• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Moni...Jil Sander--moje vůně :wink: ted mi dochází,objednala jsem si jí k narozeninám :grinning:
Jani..já rodila taky v Lípě,byla jsem spokojená...myslím,že všude je něco :unamused:
Peradko,Péta si to užil vid :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo moje taky už od 1996 toje držák co?????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Taky bych potřebovala poradit nějakou pěknou vůni pro manžu, docela mi voní Hugo Boss zelenej a šedej, ale klidně bych i nějakou změnu.
Já mám ráda taky bose, toho červenočerného. Používám ho už dlouho, asi očuchám to vaše a třeba taky změním.
Já rodila ve Frýdlantě, stihli jsme suprově tam dojet a bylo tam moc fajn ani se mi nechtělo dom. :wink: :grinning:
14. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Jeee ruzovou Pumu mam taky-krasne voni a byla jsem s ni navonena na svatbe :dizzy_face:

Jani- ja tez rodila v Lipe a super, jak doktori tak porodni asistentky a na novorozeneckem taky OK,ale slysela jsem, ze nektere ty detske sestry des, ale proste vsude se najde nekdo kdo ma treba zrovna blbou naladu-ikdyz u deti a maminek by to byt nemelo!!!
Taky jsem ze zacatku vahala, vsichni radili at jdu do Boleslavi, ale potom co tam 26,12,2008 rodila moje sestrenka (praskla ji ve 2rano voda a mela i bolesti a celou dobu si ji nikdo nevsiml, takze malem porodila na posteli-navic ji dali na pokoj k pani v 7mesici, ktera tam byla na udrzeni a ta ji nakonec volala sestru, malej se narodil v 18h), no asi se jim na svatky nechtelo makat no :angry: Ale zacla jsem na radu tady Pikusky chodit na tehotenske cviceni k pani Pastorove, coz je vrchni sestra na porodnici a bylo to moc fajn, ona je strasne hodna a mila,vsechno vysvetli a uklidni, takze jsem mela i lepsi pocit a dokonce se pak na nas prisla i podivat :slight_smile: S Pikus jsme i byly na kurzu a na prohlidce porodniho salu, takze jsme i s tatinkama vedeli, do ceho jdeme :grinning:
Takze asi tak a priste tam jdu znova :grinning:
14. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mne to trvalo od prasknuti vody 21h a celou dobu me neustale kontrolovali a mimco taky, jestli se mu dari dobre atd.A manzel tam se mnou byl asi 12h, a to ho porad posilali domu, ze to hned tak nebude a on se nedal :grinning: byla jsem za to rada, pac byl super a pomahal mi.
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky za vsechny rady a nazory, jeste to budu muset promyslet a probrat s doktorem.
Mejte se hezky :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco pro zasmání

Chlap na akci sbalí jednu ženskou a po několika panácích
se přesunou k němu domů.
Když už přituhuje, ženská zjistí, že TO právě dostala a řekne si:
"Třeba si toho nevšimne, ráno uteču a nebude si mě pamatovat".
Tak všechno proběhne bez problémů.....ráno se chlap probudí, ženská nikde a celá postel od krve:
"Do prdele, já ji snad zabil!!!!", běží do kuchyně a zkoukne nože,
všechny jsou na svých místech a čisté.
"Fajn, takže jsem ji nepodřizl....",
jde do ložnice, otevře šuplík a zjistí, že žádný náboj v jeho revolveru nechybí.
"Takže jsem ji ani nezastřelil....,"
Jde do koupelny a v zrcadle vidí, že má celý ksicht od krve a zděsí se:
"Ty vole, ja ji sežral!!!!"
14. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Jani a koukam mas termin 19.ledna, to by mimco mohlo narodit 18.1 - to mam narozky :grinning:
14. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako dámy tady sněžíííí :astonished:

ty voe Moni, kam na to chodíš :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :grinning: ty vole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je hustyyy :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-tady taky!!! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
14. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - kdy zacnes s prikrmama?Mrkvicka a tak :wink:
14. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Noo ty jsi teda držák :slight_smile: takových let :slight_smile:

no já raději o těch našich patáliích na porodnici budu mlčet :sweat_smile:

Moni, super vtip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás taky posněžívá, pomooc já nechci ještě sníh. jen at je na horách, tam si za ním dojedu :slight_smile:

Jiank jsme zpět z plaváníčka, Filípek tentokrát v autě neusnul a tak jsem s ním šla ještě nakoupit.
ted už chrupe.
dneska se už potápěl, ten byl fantastickej :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My byli s Kájou nakoupit, dojely jsme si teda autím, páč je fakt děsně venku a kupovala jsem toho trochu víc, tak jsem to nechtěla v tý hrůze venku tahat ...
Teď vařím - polotovar Cordon Blue, br. kaše, okurkový salát
Taťka už dorazil z práce, jel vyměnit gumy, tak už budou zimáky ... pak se budem určo všichni válet, co taky dělat, když je taková kosaaa :confused:
14. říj 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jannanas, sice už to jsou 2 roky co jsem rodila, ale v České Lípě jsem byla 100% spokojená.
Dojela jsem tam až z Rbk. :wink:
14. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://peterdoten.com/music/Rufus_Wainwright-Hallelujah.mp3

hezký poslech :slight_smile:

jsem dnes objevila prográmek na prezentaci fotek s hudbou a prolínačkama, tak sháním pod to tu hudbu,aby se to hodilo pod Filípkový fotky
nemáte holky nějaký instrumentálky nebo tak něco hezkýho, něžnýho ..? :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyskova_1.mrkvicka/
dnes jsme byli na půlroční,váha 9.60---před měsícem 9.35,takže už spomalujeme :grinning:
Andarko a příkrmy jsem dnes řečila s dr.a striktně to dodržovat nemusíme,ty příkrmy,tak dnes zase neměl...jen MM :grinning:
Val...já dělám ty fotky s hudbou taky...a stále hledám nějakou tu pěknou hudbu.........a včera jsem něco stáhla tady
http://www.mp3-ke-stazeni.cz/?od=105
14. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, tééda, ten hezky papal mrkvičku :slight_smile:

Filípek snědl tak max 3 lžičky :slight_smile: a ještě to byl boj, ho to nadavovalo, tak jsme se bála,aby nehodil šavli :slight_smile:

váha supééér, že se spomalujete :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, z téhle stránky jsem sem zrovna dávala odkázek :slight_smile:

jiank já dávám pod naše fotky,kde jsme my a tak většinou Celine Dion, Roxette,enyu,

tak kdyby jsi něco hctěla, tak ti to pošlu mailikem, i když dneska se uý dá hodně písniček stáhnout
14. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...v pondělí byl hladovej,já byla celé dopoledne u holiče :slight_smile: v úterý už po 3 lžičkách odstrkoval mou ruku :grinning:
A v čem děláš ty fotečky s hudbou??
14. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak další kostičky do sbírky :slight_smile:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4083684

ahá, tak to je ono ta mrkvička :slight_smile:
ono jí moc nebaští žádné dítko.
já jí dala ty tři dny po 2-3 lžičkách a pak jsem k tomu přidala kedlubnu a to už baštil líp

dneska jsem stáhla prográmek,ale jen demo na 30 dní.
dobře se v tom dělá, je to super, před každou fotkou ti to samo už vytvoří prolínačku a pokaždé jinou.
jen doufám,že až to udělám,tak mě to pustí vypálit, jsme to ještě nezkoušela,ale pokud jo, tak to bude super prográmek a vždy se dá stáhnout v případě potřeby znova.

je to tohle:

http://www.dwn.cz/index.php?stahuj-zdarma=dvd-slideshow-builder
14. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dělám ve Windows Movie Maker....většinou bývá už v PC :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAUKY ŽENY :slight_smile:

Jóó manžel jel rychle do pneuservisu přezout,v deset chceme razit směr jizerky,to je jak naschvál to počasí,gumy jsme včera sehnali až v OBI,ale už se těším,jen ta cesta z tý mám trochu vítr .
15. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni,užijte si hezky výlet,snad vyjde i počásko a tfuj tfuj at dojedete v pořádku a cesta rychle uteče :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jsem byla včera u holiče tak jsem trochu jiná a vlásky mám asi o cca 10 cm zkrácené,snad mě poznáte až se uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky jsem s Honzíkem včera zamířili do solné jeskyně v Lípě a byl to super relax,ale bez dětí je to lepší,uplná paráda :slight_smile: :slight_smile:
U nás do rána napadal poprašek sněhu a stále tam ještě sněží že není pořádně vidět ven,doufám že se to ted nevybouří a pak nebude sníh až v lenu,chtěla bych alespon symbolicky aby padal na vánoce,ale ted poslední roky je vánoce sucho a nebo mokro ale bez sněhu :frowning2:
15. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Jani - já rodila v LBC i v Lipe, a vsude spokojenost. LBC je asi hezci poporodni odd., ale zase novorozenecke, teda spise ta pece, asi nic moc, ale to je jen vec nazoru. Ale jinak je to asi na stejno.
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ted jsem se všimla,že dnes slaví svátek Terezka tak vše nej,nej Andarko,jestli si správně pamatuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj
Jani-diky,pamatujes si dobre :wink: Se musim pochlubit co sem dostala od manzilka : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26412902&tab=0 i s tema sperkama :dizzy_face:

Piku-pekny fotecky s mrkvickou,ani se moc nezapatlal vid? :grinning:
15. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko - vše neeeeej.. :sunglasses:
15. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Taky Terez přeji všechno nejlepší k svátečku a dáreček od manži supéér :slight_smile:

jinak v Lípě pěkně sněží, fujavice jak blázen, to je teda nějak brzo nééé?

Moni, ted už jste na cestě, tak snad to zvládnete v poho. Gumy máte, tak o to lepší:slight_smile:

Jani, tak to jsme zvědavá na délku vlasů :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko..........vše nej nej :wink: :wink: a krásný dárek jsi dostala :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek