• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori-jj ridicak mam,ale neridim,nejezdila jsem tak 8let :sweat_smile: a i kdyby tak nemam cim jezdit,manza jezdi autem do prace.
A ten pultik je vyndavaci,je prave pro maly prcky,pak se prestavi a je normal na pasy :wink:nekde jsem mela i obrazek jak to vypada. :wink: a jinak jsem tudle delala toho zapecenyho pangase podle tebe Marcelko a byl vybornej :wink:
25. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andara - paráda :slight_smile: já už ho dlouho nedělala, spíš rychlovku na másle s kmínem :wink:
Jasný že pak s normoš pásama, ale to je jistě až pro starší děti ... určo ne ještě třeba pro Kájušku ne ?
25. říj 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dekuju :wink: zkusim tu Šafrankovou
25. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No já bych do té sedačky asi nešla proto,že nechci tak velké rozpětí kil....
chci ted 9-18...
to větší váhové rozpětí prý zase ubírá na bezpečnosti....to jsem vyčetla někde...
ale je parádní :slight_smile:
ladunko....a jak Víteček????a jak je tobě???
Mori a Val....to jste teda pokoupily holky :slight_smile:
Já dnes udělala nescafe řezy a 2 zakysanky a 2 čokolády jsem dala a je to mnohem lepší :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
piku - no to jste si mlsli s pořádnou polevou :wink:
25. říj 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm to teda Pikus :wink:
Ja delala 2 strudly,mame na nej dobry jablka-strudlaky :wink:
25. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno! To nám ten týden začíná - Kájuška mi začla zase rýmovat :unamused:
26. říj 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky :slight_smile:

Sraz super,jen škoda,že jsme museli odejít dřív :wink: :wink: :slight_smile:

My koupily taky novou autosedačku na aukru od tohoto prodejce http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=10728719 a máme tuhle http://www.aukro.cz/item789252291_akce_autosedacka_caretero_ibiza_orang_9_25kg_darek.html maximální spokojenost posílá i na dobírku a měla jsem jí doma do tří dnů.Jsme jí prubly na tu naší slavnou dovolenou,když usnul tak jsem ho sklopila a hlavička mu nelítala.....vyzkoušeno a doporučuji :slight_smile:

Díky za přání..............jsme celej den dělali dřevo a večer jsme hráli Riskuj..............no nejsem ani blbá ani chytrá............vyhrál manžel
26. říj 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

Marcel, to by ly ty tvarohové jak jsi dělala, normálně na oleji smažené.

Šafránková je dobrá co se týče péče o dítě, takže si nebere nějaké moc servítky aby mamině vynadala:slight_smile:

Piku, jj, je to pravda, větší váhový rozpětí ubírá na bezpečnosti

na ty nescafé řezy se taky chystám, už mám dvě zakysanky v lednici a čoko taky koupenou :slight_smile:
26. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, pěkná sedajda a super cena :slight_smile:

tak to jsi moc narozky neoslavila,kdžy jste dělalai dřevo :wink:

já muísm vyzjistit na mý pojištovně jak je to s těmi balíčky, na netu toho nijak moc nevyčtu,ale měl by tam být příspěvek na autosedajdu,ale musí být koupená v kamenným obchodě, pak jsou příspěvky na ten synflorix a nějaký pořeby kojo-mám schovanou účtenku od podprdy
26. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori: Tak jsi měla pravdu je to opravdu pres známyho ten hotel!
26. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moni - sedačku máme podobnou té vaší a to tuto: http://www.detskyraj.cz/zbozi/6678-babypoint-zenith-2009-

kurňa ženský my jsme ale hospodyňky - tady furt někdo něco peče :grinning: Já teda až poslední dobou - nějak mě to jeden čas fakt nebavilo, ale manžel teď furt otravoval, ať něco upeču, tak jak jsem se do toho zas dala, tak mě to zas celkem baví ... ale potřebovala bychjablka - loni jsem měla přísun od mamky z práce od kolegy - ale má nějakou odrůdu, co plodí ob rok - takže loni ano, letos nee - zas příští rok prej ...
26. říj 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak mám dárek pro manžovu babču vyřešen, bude to ten poukaz na pedikůru- mají i webovky, je to v ČL http://www.studiogemini.eu/darkovy-poukaz/
26. říj 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
My máme autosedačku jako Heresta Maxi Cosi Tobi - když jsem ji kupovali, tak jsem přečetla a prostudovala co se dalo, tenkrát byla Maxi Cosi třetí nejbezpečnější autosedačka a všude psali, že by měla sedačka být příměřená věku a kilům a ne rovnou kupovat tu s velkým rozpětím, že to nemůže stejně ochránít malé i velké dítě. S maxi cosi jsme moc spokojený, je krásně polohovatelná, hlavička nelítá a Elí v ní sedí ráda. Do toho pultíku bych asi taky nešla.
Jé holky, já taky dělala koblížky a rovnou dvakrát, páč po těch prvních se jen zaprášilo,tak ještě jednou v neděli opakovačka.
V sobotu jsem měla ve Cvikově sraz ze základnou, no bylo to velký a fajn skončili jsme až v 5.00 ráno. No byla to síla, ale super. Včera jsem šla spát s Elenkou :sunglasses:
Mori a Val - super nákupek ty botičky :sweat_smile: :dizzy_face:
S Elí chodíme k dr. Konopkový na Špičák, je i homeopatik, já na tohle docela věřím, tak jsem s ní moc spokojená a je vždy moc příjemná a řekla bych že i poradí, jen sestřička je někdy taková divná, no ale ta neordinuje.
Mori - hoď mi prosím odkaz na ty řezy, taky to zkusím, když už to máš odzkoušené. Děkuju!!!
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
26. říj 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren sestřička je moje mamka :grinning:
26. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík...
Mori,Anetka má taky tuto autosedačku :slight_smile:
A nescafe řezy jsem dnes nesla holkám do práce...bo jsem zítra taky o rok starší,tak jsem jim musela donést :slight_smile: tak se to tam prostě dělá :grinning:
26. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,moc se omlouvám Monče zapoměla jsem ti popřát k narozeninám a hned přeji Petě vše nej k těm 18-cti nám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně holky vám i dětem zdravíčko :wink:
Jinak my jsme ažž do pátku na lékách tak to snad už bude dobrý,nechce mu to moc povolovat,ale tak do pátku doufám :wink:
Jinak my budeme muset asi taky do jiné autosedačky nebot se nám začíná rozpadat,tak si alespon projdu vaše odkazy a přečtu si rady co a jak :wink:
26. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
JJJ....díky :wink:
26. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak jsem dala na rajče fotku se s manželem a taky jak se dovedu měnit,ale kvalita není nic moc,nebot jsem to dělala na rychlo by se mi do toho nevzbudil Honzík
Fotky jsou pro zvědavé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://dusankova.rajce.idnes.cz/
26. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni fakt je sestřička tvoje mamka? DOufám, že si se nenaštvala, že jsem to napsala, někdy mi přijde fakt taková protivná :frowning2:
Mori díky za receptík!!!!
26. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Iren to ona občas je neboj a až tam příště pujdeš tak řekni že se známe budeš mít protekci :slight_smile:

Jani fotky super si se vůbec nezměnila
26. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak manža šel dnes v poledne do práce, pak přišla mamča a já pak šla ve 2 ven na prochajdu, filípek usnul hned na konci ulice :slight_smile: asi po 2 minutách :slight_smile:
domů jsme přijeli před pátou. byla jsme na námku, jsme si poseděla zatímco filípek spinkal a pak jsem šla do rosmanna, měli tam slevu 50% na kaši mléčnou s ovocem, tak jsem vzala poslední 4 krabice, jedna byla za 32,50, tak dobrej kup.

něco se dělo ve spořitelně, byly tam dvě policejní auta a byla tam páska, tak nevím :frowning2:

představte si,že jsme vykoupala filípka,oblíkla, dojedl polsední lžičku kaše a najednou se poblinkal, ale tak strašně, to jsme v životě neviděla, to bylo jak když pustíš vodu z kohoutku, chudinka koukal co se to stalo, mu to šlo i nosánkem tak jsem ho musela znova vykoupat,oblíct. Prso už nechtěl, to se dovracel, ale lahev s pitím si vzal a už spinká,chudinak můj malej. :cry: ted jsem to všechno umyla a vymáchala. nikdo se mu to nestalo ,snad to nic neznamenalo, možná byl přepapanej :frowning2:
26. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel, taky máte hezkou sedačku :slight_smile:

a super, že jsi ten dárek tak hezky vykoumala pro babi :slight_smile:

Iren, dobrý fo pa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale stane se :slight_smile: od ted budeš mít protekci :slight_smile:

týýý voe jani, bych tě jako nepznala na těch posledních dvou fotkách :grinning:
26. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Val jakou máš pojišťovnu?? Já jen že jsem se všude pídila a nikde autosedačku neproplácí, a proplácení synflorixu je pozastavené ... Já mám taky všechny účtenky a na prd.. :unamused:
No za srázek se omlouvám, ale potřebovala jsem s Herestou probrat podrobnosti ohledně výkendu.
No my máme sedačku Chicco proxima 0-18. Krásně polohovatelná, i se zmenšovací vložkou. Do té velké bych nešla. Chtěla jsem původně 9 - 36, ale na to jak je Pepíno docela velkej, tak ta sedačka je opravdu veliká...
26. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
veru, no to si děláš prdel ????

tý vole, no tak to je v pérdeli, soráč joo holky.

jsem u ministerstva vnitra
26. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já tedy nikdy taky neslyšela, že by proplácely autosedačky ...

Chjo ten můj chlap je ještě v práci a ani se mi neozve, že bude dýl - tak píšu sms, volám zda je OK a nic samo - páč po 20h se mu ztišuje mobil - sakra on se to nenaučí, že má dát vědět, ať sem v klidu ... tak jsem volala kolegovi, tak prej už bude odjíždět ... se z něj fakt zcvoknu
26. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nemáte doma některá provázkový záclony ? Já už o nich jednu dobu přemýšlela a dnes jsem je zas viděla v letáku, tak mám zas o čem dumat ... přišel nám leták www.textil-jimi.cz - nemáte někdo zkušenost, jakou mají kvalitu výrobků ?
26. říj 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
marcel, to josu prostě chlapi noo, můžeš nadávat pořád a příště to udělá zase :frowning2:

no já právě měla ten časopis od pojištovny,kde to bylo psaný,že přispívají na autosedajdu,ale musí být koupená v kamenným obchodě, u mojí pojištovny jsou takový balíčky,který si můžeš vybrat, jen jsme nikdy nic nevybrala a ted kdybych chtěla,tak že by to už nebylo ?

koukala jsme marcel na FB,že jsi to psala, já jen teda nemám ,ale může to vypadat hezky :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Milá Petruško všechno nejlepší kTvým 18 narozeninám...........hodně všeho.............ti přeje Monča a Tadeášek.......ten ti posílá navrch pusinku :slight_smile: :wink:

Let letadla, kapitán hlásí:
# # # # # # #
# # # # # # # "Dámy a pánové, vítám vás na palubě. Náš let probíhá právě
# # nad Tichým
# # # # # # # oceánem, ve výšce 10000 metrů,
# # # # # # #
# # # # # # # rychlost je 900 km/h, teplota vzduchu a .... a do prdele!
# # Mě šlehne!
# # # # # # # Ježišmarjá, Ježišikriste!"
# # # # # # #
# # # # # # # Odmlčí se, pasažéři blednou, panika, křik ....
# # # # # # #
# # # # # # # Po chvíli se kapitán ohlásí:
# # # # # # #
# # # # # # # "Dámy a pánové, omluvte mě! Letuška mě polila kávou.
# # Kdybyste viděli
# # # moje
# # # # # # # kalhoty zepředu ... ."
# # # # # # #
# # # # # # # Vtom jeden cestující zařve :
# # # # # # #
# # # # # # # "Ty hovado! Kdybys viděl moje kalhoty zezadu!"
# # # # # # #
27. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek