dizzy_face:

Taky jsme byli na kyčlích a musíme nosit plínku navíc. Doma a přes noc mu jí dávám, ale když je v kočárku venku, tak ho v tom vedru nebalim a na plínu prdíme :grinning:
8. čer 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy bobísku MOC GRATULUJI jsem moc ráda že se vám to kojení zadařilo stále jsem na vás myslela. A stou plínkou já ji dávám Adélce také jen na noc a doma vždyť by se mi upekla.
9. čer 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
tak aby v tom Pikusa nebyla sama ja se k ni jako snazilka pridam :slight_smile:
S Mori a Andilekir se zname jak jinak nez z beremese,ahoj holky.
Takze neco o mne:
20.7.2007 mam svatbu,je mi 25let a budoucimu manzelovi 23 :slight_smile: ,nejdrive jsme mysleli,ze se zacneme snazit az po svatbe,ale pak jsme si rekli proc cekat.No snazime se zatim jenom neco pres tyden.Antikoncepci jsem nikdy nebrala a menstruaci mam pravidelnou,tak jsem zvedava kdy se nam to povede :slight_smile:
Vsem maminkam a nastavajicim maminkam preju zdrava mimca a at vam delaji jenom radost.
9. čer 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes máme 4 měsíce a 2 zuby k tomu!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

andara - ahóóój! Fajn že jsi přišla mezi nás! Jé, koukám, že jsme stejně staré (teda mladé :wink: )- to jsem ani nevěděla.

bobisek - super že se to rozjelo. Myslela jsem na vás. :wink:
9. čer 2007 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andaro :slight_smile: tak doufám,že se vám to snažení neprotáhne jako nám :frowning2: a brzy se zadaří.
Jinak já přenáším věci,stěhuju kam se dá a zítra vystěhujeme obyvák a šup do práce :slight_smile:
10. čer 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! zdravím vás po dlouhé době.Měla jsem nějaké problémy hospitalizace a lítání po doktorech-teď už je vše v pohodě a chystám se k porodu v Mladé Boleslavi-budu rodit císařským řezem, protože ten náš milovanej chlapec se neotočil a ve 34týdnu měl 3.366g(je to tím, že mám cukrovku).
Jinak máte krásná dítka Adélka je úplně úžasná-mám ráda buclaté děti a taky se mi to splní jsem zvědavá kolik ten náš Lukášek ve finále bude mít.
Andaro-tak konečně jste se do toho pustili-to je dobře :wink: .
Mějte se fajn.
10. čer 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám Tě, Andaro, a budu na Vás myslet, aby se Vám brzo zadařilo!

Heavem to je fajn, že už je vše v pořádku.

Bobisku, to je super, že se kojení rozjelo....jen tak dál!!!!

Holky, já jsem měla náročný víkend, že snad ani zítra nevstanu z postele. Ve čtvrtek odpoledne jsme jeli s manželem a psíkem do Ostravy k mojí mamči. V pátek dopoledne jsme byli v Ikei a pořádně jsme nakoupili(přebalovák, vaničku,atd.) a odpoledne jsem byla u holiče(konečně se cítím zase jako člověk). V sobotu dopoledne jsme jeli do Polska(manžel potřeboval kalhoty k saku, za měsíc jdeme na svatbu)a koupili jsme si jahody a žampiony, tak mám zítra co dělat-mám v plánu udělat žampionovou omáčku a ze zbytku jahod tvarohové knedlíky. Odpoledne jsme jeli na návštěvu k babičce,aby mě viděla jako ještě těhuli a večer jsem jela k tetě(sestřenice mi tam nechala dvě krabice a igelitku s věcma pro mimi). No a dneska po obědě jsme se vydali na cestu domů. Jak se říká-všude dobře, dobře nejlíp!
10. čer 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju holky za mile privitani :slight_smile:

Tak s Heave se moc dobre taky zname,je to moje byvala kolegynka,ktera me opustila,ale kvuli moc krasne veci :wink: Uz abys mela Lukaska u sebe,je to desny to cekani a litani po doktorech.
10. čer 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky především vítám i já novou snažilku Andaru!
Heave jsem ráda že jste v pořádku uřčitě už se na Lukáška moc těšíš. Jinak děkuji za Adélku.
Mori vy už máte 2zoubky no tak to je super a plakala Karolínka když jí rostly? Jsem pak zvědavá na nás jak to zvládnem.
Prado hlavně se opatruj a užívej si!!!
Přeji všem krásný den!!! :slight_smile: :sunglasses:
11. čer 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - byla mrzutá v pátek odpoledne a k večeru, v noci spala v pohodě až do rána a v sobotu byla zas mrzutá kolem poledne. Tak jsem si ji vzala po obědě do postele, chruply jsme si a pak jsem je našla. Od té doby je klid.
Odpoledne jí chci koupit kousátko/chladítko, kdyby nás zase trápily.
11. čer 2007 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Moc díky za uvítání, jen mi bude trošičku trvat, než se tady mezi vámi zorientuju, poslední dobou mám tendence, že když dlouho čtu, tak se mi chce spát.
U doktora už jsem byla, dokonce mám už dvě fotečky miminka, zítra jedu znovu a beru i taťku sebou ať mrkne co nadrobil :wink: Není mi totiž nic moc, tak to chudák odnáší se mnou. Naštěstí nezvracím,ale možná kdyby ano,tak je mi líp. Ale musím uznat že s postupem času se to lepší. Tak se těším na dobu, když si to těhotenství začnu vychutnávat.
Taky vám bylo zle? Mně navíc otáčeli dělohu, ona se mi totiž zapříčila do páteře a tlačila, ale od té doby, už je mi o dost lépe. :sweat_smile:
Tak si to moc užívejte s miminkama,ať vám rostou do krásy, já se na to své už taky moc těším. :dizzy_face:
11. čer 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - jéé, vy se necháte překvapit? :dizzy_face: My jsme taky chtěli překvapení, bylo to takový hezčí, dozvědět se to až po porodu :grinning:
A uděláš si albíčko s fotkama?
12. čer 2007 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víkend jsme měli parádní. Venku vedro a mi lítali po návštěvách :grinning:
V něděli jsme byli na terasce se švárovejma a já cucala kofolu. Manža měl pivo a tak jsem si 2 loky dala, jen tak na osvěžení. V tu ránu mi natekl obličej, zčervenala jsem jako rak a kůže mě pálila, jako bych se poleptala kyselinou. Začala jsem mít bobky, protože se mi to nikdy nestalo. Po půl hodině to odeznělo. Můžu být ráda, že jsem nevypila celý pivo, to by mě asi už vezli.
Jesli jsem začala mít po porodu alergii na alkohol, tak se picnu. Ne že bych byla alkáč, ale když je posezeníčko s prima lidma, tak je fajn si dát skleničku vína nebo malý pivo :sweat_smile:
12. čer 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak doma mazec,stěna už je vybourabá a zase vyzděná,ted vsadit okno a dveře.Ale ten bordel :confused:
No a zítra jedeme do té Prahy,takže pak hned dám vědět.
12. čer 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Pikusko tak zítra na tebe budeme myslet! Jinak mi rekonstrujem zahradu takže také pěkný bordel. Uplně tě chápu!
12. čer 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Pikusko, budu na tebe moc moc myslet!! :slight_smile:

Zdravím taky novou těhulku a snažilku :slight_smile:
12. čer 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc :slight_smile: snad zítra nezabloudíme a dobře to najdeme.
Zítra přijedou zedníci na dodělávky,tak sem s nima musí mamka.Do tedka nevěděli naši,že se snažíme,tak když jsem jim řekla,že z nich chci udělat dědu a babičku,tak říkala mamka,že to je duležitější,než okna.
12. čer 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko pěknýýýýý :grinning:

Dlouho jsem se tu neukázala, bylo toho teď nějak moc a ty vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu dočítat!

Stani, v Doksech jsme občas, snad jindy bude přát štěstí. Mám tam švárovce a tchána :slight_smile:
Adélka je fešanda, koukala jsem dneska zase na webík :wink: Taky se těším, až na tom našem bude naše mimi :slight_smile:)

bobisku, veliká gratulace ke kojení!! teda 3denní krizovka..ale vy jste to zvládli. No perfektní!! :slight_smile:))

a mori vám gratuluju k zoubkům!!

heave, tak snad už je po problémech a bude jen líp a líp :wink: Lukášek je tedy macík
:dizzy_face:

prado, náročný víkend, ale zase jste toho hodně zažili :slight_smile: Já si teď tak yuž užívám nakupování a teď po sobotním utz v Praze snad ještě víc :slight_smile:))
12. čer 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek