• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky, co máte větší dětičky :slight_smile: , pijou ještě děti UM z láhve? :confused:
29. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Raduš,my pijeme mlíčko taky z lahve takže to neřeš :wink: hold se jim to líbí.
U nás prší takže musím vymyslet něco aby jsem zabavila toho našeho roštáka aby nevymýšlel hlouposti :wink: přišel na to,že když jakoby utíká ale pomalu tak to hezky dupe,ale my máme blbé dvě sousedky pod náma tak se mu to snažím vysvětlit že to nemuže že na nás přijdou,ale samozřejmě je mu to jedno a jen se směje :slight_smile:
Příští týden jsem taky klidně pro srazík,budeme mít i auto takže nemusím řešit spojení do Lípy :slight_smile: Takže kdo se hlásí dál jestli to teda platí? :wink:
29. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráďo - mlíko pijeme furt z láhve, páč to má před spaním :wink:
29. zář 2009 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren,tak snad to Eli brzy zmizí a mastička zabere

Raduš, tak dodatečně Péťovi přejeme s Filípkek hoodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

Iren jsme teprve na začátku,taky to občas nestihne a půl hoďky před koupáním tam hodil bobana........ :slight_smile:

Raduš Péťíkovi dodatečně všechno nej..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADU....PÉTOVI VŠE NEJ NEJ :grinning:
My máme v úterý palváníčko....a zase odpoledne do lípy asi znova nepojedu :unamused:
29. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přejeme Péťovi vše nej k 2. narozkám :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám od včera furt ucpaný nos, tak to stojí za houby :unamused:
Bude dobrý obídek, dělám právě toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36225&user=18783
A právě mi usnula Kájinka :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marcel, noo vypadá to dooost dobře :slight_smile:
byhc takhle mohla ošálit manžu, bo on ryby mooc nejí :frowning2:

my jsme byli na plaváníčku dneska a Filípek už spinká 1 3/4 hodinky, noo hodně ho to vyčerpalo :slight_smile:

mě ted odjel manža do práce, má šichut,že příjde až zítra ve 14,30 :frowning2:
tak jsme dělala karboše a dala mu sebou.

od 14 h. mám spicha v Unionce s holkama ze střední co mají menší dětičky :slight_smile:
tak si dám nějakou mňamku v podobě štrůůdlíčku nebo něčeho jiného :slight_smile:

joo a Iren , ten židovský salát je hrozně rychlý a lehký.

normálka uvařit brambory ve slupce a udělat jako na klasický bramborový salát, ale jen se ty brambory osolí,přidá pepř, ocet a docela dost cibule,ale nemusí být moc.
je moc dobrý k řízkům právě a je lěpší ho udělat den předem
30. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - manžel taky ryby jinak nejí, ale v tomhle že nejsou kosti, tak tedy Pangase joo :wink:

Holky nechystáte se někdo o víkoši do Prahy na veletrh hraček ? ... já bych docela jela :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
dneska je ale venku zima co? My byli chvilku před obědem s Elí na zahradě, ale brrrr!

Moni - jé kdyby Elí, už taky jen ucvrnkávala,ale už si řekla, to bych byla štěstím bez sebe.

Val - tak mi tenhle salát děláme taky, ale říkáme mu ošulenej salát :grinning: :wink:

mori - vidíš to mi úplně uteklo, že je veletrh hraček, my už máme smůla, naplánovanou návštěvu kámošky a přivezou nám skleník. Takže zase nic, ale zajímalo by mě, jestli tam třeba mají ty hračky levnější, než v krámě a co tam vůbec všechno mají. No a to počáskoje pěkně blbý, na bacily jako děláný, tak ať se ten tvůj nosík brzy uzdraví :grinning: :wink:
30. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se vám chci pochlubit svým prvním dílem.Dělala jsem podzimní dekoraci tak skoukněte,Marcelk mi to pochválila tak jsem ráda,že se to líbí i někomu jinému nežli mě :slight_smile:
Na veletrh bych jela taky ale manžel se mnou asi nepojede a když tak by jsem jela jen sama by jsem si to mohla užít :wink:
Dneska jsme přemluvili tátu a šel s námi odpo na procházku,má dovču tak ho musíme trochu unavit :slight_smile: :slight_smile: Šli jsme dolu k zámku jsou tam kačeny tak jsme je nakrmili a samozřejmě Honzík jim ujídal ten chleba co jim házel,tak aby jim něco zbylo vyndala jsem mu jeho svačinu :slight_smile: :slight_smile:
Jinak venku už je opravdu zima,ale stále to ještě jde bude huř :wink: :wink:
30. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dodatečně vše nej Pétovi k narozeninám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak fotky mé podzimní dekorace mám vloženy ve fotkách Honzík
30. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já nic nenašla :sweat_smile:
30. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - jestli jsi to vložila sem a není to tu, tak už ti to smázly ... hoď to na MMB a pak sem dej odkaz :wink:
30. zář 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - Kája teda zatím kačenám neujídá :grinning: no musíš mu dávat větší porce, asi to je furt málo :grinning: :wink:
30. zář 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsou tam vložené znovu tak mrkni Moni :wink:
30. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ID 153895 Jana Dušánkováa pod fotkami je dekorace :wink:
30. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, supééér, jsi šikulka :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kloubouk dolů :slight_smile: ................mě se taky moc líběj takový věci :slight_smile: ....................i na to ty věci seženu :slight_smile: ...................a pak sem tak nějak líná a hodím na to bobek :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž :"Prosím."
# # "Ahoj miláčku, jsi v posilovně? "ptá se žena.
# # "Ano jsem, co potřebuješ " odpoví muž otráveným hlasem.
# # "Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich
# # jak stál 150 tisíc,
# # tak ho zlevnili na 80. Že si ho můžu koupit?" škemrá žena.
# # "Ale jo."
# # "Ty jsi hodný. A víš, jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se
# # nám to za půl milionu drahé?
# # Tak oni to zlevnili jen na 400 tisíc. Co říkáš ?...., nemám to vzít?"
# # "Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž .
# # "Jo to já zařídím.
# # A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před
# # autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na to S-klasse
# # za 3 miliony,tak si představ,že oni ho zlevnili na dva miliony.
# # Nemám ho zrovna zaplatit?"
# # "Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu" řekne muž docela otráveně.
# # "Jo, jo, oni ho zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi
# # dnes tak zlatý!
# # Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil.
# # Muž v posilovně se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí:
# # "Chlapi, nevíte čí je to mobil?
30. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni :grinning: :grinning: :grinning: povedený

My máme dnes taťku doma, teď si jen skočil něco zařídit ... to jsem zvědavá zda půjde dnes dítko spát, páč jak je taťka doma, tak nechce - ale třeba si pak spolu dáchnou po ó :wink: :grinning:
1. říj 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo Moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ti ulítla ruku ne :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám odjel tatík na floorbal, tak doufám že tu večer někdo budeee :wink:
1. říj 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - v jakém e-shopu nakupuješ věci na decoupage ??? Potřebuju nějaké předměty k dekorování - asi budou obdarovány pak babičky pod stromeček :wink:
1. říj 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyy.
Mori-nam odjel tatinek zase na volejbal do Senova,bude spat u rodicu :wink: Vcera mel narozky-26let :grinning: no mne bude v lednu uz 28 :sweat_smile: to to leti.Tak jsem precpana dortu (parizskej) a chlebicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Piku-jeste Matyaskovi staci mlicko od tebe?Ja ted davam Majdulce po koupani Sunar a nebo mlicko s kasi od Nestle (ryzove),to ji moc chutna,tak spi 5hodin a pak se do rana budi po 2h-pres noc ji pak uz jen kojim.

Jo holky,jak je to s zadosti o rodicak?Me konci materska ted v rijnu,nejak 21.10 a ta baba na socialce mi rekla,at prijdu v listopadu zazadat,neni to pozde? :confused:
1. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar a s tím nakupováním to je jak ? jsi to asi nějak přehlídla :grinning:
1. říj 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee ajoo,ja to nejak necetla,tady jsem kupovala skrinku na klice-jeste lezi nenamalovana,pac mi zase nekam dali krabici s barvama :angry: a nevime kam.
http://www.svetcz.com/index.php?strana=predmety&druh=&idprispevek=1
nebo tady: http://www.decoupageshop.cz/cz-kategorie15994.html :wink:
1. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek