• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val - máš pravdu, venku je dnes děsně. A to jsme už dvakrát venku byly a nikdo mě tam už nedostane.. :sweat_smile: :grinning:
15. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

Jojo, Péťa si narozeniny užil a my taky :slight_smile: Dortík jsem nechávala péct tady v Jizerských pekárnách. Mají tam výborný, takový lehký, žádný hurný krémy. Už loňská dortík byl odtamtud :slight_smile:

Moni, no máte super vybraný dny na Jizerky :grinning:, hlavně se v pořádku se vraťte! Venku je to šílený, lidi už bez proudu, kalamity...fuj.

My dneska ještě nevytáhly paty :sweat_smile:, jak P vstane, uvidím...chtěla bych skočit do města ale asi to nestihnu, od 16,00 máme prvně Yamahu....
Poslední dobou P vychrupuje..to asi i to počasí, včera jsem sotva stíhala kadeřnici :sweat_smile:

Připojujeme se ke gratulantům a přejeme ti Andarko všechno nejlepší k dnešnímu svátku!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dáreček luxusní!

Pikus krásný míry má Matyášek :slight_smile:

Jannanas já také rodila v Čl, váhala jsem ještě nad LBC, a jsem ráda že jsem se rozhodla pro tu zdejší....byla jsem se vším maximálně spokojená! Jsou to už ale dva roky :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, jestli jsem dobře postřehla, tak Anička už chodí do školky? Kam jí dáváš? A zvládá to dobře? :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado - jj, chodí. Dávám jí na východní. A zvládá to dobře. Má tam kamarádku, co jí zná odmalička, tak to jde. Ikdyž někdy jsou trochu slzičky, ale jak zmizím z dohledu, už jí nezajímám.. :sweat_smile: :wink:
15. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - to jste asi nečekali, že pojede v takovém počasí co ... určo jste si představovali ještě babí léto :wink: Stíhali jste odjet v 10 h ? - no já že pneuservisy jsou teď narvaný :grinning:
Manžel byl včera s Dacií v pneuservisu, páč tam měl objednaný disky, tak mu to rovnou přehodily a pak si u baráku přezul Formana sám :wink:

Holky dá se z těch Clemmy postavit něco jiného než komín ? to jsou asi furt jen jednodílné kostky, což nejde spojovat do stran ne ? Nebo tam jsou i jiné, než na tom odkazu od val ???

andar - také přeju krásný svátek :slight_smile: a moc hezká dárek jsi dostala :dizzy_face: hodnej manža :wink:

Jinak jsem dnes prvně dělala květákovou polévku, konkrétně tuto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=51139

Z dítka mě asi švihne - taťka byl dopo doma, tak nechtěla jít spát, ani po ó a usnula mi až teď - ale já potřebuju dojít pro pečivo, páč pak později už nic nemají :confounded: nechám jí max. do 3 h chrnět, tak jí budu muset vzdbudit, pokud se neprobudí sama ...
15. říj 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mroi, květákovku dělám bez kapání , jen přidám normálka vajíčka a dělám i tak brokolicovou,když mi zbyde
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-mate Dacii?My mame Sandero a vcera bylo na garancce :slight_smile:

Diky holky za gratulace, ty sperky jsou krasny,ale tak nekam na ples - kterej me asi ceka v lednu, tchanovci chodej tancovat (tanecni, ktere vede manzova segra) a kdyz maj ten venecek tak tam s nima chodi nekdo jako garde a tancuje s nima jeden tanec nebo co. No a manza prisel s tim, ze chtej nas! :confused: Ja neumim tancovat narozdil od nej (chodil 4roky do tanecnich), tak prej at se nebojim, ze me jeho tatka povede :grinning: :grinning: To bude trapas, sem mu rekla, ze me to musi do ledna naucit :grinning: :grinning:

Vcera jsem delala drozdovou pomazanku, dobrota, jo a holky ty Nescafe rezy jsou fakt dobry, potrela jsem je tou zakysankou s cokoladou a mnamka fakt - furt je uziram :slight_smile: a s marmeladou by byly asi jeste lepsi,ale tu jsme nemela (teda spis se mi nechtelo ven do sklepa) :sunglasses:
15. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://zpravy.idnes.cz/foto.asp?c=A091015_072050_domaci_taj&strana=1&r=domaci&foto=TAJ2e7522_CZECH_REPUBLIC_WEATHER_SNOW_CTK801.jpg&

tak takhle je ted na jablonecku, chudák monča, to bude teda dovča

Tery, se to naučíš, uvidíš :slight_smile: si tam střihneš jeden waltz a půjdeš :grinning:
15. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andar - já fíííím, už jsme se o tom bavily, že má malý kufr :grinning: manža byl na garančce cca před měsícem :wink: teda nepatrně se spožděním, rok to byl v červenci co ji máme

val - taky mě napadlo že by to šlo zahustit vajíčkem :wink: ale to kapání máme rádi, tak jsem volila dle receptu. Dělala jsem ji prvně, tak byla aspoň zase nějaká změna :slight_smile:

No my čučeli na Jablonecko ve zprávách, jako mazec :astonished: zas si ale užijou sněhu :wink: :grinning:
15. říj 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, zapomněla jsem reagovat na ty skříně!
Val to jsou ráma na šoupačky - dveře zabudovatelné do zdi. Mori no paráda, vy to máte, cena za dveře dobrá! Díky za fotku.

Mňam, květákovou i brokoli taky dělám... házím do nich kuličky - krutony :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joji, tak na východní pravděpodobně bude Peťulín chodit taky :slight_smile: a Anička chodí na zvykání nebo už naplno? Přecijen jí nejsou 3 roky, tak zírám, že ti jí vzali. Šikulka, že to tak zvládá. U nás to snad nebude taky problém u Péťi, spíše s tím budu mít problém já :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ten sníh je fakt šílený- Zítra musím koupit už zimní boty :angry: , dneska jsme to do Yamahy přeběhli v celoročkách :pensive: Snad někde boty ještě nebo už mít budou.... :rolling_eyes: Už ty podzimní vytáhli pěkně pozdě... :unamused:

Dneska ta Yamaha byla bezvadná! Péťa to zvládnul taky docela dobře, bála jsem se že to bude daleko horší! Jen dvakrát měl tendenci prchat. Líbí se mi že je to v jiné místnosti než herna, takže rozptýlení zádné, už teď se těším na další lekci. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, ahá, se v tom nevyznám :slight_smile:
ale suiper, že Mori to věděla :slight_smile:

tak to je dobře, že se Yamaha dneska líbila :slight_smile:
četla jsme,že nebyl velký zájem a je to proto v Pumpkinu, tak aspon to nemáte daleko :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val no zrušili to v Libertinu pro malý zájem ale v Pumpkinu to nechali , já se stejně hlásila sem, máme to kousek od baráku :slight_smile: Znám to od kamarádek, tak jsem neváhala. :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
no počásko fakt šílený, zimu mám ráda, ale takhle brzy???? :confounded: :confounded: :confounded:
Já včera dopoledne v té největší fujavici jela s Elí do Libertinu na cvíčo, ale zvládli jsme to, taky mám na uatě ještě leťáky, Elí jsem pak zakuklila do kočáru. Naštěstí mě osvítil Duch Svatej a kuopila jsem zimní botičky před 14 dny v bačkůrce, tak jsem byla za ně ráda.
Snad Monča s manžou tu cestu do Jizerek zvládli v poho a nikde nezůstali viset. No měli to možná jako pěkný dobrodružství. :wink: :sunglasses:
Perad a jak ta vaše Yamaha probíhá, nějak si to nedokážu představit, já o tom ani nevěděla, že to existuje, kdyby jsi sem nedala odkaz, možná, že měli malou reklamu na to. Třeba na Sporťáček je veliký zájem, teď kvůli tomu budou přidávat další hodiny cvičení.
Květákovku děláme taky a taky do ní dávám ty opečené kuličky mňamky. Brokolicovou děláme s klobásou zahusťovanou strouhanými brambory, ta je mňamková. :sweat_smile:
Andarko - dodatečně taky přeju k svátečku. Tancování zvládneš, musíš trénovat a pak když budeš mít dobrého tanečníka, počkej ještě vyhrajete cenu nejlepšího páru. :wink: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jsem zapomněla si vám postěžovat, už mám zase probmém na MMB, do teď super, potom ta nešťastná maminka s tím, jak mi tvrdila, že mi zaplatila a peníze nikde a domáhala se balíčku. No, asi to zkoušela a teď už se neozývá. A teď zase si jedna paní u mně koupila moc hezký kompletek po Elí, popsala jsem jí ho nafotila, i s dvěma chybičkama co tam jsou, se vším souhlasila a teď, když jí přišel, že se jí nelíbí a nechce ho. No tak jsem přistoupila na vrácení peněz a komplítku, ale fakt z toho mám blbý pocit. Ach jo! :confounded: :cry: :frowning2:
16. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iren oni to některé maminy zkouší a pak nic :frowning2:Mělo by to být víc kryté aby to takhle nemohla dělat.
Jinak jsem zapoměla napsat,že jsem se nechala trochu upravit a ostříhat o cca 10 cm :wink:ale jsem to stále já.
MY máme zatím jen podzimní boty ale mám už nějaké vyhlídnuté v obchodě takže jen koupit zda budou mít naši velikost :wink:
16. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, o tom stříhání jsi to psala :slight_smile:

Iren, to je teda blbý :frowning2:
já bych asi na to vrácení nepřistoupila, měla jsi to popsané, vyfocené.

já taky 2x blbě koupila, co se dá dělat, zkusím to prodat jinde.
16. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já to stále říkám že mám hosip,ale myslela jsem že není takový :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:pardon
16. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co je hosip? Jeslti to má něco společného se zapomínáním, tak to mám taky. :grinning: :wink: . Představ te si, že v úterý někam Elí, (nebo já) fakt nevim, mám výpadek paměti, ale opravdu :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Někam jsme prostě dali 5 DVD v těch papírových obalech, jak je prodávají v trefikách a nemůžeme je nikde najít. Byly to Elí oblíbené krteček a Noddy, no a teď nemá na co koukat. No hlava mi to nebere.

S tím MMB mně to moc mrzí, Jitu taky jsem kolikrát naletěla a věcičky nebyly takové jako paní psaly, no ale zas tak hodně jsem se neozvala.
16. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - hosip = HOvno SI Pamatuju :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem zatím na MMB nakoupila fakt dobře, oblečení bylo vždy jak nové :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby někdo sháněl zimní botky pro holčičku, tak tyto nejsou špatné a celkem dobrá cena: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27007282 - paní tam má i pro kluky koukám za dobrou cenu
16. říj 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel díky za vysvětlení, tak to mám fakt taky. Holkdy kam na ty názvy pořád chodíte, si připadám jak prvňáček. Nic nevím.
Jé takové podobné botičky máme taky, ale fialové a s více kytičkama a máme je s goretexem od Vikinga. jsou fakt dost dobré. :sunglasses: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyy nemůžu najít ty Řezy nescafé, co dávala odkaz andara :angry:
16. říj 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem to našla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Nescafé řezy jsou upečeny, až to vychladne, tak na to hodím ještě tu polevu ze zakys. smetany :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-urco s tou zakysankou,to je mnamka :wink: a s marmeladou jsem to nezkousela,ale myslim, ze by to bylo jeste lepsi :wink:
16. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teri - dala jsem tam jahodý džem a pak tu zakysanku :wink: teď se to chladí v lednici
No a Kája mi pomáhala, tak to bude teprv znamenitá buchta :wink: :sunglasses:
16. říj 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...........
počasí na prd,Mates má ksšel jako hrom....
a řezy jsou vynikající :grinning: já dávám 2 zakysanky a 2 čokolády :grinning:
16. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - jj v poho by na to šly zakysanky 2, takhle tam toho moc navrchu není :wink:

Manžel teď odešel jet na chvíli ještě busem, dítko mi spí a já se vrhla na ty kalendáře - lepim fotky a různě kombinuju :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky vy mi teda děláte chutě, že je snad taky udělám :slight_smile:
ale nemám zakysanou :frowning2:
16. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! My jdem dnes na obídek k mamce, Kája tam pak zůstane přes noc a my pojedem do Liberce do Nisy do kina - ještě jsme ani jeden v takovém kině nebyli, tak to snad bude zážitek :grinning: já znám jen kino ve Stráži :sweat_smile: Máme slevový kupony co jsme dostaly v KFC k menu, tak to aspoň využijem :wink:

Jo a Nescafé skoro už není - manžel se na to docela večer jak přijel vrhnul a pak ke snídani :grinning: ale dobře že mu to chutná :wink: no chutná to všem teda :wink:
17. říj 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek