• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
17. říj 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...Mori,hned bych si dala :slight_smile:
Mynes byli v německu....jen tady v žitavě na nákupech :slight_smile: to euráče lítaly :grinning:
17. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
jsem včera nebyla,tak dneska doháním :slight_smile:
byli jsme u mamči a přijeli večer.

Mori, to ti udělalo radost,že tak manžovi chutnaly cooo? :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my byli včera s manželem v Polsku na trhách ale z těch puvodních tam zbyla ani ne třetin což je škoda ale přesto jsem koupila Honzíkovi kožené botky s kožešinou za 250 kč a ještě dárek k vánocum a manželovi bundu což jsem spokojená,ale příště to vezmeme do Žitavy když Peta psala že se tam eura jen ztráceli z peněženky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=58623

nějaká mňamka zase :slight_smile:

jiank holky, cl srazík tento týden ?? jak to vidíte ?
18. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - co jste pěknýho koupili ?

jano - měli jste zajet ještě kousek do Bogatyne, tam jsou i obchody :wink: Ale it ak jste dobře koupili :wink: ten dárek jste koupili co ?

val - já bych i brala srazit se někdy dopo v nějakém MC - docela dobrý místo je v Libertinu - je to v centru, tak by se tam dostal každý :wink: http://www.libertin.cz/?page=jojo
18. říj 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera v kině fajn :dizzy_face: byli jsme na "Ulovit miliardáře". Po kinu jsme jeli zpět do Stráže a došli si štouchnout biliárd :slight_smile:

Jo a doufám, že si děvčátka moje zlatý pamatujete, že jsme si slíbily nějakou tu pařbičku na podzim, coooo ??? Já si včera na to vzpoměla :wink:
Tak napište kdy by se vám to případně NEhodilo, ať se to nekryje :wink:
A teda doufám, že manžel bude ochoten v noci pak pro mě zajet do ČL :sweat_smile: ten asi bude mít radost :grinning:
Myslíte že by to šlo někdy v Čt ??? To má manža floorbal v ČL a pak tam zůstává s chlapama posedět, tak by nemusel pro mě extra jezdit ... Ale není to podmínku ten Čt - to je jen návrh ju :wink:

Jinak k obědu jsem dělala přírodní roštěnou, brambor a obloha (Moravanka ze skleničky, atd.) - to jen tak pro inspiraci :wink: Za chvilku si dojdem pro Kájušku :dizzy_face: Jo a bááájo jsme si dnes pospala - do 8.45 h a manža ještě malinko dýl. Dítko nás takhle nenechá když je doma :grinning:
18. říj 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, a dnes se vrací Monča z Jizerek určo - tak jsme zvědavá na dojmy ... jak z penzionu, tak ze sněhu :grinning:
18. říj 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....koupila jsem nějaký příkrmy,gely na praní,sprcháče---no klasika,drogoška se tam vyplatí....
a v Deichmanu zimní boty--skorosněhuly :slight_smile:
Jinak je to vlastně velký supermarket....takže převážně na jídlo...vedle je nápojka a pak něco jako OBI a ty botičky...nevím,jestli někdo jezdí ještě jinam???my do toho Toomu.
Srazík....nevím,Mates má pořád šílenej kašek,už jsem psala paní,že i plavčo rušíme,tak uvidíme.
18. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - já sonduju, páč jsme tam ještě nebyli - ale furt říkáme, že tak někdy musíme zajet, páč to máme kousek :wink:
18. říj 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Venku pěkná zima, koukám, že nákupky jedou.
Pikus - my jezdíme do Žitavy taky pro drogerku do DM pro Hipp čaje a příkrmy a občas do OBI. :wink: :grinning: a euroše taky lítaj.

jjj26 - do Polska jezdíme do Jelení hory na tu velkou tržnici, dá se tam sehnat hodně oblečení a hračky za rozumné ceny, ale už jsme dlouho nebyli do Harrachova už moc nejezdíme, takže nemáme to s čím spojit.

My byli na pařbě včera, tady vZahrádkách, přijela babí tak hlídala Elí a my šli s manžou a sousedama na slavnost, k vítězství Zahrádek vesnice roku. Bylo to fajn, jídlo a pití bylo zadarmo a hrála muzika, ve 20.00 byla večeře v podobě rautu. No opravdu to bylo fajn. A ještě než jsme šli jsme opět sázeli tromečky, teď už konečně ovecné meruňky, jábloně, třešně a hrušně. Byl to záhul, ale stihli jsme to, mám z toho radost, bude ovocíčko. :dizzy_face: :dizzy_face:
Další pařbu mám příští sobotu, páč mám třídní sraz ve Cvikově.
Do Libertinu chodíme cvičit, i když ne do těch prostor na hraní, takže to znám jen z obráků, ale nevím, jestli se tam dá dát nějaké občerstvení, to asi ne a nevím ani kolik tam mají a jeké hračky.

Pařbu určo nějakou dát můžem, ale nevím, jakou chcete, jestli s hudbou, nebo jen posezení, páč myslím, že ve čt asi nikde nehrajou. :frowning2:

Na Monču jsem taky zvědavá, jak dorazej a jak si to užili.
18. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no já si taky včera vzpoměla na pařbičku .
já to beru stále v patrnosti, nebooj :slight_smile:
tak doufám,že se nějak dohodneme :slight_smile: ale ve čtvrtek se nikde nehraje :frowning2:(

no na Močnu myslím pořád, jak to tam mají v té kalamitě, když vidím ty zprávy.
No snad si to i tak hezky užili :slight_smile:

Iren,t ak to jste měli super včera v Zahrádkách, to se vyplatilo :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, v tom Libertinu to vypadá fáákt odbře :slight_smile:
a vstup na ty dvě hodinky jen 10 kč.
jen tam píšou,že je to pro děti až od 12 měsíců, tak to bych s vámi nemohla, nebo jestli když už je Filípkovi 10měsíců,tak by to třeba nevadilo.
takže jedině bych to tam nějak vysondovala až půjdu do města, jinak bych tam stopro někdy taky zašla
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem pro srazík každopádně,kor v tomhle počásku :wink:
Marcel-koupili jsme mašinku na baterky a jezdí po kolejích které se s mašinkou jakoby převrátí a jede opět jinou trasou a stále dokola :slight_smile: snad jsem to napsala aby se to trochu pochopilo :slight_smile:
Jinak nějaké to posezení by chtělo spíš udělat v pátek večer nebo v sobotu nebot v týdnu je to s hlídáním problém :wink:
18. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY

Tak sláva nazdar výletu...........Holky my máme takovou smůlu,já si myslím,že štěstí sem si už vybrala v podobě Tády.............Tak ve čtvrtek jsme vyrazily v deset,z Děčína jsme to chtěli vzít rovnou na Liberec a od tamtud směr Bedřichov...ouha po dvaceti kilometrech stop,kolona,pár blbců letňáky a tak jsme to po čtvrt hodině otočily a zpět do Děčína.....tak směr Česká Lípa-Liberec-Bedřichov...ještě,že jsme měli zimáky,protože by jsme do cíle nedojeli........A jsme tam,ubytování pěkný,ale další zádrhel při večeři,protože nepřijelo zásobování,tak bylo jen něco.............Táda spinká,my čučíme na telku a plánujem zítřek.....v deset vypadl proud,jdeme spát........Ráno se probudíme do ZIMY..proud stále nejde.....snídaně......chleba(jak byl starej nevím)studenej džus,máslo,sýr,džem......A KDE JE KAFE.......bohužel celej hotel jede na elektriku...........Ve čtyři,když jsme se vrátily z výletu z Liberce,proud nejde tak jedem k našim.............Po osmy letech a první společné chvíle ve třech a takhle to dopadlo..............My kdyby jsme jeli k moři,tak vyschne

Tak jsem se vykecala
Teď vás pujdu dočíst a dodám fotky aspoň z jednoho dne
18. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Moni tak to je síla, ale jdi, zase to bylo pěkný dobrodrůžo ne? :wink: :grinning: :wink: . A příště to určo bude lepší uvidíš, alespoň se ukázalo, že jste odolný a hlavně s těma zimákama jste to zmákli dobře. Máte na co vzpomínat. Hlavně, že jste celý a nic se vám nestalo. :sweat_smile: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S pařbičkou v poho :wink: pokud to chcete i s hudbou a i kvůli hlídání néé v týdnu, tak mě to nevadí :wink: jak jsem psala byl to jen návrh. Taky někdo vymyslete kam v ČL jít, ju :slight_smile:

moni - co tu čtu :astonished: až takovej mazec to byl :astonished: tak to jsem popravdě řečeno nečekala ... no jo, jak nejde el. tak je vše v háji :confounded: No fotky ale úžasnýýý - sníh mám ráda, takže zas na druhou stranu paráda :slight_smile:
A co penzion jinak - pěknej ???
18. říj 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,

Perado - no ANička "zvykání nějak přeskočila" :sweat_smile: má ve třídě kamarádku, co jí zná už od malička, tak je to o to lepší. Chodí každý den na dopoledny na 4 hodky. No věk ani problém nebyl, hlavně že je samostatná, tak věk nějak nehraje roli. No nebylo to jednoduché ani pro mě, hlavně to "poprvé" odejít bez ní, když jsem zvyklá být s ní 24h denně. Ale člověk si rychle zvykne. :wink: Ona se tam hlavně pořádně vyřádí s dětma, a doma už nepotřebuje tolika pozornosti. :grinning:

Moni - teeda, dovolená jak u nás. My byly jednou jedinkrát na dovolený s rodičema, jako děti, a druhou noc přišla taková vichřice, že jsme musely jet dom, a z dovolené nebylo vůbec nic. :grinning:
18. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, no já na vás pořád myslela, to počasí se prostě zbláznilo a vy měli takovou smůlu,že to zrovna vyšlo, ach joo:frowning2: ale fotečky hezký, Tádovi se určo líbilo :slight_smile:

holky já bych to možná viděla na Luxor až tam bude nějaká oldies nee? mrknu se na stránky
19. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - ha oldies, to bude prdel :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, no oldies jako myslím ty naše hity z " mládí " :grinning:

nebo dejte ještě někdo tip.

joo a ještě by jsme mohly do éňo ňuňa v piance
19. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já si klidně zavzpomínám na písně z mládí :slight_smile: :slight_smile: jen aby jsme tam nebyli mladý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak co je v té piance,já už moc v Lípě nevím co je kde za akce na pobavení :wink:
19. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, v piance je taky digotéka :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
tak to jsem zvědavá zda ta pařbička dopadne, ale mohla by bylo by to fajn. Co já vím tak eňo ňuňo je zavaleno, mládím, něco jako ve věku mého syna. My chodili dřív do Centrálu, ale tam je to to samé, v Luxoru i když je oldies, tak prý blbě hrajou, že dávají remixy, ale myslím, že ten by docela šel. A le kde to frčí a kde chodí ta naše generace a dobře hrajou je Kantráč a možná i ukon, v Kantráči jsem byla a líbilo se mi tam a v Yukonu hraje živá kapela, myslím.
19. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - jj pochopila jsem :slight_smile: My byli loni jak manžel jezdí busem, tak od té firmy na takovém zakončení roku v Kahanu - no a hrály tam právě Michala Davida apod. :grinning: no prča byla :grinning:

iren - tak pokud máš dobrou zkušenost s Kántráčem, tak klíďo tam :wink:
Doufám jako dámy, že co nejsme z Lípy, že si všechny zajistíme odvoz - né že pak někdo přijde s tím, že nemůže pít :wink: :grinning:

My přišly z obchodu, najíme se, Kája si půjde lehnout a pak půjdem určo ven - konečně celkem slušný počásko :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak...nechci dělat reklamu,ale v naší hospodě je "oldies"pravidelně...
a je i svoz :slight_smile:
www.uhriste.com
jen já se nikam nedostanu.....kojím v 7 večer,pak zase v půl 11.....takže to nemá cenu :frowning2:
A pamatujete na Haklicka?????
SMS
Jmenuji se Natalie Hackelová a světlo světa jsem spatřila dnes ve 13.10 s váhou 2730g a délkou 47cm :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Iren, ajoo, vidíš to, jsem úplně zapoměla na kantráč, jojo tam dobře hrajou.
v yukonu jsme nebyla,ale taky jsme něco zaslechla,že jako dobrý :slight_smile:

jéééé další miminko na světě :slight_smile:
tak přejem malé Natálce hoodně zdravíčka do života a samé štěstíčko :slight_smile:

nejdem mi to uhřiště otevřít, tak to zkusím později
19. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám další ohlas od val na Kántráč, tak to je asi jasné kam půjdem :wink: A tam maj nějaké konkrétní akce, nebo jak to tam je ???

haklicek - velká gratulace k holčičce !!! :slight_smile:

piku - taky mi ten odkaz nejde :unamused: A z lahvičky by si to nevzal Maty ? že bys odstříkala ? To je škoda abys nešla :frowning2:
19. říj 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,co to nevidim -Haklicce moc gratuluju k holcicce, at krasne roste a prinasi vam jen a jen stesti :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek