• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Veruuuu ??????

už takhle brzy jooo???

téééda, tak to držím teda pěsti,když jste se dotoho pustili,at to tedy výjde :slight_smile:

Pepča je po IUI nebo po IVF ???
4. říj 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak sem opět v lípě od pátku a až dneska sem se k tomu dostala.Taťka(můj) nějak habruje se zdravím,tak sme museli my ženy( mamka,já a ségry)zazimovávat zahradu,vyklidit sklípky na uhlí a atd......... :sweat_smile: :frowning2: :wink: :slight_smile:

Tak co to úterý................bude srázek :slight_smile: ?..............Od listopadu se jen tak mezi vás nedostanu a už se ale do práce těším :slight_smile:

Tak co spácháme v úterý sraz???????????????? :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru- gratulace k IUI :slight_smile: docela brzy jste se rozhodli pro další mimčo,ale tak hlavně aby vám to vyšlo a bylo vše v pořádku :wink:
Petu-boj o nějakou věc je sranda ale jen do určité míry tak snad se ti to nestane osudným :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ne dělám si srandu,někdy se opravdu nechá koupit dobré oblečení i za dibrou cenu.
Já ted koupila na aukru balík 21 kusu oblečení za 2.500,-kč i s poštovným z Polska a jsem hrozně spokojená,jak s kvalitou,neopotřebováním tak i cenou. :wink:
Přes výkend byl Honzík u našich tak jsem se pustila do podzimní upravy zahrádky a taky jsem byla večír uplně ko.Chtěla jsem toho stihnout co nejvíce ale tělo mi večír protestovalo,že jsem mu dala zabrat :slight_smile: :slight_smile:
Por srazík jsem taky tak jak :wink: se domluvíme???
4. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a nemá paní nick Telma 30....
4. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ohledně srazu..........Unionka kolem třetí???????
4. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni-ahojky ne nemá,sice jsem si u ní nejdříve chtěla něco objednat ale pak jsem našla jiného prodejce,dokonce chlapa,lae spokojenost je veliká :wink: myslím že se jmenuje waverj
a ohledně srazu se podřídím,nebot záleží jak bude Honzík spát :wink:
4. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ tak to jsi taky hezky koupila...
Srazík si užijte,my teda opravdu znova do Lípy nepojedem.....ráno máme to plavčo.
5. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
veru gratuluju k rozhodnutí mimiáček a držíme pěstičky ať se vše zadaří!!! A co baráček, ten taky bude? Vlastně si říkala, že bude velký co? No jo, tak to můžete mít ještě nejmíň 5 dětí :grinning: :sweat_smile:

já taky občas ulítávám na MMA, ale většinou to potom vzdávám, nevím asi mám zájem vždy o věci, co jdou na dračku a pak jsou tam horentní sumy, což už fakt ne ne.

Péťo ty jsi koupila ty kombinézky úplně suprově. :wink:

My taky máme zítra plavčo a nevím, jestli se mi bude chtít znovu do Lípy, stejně jako píše Péťa.

Já jedu do Lípy dneska dopol. kdyby se některé chtělo vyrazit, mohli bychom dát třeba kávičku v Unče, ale už to píšu asi pozdě co? :wink: :frowning2:
5. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my jsme zpět z náhradního plavání a filípek spinká a já ted dodatčeně psonídala a jdu luxovat, dokud spinká.

Zítra jsem pro srazík na 100% :slight_smile:

normálak minulý týden jak jsme tam byla,tak měli i šodo na štrůdlik,tak jsem si dala :slight_smile:

Piku, Iren-škoda že nedorazíte :frowning2:
5. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
taky jsem zítra pro srazík. V kolik ho plánujete? :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... no my už zítra něco máme :unamused: A opravdu nechcete někdo ty pampersky?? Nechala bych je za 400,- 120 plínek.
5. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,

Veru držím vám palce ať se to povede :dizzy_face:

My na srazík bohužel nedorazíme, dneska odjíždím na pár dní k našim. Tak snad příště. :wink:
5. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak nejdriv drzim moc palce Verce :wink: (jinak my Pampersky taky nemusime, kupujem ted Huggies a super)
Fotecku ucesu jeste nemam,tak vydrzte.
Ja byla v sobotu na pohotovosti se zubem! Chytnul me v patek vecer, holky to byla strasna noc-takova bolest,horsi jak u porodu snad-nespala jsem a vzala si par brufenu-sem volala do porodky kuli kojeni a prej se muzou max.3denne, coz sem prekrocila, tak jsem radsi Majdulce udelala UM :wink: No tak ho mam otevrenej,uz je to OK.
Holky,ja jdu do Unionky dneska kolem pul 4 - mam sraz s holkama z tehu cvica, tak klidne jeste nekdo dorazte-budem asi jen tri. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem klíďo píďo zítra pro srazoš :slight_smile: Tak klasika od 14 h ???
5. říj 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Andar, taky už zkoušíš se zubama za Magdalénku ??
jj, to znám a nejhorší je na tom to,že to chytne vždy v pátek na víkend.
brufáče se mohou,taky jsme je brala, myslím taky 3 denně,abych vůůůbec vydržela

Psala mi Monča odpo,že je zrovna v Unionce a kolik má zamluvit míst, tak jsem to tipla dobře, řekal jsme jí dva stoly a koukám,že se sejdem :slight_smile: to je dobře
5. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ta velikost 4 je od kolika kil prosím tě ??
5. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...je to od 7-18 kil----my je máme a dobrý,tak kdybys je nechtěla brala bych je.....
My byly dnes v Unče s Mončou,pak mi psala Andara a ještě jsme potkaly Irenku :grinning:
Já si jela pro nový pas,ale zrovna jsem chytla polední pauzu a pak už jsem se tam nevracela.
5. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..

Veru držíme moc moc moc palečky....

Užijte si sraz ahoj..
5. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
já si plínky u Verči zamluvila už dopoledne, jsme taky na Pemprskách, i když byla bych ráda, kdyby už jsme nebyli, no každopádně jsou naše :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Ten srazík mě mrzí, ráda bych vás zase viděla, ale my se z plavča dostaneme dom kolem 11.00 a hned kolem 14.00 jet zpět do Lípy se mi nevyplatí, na víc ELí je potom dost unavená v kočárku neusne a pak by byla proťa, takže škoda. :frowning2: :frowning2:
No snad příště.
5. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky já dorazím kolem třetí nechám Tádu doma vyspat.Dneska spal jen dvacet minut a to je pak k večeru protiva. :frowning2: Holt kočár je prevít.........spíš lidi...nějaká k.... šla okolo,vidí sklopenej kočár a přesně u něj začne řvát :confounded: :angry:

Tak kolik nás nakonec bude?????
5. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val, mori, moni, jjj26, jojinka, verunkaronka - je to tak ???

Nepůjde někdo do města dřív ?
5. říj 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel co je to dřív
5. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dřív než na 14 h v Unče - sem teda jako spoléhala na tebeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chápu, ať se prdík malej vychrupká
5. říj 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel a řekneš čas nebo stím děláš drahoty
5. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráda bych to stihla na 13 h do ČL, páč potřebuju do 2 obchodů
5. říj 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když bys řekla na dvanáctou páč pak už bych ho neudržela a musela dát spaát doma
5. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na 12 h je brzo. musím taky uvařit oběd
5. říj 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nedá se nic dělat tak se uvidíme potom pa a dobrou
5. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojiky holky!
Kde jste všichni? To jste ještě na srazíku, že tu nikdo není? Tak jak jste si to užili. Já byla v Unče dneska dopol, chodíme s kámoškou vždy po plavču na kavčo. Číšník se mě ptaů, kdy zase bude nějaký koníkoví sraz, tak jsem řekla, že zrovinka dneska a nějak si to nemohl vybavit, že má rezervaci na stůl, tak jsem řekla ať vám raděj připraví dva, že vás třeba bude hafec, jen bohužel bez nás. Tak jaké to bylo? :wink: :wink:
6. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Iren, ahá. My taky jedem v pamperskách,ale těch oranž.

Jiank srazík super, pak jsme se šli ještě trošku cournout po městě a málem by jsme ani nešli domů ,jak jsme furt kecaly a kecaly :slight_smile:

fotečky snad dneska hodíma kdyby ne, tak zítra juu?
6. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek