• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ha ha ha nevim kdo je tajemnej ja tezko co chteli jsem napsala vic zatim nevim musela bych na FB a to se mi ted nechce.. Takze dyl.
22. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat mi prisla posta takze: Mori: jede nas kolem 14 (mame 14 potvrzených) mam takovej pocit ze to je pres net ten hotel, přes známý to určo nebude, si myslim...a na to proc to stoji tak "malo" se optam, jestli je to skupinová sleva
22. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu tak to jeá vás hezký počet :slight_smile:
to bude pořádnej babinec :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnka: jj kdyz jsme byli na tom konopisti bylo nas mnohem vic a to byl masakr... :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže já pojedu do DM na děčínskou...tam se mi líbí víc :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresto, to věřím,ež to byl masakr :slight_smile:

Piku, neva :slight_smile: tam je to prostornější vid ? na hlavní třádě je to takový ouzký
22. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brý večír ! :grinning:
My byly odpo venku, pak jsme se stavily u mamky a pak jsme se ještě trošku courly a nasbírali listy - tak zkusím asi tu kytku z javorových listů :wink:
Taťka byl dnes pracovně až u Tachova v západních Čechách - už je prý na cestě dom, ale ještě musí do ČL - no ale mám nachystaný toustíky, až přijede, tak je jen šupnu opéct do toustovače :wink:

Těším se zítra na pokeeec :grinning:
22. říj 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no brý večír paní :slight_smile:

ta kytice je hned hotová :slight_smile:

Filíepk právě usnul, manžu mám v práci až do 0,30, takže budu hačat na netu :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - huš jí mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: foto zajtra :wink:
22. říj 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak co už se na nás těšíte HAHAHAHAHAHAHA my na vás jóóóóóóóóóóó :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marcel,Péťi klíčenky mám zabalený........... :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, těšíméééééééééééééééééééé

bude líbačka ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík....
Val,jojo je to tam větší a asi budu po DM pocourávat dýl,tak at tam můžu s Matesem :slight_smile:
Moni...na klíčenku se těším :slight_smile: ale i na tebe samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko!
No jestli to tu čte někdo, kdo neví o co jde ... :grinning: taky si myslí, že tu máme nějaký lesby :grinning: :grinning: :grinning:

moni - no večer jsem si říkala, že to snad nezapomeneš :wink: :grinning:

Mi to ráno nějak utíká - za hoďku musíme vyrazit. Zatím teda čekám až mi proschnou vlasy, ale to stíháme :wink:
23. říj 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori....šoféruješ??? :wink:
23. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Marcel :grinning: :grinning:

noo jako filda už měl dávno spát a pořád tam v postýlce hučí :unamused:

jiank noc na pytlačku.
kojo v 1,30 kdy jsme šla spát-bo jsem čekala na manžu, další kojo ve 3,15 a od té doby nemohl zabrat, pak chtěl blnout, takže takhel to bylo až do 4,30, a ráno v 7 opět probuzenej a do ted nespí, raubíř jeden
23. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže my stopro dorazíme na tu 11
23. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mates taky usnul před chvílí teprve....
až se vyspinká,nají se a jedeme...takže taky spíš na 11 možná trošku dýl
23. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak filípek si rpostě řekl,zže mě dneska bude trošku trápit, takže neusnul, tak jsme se nastrojila, ted ho jdu obléct a vyrážíme.
Schrupne si v kočárku, jiank by jsme dorazili hoodně pozdě.
tak zatím, snad Marcel vzala foťák, já ho teda pro jistotu beru taky.

Moniiiii myslím na tebe, snad to moc nebolí !!
23. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Srazík jako vždy super! Jen jsem se malinko zapotila při stavbě těch domečků a prolejzaček, potom má člověk něco přibrat, kdžy je pořád v zápřahu. Elí mi usnula aý u baráku, takže jsem se ještě párkrát projela od vrat ke garáži, aby jo usnula a pak ji přenesla do postýlky, tak ještě chrupe, no už byla přetažená, horolozec jeden malej. :grinning: :wink: :grinning:
23. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojkyyy,
srazík super, jsem ráda že jsme dorazily. :grinning: jen sěgra byla z toho trochu mimo.. :grinning: hold není zvyklá na toliko dítek a toliko jekotu.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko...malej tvůj je krásnej klučík :wink: a prd obřík :grinning:
my jsme ještě jeli do DM,dom jsme dojeli asi ve 3 a malej to hned zalomil :grinning:
Val....dík za kočárek :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jste, těšíme se na fotečky :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - no po tom co jsem viděla Matyho, tak se přikláním k tomu, že Jířík je opravdu prd obřík.. :grinning: :grinning: Jinak děkuji, Maty je taky krásný kulíšek. :wink:
Hodím sem pak do albíčka pár foteček, co jsme byli na focení u fotografky.
23. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
srazík opravdu super :slight_smile:
dorazili jsme domů v 16,30, s holkama jsme ještě procournuli město a já si koupila botky a musím prásknout mori,že ta taky :grinning:

fotečky už nahrávám, tak se těšte :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/Unionka_23.10.09/

Verunkoronko, jsem tě čekala, že dorazíš do Unči a koukám,že jste dali s herestou soukromý srazíček :wink:
tak snad příště :slight_smile:
joo a jestli se můžu zeptat,jak jsi dopadla s tím IUI ?? podařilo se ?
23. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ! :grinning: :grinning: :grinning:
Čumíte baby co, v kolik tu straším :grinning: no my usnuly s manžou večer u telky, já se pak vzbudila jsem koukala na konec filmu Boeinng 747 v ohrožení a asi v 0.45 h jsem šla do postele ... za hoďku přišel i manža do pelechu, ale ve 3h jsme oba vstali, páč nemůžem usnout :rolling_eyes: a manža se právě holí :grinning:

Srazož super, líbilo se mi to :slight_smile: Jak už víte tak jsem si koupila boty - kozačky na podpatku - co se narodila Kája, tak nosím nízké, tak zas po pár letech změna :wink:

Jo a manža doma samozžejmě neudělal nic :grinning:
24. říj 2009 ve 03:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Marcel, prosím tě ?? to jste jak důchodci,že nemůžete spát v noci :grinning: ¨

to dneska prochrápete den co ?

no to nám byla Marcle jasný,že nic neudělá, bo doma pohoda pohodička, tak vyhrál gaučíček :slight_smile:
a co říkal na botky ?

manža jel ted stěhovat od ségry ze sklepa nějaké spotřebiče a postele, bo ségra prodala byt,aby měla a podnkání a pak jedeme k tátovi vypoštět bazén, umýt a napustit a zazimovat, voda je tam tak zkažená, hnus, to bude něco.
Minulý rok jsme to už nedělalai, jen zazimovali a voda se táák strašně zkazila.
filípka pohlídá máma
24. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniiiiiiiii krásné narozeniny a hodně zdravíčka :slight_smile:
24. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...krásný fotky :slight_smile:
Moninka ma narozky????????
VŠE NEJ NEJ NEJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek