• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,
jdu k vam zase na radu, kdy si mam zajistit detskeho lekare popr. poradite koho dobryho?

Je neuveritelny jak ty vase deti rostou, porad si rikam jak nam to neutika, ale u vas vidim, ze to leti :wink:
24. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj laadu, že nezajdeš častěji ???

doktorku si zajisti už ted, po porodu hned hlásíš k jaké dr, budete chodit.

já mám branžovskou v nemocnici, zatím spokojenost
24. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Branzovskou jako detskeho lekare????
24. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynko sleduju vas poctive jak chodite i na srazy. Ja skoro cele tehu prolezela takze bych stejne bych se s vama nemohla sejit :confounded:
24. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduuuu zrovna před chvílí jsem na tebe myslela :grinning: :grinning: tyyy jooo 35.týden :slight_smile: hezky to letí :grinning:
doufám,že pak s Vítrčkem na srazík dorazíš :slight_smile:
A jinak???vše OK????
24. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo v patek nas pani doktorka pochvalila a uz pristi tyden zaciname chodit na monitor. Trochu se bojim jak zvladnem porod, protoze to lezeni nam moc silu nepridalo, vcera sem byla v lekarne a v Deichmanu a funela sem jako kdybych bezela zavod ....
24. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - i nádobí mi tu nechal :angry: Já než jsme odjížděly, tak jsem vše pomyla a on zas nadělal a neumyl :rolling_eyes:

S botama dobrý :slight_smile: když jsem řekla kolik stály, tak prej "to stála jedna" :grinning: takže v poho. Jen se divil, že jsem šla do podpatků :wink: sem říkala že se mi strašně líbily a za ty prachy :wink:
24. říj 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tak kolik stály???
ladunko,neboj se porodu....to zmáknete a v pohodě :slight_smile:
Stejně musí ven :slight_smile:
No a pochvala od dr.je super :grinning: :grinning: Mě na monitoru vždy spal...a nenechal se vzbudit :grinning:
24. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakyho mate toho doktora pro deti holky? Chtela bych Šafránkovou, ale nevim jestli jeste bere?
24. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.My ted prijeli z Liberce,byli jsme omrknout autosedajdy :wink:

Ladu-ahojky, ja chodim s Majdulkou k Popelkovi,je skvelej, ale je blby ze ma jeste kardiologii a jezdi se zachrankou, takze tam treba nekdy neni, takze ja musim volat nez tam jedem, pac uz jsme tam jednou byli zbytecne :angry:
No a ja se tam byla zeptat nejak pred porodem jestli nas vezmou a pak jsem to nahlasila v porodce,oni se te budou ptat.
Jinak k porodu - tak pokud si pamatujes,ja skoro cely tehu taky prolezela, ke konci mne vsechny kosti bolely a pak mi Dr dokonce doporucila tehu cviceni a byla to parada (vid Pikus) :wink: ,no a porod jako takovej pohoda, az na to, ze jsem se vubec neotvirala a museli mi dost pomoct, ale to asi nebylo tim lezenim, moje mamka mela se mnou to samy, tak je to asi dedicny :grinning: Sice od prasknuti vody to trvalo 21h, ale bolesti "jen" 6h :grinning:
24. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a smazala jsem alba tady, pac se mi sem uz fotky nevejdou a navic me rozciluje jak se ty fotky kradou :angry: Takze je mam jinde a zaheslovany, takze pokud chcete napisu vam do IP kde je najdete, pac jsou jen pro VIP a to vy holky jste :slight_smile: jinak je mam samozrejme i na facebooku.
Na lidech jsem je smazla taky,pac kdyz sem byla tehule, tak mi furt psal nakej chlap, jak mam krasny brisko a ze by si hned sahnul atd., nejakej uchylacek trosku, doted mi leze na profil :angry:
24. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko...doktora já neporadím.... :unamused: Lipský neznám....
Andarko,už ted autosedačky???no jo,ono to uteče a bude vid :wink:
A tady ti někdo ukradl fotky???????? :astonished:
24. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladunko: my mame taky Popelku a je skvelej!!
24. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest-tak treba se tam nekdy potkame :wink:

Piku-jj,je od 9kg,Majda je totiz v tom vajicku tak napresovana a chtej se nam na ni slozit nasi a tchanovci, tak vybirame :wink:
Jo a fotky mi ukradla jedna kravka,kdyz jsem byla tehotna a kdovi,jestli nekde nema Majdulku a nevydava ji za svoji :angry: na lidech ma doted v profilu tehu fotky jedny holciny z MK :angry:
24. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,mates je taky v sedačce narvanej,má už přes 9 kilo,ale stejně v ní musí ještě vydržet,ještě sám nesedí a kvuli bezpečnosti ho chci v proti směru co nejdýl...
a na tu cos vybrala jsem už taky jukala....
No vím,že s fotkama jsi měla nějaký problémy..... :unamused:
24. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku,my ji tam samo nedame hned,dostane ji k Vanocum a pujde do ni az bude sedet :wink: a tahle ma navic polohovani, takze tam muze i lezet (pololezet) :slight_smile: Akorat ze v LBC ji nemeli, takze jsme ji nazivo nevideli :angry:
24. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan,že ted je na ní ještě brzy...a škoda,že jste jí neviděli naživo...
ono ve většině jde pololežet....no já teda Matese do této budu rvát co nejdýl :grinning:
24. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara: jj je to možný ale my chodíme většinou jen odpoledne a ted už moc často ne jdem tam až zase v prosimci (kdyz nenastydne nebo tak) na preočko
24. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jéé Laadu, já si ty dvě jeména pořád pletu :grinning: Branžovskou jsem samozřejmě nemyslela, je gyndařka,myslela jsem Šafránkovou :slight_smile:

no já jsme ani s doktorkou nemluvila,když jsem se šla ptát, zda nás vezmou. Sestra mi jen dala n apapír razítko s inicálama doktorky a šla jsem :slight_smile: Manžel se s ní zná, jeho děti k ní chodily,takže jsem šla tam a navíc je to blízko.
občas je to tam na dlouhý čekání, někdy zase pohoda.

noo my už budem muset taky kojupit sedačku, na kila je vajíčko ještě dobrý,ale ta Filípkova délka :slight_smile:
ale prý je nejlepší pokud děti můžou být co nejdéle ve vajíčku a proti směru jízdy, takže jí koupíme asi k vánocům :slight_smile:

andar, s těma fotkama je to teda mazec. Já bych si snda změnila profil,ale pokud jsi vše smázla, tak tím lépe.

aurtosedačka vypadá super, prostuduji :slight_smile:
někde jsme jí taky viděla, myslím, že se dá dát do pololehu že ? to byhc chtěla,kdyby Filípek usnul

jiank Popelka je skvělej, chodili jsme s Filípkem k němu na srdíčko, jen opravdu potvrzuji to,že tam moc není. Mě se stalo,že už jsme byla u něj, Filípek svlečený a on musel odjet zachraňovat. noo a sestra tam má trošku větší bordel :frowning2: myslím v papírech
25. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-jj da se polohovat, je to ted novinka a ma dobry testy bezpecnosti - to vis, muj tatka to vsechno studuje, treba v tom LBC jsme videli rodice, kteri prisli do prodejny a maminka vybirala sedacku podle barvy a ze byla zlevnena, ani je nezajimalo co to umi/neumi :confused:

A s tim Popelkou je to tak no, taky jednou akorat stihl Majdu prohlidnout a telefon a uz byl fuc-setricka rikala, ze jsme meli teda kliku. Ale pro mne je to blby, pac ja si musim sehnat vzdycky odvoz, takze pokud nema manzel volno, musi tatka a to se musi jeste uvolnit z prace :unamused:
25. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, jj, vypadá fak suprově.
a to se dá ten předek nějak oddělat,aby se tam dítě mohlo dát a ve vnitř jsou taky pásy ?
jsme to jako pochopila tak,že jak je tam ten pult,že je to jako místo pásu, tak nevím :frowning2:
25. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, je to misto pasu, nektery deti prej pasy nesnesou. Mne prijde ten pultik lepsi, ze tam ty deticky nejsou privazany jak Jezis na krizi :grinning: Ale to je pro ty nejmensi, pak se pultik oddela a normal se dite pripouta pasama, ta sedacka roste s ditetem, je az do asi 12let.Ma nejakej patent na polohovani podhlavniku nebo co. :slight_smile: Pisou tam:
ECE R44/06, skupina I./II./III. Autosedačka pro děti 9-36 kg. Systém autosedačky 2 v 1.

Pro skupinu I. s použitím bezpečnostního protinárazového patentovaného pultu, který je nastavitelný do tří poloh v závislosti na velikosti dítěte tak, aby pevně přilnul k tělu. Tím zabrání v případě nehody poranění dítěte. Autosedačka v této kategorii je nastavitelná do dvou poloh, spací nebo sedící. Bezpečnostní pult nahrazuje plně pětibodový systém pásů a z hlediska bezpečnosti předčí tento systém v mnoha bodech. V ca. 15 kg dítěte se autosedačka vyjme z nastavitelného podstavce a dále je k použití stejně jako autosedačka Solution X.

Vlastnosti:

> 11 poloh výškově nastavitelné hlavové opěrky
> nastavitelný sklon zádové opěrky
> zesílené boční strany
> 3-poziční náklon hlavové opěrky (jako Solution X)
> L.S.P. System na ochranu proti přímému bočnímu nárazu (jako Solution X)
> snímatelný prací potah
25. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, díky, super.
budu se nad ní rozmýšlet :slight_smile:
25. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem jukla na tu autosedajdu - musím říct, že jsem takovou ještě neviděla a teda bych do ní nešla. Mi nějak přijde, že to tam dost překáží ten "pultík" ... dítě bude chtít mít v ruce nějakou hračku / pití a prostě ten pultík bude překážet ... nevím no, šla bych znova do pásů.

My byli odpo všichni 3 venku, pak jsme došli na zákusek do cukrárny, kde je i malý dětský koutek ... bohužel teda je vidět že nemaj kšefty - rozbitý presovač a k pití tam měli asi posledních 5 malých petek :unamused: a poslední 2 pitíčka. Škoda no :zipper_mouth: ve Stráži se asi fakt nic moc nevyplatí otvírat :rolling_eyes: No a cestou zpět nás chytil mírný deštík :angry:

andar - já měla pocit, že máš řidičák :confused: se pletu ???

Jinak včera si manža konečně roztřídil 1 hromadu papírů :grinning: a dnes uvařil čočkovou polévku :wink: Tak vykompenzoval ten pátek aspoň :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

piku - 299,- :sunglasses: a val má ještě levnější botky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a včera jsem se dokopala udělat ty koblížky ... udělala jsem je hned po obědě a v 17 h už nebyl ani jeden :grinning: a prej že můžu udělat ještě :astonished: :grinning:
25. říj 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, ono jde o tu bezpečnost právě,když je tam ten pultík, už jsem na to někde narazila při testech autosedaček-

já dělala dneks ty tvarohové koblížky a už taky nejsou, no odpoledne už skoro nebyly :slight_smile:

marcel, ty jsi dělala ty v troubě, nebo zase ty tvarohové?

a já mám botky za 199,- :grinning: :grinning: ale musím si ještě koupit kožené,abych měla kvalitní,tohle budou jen občas takové běhavky jako na kafíčko a tak, jinak na delší procházky to moc nebude :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se teda autosedajda taky líbila kdyz jsem ja kupovala tak jsem na ni nenarazila nakonec jsme koupili Maxi cosi Tobi...

Mne se teda jeste nikdy nestalo že by popelka odjel....
25. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - tvarohové. Ty máš recept i do trouby ???

jasně že o tu bezpečnost ... ale děti si třeba chtějí v autě i hrát, tak mám pocit že by to překáželo ... můj pocit no

hele bys byla hloupá, kdybys tam ty botky za ty prachy nechala :wink:
25. říj 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a příbuzná mi zjistila, ke komu chodí v ČL manželova babča na pedikůru ... tak doufám, že paní dělá nějaký dárkový poukazy, abysme babče mohli dát pod stromeček
25. říj 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek