• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Brý večír :grinning: Tak jsem dorazila já, Jana, Monča, Jíťa a 2 mé kámošky - jedna neplánovaně, a druhá se pak vezla se mnou domů :wink: Pohodička jako vždy a proběhla super líbačkaaaaa :grinning: Jíťa pak jistě nahodí fotečky :wink:

val - mikču jsem nesehnala, zato jsem si tam koupila 2 svetříky :grinning: A hádejte jakou barvu - žlutooou :sunglasses: tak aspoň trošku změna - jsou teda podobné, oba žluto bílý proužek, jeden navíc s oranžovou a druhý s kapucí :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo Marcel žlutou jooo? téééda změna jako hrooom :slight_smile:

já taky měním šatník z černé na barevný :slight_smile:

jdu koupat filípka,zatím
6. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé a holky víte co (vy co jste tam dnes nebyly myslím) - představte si, že jáááá jsem úplně zapoměla vzít foťák :confused:

jo a cestou k autu, jsme musely ke kolotočům - Kájuš šla na trampolínu :grinning:
6. říj 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky srazík byl dobrý jen nás dneska bylo málo až je to divné,ale snad příště se to zlepší :slight_smile:
Musím vám napsat co se mi stalo cestou domu.Musela jsem natankovat nebot manžel má noční a neměl by dost benzínu na cestu z práce.No a tam přišel zádrhel,platila jsem přes kartu a paní mi najednou říká,že je karta neplatná,ža mi to nejde zaplatit.Tak jí říkám,že si to hlídám kdy a jak vybírám a platnost karty mmám ještě dobrý a ona to zkusila ještě jednou a to samé.V tu chvíli jsem si připadala hrozně jak nějaký zločinec a tak jsem musela shánět někoho kdo mi přiveze peníze.Naštěstí manžel zavolal švárovy a ten nás přijel zachránit ale ještě ted jsem natočená a nejlepší na tom je,že jsem mu hned jela ty peníze vybrat a bankomat mi peníze dal normálně,tak mě z toho vyvedte :frowning2:
Tak tolik muj zážitek :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no prosím tě, co to bylo ?, to měli něco oni na té benzině a né že to bylo tvojí kartou.

noo a prosím tě, ted si připravuju věci na ráno na plavání a dávám plavekčy do tašky a vzpomenu si,že jsem ti nedala za ty plavky.
prosím tě, příště si o to normálka řekni joo? když si nevzpoemnu,bo to je trapas :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jituš asi jo,ale je to hrozný pocit :wink:
S těmi penězy si nedělej starosti,koupíš mi třeba nějaké pití :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se omlouvám že jsme nedorazily. :frowning2:
Včera dopo jsem jásala, že bude srazík, a do večera mě začalo škrábat v krku. Manža přišel z práce úplně mimo a dnes byl doma. Pokouší se o nás nějaká chřipajzna, chjo.. Sice mi není tak zle, ale mezi děti jsem prostě jít nechtěla, to je jasné.
Kdyby jste chtěla některá někdy, třeba příští týden dopo na kafčo, dejte vědět, rádi s Jiřinem půjdeme.
6. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani - to je fakt blbý ... když by to bylo normoš zboží, tak to vrátíš, ale benzín je blbej no ... taky myslím, že museli mít problém oni s tím terminálem
6. říj 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda Marcel, ty hlavní paparazzi bez foťáku jo? :grinning: :grinning:
No hlavně, že jste si to užili, mysleli jsme na vás, jak si dáváte štrůdlíček.

jjj26 - no tak to je trapas jako blázen, to jim fakt musel nějak blbnout termínál, to se určo v tobě krve nedořezal, co? To musí být hrozně nepříjemný, ještě že jsi měla první platící pomoc.

Příště snad bude lepší termínek na srazík a budeme moct dorazit taky. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dneska jsem pročítala černou listinu na MMB, páč jedna paní už před měsícem si u mně objednala vestičku chlupatku a pořád mi píše, že mi poslala peníze a nemá balíček, ale já peníze na účtě nemám, docela nepříjemná situace, ale ona na mé mejlíky, ať mi pošle výpis o platbě, nebo den, kdy platbu uskutečnila nereaguje, jen napíše, že peníze poslala a čeká balíček. Tak jsem z toho taková rozvrkočená :frowning2:
6. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - tady ten obrázek do zelena http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1988868 pokud se líbí, moc ráda ti ho věnuju :wink:

Jinak jsem vytvořila podzimní dekoraci a využila košíček od Jany :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2352599 - Jani mech byl dobrý nápad, dala jsem to jako podklad, tak díky :dizzy_face: a něco menšího pro mamku http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2352598
7. říj 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co děláte z cukety ? Já dostala 2 a v životě jsem z ní nic nedělala ... dnes udělám obalovanou, ale co s tou druhou ???
7. říj 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Mori, já tu cuketa jednou nastrouhala, pak ještě brambory, dotoho salám nakrájet,česnek, majoránku a zapekla jsem to, ale mylsím,ež tam byloi ještě něco, už je to dlouho a cuketu jsem už taky strááášně dlouho nedělala

jdu hodit fotky na rajče, pak dám odkaz
7. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/

je to tam :slight_smile:

a bacha, byla tam těžká líbačka :slight_smile:

Kája se nenechala a tak kluci museli mezi sebou :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, tak jsem našla ty kostky.
Jmenují se CLEMMY KOSTKY a mají různé, večer to omrknu na netu
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkdy!
Teda Val - Filípek je ale vášnivec, kde to asi viděl? :grinning: :grinning:

Mori - já dělala z cukety bramboráky čili cukeťáky, přesně jako bramboráky, ale místo brambor máš cuketu, je to moc dobré, nebo cuketové placičky, ale receptík si už nepamatuju. :confounded:

Val - clemmy kostičky máme, Elí je dostala už na 6 měsících a pořád jsou vděčné, jsou měkoučké, omyvatelné super se z nich staví a když byly nové dokonce hezky voněly, teď už tolik ne. Ale já jsem s nima spokojená a mají hodně variant, jako že s autíčkem, postavičkama Mickyho a tak.
7. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme je Iren všera s Mončou sháněly, teda jen v jendé hračkárně, té velké na hlavní třídě a neměly.
Právě,že jsem je viděla v tom Josefově dole a moc se mi líbily a močna je má taky
7. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val já je viděla v Prioru v hráčkárně
7. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!
Moc Vás zdravím a hlásím, že jsme v pořádku, ale PC vůbec nestíhám.
Máma se skvěle a doufám, že vy všechny tady také.
:wink:
7. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, já se tam dneska stavovala a už jsem viděla na netu jak to vypadá a našla jsme to tam, nicméně, trošku drahota oproti netu, to je jasné.
to co na netu za 119,-, tak tam za 190,-

helenkoo ahooj, dlouho si tu nebyla :frowning2:

dneska jsem potkala ve městě herestu, tak jsme jí lákala na další srazík, noo tak prý chodit nebude, škoda :frowning2: :frowning2:
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vydražila jedn ypoužitý, je jich tam dost a k tomu přikoupím nějaké ty postavičky a je to :slight_smile:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4046438
7. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, já je kupovala také z durhé ruky a jak posloužily, úplně v poho :grinning: :grinning:

helenko - také zdravím, je dost, že nakoukneš mezi nás a kdy se zase ukážeš taky na srazíku. Je fajn, že depkové období je zažehnáno! :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
teda líbačka super :grinning: :grinning:
Nám včera dělali plastová okna,zepředu už je máme,tak už jsou i vzadu...
Jen ještě nemám doklizeno :unamused:
8. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

fotky super,až budu doma hned si je ztáhnu.

Marcel rámeček beru................ :slight_smile: Už ho vidím pověšenej :grinning:

Péťo ty peníze si dáme příště takhle máme dúvod se vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já pujdu do těhle kostiček...jsou už v krabičce...............takhle sem musela koupit box na ně,kterej není zrovna levnej http://www.vsechnoprodite.cz/cs/detail51069.html Doma mám těch 40 ks měly to ve výprodeji za 450.-
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - fajn :slight_smile: snad se ještě dostaneš do ČL, abych ti to předala :wink:
8. říj 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni...díky,tak jo---- :wink:
8. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tady to žijeeee :unamused: :fearful: :grinning:
My jsme dnes zůataly doma, Kája chraptí a kašle. Rýmu měla 2 dny a přešla jí, tak aspoň něco zažehnáno :wink:
Taťku máme dnes na floorbalu, tak by se tu jako mohl někdo ukázat na pokec dámy :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
no koukám, je tu opravdu nějaké mrtvolno.
My byli dneska dopol na sporťáčku a bylo to fajn, cvičili jsme na balonech, což byla Elí pně nadšená. :grinning: :wink:
Nemám vaše mejliky, tak to šoupnu jsem, není to teda vtipný jako píše Monča, úplně mě mrazilo v zádech, když jsem to četla. Brrrr!
O víkendu jsem se videla se segrou a vypravela mi docela prisernou
# # # # # prihodu, ktera se stala jeji kamaradce.
# # # # # Myslim, ze je dobry, aby se o tom vedelo, co se tu deje.
# # # # # Takze se s vama musim podelit.
# # # # # Jela s rodicema a 3-letou dcerou do Prahy do Ikey.
# # # # # Prochazeli ji a malou hlidali na stridacku s rodicema, najednou se
# # # # # sesli a zjistili, ze mala tam není. Mama myslela, ze ji maj rodice a
# # # # # rodice,ze ji ma mama....Tak ji chvili hledali a nic, tak sli za
# # # # # ostrahou, která tam stala. Chlapik je okamzite serval a hned naridil
# # # # # zavrit celou Ikeu -
# # # # # bylo jim to dost divny,ze takhle jedna, ale tim lip.
# # # # # Malou nasli na zachode nadopovanou a uspanou, mela oholeny vlasky
# # # # # (mela dlouhy blonďatý) a byla převlečená
# # # # # za chlapecka!!!
# # # # # Zni to priserne co? Ale bohužel je to tak.
# # # # # Měli veliky stesti, ze se vse semlelo vcas. No je naprosto jasny, ze
# # # # # uz se tam něco podobného muselo stat, když okamzite zavreli celou
# # # # # Ikeu. Takze to vsude rozhlaste lidem, co tam chodi i s detma,
# # # # # protože to asi není jen tak.
# # # # # Mne teda z toho beha mraz po zadech. Nevim jakou to mělo dohru, vim
# # # # # jen to co jsem napsala.
# # # # # Ing. Gabriela Zítková
# # # # # finanční účtárna
# # # # # BTV plast s.r.o.
# # # # # Jablonec nad Nisou
# # # # # 483 336 348
# # # # # Fax: 483 336 351
8. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iren říká ti něco "hoax" ??? Já to tedy taky neznala, tak jukni na toto: http://www.hoax.cz/hoax/unos-deti-v-obchodnim-dome/
8. říj 2009 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Irco-to je urco hoax, stejne jak nekdo posilal mejliky se stenatama a pak taky to mimco s rakovinou mozku-to mi poprvy prislo nekdy pred 5lety a nedavno zase-je tam porad stejna fotka atd. :wink:

Jo a libacka se mi taky libi :grinning:
9. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek