• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ml. Boleslav není tak daleko a navíc ta nemocnice má dobrou pověst,ale je fakt, že jsem nikdy neslyšela nic špatného o lipské porodnici.Je to hrůza,ale já kdybych nemusela rodit v ústí tak porodim v Lípě.
14. led 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heave - taky vítej mezi náma! Už výše, jsem psala, že jezdíme často do Provodína k příbuzným. Škoda, že už tam nebydlíš ...

No já od začátku věděla, že v Lípě nechci. Teda ani manžel. No a nedávno mi kamarádka vyprávěla takovou hrůzu o ČL, že mě ještě víc přesvědčila ... ale tím, vás tady nechci a nebudu strašit.
14. led 2007 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky já jsem z Doks! Moc vás zdravím miminko čekáme 15.4.2007
14. led 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jestli se můžů zeptat, ke komu jezdíte do Provodína, já tam jezdím, mám tam rodiče.Jinak tobě se to už pěkně krátí, za chvíli je mimi na světě, už máte vybraná jména? Ty to máš Stanco taky uz za pár ono to strašně letí, vzpomínám si jak jsem přišla na to, že jsem těhule a už mám skoro polovinu za sebou.
14. led 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heave - jezdíme tam ke Kudělkům a Petříčkům. Jsou to příbuzní manžela.
Jména už máme vybraná dávno: Ondrášek a Karolínka. Tak uvidíme se na nás vykoukne ...

stanca - tak další těhulka mezi náma :dizzy_face: Super!
V Doksech jsem se loni vdávala na zámku :slight_smile: Na beremese.cz máme foto. Mám tam kamarádky (spolužačky ze střední) a příbuzný.
14. led 2007 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heave - a prozradíš mi příjmení rodičů? Manžel tam celkem dost lidí zná ...
15. led 2007 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori. Jména máte hezká, já teď nad tím přemýšlím jak to mimi pojmenujeme,ale jsem absolutně bez nápadu, moc se mi líbila Terezka a Jakub, ale tak se jmenuje pomalu každé nově narozené miminko, takže od toho jsem už opustila. Kudělkovi i Petříčkovi znám já i moji rodiče-jsou to Vávrovi.
15. led 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky tak jak vám je? Já mám pěkný kašel! :slight_smile: Takže čaj s medem a teplá postel!
16. led 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to na buď sebe Stanco opatrná, v tv to říkali, že teď jsou virozy a během 14 dnů by měla vypuknout chřipka, bojim, bojim:(
16. led 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já musím zaťukat (ťuk ťuk), že se mi všechny tyto neduhy vyhýbají. A snad mě do porodu žádná chřipka nepotká.

heave + stanca - a co bude s albumkama? Založíte si?
16. led 2007 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Časem až se nakupí více foteček, tak jo.Ani nemám moc svých fotek, my fotíme nejvíce našeho pejska a kočku to máme asi milion fotek.
16. led 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem právě volala do porodnice a na pondělí jsme objednaní na předporodní kurz. Docela se těším, jsem zvědavá.
18. led 2007 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobě už se to Mori pěkně blíží, za měsíc a miminko je tady, máš strach?, ono je to asi vyvážený tím těšením na miminko,co?
18. led 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu sbírat nějaké fotěčky a pak si album určitě založím! Dneska už mi je lépe! :slight_smile:
18. led 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - tak to je dobře, že jsi už v pořádku. Venku takový vichr, že jsem ani raději dnes nevystrčila paty z bytu.

heave - no blíží se to už fakt rychle. Zrovna dnes jsem manželovi říkala, že už jen (zhruba) měsíc :slight_smile:
Strach zatím nějak nemám, ono to možná přijde pak s těma bolestma. Uvidím. Já se spíš těším, že už bude mimi venku - už je to docela únavný a jsem jak slonice, tak se mi i uleví. No a na mimčo se těšíme už moc oba!
18. led 2007 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, ať ti to v pondělí dobře dopadne v té liberecké nemocnici, ať jsou na tebe hodný a doufám, že nás pak poučíš, co nás čeká :slight_smile: .Já jdu v úterý na kontrolu v 16.týdnu budou mi dělat AFP-odběr na vývojové vady, tak jsem taky zvědavá, ikdyž vím, že se hned výsledek nedozvím, tak doufám, že vše bude OK. Hezký víkend všem.
19. led 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem z Mimoně.Nejsem těhule,ale 17 měsícu snažilka.
19. led 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - ahoj! Jé, to bydlíš kousíček - já jsem ze Stráže pod Ralskem. Dobře že jsi sem nakoukla. Brzo se určo zadaří, nám to taky "chvíli" trvalo.
19. led 2007 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pikuso, tak to jsme na tom stejně :slight_smile: Plánujete co dál? Jí teď čekám na výsledek po Clomhex a pak to vypadá na nějaký CAR :frowning2: Ještě nevím kam..ale asi Iscare nebo Gennet :frowning2: .
20. led 2007 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá perado,Ja jsem po roce přešla k dr.do Lípy.Tak mam za sebou hormonální profily,ted jsem na utrogestanu právě v polovině druhého balení,pak mám ještě jedno a zase na kontrolu.A pak asi laparoskopie.Do CARU mě chtěla dr.objednat když jsem tam byla u ní v listopadu,ale nakonec jsem řekla,že ještě zkusíme toto a pak se uvidí.No tak jsem zvědavá.Ale věřím,že to bude dobry a povede se to.
Jinak Mori,at je mimísek zdravý a ty to hezky zvládneš.
20. led 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - á další snažilka mezi nás zavítala :wink: :dizzy_face: Ty jsï teda ranní ptáče, to já měla ještě půlnoc :grinning:

pikusa - Utrogestan jsem taky brala, abych dostávala menses. Vždy jsem s tím měla problémy. No a po 3 měsících se zadařilo, ani jsme tomu nemohli uvěřit :slight_smile:
20. led 2007 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po vysazení antikoncepce měla menzes docela normálně ale asi po roce začal stávkovat a dostávala jsem to i po 40ti dnech a jen velice slabě a 2 dny.A po prvním braní utroše jsem to stejně dostala po 37 dnech.Tak jsem zvědavá ted. :fearful:
20. led 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - no já to po vysazení antikoncepce nedostávala vůbec. Musela jsem chodit na injekce. Po Utrogestanu se mi to krásně srovnalo. Pak mi to zas začalo nějak blbnout, ale to už jsem byla těhu. My to zjistili, až když jsem byla v 8 tt, vůbec nás totiž dřív nenapadlo, že bych mohla být těhu.
20. led 2007 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by se mi taky líbilo-myslet že mám zpoždění a přitom byt těhu.Já už totiž rezignovala a nechodím pro testy jako dřív.
20. led 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, tak držím palce, ať Utro zabere :wink: U mě parádně zabíral CLomhex s Pregnylem, ale nakonec se zjistilo, že chyba je na druhé straně. Neházím ale flintu do žita, jeden sperimo nic neprokazuje. Teď si po takové době dáváme oddech, prostě to neřešíme a na jaře...no možná spíš dřív se vypravíme do Car, kde nás oba proklepnou. Takže jsem zvědavá, jak tohle jednou dopadne :sweat_smile:

Pikuso, ke komu chodíš v Lípě? Já z Lípy jezdím do LBC...je perfektní, ale odsud je to dálka, kór když jsem tam musela jezdit 3x v týdnu, to byl děs....
20. led 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,jsem u dr.Branžovské,jsem spokojená oproti tomu,co bylo tady v Mimoni je to rozdíl v přístupu a vím,že de aspon něco děje.Jinak beru Kyselinu listovou partner bere zinek a ještě jsem přes net objednávala čaje i pro mě i pro něj.Možná to nepomáhá,ale po té době už zkouším vše. :slight_smile:
21. led 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - lepší než samotný zinek je "Selzink" (selen + zinek)
21. led 2007 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Branžovské? A kde sídlí? Pikuso, myslíš že by mě vzala? Já chodila k dr. do Stráže a to byla katastrofa, pak jsem začala jezdit k Soukeníkovi do LBC a super, jenže teď bydlím v Lípě a jezdit tam na prevenci mi nevadilo, ale ta UTZ 3x týdně mě to vadilo. Taky říkal, že co budu dělat, až přijde časna IVF a já tam budu muset jezdit na injekce :frowning2: Takže jsem nakonec ustoupila od toho, že bych začla chodit k někomu dobrému v Lípě...jenže moje kamarádky chodí buď k Minaříkovi nebo ještě k jednomu...a jméno mi vypadlo :grinning:. A ty ani nepřibárají. Takže netuším, kam se obrátit.

Kyselinu listovou jsem teĎ přestala brát, začnu, až se začně něco dít :slight_smile: Ale na spermio muž bere Vitamín E a Selen a Zinek, jen jak píše mori, bych nedoporučovala Selen a Zinek dohromady, protože vzájemně snižují svojí schopnost, Vitamín E a Selen bere ráno a večer zinek. Začínám se teĎ ještě prolejvat kontryhelem a najedu zase na mateří kašičku.... :rolling_eyes: na to se vůbec netěším :frowning2:(
21. led 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten druhý dr. je Farkaš, už jsem si vzpomněla :slight_smile:))
21. led 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrado,já když jsem měnila dr.tak mi jí doporučila kamarádka-už je těhotná.Sídlí na poliklinice myslím 3.patro hned za očním.Ale pozor-bere jen pacienty všeobecné zdravotní pojištovny.číslo tel 487954053.A je tam i velice příjemná sestřička.
21. led 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek