• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
val - čekala jsem do druhého dne a niiiic - si toho vůbec nevšiml ... ona jak to není až moc vidět, tak je chlap prostě slepoň nooo :grinning:
My za chvíli jedem do ČL s Kájou - Jana dorazí jak se Honzík vyspí, takže se sejdem rovnou tam ... budu na mobilu ju :wink: kdyby ses utrhla :slight_smile:

iren - my se domluvily dnes ráno, taky jsme to nevěděly :grinning:
25. zář 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel. jojo chlapi, si nevšimnou i kdyby jsi přišla na černo :grinning: néé toho by si už všiml.

on ten melírek je lehce,ale změna už je :slight_smile:
příště prubneš další barvičku :slight_smile:

tak si to holky užijte :slight_smile:

a kdy bude nějaký ten srazíček v unionce - kafíčko, štrůůůůdlíček, salátek..
25. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýý hlašte se kdo chcete poslat fotky mailem z toho Pekla, než to promažu juu?

písněte mi kdyžtak mail do IP
25. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo já si je ztáhla jak je dáváte na rajče,teda jestli si tam dala všechny s nána tak u to mám díky :slight_smile:
25. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Jana nakonec nepřijela, neb jí Honzík dlouho chrněl ... tak jsme pak vytáhly známou z ČL s holčičkou do cirkusu u Kaufu :slight_smile: děti do 3 let to měly zadarmo, tak jsme toho aspoň využily - příští rok se nás to už týkat nebude. Pak ještě nákup v Kaufu a dom jsme přijely ve 20.15 h :astonished:
25. zář 2009 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
tak my taky odsáváme,máme taky tu na vysavač a super....vše jde ven...a malej ani moc neprotesuje...teda při tom jo,ale pak se směje :slight_smile:
Jitunko,taky jsem si je uložila z rajčete :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýý

moni, Ok :slight_smile: ale já to zkoušela a není to stejná velikost :frowning2:

Mori, nooo tak to jste si udělaly pěkný výlet :slight_smile:

taky v pondělí koupím tu na vysavač, i když ted se Filípek začal vysavče bát :frowning2: :frowning2: ale zase tu bude rychlý a účinný
26. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kája se taky docela dlouho bála vysavače, tak nevimjak by prošlo odsávání nosu :confused:

Co vaříte dámy? Já právě dělám guláš, knedlos jsem tedy koupila :grinning: ten jsem ještě sama nezkusila :sweat_smile:
My máme taťku v práci, ale snad né až do večera ..
26. zář 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori a jaký byl cirkus? Bavil Káju? Já bych šla s Elí taky, ale je na to ještě malá, asi by nevydržela tak dlouho sedět, takže to odkládám na příští rok, to už bude lepší.
Jé já taky dělala gulášek, ale z krůtího a s rýží a k tomu polívku vývar z králíka.
Mně dnes chytla uklázecí mánie, takže jsem umyla okna a vyprala záclony a umyla koupleny, no jsem to ale šikula :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě musím zasázet keříky, na které mi manža udělal díry, zbytek v pondělí, páč zítra jedeme k babi do Lbc na obídek a pak do Bauhausu, prý tam mají skvělé zaváděcí ceny, tak uvidíme. :wink: :sunglasses: :sweat_smile:

Holky kdyby jste náhodou věděli o nějaké číšníkovi, co by chtěl jít dělat do Harrachova a je to i s ubytováním, tak má švagrová hledá do svého restaurantu, nějakou šikovnou, dobrou duši. :wink: :sunglasses:
26. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, já dělala židovský salát-ten jsme si udělala včera večer,aby se rozležel a dneska krůtí řízečky.

knedlík je lehký, to zmákneš a pak budeš mít ze sebe velkoooou radooost :slight_smile:

iren, to jsi teda šikulka :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vzala malého do náruče,přešla o 4 vchody vedle a šla na oběd k našim :grinning:
Vždy ten víkend,kdy je pepa v práci tam chodíme....a ještě si donesu domů :grinning: :grinning:
A knedlík jsem taky nedělala.... :grinning:
26. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkydneska jsem si udělala brigádu u našich.Přivezli jim balíky se dřevem a docela velkou hromadu,ale na to že jsme na to byli ve třech jsme to měli dobře zorganizované a šlo to rychle :wink:
Táta hlídal takže jsem si užila den bez chlapu a domu jsem jela až na sedmou hodinu.Honzík mě vítal ajk když jsem byla nejméně týden pryč :slight_smile: :slight_smile:
Marcel promin že nám to včera nevyšlo,věřím že si to brzy vynahradíme :slight_smile: :slight_smile: Ten muj kluk je někdy velký spáč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak já dneska dělala k obědu kaši a kuřecí nugetky a na zítra mám v plánu vepřový guláš a knedlík a ještě jsem koupila květák tak asi obalený :wink:
26. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, nechcete čistě náhodou některá tento kalendář http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25613617 já si objednala 2 a poštovné tam je 69,- - tak kdyby to měla některá z vás v plánu, tak bych to objednala najednou :wink: a na srazíku bych předala :wink:
27. zář 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - tedy ty jsi měla kativní víkoš :grinning:
V tom Bauhausu jsme byli před týdnem a fakt parádní ceny :wink:
Cirkus se Káje i té druhé holčičce líbil. Celkem to i vydržely - ta druhá půlka po přestávce už Káju až tak nebavila, ale jak se objevili zas nějaký zvířátka, tak zas zbystřila pozornost :dizzy_face:

jani - si říkala, že si brigádku udělá manžel :astonished: :grinning: se raději válel doma jooo ? :grinning:

Jinak včera jak manžel dojel z práce, tak šel s Kájou a máminým přítelem na fotbal a dámě se jako nechtělo domů - po zápase tam blbla s dětma na hřišti, kopala do míče a k taťkovi se vždy prej přišla jen napít a vyčůrat :grinning:

jak jste na tom zítra maminy ? Nám jde taťka do práce, tak jsme domluvené na ven s kamarádkou, tak snad bude pěkné počásko :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Marcel dříví měl dělat manžel,ale když jsme vzali v potaz tu jeho ruku,tak jsem jela já a on válčil doma s Honzíkem.A na jednu stranu je dobře že jsem jela já nebot to byli dlouhé klády a s tou rukouby jim nebyl nic platný. :wink:
Jinak my jsme většinu času doma jen chodíme denně na pravidelné procházky,ale návštěvy nemáme.Na jednu stranu je klid ale někdy by bylo příjemné kdyby někdo přijel :frowning2:
Dneska mám v plánu udělat s Honzíkem zvířátka z kaštanu tak jsem zvědavá na výtvory a taky si pomalu připravuji věci na ozdobení košíčku na podzimní dekoraci,snad se mi povede :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani - nic jsi na půdě nevyštrachala ???
28. zář 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak jak ste si užívaly prodlouženej víkend :slight_smile: .................My měli taťku doma jen v neděli,tak sme byly v ZOO a odpoledne na písku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přidala jsem pár fotek http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=474249&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Na víkend budu na baráku a možná se sdržím do středy,kdyby náhodou tak by sme mohli dát kávu v úterý v unionce??????????........................Péťi aspoň bych ti dala ty věci :slight_smile: :slight_smile: ...................
28. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! My byli včera venku dopo i odpo, odpoledne tedy s kamarádkou, pak u babičky a dom jsme přišly až k večeru, tak nám to pěkně uteklo :slight_smile:
Dnes to počásko moc nevypadá :unamused:
29. zář 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky kde ste ženy,ještě spíte,my dneska dodevíti :sweat_smile:

NOVINA----Táda je druhej den doma bez plínky a jen jednou pár kapek v teplákách :grinning:
29. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, supééér, Táda je šikulka :slight_smile:

já jsem klidně pro kávičku v Unče, manža příjde až někdy v 5, tak se holky rozhodněte:slight_smile:
snad teda někdo nakoukne.

počasí pěkně hnusný, ráno už byla ziminka v posteli .
filíepk se probudil v 1,15, ve 3 a před 6, pak jsem si s ním šla dát šlofíčka v 8,ale jen 3/4 hodinky :frowning2:
29. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, hezkou kočičku máte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezká kočička v ústí jí má každej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - ty myslíš Unču dnes ? pochopila jsem to dobře ? páč Monča jistě myslí až za týden :grinning:

nám už dnes mírně začli topit
29. zář 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori teplo závidím móóóóóoóóóóooó´´´´oooooo´´´´´´oooc :grinning:
29. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ajooo, už to vidím, jsme nějak přehlídla,že až o víkendu budou na baráku :slight_smile:

noo na příští týden nic nemám, tak zatím by jsme to mohli domluvit :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
hlásím se po pracovním víkendu, včera jsme sázeli stromečky a jahody, takže příští rok už máme svoje jahůdky a snad i nějaký keřík rozkvete, byla to ale fuška, záda mě bolela ještě v noci. :confounded:

Moni - to mi ani neříkej, že už jste bez plínky, jak jsi to dokázala, to ta moje Eloiza, ne a ne na nočník, ona se vyčůrá a pak přinese nočník jako že lulu. Ach jo!

jitu - co je to prosímtě židovský salát, to jsem ještě neslyšela, nějaká mňamka? :wink:

jjj26 - ještě že má tvůj manžel tak šikovnou ženušku, že všechno obstará, co? :wink: :grinning:

My byli dnesk ana kožním s Elí s tím ekzémem, tak nám řekla, že jen mazat a mazat, že nic hormonálního dávat nebude, páč je to docela velké a že to může být reakce na nějakou virozu, či co, tak mě napadlo, jestli to nechytla z mého oka, prý je to možné, tak jsem jen zírala, co ty bacily dneska nedokážou.

Holky jestli si mapatujete jak mezi nás chodila Verano s Isabellkou, tak si otevřela internetový obchůdek na MMB, kdyby jste něco od ní chtěli, bylo by to bez poštovného.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=54645

Srazík bych určo zase dala, už jsme se dlouho neviděli a nic nepodnikli, jen my máme v úterý dopol plavčo a ve čtvertek dopol cvičení. :sunglasses:
29. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak my už taky topíme, ještě že máme své kachláky, jinak bychom zmrzli na placičku, brrr! :grinning: :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady začíná pršet :confounded:
29. zář 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, mi slavili Péťi narozeniny, moc se to povedlo :slight_smile: Pak nás čekalo pokládání koberce v pokojíku + nějaké úpravy doma no a od neděle jsme marodný :frowning2: Snad se z toho brzo všichni dostaneme. Třetí den jsme zavřený doma...hrůza.

Velká gratulace Tádovi! Šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:

Iren, to už má dýl ten obchod, chtěla jsem u ní kupovat novou lahvičku ale nemá k ní savičku co potřebuju :unamused: Věřím, že to byla makačka, ale bude to krásný!!!!! :dizzy_face: Ekzém snad brzo vyhojíte :confounded:
29. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky hnusně, ono už to teď asi nebude lepší..... :unamused: a taky už topíme! :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek