• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikus -koukala jsem na fotky na rajceti - teeda Mates je veelikej a je to sikula :wink: uz pul roku, to je az neskutecny :slight_smile: Jo a ty ho davas spat do pytle?Ja koupila krasnej zelenej se zirafkou a Majda jak ma tu decku,tak se do nej nevejde a tudle jsem ji ho zkusila a vylezly ji dole nohy mezi patentkama :grinning: ,takze si ho vubec neuzila, jeste mam jeden vetsi :wink:
9. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky,

nechápu,kdo tohle vymýšlí ???
je to síla, ejdřív jsme myslela,že to orpavud nějaká známá vyprávěla Iren, než sjme dočetla, tak mi to bylo jasné.
ale i tak,když si to človkě představí, no fuj :frowning2:
9. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No sou někdy hrozný ty maily ... dobře že už aspoň vím, o co jde - ale spousta lidí tomu ještě věří a hoax jim nic neříká :unamused:

Jdu za chvíli s Kájou k doktorovi, kašle, tak ať na ní jukne
9. říj 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky!
Marcel - to víš, že mi hoax nic neříká, já ani nevím co to je a že to existuje, jen mi to včera přišlo na mejlik od kamarádky, tak jsem vám to přeposlala, koukám, že jsem vás jen zbytečně vyděsila, i když já byla taky, no alespoň jsem v tom nebyla sama :wink:
9. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, noj á už o hoaxech slyšela, je to hnus :frowning2:
kort když se to týká dětí a ještě ti pošlou fotky :frowning2:

Marcel, tak jak Kája u doktorky ??
9. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj vespolek !
Tak průdošky má Kájuš čistý, jen jsme dokoupily sirup na noc na zklidnění kašle Sinecod. Prej mám počítat, že bude kašlat tak týden ... jinak mi nic moc neřekl, jako že pít teplé či studené, zda může ven ... takže ven trochu prostě chodit budem když bude rozuné počasí, aspoň na chvilku.

Pak jsme šly k mamce na kafe, zůstaly jsme na oběd, pak se tam šlo spát a dom jsme přišly po půl šestý :grinning:
9. říj 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Andarko,jojo spí ve spacím pytli,jinak by byl pořád odkopanej...a joooo půl roku už nám bylo :astonished: :astonished:
Mori,hlavně že o není na průduškách :wink:
10. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak at je kašlík co nejdřív pryč a hlavně,že jí to nešlo na průdušky.

Filípek tu rýmu měl 3 týdny a nevím,jestli jsem tu psala o té odsávačce na vysavač, tak ta je fááákt supééér :slight_smile:
žádný brek u toho a je to hned a pořádně
10. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš mohla by jsi mi na sebe poslat icq?Potřebovala bych poradit s výkendovým pobytem ty máš nějaké zkušenosti.Děkuji :slight_smile:
10. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak my mame rymu-ja,manzel i Majdulka :frowning2:
Val-odsavacka na vysavac je super,bez ni teda nevim jak bysme to zmakli :wink:
10. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky všichni rýmovali...ještě to stále není OK
a taky vysavačujeme a je to paráda :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky koukám,že ta viroza lítá všude.My máme taky rýmu a trochu vystouplou horečku,ale zatím to zvládáme.Jen doufám,že zustane jen u toho :wink: :wink:
Jinak jsem byla v pátek přát mojí babičce k 85.letum a byla hrozně nadšená z Honzíka jak je šilovný,docela se i držel,že nezlobil :slight_smile: :slight_smile:
Jinak počasí je akorát tak na spaní,tak pujdu ještě něco udělat než pujdu do hajan :wink: Dneska jsem dělala šunkofleky s uzeným a moc chutnali,doufám že vydrží alespon na zítra k obědu :slight_smile: :slight_smile:
Holky už víte co komu pořídíte k vánocum?Hodte mi nějaké info hlavně co koupíte dětem,nevím co Honzíkovi tak bych se třeba inspirovala od vás :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jsem dneska byla zase trochu upravit zahrádku před zimou,ale ještě tam nějaké dodělávky mám tak je musím co nejdříve udělat aby jsem měla vše připrvené a na jaře mohla začít s uprvou zahrádky.Budu si dělat plánek jak bych si to představovala,tk uvidíme asi si řeknu o radu bráchovi nebot u našich ucelil zahrádku taky on je to super :slight_smile: :slight_smile:
Tak jsem se trochu vykecala tak jdu ještě něco dělat.Užijte si volno :wink: :wink: :wink:
10. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jé tak koukám, že většinu trápí baciláci, tak ať se brzy uzdravíte. No my od té doby co Elí bere bylinky do dědka kořenáře, tak (ťuk, ťuk, ťuk) se nám to vyhýbá, tak jsem moc ráda, snad to bude fungovat i nadále. :slight_smile: :wink:

JJJ26 - copak copak, chystáte se s taťkou na romantický víkend? Budeme závidět jo? :wink: :grinning:

My byli dneska v Lbc na Dům a bydlení, no zase jsem neodolala a koupila nějaké stromy a keře, no málem jsme to nevešli do auta, takže máme na zítra o zábavu postaráno. :sweat_smile: :sweat_smile: Ale mám z toho radost, konečně na té naší zahradě něco bude a snad bude vypadat k světu. Ještě nás čekají ovocné stromečky za barák a nějaké růže, tak jsem zvědavá. :sweat_smile: :wink:

Já už mám pro Elenku Ježíška komplet, pokoupila jsem to skorem všechno u verany na MMB, tím že je z Lípy vyzvedla jsem si to u ní doma. Míša si vybral oblečení, mamce jsem nechala ušít polštáře s ručně malovaným hedvábí, moc se jí to líbí. No a o zbytku rodiny ještě přemýšlím co a jak pořídit. :wink: :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
týbrďo Iren, takhle brzo dárky joo?

no já už taky pokuj co Filípkovi k narozkám a ještě k vánocům. bude to nářez, hned 10 dní na to a budou vánoce, je 14.12. narozen.
no líp jsem si to početí vybrat nemohla :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val my jsme na tom stejně, Elí je na Silvestra a svátek má v březnu, až z toho bude mít rozum, tak nám za to asi vynadá :wink: :astonished:
11. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren my s manželem nic nebudeme podnikat,ale moji rodiče budou mít za měsíc 40.let výročí svatby tak jim vymýšlíme nějaký dárek a mě npadlo nějaký třeba výkendový pobyt někde jako relax,le ještě nevím jak na to budou regovat bráchové :slight_smile: :slight_smile:
Honzík má svátek v červnu a v srpnu narozeniny,ale nedá se nic dělat :wink: Ted se známé narodila holčička Eliška a tím,že byla na císaři má malá narozeniny o týden déle než se narodila,hold je to trochu smula :wink:
Jinak manželovi k vánocum vím co mu koupím,samozřejmě oblečení,ale má taky ještě 19.12. narozeniny tak mu to nějak rozdělím :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Našim budeme přispívat na novou ledničku a Honzíkovi stále hledám,má hrozně moc věcí které ho zajímají,ale než dojdeme k pokladně tak už tu věc nechce takže smula :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky,

Jani, no to má Honzík ještě dobré, to má v půlkce roku a pak vánoce, jenže filípek má narozky a deset dnů na to vánoce a pak celý rok houby :frowning2: jen svátek.
tak mu budu muset dělat radosti i v průběhu roku,abych mu to vynahradila ten blbej termín početí :grinning:

Jani, to by byl hezký dárek rpo rodiče a když se na to jako tři sourozenci složíte,tak to bude super :slight_smile:
vo co vymýšlet, že ??
11. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

tak já už taky pomalu nakupuji na vánoce..............Pro Tádu lega dupla.........našim ten víkend,jak byla Jíťa s manželem a manželovým rodičům,ten fotorámeček,kam se nahrajou fotky a ty se po určitým intervalu měněj.................plus ségrám a mamce na klíče fotorámeček http://www.aukro.cz/show_item.php?item=762278275#gallery............................Tak pište ať mám ještě nějakou inspiraci :grinning: :slight_smile:

Táda o víkendu pomáhal skládat čtyřicet metráků uhlí http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3391942&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni,

Táda je teda šikulka :slight_smile:

super nápady Moni :slight_smile:

manža ty rámečky kupoval dcerám k narozkám a já pro ně nahrála všechyn fotky kde jsou,tka mají památku

ale vůůůbec mě nenapadá co kupovat :frowning2: ach joo a ono se to už fáákt blíží, to je nejhorší
11. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám v oblíbených vypadaj krásně :grinning:
11. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten fotorámeček je super....to chci takyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
ale na Aukru registraci nemám...musím to pohledat teda jinde
Teda tak t koblížky musím udělat :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ráno! Kája ještě kašle, já rýmuju :confounded:

piku - to jsemprávě chtěla vědět, zda to nebude na průduškách. Ale dr. je nějakej divnej - my tam skoro nechodíme, snažím se jí léčit sama - většinou se jí to drží 2 dny. A on něco jako v tom smyslu, že ať příště zkusíme samy a když to nebude ustupovat, tak přijít - což já tam hned nešla, až když se jí to přidalo i v noci ten kašel. Příště bych mu už něco řekla ...

val - tak z toho bych obavy neměla, že Fíla si to vybere vše v prosinci :wink: hele my taky furt něco kupujem :grinning:

moni - ty jo to je dříč :grinning:

piku - nebudeš náhodou objednávat tu klíčenku na Aukru ? Tam se musíš nějak přihlásit že ? A já ty papíry vyhodila :sweat_smile: Já bych jí chtěla pro manžu :wink:

My byli v sobotu vyzvednout skříňku v nábytku v Liberci, tak jsme to spokojili s nákupem - pěkně jsem pořídila Kájušce http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783
A včera jsme jeli na chvíli k babičce do Provodína, manžel si tam musel cosi vyzvednout.
12. říj 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránečko :slight_smile:

venku totál hnus :frowning2: jako to bude období přes tu zimu, tma a zima, fuj

Marcel, tak to jsi hezky Káje nakoupila, se nedivím,že z těch bot nechtěla vylézt :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a jak chudinka Kája usnula v tom košíku :sweat_smile:
12. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
tak my měly krušný týden, od úterka nám nebylo dobře. Mě a manžu to úplně skolilo, Aninka má jen kašel a Jiřin trochu taky, tak doufám že další chřipka bude zase za rok.. :grinning: :grinning:

Val - to je mazec, narozky před vánocema :grinning: známe, během měsíce před vánocema, má narozky nejen manža, ale i Aninka a i já.. a to nemluvím o švagrovi a bráchovi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby jste to chtěl někdo objednat není problém,kámoška si už pře ze mě kupovala tak dejte vědět dokavaď sou
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - tak já bych pěkně prosila o klíčenku :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, noo tak to teda máte veselý prosinec, to vám nezávidím teda :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu ozvi se mi prosím na icq.Děkuji
12. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek