Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
25. zář 2009
val - čekala jsem do druhého dne a niiiic - si toho vůbec nevšiml ... ona jak to není až moc vidět, tak je chlap prostě slepoň nooo 😃
My za chvíli jedem do ČL s Kájou - Jana dorazí jak se Honzík vyspí, takže se sejdem rovnou tam ... budu na mobilu ju 😉 kdyby ses utrhla 🙂

iren - my se domluvily dnes ráno, taky jsme to nevěděly 😃
valentynka
25. zář 2009
Marcel. jojo chlapi, si nevšimnou i kdyby jsi přišla na černo 😃 néé toho by si už všiml.

on ten melírek je lehce,ale změna už je 🙂
příště prubneš další barvičku 🙂

tak si to holky užijte 🙂

a kdy bude nějaký ten srazíček v unionce - kafíčko, štrůůůůdlíček, salátek..
valentynka
25. zář 2009
holkýýýý hlašte se kdo chcete poslat fotky mailem z toho Pekla, než to promažu juu?

písněte mi kdyžtak mail do IP
moniska24
25. zář 2009
Jíťo já si je ztáhla jak je dáváte na rajče,teda jestli si tam dala všechny s nána tak u to mám díky 🙂
moriautor
25. zář 2009
Tak Jana nakonec nepřijela, neb jí Honzík dlouho chrněl ... tak jsme pak vytáhly známou z ČL s holčičkou do cirkusu u Kaufu 🙂 děti do 3 let to měly zadarmo, tak jsme toho aspoň využily - příští rok se nás to už týkat nebude. Pak ještě nákup v Kaufu a dom jsme přijely ve 20.15 h :-o
pikusa
26. zář 2009
Ahojík holky...
tak my taky odsáváme,máme taky tu na vysavač a super....vše jde ven...a malej ani moc neprotesuje...teda při tom jo,ale pak se směje 🙂
Jitunko,taky jsem si je uložila z rajčete 🙂
valentynka
26. zář 2009
ahojkýý

moni, Ok 🙂 ale já to zkoušela a není to stejná velikost 😞

Mori, nooo tak to jste si udělaly pěkný výlet 🙂

taky v pondělí koupím tu na vysavač, i když ted se Filípek začal vysavče bát 😞 😞 ale zase tu bude rychlý a účinný
moriautor
26. zář 2009
Kája se taky docela dlouho bála vysavače, tak nevimjak by prošlo odsávání nosu =-)

Co vaříte dámy? Já právě dělám guláš, knedlos jsem tedy koupila 😃 ten jsem ještě sama nezkusila :-N
My máme taťku v práci, ale snad né až do večera ..
andilekir
26. zář 2009
Ahojky holky!
Mori a jaký byl cirkus? Bavil Káju? Já bych šla s Elí taky, ale je na to ještě malá, asi by nevydržela tak dlouho sedět, takže to odkládám na příští rok, to už bude lepší.
Jé já taky dělala gulášek, ale z krůtího a s rýží a k tomu polívku vývar z králíka.
Mně dnes chytla uklázecí mánie, takže jsem umyla okna a vyprala záclony a umyla koupleny, no jsem to ale šikula 😃 😃 😃
Ještě musím zasázet keříky, na které mi manža udělal díry, zbytek v pondělí, páč zítra jedeme k babi do Lbc na obídek a pak do Bauhausu, prý tam mají skvělé zaváděcí ceny, tak uvidíme. 😉 😎 :-N

Holky kdyby jste náhodou věděli o nějaké číšníkovi, co by chtěl jít dělat do Harrachova a je to i s ubytováním, tak má švagrová hledá do svého restaurantu, nějakou šikovnou, dobrou duši. 😉 😎
valentynka
26. zář 2009
marcel, já dělala židovský salát-ten jsme si udělala včera večer,aby se rozležel a dneska krůtí řízečky.

knedlík je lehký, to zmákneš a pak budeš mít ze sebe velkoooou radooost 🙂

iren, to jsi teda šikulka 🙂
pikusa
26. zář 2009
Tak já vzala malého do náruče,přešla o 4 vchody vedle a šla na oběd k našim 😃
Vždy ten víkend,kdy je pepa v práci tam chodíme....a ještě si donesu domů 😃 😃
A knedlík jsem taky nedělala.... 😃
jjj26
26. zář 2009
Ahoj holkydneska jsem si udělala brigádu u našich.Přivezli jim balíky se dřevem a docela velkou hromadu,ale na to že jsme na to byli ve třech jsme to měli dobře zorganizované a šlo to rychle 😉
Táta hlídal takže jsem si užila den bez chlapu a domu jsem jela až na sedmou hodinu.Honzík mě vítal ajk když jsem byla nejméně týden pryč 🙂 🙂
Marcel promin že nám to včera nevyšlo,věřím že si to brzy vynahradíme 🙂 🙂 Ten muj kluk je někdy velký spáč 🙂 🙂 🙂
Jinak já dneska dělala k obědu kaši a kuřecí nugetky a na zítra mám v plánu vepřový guláš a knedlík a ještě jsem koupila květák tak asi obalený 😉
moriautor
27. zář 2009
Holky, nechcete čistě náhodou některá tento kalendář http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25613617 já si objednala 2 a poštovné tam je 69,- - tak kdyby to měla některá z vás v plánu, tak bych to objednala najednou 😉 a na srazíku bych předala 😉
moriautor
27. zář 2009
iren - tedy ty jsi měla kativní víkoš 😃
V tom Bauhausu jsme byli před týdnem a fakt parádní ceny 😉
Cirkus se Káje i té druhé holčičce líbil. Celkem to i vydržely - ta druhá půlka po přestávce už Káju až tak nebavila, ale jak se objevili zas nějaký zvířátka, tak zas zbystřila pozornost x-)

jani - si říkala, že si brigádku udělá manžel :-o 😃 se raději válel doma jooo ? 😃

Jinak včera jak manžel dojel z práce, tak šel s Kájou a máminým přítelem na fotbal a dámě se jako nechtělo domů - po zápase tam blbla s dětma na hřišti, kopala do míče a k taťkovi se vždy prej přišla jen napít a vyčůrat 😃

jak jste na tom zítra maminy ? Nám jde taťka do práce, tak jsme domluvené na ven s kamarádkou, tak snad bude pěkné počásko 🙂
jjj26
28. zář 2009
Ahojky,Marcel dříví měl dělat manžel,ale když jsme vzali v potaz tu jeho ruku,tak jsem jela já a on válčil doma s Honzíkem.A na jednu stranu je dobře že jsem jela já nebot to byli dlouhé klády a s tou rukouby jim nebyl nic platný. 😉
Jinak my jsme většinu času doma jen chodíme denně na pravidelné procházky,ale návštěvy nemáme.Na jednu stranu je klid ale někdy by bylo příjemné kdyby někdo přijel 😞
Dneska mám v plánu udělat s Honzíkem zvířátka z kaštanu tak jsem zvědavá na výtvory a taky si pomalu připravuji věci na ozdobení košíčku na podzimní dekoraci,snad se mi povede 🙂
moriautor
28. zář 2009
jani - nic jsi na půdě nevyštrachala ???
moniska24
28. zář 2009
Čauky 🙂 🙂 🙂 🙂

Tak jak ste si užívaly prodlouženej víkend 🙂 .................My měli taťku doma jen v neděli,tak sme byly v ZOO a odpoledne na písku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Přidala jsem pár fotek http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...

Na víkend budu na baráku a možná se sdržím do středy,kdyby náhodou tak by sme mohli dát kávu v úterý v unionce??????????........................Péťi aspoň bych ti dala ty věci 🙂 🙂 ...................
moriautor
29. zář 2009
Dobré ránko! My byli včera venku dopo i odpo, odpoledne tedy s kamarádkou, pak u babičky a dom jsme přišly až k večeru, tak nám to pěkně uteklo 🙂
Dnes to počásko moc nevypadá :-|
moniska24
29. zář 2009
Čauky kde ste ženy,ještě spíte,my dneska dodevíti :-N

NOVINA----Táda je druhej den doma bez plínky a jen jednou pár kapek v teplákách 😃
valentynka
29. zář 2009
ahoj holky,

Moni, supééér, Táda je šikulka 🙂

já jsem klidně pro kávičku v Unče, manža příjde až někdy v 5, tak se holky rozhodněte🙂
snad teda někdo nakoukne.

počasí pěkně hnusný, ráno už byla ziminka v posteli .
filíepk se probudil v 1,15, ve 3 a před 6, pak jsem si s ním šla dát šlofíčka v 8,ale jen 3/4 hodinky 😞
valentynka
29. zář 2009
Moni, hezkou kočičku máte 🙂 🙂 🙂
moniska24
29. zář 2009
Hezká kočička v ústí jí má každej 😃 😃 😃 😃 😃
moriautor
29. zář 2009
val - ty myslíš Unču dnes ? pochopila jsem to dobře ? páč Monča jistě myslí až za týden 😃

nám už dnes mírně začli topit
moniska24
29. zář 2009
mori teplo závidím móóóóóoóóóóooó´´´´oooooo´´´´´´oooc 😃
valentynka
29. zář 2009
jéé ajooo, už to vidím, jsme nějak přehlídla,že až o víkendu budou na baráku 🙂

noo na příští týden nic nemám, tak zatím by jsme to mohli domluvit 🙂
andilekir
29. zář 2009
Ahojky holky!
hlásím se po pracovním víkendu, včera jsme sázeli stromečky a jahody, takže příští rok už máme svoje jahůdky a snad i nějaký keřík rozkvete, byla to ale fuška, záda mě bolela ještě v noci. :-S

Moni - to mi ani neříkej, že už jste bez plínky, jak jsi to dokázala, to ta moje Eloiza, ne a ne na nočník, ona se vyčůrá a pak přinese nočník jako že lulu. Ach jo!

jitu - co je to prosímtě židovský salát, to jsem ještě neslyšela, nějaká mňamka? 😉

jjj26 - ještě že má tvůj manžel tak šikovnou ženušku, že všechno obstará, co? 😉 😃

My byli dnesk ana kožním s Elí s tím ekzémem, tak nám řekla, že jen mazat a mazat, že nic hormonálního dávat nebude, páč je to docela velké a že to může být reakce na nějakou virozu, či co, tak mě napadlo, jestli to nechytla z mého oka, prý je to možné, tak jsem jen zírala, co ty bacily dneska nedokážou.

Holky jestli si mapatujete jak mezi nás chodila Verano s Isabellkou, tak si otevřela internetový obchůdek na MMB, kdyby jste něco od ní chtěli, bylo by to bez poštovného.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=54645

Srazík bych určo zase dala, už jsme se dlouho neviděli a nic nepodnikli, jen my máme v úterý dopol plavčo a ve čtvertek dopol cvičení. 😎
andilekir
29. zář 2009
Jo a jinak my už taky topíme, ještě že máme své kachláky, jinak bychom zmrzli na placičku, brrr! 😃 🙂 😉
moriautor
29. zář 2009
tak tady začíná pršet :-S
perada
29. zář 2009
Čauky holky, mi slavili Péťi narozeniny, moc se to povedlo 🙂 Pak nás čekalo pokládání koberce v pokojíku + nějaké úpravy doma no a od neděle jsme marodný 😞 Snad se z toho brzo všichni dostaneme. Třetí den jsme zavřený doma...hrůza.

Velká gratulace Tádovi! Šikulka x-) x-)

Iren, to už má dýl ten obchod, chtěla jsem u ní kupovat novou lahvičku ale nemá k ní savičku co potřebuju :-| Věřím, že to byla makačka, ale bude to krásný!!!!! x-) Ekzém snad brzo vyhojíte :-S
perada
29. zář 2009
Tady je taky hnusně, ono už to teď asi nebude lepší..... :-| a taky už topíme! 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli