• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Dobrí ráno holkýýý :slight_smile:

Péťo vše nej k Tvým dnešním narozeninám a at se Ti splní vše co si budeš přát. :slight_smile:

Moni, good :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mitsubishi Pajero vrazí do skupinky 16-ti cikánů a všechny
# # # # # # # # rozmasakruje. Řidič v klidu vystoupí, sedne si na
# # # # # # # # kapotu, zapálí cigaretu a dívá se na tu hromadu masa.
# # # # # # # # Za několik minut dorazí policejní auto, z něhož vyleze
# policajt.
# # # # # # # # Chvilku se dívá na tu spoušť, nevěřícně kroutí hlavou a
# nakonec
# # se
# # # # # # obrátí
# # # # # # # # k řidiči auta a povídá:
# # # # # # # # "Jakou rychlostí běželi, když do vás vrazili, ti sebevrazi"???
# # # # # # # #
27. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to je pěkná cena :slight_smile: těžko říct na kolik se to vyšplhá ... :confused:
27. říj 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - ti nevim zda to mám povtdit ... v Lbc v Nise se mi líbí červeno bílý a manžovi se líbil taky - tak asi počkámna LBC
27. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsi to mohal mít za tu cenu vyvolávací, ale poikud se ti líbil víc ten červený,tak to je jasný :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel prosím tě, já se dneska chystám dělat ty nescafé řezy.
ty jsi navrch dávala taky tu čokoládu smíchnaou se zakysanýma smetanama ?
nebo jsi dala nejdřív zakysanky a pak na to čokoládu?
27. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hoďte odkaz možná tu i byl ale pro tentokrát ještě jednou díky
27. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-cokoladu se zakysankama smichat a dat na to :wink:
27. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
díkes za přání k mým 18tinám :grinning: :grinning:
Jsme doma z plavča,malej dospává.....a v noci tomu taky moc nedal,tak jsem zvědavámkdy vstane :astonished:
27. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Pikus,taky preju vse nej nej k narozeninkam, mate nejakou oslavu? :wink:
27. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko....dnes malou s holčičkama,zítra přijdou naši a pak ještě v sobotu sestra s přítelem a kamarádka :slight_smile:
A díky :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Moni - jsem ráda, že jsi to moje stěžování na setřičku brala s rezervou, ale jak je ten svět malej, co?To víš, že se přihlásím a nebudeš věřit, já když jsem tam minule byla, tak tvá mamka tam má tvou fotku s Tádou na stole a já si tak říkám, že tu paní na fotce od někud znám a ty vado to jsi TY!!!!" :grinning: :grinning:

Peťo taky přejeme všechno nej nej nej k Tvým věčným 18-ti nám!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Na ty řezi se taky chystám asi o víkendu, páč teď jsem pekla štrůdlíky, a proběhlo tady něco jako že dvě zakysanky a čokoška? No kdybych to zapomněla, tak vás tu budu o víkendu bombardovat!!!

My se taky před chvilkou vrátili z plavča, já byla ještě přezout gumy na zimní, kdyby zase náhodou nějaká kalamitka, ať jsme připravený.

jjj26 - na té poslední fotečce máš super paťuru, ale jsi tak nějak pořád si podobná a na té svatební jsi taková mlaďounká a manžel fešák!!!! :grinning: :wink: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Sedačka - máme MC Tobi a je jedna z nejlepších, to těch na více kategorií bych nešla, nikdy není ta sedačka 100% vhodná ani pro jeden věk. :unamused:

Autosedačku na Jiřina nám zaplatila pojišťovna celou a že nebyla levná.. :sweat_smile: ale or října to už neproplácí jak se pojišťovny spojily.. :unamused:

Pikuso - taky vše nej k 18. narozkám.. :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šéf přijímá nového prodavače,
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori já úplně zapomněla, mamka tu záclonu má, i švagrovka, švagrovka jako závěs mezi dvěřma a mamka jako záclonu na francouzké dveře na terasu a nevypadá to špatně. Taky nám ten leták přišel a tam mají velký výběr.
27. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Kájuš si dnes dáchla asi 3,5 h :grinning: no je nachcípaná, tak jí spánek prospěje :slight_smile: Teď jsme byli jen v obchodě kousek od baráku.

V obchodě jsem zahlédla tvaroh, tak jsem 2 vzala a asi upeču "Míšu" :dizzy_face:

iren - ptala jsem se ještě na MMB a tam mi nějaká mamča psala, že je lepší si je osahat, páč prej prodávaj různou hustotu - ona sama má prej z MMB od někoho a prej je řidší. Tak asi mrknu v Novém Boru :wink:
27. říj 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji, jsem neslyšela o sjednocení pojištoven :frowning2:
že byhc byla nějak mimo ?? a to by mě teda jakože nasralo :angry: :angry:

Míšu taky dělám, buchtu dělám olejovou, je to jako piškot.
příště to udělámi pod ty nescafé řezy :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - né to né.. spojily se dvě, česká národní a ještě jedna (teď přesně nevím jaká, ale jsou na to pořád upoutávky v tv.) a zrušily právě super výhody české národní, který jsme využili. Měli příspěvek 4500tis. šlo za to koupit spoustu věcí, a právě i sedačka. Ale bylo to myslím podmíněné narozením dítka v roce 2009. Částka sice i nyní platí, ale mají už jen seznam určitých věcí které proplatí.
27. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš teď sem si všimla že jsem kus vtipu nějak nedodala

tak ještě jednou
Šéf přijímá nového prodavače,
27. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu proč to tam nejde vložit..............možná je moc dlouhej :confounded: :frowning2:
27. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré sváteční ráno :grinning:
Holky já úplně zapoměla hodit na Rajče fotky z pátku ... jsem čuměla, že jsou fotky ve foťáku ještě :sweat_smile: no už jsem to ale napravila, tak máte je tam: http://nakonikacl.rajce.idnes.cz/23._10._2009_-_Unionka/

My máme taťku v práci, jak jste na tom vy ?
Vařit budu dnes čevapčiči.
28. říj 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni, ahá.
Já jsme u ministerstva vnitra,taks e na to poptám přímo v kanclu.přesídlili se ted do spořky

asi tonejde vložit,že je to dlouhý, nebo nevím :frowning2:

my máme tatku dneska doma,ale jel ted ráno jednu autoškolu.

co budu vařit ještě nevím :frowning2:

Marcel, fotečky dobrý :slight_smile:
a poznámka u fotky " Táda byl nevěrnej " :grinning: :grinning: :grinning:
Filíepk byl taky pak nevěrnej,když Táda odešel :sweat_smile:
28. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mrkněte na aukci http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4226475 není to vůbec drahý, já za podobnou dala 800,- - třeba by některá chtěla pro prcka :wink:
28. říj 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky musím se s vámi podělit co se mi stalo.Jela jsem večír po sedmý hodině z Lípy domu a před Zákupama my před auto vlezla srnka,takže jsem hned hemovala a zjistila jsem že máme dobré pneu a brzdný systém,ale ten blbý pocit kor když jsem vzadu měla malého,který jen říkal pozor a pak byl tiše,asi se taky lekl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, hezký koník. :slight_smile:
Jen mě teda zarazila,že je tma psáno NOVÉ ZBOŽÍ a pak tam paní píše,že je po dětech a nějaký škrábance budou, no to pak není nové zboží :rolling_eyes:

Jani, jejda! ještě ,že se vám nic nestalo !! když vběhne srnka, není to obvykle nic dobrého. Honzík se asi opravdu zalekl :frowning2:
28. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - no vidíš, já to ani dál nečetla - jen že to je nové zboží, tak proto mě zaujala ta cena
29. říj 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
¨
Marcel, s tím jsem se setkala teda poprvé, tak rpoto mě to zarazilo.
cena fáákt super i za použité
29. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek