• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
marcel,t o je dobře,že už to Káju pustilo.
filípek má pořád rýmu, jsme v bazénu muslei utírat občas, ta voda mu to ještě podpořila.

já už jsme redy,ale chytlo to manžu
23. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...v těch šatnách to je mazec co.....
A my už taky rýmujeme....sice málo,ale v noci je to horší :unamused:
23. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nás se rýma stále drží hlavně Honzíka a je z ní pěkně nervozní,takže jsem stále ověšená jaks e na mě stále sápe,ale tak to musím vydržet :slight_smile: :slight_smile:
Jinak manžel má odpo takže jsme sami doma ale nějaký program si uděláme ikdyž dnes přemýšlím že budeme doma aby jsme tu rýmu nějakým zpusobem vyhnali.My teda naštěstí i přes noc spíme ale je to takový uknouraný ty dny :wink:
Objednala jsem Honzíkovi na netu věci tak jsem zvědavá jak budou vypadat až mi přijdou a hlavně aby nám byli.Velikostně je to 98-104 tak by to měli být vše ok. :slight_smile:
V tom bazénu bych se asi došla zeptat zda je správné ten chlor nebot by měla být nějaká hranice pro ty miminka aby právě neměli nějaké rekce,přeci jen ani na dospěláckou pokožku to není dobře,ale my už jsme zvyklý za tu dobu.
Taky jsem Honzíka stříhala doma strojkem tak pak dodám foto :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, no to ti teda řeknu.
jsme byla dost rozčarovaná, ke všemu jsme nevěděla, jak to tam funguje,tak jsme si připadala jako blb, ale zeptala jsme se a ženský ochotně poradily :slight_smile:

ale nechápu, proč ta ženská na recepci nedá pro ty co přicházejí na další plavání jiné šatny, třeba přes uličku.
Ona nám dala ty volný mezi těma, který končili, takže jsme čekali,ale pak tam bylo mokro.

jsme si pak říkala,že kdybych tohle věděla,tak jsme se snad nepřihlašovala :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani, tak snad věco Honzíkovi budou.
noo a o rýmě mi povídej, se jí už týden nemůžem zbavit :angry:

prý pokaždý měří PH v bazénu,aby to bylo ok,ale nevěřím tomu moc :confused:
23. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val....taky se mezi námi motaly maminky,co teprve přišly :unamused:
Ale jinak se mi to plavčo moc líbilo :slight_smile:
23. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

KDE JSTE?????????????????????????????

Tak mám novinku..........................................NÉ NEJSEM TĚHULE................Od 1.11. jdu na poloviční úvazek ,už se těším.Aspoň si manžel vyzkouší být od rána do večera s Tádou a uvidí že to není žádná dovolená

A proto jedem v říjnu na prodloužený víkend,myslím,že jsme o tom uvažovaly,když jsme plánovaly náš srázek http://www.penzion-uko.cz/
24. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - paráda :slight_smile: jak s prací, tak víkoš - jj to byla druhá varianta, která se mi zamlouvala - i jsme myslela, že bysme tam mohly s dětma příště - tak to aspoň očíhneš a budeš znát cestu :wink:
24. zář 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo,gratulace k práci i k výletu,hlavně at se vám líbí a pak dáš info a jak píše Marcel. :slight_smile:
Kam jde pracovt?jestli mohu být zvědavá? :slight_smile: :slight_smile:
Také uvažuji že by jsem někam šla ale až od nového roku ale uvidíme jak co bude.Honzík dneska spal až do osmi hodin takže mi usnul až před hodinkou.Ono je to jedno,manžel je stejně vpráci a já si tu alespon v klidu udělám co potřebuji a pak budeme zase dělat něco společně :slight_smile: :slight_smile:
Jinak na nějakou další společnou akci se těším :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu tam kde sem dělala.Už se taky těšíme až vás všechny uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni...super...a hlavně jsem zvědavá na manžu s Tádíkem :grinning:
Já bych taky mohla jít na 2 hodiny přes poledne do družiny....ale malej je ještě malej :grinning:
24. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla v plánu od roka,ale že sme byly v lípě,tak jdu až teď a docela se těším a něco si i přividělám. :slight_smile: :slight_smile:
Si budu muset koupit spešl kasičku a budu šetřit na dovolenou(Maledivy) můj sen,tak sem zvědavá jak dlouho budu šetřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni...tak to kup velkou kasičku :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, tak to je super, kort když se těšíš a aspon manža uvidí jak probíhá ta mateřská dovolená :grinning: :grinning:

joo a Maledivy se dají pořídit tak za 35t. na týden.

ségra jeli na last minute a měli all inclusive za 17tisíc, noo nekup to, samozřejmě přes německou cestovku

mrkni se sem www.rudolfreisen.cz

přes tuhle cestovku lítáme do exotiky
24. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme byly s Kájou na prochajdě - nakrmily jsme labutě a nasbíraly kaštany. Chtěla bych udělat nějakou podzimní dekoraci, už mám i malou dýni ... ještě bych chtěla kukuřici a mochyni, nevíte kde k tomu přijít ???
24. zář 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vám musím napsat co mi provedl ten muj kluk.Byli jsme na zahrádce a normálně jsme si hráli,když Honzík najednou říká,že jdeme domu.Tak mu říkám,že musím uklidit věci a zamknout boudu a najednou se kouknu a on už si otevřel vrata a vzal si odrážedlo,tak jsem se skovala co bude dělat.Otočil se mým směrem a ikdyž mě neviděl řekl AHOJ a jel na odstrkovadle pryč.Tak jsem čekala ještě chvilku co bude dělat a on jel stále pryč od zahrádky.Tak jsem vyběhla ven a on na mě křičí že jde domu,no tak jsem začala utíkat k němu a samozřejmě jsem mu plcla na prdel až volal Mami ale nebylo mu to nic pltné nebot jsem se opravdu lekla.N o a co myslíte,za chvilku se oklepal a zase byl v pohodě a vysmátý.
tak to je vše ale ještě ted se na něj zlobím,jemu by snad ani nevadilo kdyby se ztratil
24. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé Moni tak ty začínáš rachotovat, já bych šla klíďo taky, ale není hlídání a nevím co ten můj malý závisláček na to. No takže si budu doma užávat nadále mateřskou a na Maledivy kukat na mapě :grinning: :grinning:
Já mám teda vysněné Bora Bora, jéé. No ale to bych potřebovala kasičkové veleprase.

Moni - hlavně ať se vám víkendík vyvede, budeš vyprávět, jak se ti líbilo. Hele a to mi nějak o tvém těhu netěhu uniklo. :astonished:

jjj26 - vidíš to jak je Honzík samostatnej, už i sám dom si troufne :wink: :wink: .

My byli dneska s Elí na cvičení ve Sporťáčku, bylo to moc fajn, ale byla jsem z toho uhnaná, jak kdybych skládala uhlí. Ale i Elí se to líbilo a maminky jsou fajn, takže spokojenost. :wink: :wink:
24. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mori, tak to neívm,kde by jsi to sehnala. Mrkni do nějakého květinářství nebo zahradnictví.
Mohli by to mít v Lípě na nebem a nebo v květinářství jak se jde k býv.gymplu na rohu ulice klášterní, tam vždycky měli venku dýně ty žluté a zelené okrasné.

jani, noo to se nedivím,že jsi na něj byla nazlobená ještě večer. Se normálně zbalil a šupajdil sii coo? to je mazec :slight_smile: tak snad se to už příště nebude opakovat,ale to aby jsi měla oči pořád na štopkách, se otočíš a Honzík nikde...

Iren, můj sen jsou taky tahiti a Bora Bora, noo ale 70 litrů na týden ufffff, si ten sen asi nechám zajít :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,no na něj člověk musí stále koukat a věnovat veškerou pozornost nebot nikdy nevíš co kde a jak udělá nebo ho zaujme :frowning2:
Muj sen je jakákoliv dovolená u moře,naposledy jsme byli s manželem před deseti lety a to už je dlouho,ale bez korunek se nedá nikam vyrážet :frowning2: tak snad se podaří někdy zase ušetřit nějaké koruny a vyrazit už i s Honzíkem.
25. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nás se stále drží ta rýma,ale Honzíkovi to hodně stýká do krku javascript:addEmoticon(':wink:','vBody')a jakoby chraptí ale nevím čím bych mu to odstranila tak to bude muset odejít asi normální cestou,ikdyž dneska jedeme do Lípy tak by mi mohli poradit v lékárně s nějakým prostředkem
25. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já odsávám tou odsávačkou na vysavačas a je to super věc a Táda si o to sám řekne

Jo BORA BORA to až vyhraju ve sportce teda až si vsadím
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ještě rýmujem :frowning2:

asi nějaký mucosolvan by mu mohl pomoci,ale oni ti poradí :slight_smile:

my jedem tou klasickou odsávačkou s hadičkama,ale někdo říkal,že se to dá nějak přes kelímek taky šoupnout na vysavač, se ale bojím,abych mu neublížila :frowning2:
25. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky

Jani teda Honzík to je číslo. Obávám se, že u nás by to bylo to samé. Na zahradě by klidně taky vyšel z vrat a šel, jen nevím jak daleko, zkoušet to ale nebudu :grinning: . Ale o tom, že je mu šumá, že nejsem v dosahu jsem se přesvědčila včéra na informační Yamaze. Blbnul na klouzačce s balónkama a bylo mu jedno že jsem vedle :sweat_smile:, až mi to bylo líto, že mu nechybím :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Holky rýmy se sna brzo zbavíte.
Val to jsi dobrá že odsáváš tou obyč, já s ní nikdy nic neodsála...Péťa si to nikdy nenechal, hrůza..ješě tahat a hlavně s ní jsem nikdy neodsála zadní rýmu...odsávačky na vysavač jsem se taky bála, ale všude jsem četla, že jak je to úžasný vynález ap omocník, že tím vlastně díděti moc pomůžeš. Je to během vteřiny hotové a dítě spokojené. Tak neváhej a kup. :wink:

Moni, s prací paráda! Závidím! V jakémo boru pracuješ? Taky bych ráda někam šla, ale spíše jako orazit si :sunglasses: Přeju, ať brzo na dovolenou našetříš :wink:
25. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo ta odsávačka na vysavač se prodává v lékárně a je to fakt božíííííí

Radko sem kadeřnice a to mi teď říkala známá o další brigošce,škoda,že neřekla než sem si vyjednalo tohle.
25. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni no paráda, to jsem vůbec nevěděla :slight_smile:

Jo holky díky za srdíčka, ikonky atd na FB. Vy tam teda frčíte :slight_smile: Já se tam ještě vůbec neorinetuju :grinning:
25. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozřejmě neorientuju :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tosme na to sem stejně já tam vlezu vyvalím oči a jdu pryč
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taky jsme nejdřív valila oči :slight_smile:

no odsává vždy manžel, bo tuhle rýmu nemůžu odsát :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - my taky používali tu hadičkovou odsávačku. S manžou jsme se nějak toho vysavače obávali :sweat_smile:

ráďo - Monča mi v Pekle dělala jeden večer melír :wink: :grinning:

My jsme si s Janou na dnes odpo domluvily sčucha v ČL ve městě ... nechce se někdo přidat a cournout ?
25. zář 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, zrovna ráno jsme si vzpoměla,že jsi nám ani neřekla, co na změnu image po x letech manžel říkal ???

jéé marcel, to byhc s vámi zašla,ale za moment mi přijede manžova dcera s přítelem a budou tu do neděle.
dotoho mám ode dneška neteř až do 11.10., dneska ségra odjíždí do té číny

v kolik máte spicha??
25. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jani to je smůla, že se ta rýma Honzíka tak drží, já používala jak radila Jíťa ten Mucosolvan a do nosu Physiomer sprey a vždy to pomohlo a zahlenění bylo pryč a k tomu vitamínkový sirup MultiSanostol na posílení imunity. A k tomu používám ty sirupky od dědka kořenáře a Elí měla rýmu jen dva dny, se mnou je to horší. Já mám pro Elí odsávačku na baterky, četla jsem, že je to ještě lepší než vysavač, páč Elí si nenechá na sebe sáhnout, tohle je rychlovka a vysaje vše co nepatří do nosu, ale Elí už začíná umět smrkat, tak jsem ráda. :slight_smile:

Moni - tak mě napadlo, že má kámoška kadeřnice schání k sobě do kadéřa druhou kadeřnici, tak kdyby jsi měla o práci nouzi, můžeš i sem do Lípy :wink: :grinning:

Jé Marcel škoda, že jsem to nevěděla dřív, taky bych se přidala, teď už mám rozdělanou práci na zahradě a chtěla bych to dodělat. :confounded: Tak příště.
25. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek