• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojík...
tak já jak jela v pátek na srazík,tak na rovince na Bohatice už jsem z dálky viděla 3 srny jak běží k silnici....naštěstí,tak jsem zpomalila a jasně že vyběhly přímo přede mnou
A ten blbec za mnou chtěl předjíždět,když jsem spomalovala,tak jsem na něj blikla výstažnýma a pak mi ještě děkoval....
kdyby frčel,má je všechny 3 jako spolujezdce :unamused:
29. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka tak kde všechny váznete?jsou tu jen stálice a nikdo se k nim nepřidává,no honem nebo budete hanby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jsem dělala buchtičky s krémem a Honzík je teda nejedl,přišel že jo a pak když to měl v puse tak že další sousto už nechce,takže je jasné,že je to chlap jak má být který bude hlavně na maso :slight_smile:
Na víkend chci udělat něco z kuřecího masa a asi upeču jestli mi dají ti moji chlapi prostor nějaký zákusek :wink:
29. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peto tak to by jsi neměla spolujezdce ale skončili by ti na malém Matýskovi a nedopadlo by to asi nejlíp,ale žádné takové ošklivé myšlenky,fuj,fuj,fuj :wink:
Nejhorší je že stále stojí a pak najednou jak pitomé do té silnice vběhnou a ty jsi do toho všeho ještě potkala chlapy idiota,který si říkal,nojo ženská tak jí předjedu :wink: oni nemají rádi když je některá ženská konkurent :wink:a to my jsme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori - tak co záclony, už ses rozmyslela? Moje mamka si ji kupovala v Kiku a švagrovka u vietnamců a řekla bych, že jsou stejné. Ale asi je lepší je někde omrknout.
Aukce dobrá, za tu cenu si myslím super, ale taky mě zarazilo, že nové zboží a pak psáno, že je to po dětech.

jjj26 - to teda zážitek nic moc s tou srnkou, ještě, že jezdíš opatrně, jste fakt museli být pěkně vystrašení.

moniska24 - já si říkala, proč tam máš pořád jen první větu a ono to asi fakt nešlo :wink: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dopo skočily jen do krámu pro pórek, pak šla Kájuš spát, teď jsme se najedly a jdem ven

Večer tu doufám někdo - tu určo budu sedět, páč manža bude na floorbalu :wink:

jjj - tak já asi nemám chlapa jak má být, páč ten maso až tolik nemusí :grinning: má rád i sladký jídla, což zase nemusím já, ale sním to

iren - zatím mě to ddrží, ale uvidím podle penízků - možná až po Novém roce, přeci jen je před Vánoci (budem muset koupit i garnýže, páč v obýváku nejsou žádné) :wink: Každopádně na ně juknu v Novém Boru, tam je super prodejna - mám od nich záclony a ložnici i pokojíku, tam navíc i závěsy :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Piku, ještě že jsi je viděla z dályk, že se blíží k silnici.

Já byla dneska s kámšokou na kafi v Unionce a opět neměli šodo na štrůdl, mi to dělaj schválně.
Joo a jinak tam pak přišla jedna holka s klukem co tam byla v pátek a kvůli které vyndal to letadýlko, noo tak dneska ho taky hned vytáhl ze zadu, tak jsme jako řékala , noo hurá a on,že je to jen pro VIP hosty, tak jsme to jako komentovala tak,že jako my už snad taky jsme, noo tak prej že teda joo.
příště mu hend řeknu at vytasí to letadlo :grinning:
29. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - to je mazec taková malá zubatka :grinning:
Ti říkám, mu příště řeknem, ať ho kouká vytáhnout :grinning: :grinning: :grinning:

jako tady vás zas je :rolling_eyes:
29. říj 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - ta holka je má kolegyně z práce, ale když tam byli minule, tak jsem zjistila, že si s nima nemám ani pořádně co říct, oni jsou totiž ty VIP i normálně, drží si ten vyšší standard a koukala jsem, že si s tím číšníkem i tykaj no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mori - myslíš šicí ráj co? Od těch mám záclony do celého baráčku, i když to teda stálo majlant, ale dobře tam poradí a zákazníkům se fakt věnují a myslím, že ty ceny nemají tak přemrštěný jako třeba v OBI a tak.

Dneska jsme byli s Elí u kámošky v Janově a vyfásli jsme ořech, jakož to strom už tří letý a za 4 roky by měl plodit, tak jsem z toho měla radost, páč byl zadara a já oříšky ráda. :wink: :sweat_smile: :wink:

Zítra jedeme do Lbc k mamce, uložím si u ní do sklepa kytičky na zimu a kouknem do Nisy na nějaké příhodné dárečky k vánocům, ať už tomám pomalu vše a nemusím bláznit v prosinci.
29. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - jj přesně tam - opravdu tam mají výběr a jsou velmi ochotný poradit, což se dnes fakt málo vidí :confused:
29. říj 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a my razíme do Nisy s Janou v sobotu :grinning: bez dětí, ty budou u babiček :wink: taky pokouknem po dárcích a já hlavně doufám koupím ten vrtulník poblázněnej :grinning: Nechce se někdo přidat do babince ?
29. říj 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ TAK ŽE BY SE TO TU NAVEČÍR NAKONEC PŘECI JEN ROZJELO? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori: ja jsem si taky myslela ze v nise nakoupim dárky a ani prt... samy hadry :o(
29. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - pro vrtulník tam jedu najisto :sunglasses: ty vím že tam mají. Jinak nic moc kupovat nebudu a hadry kdyžtak sobě :grinning: Ráda bych pak jukla do KIK, ale to možná nechám až na příští týden v ČL. A možná do Jysku mrknout :wink:
29. říj 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nad globusem je peknej KIK taky jsem tam koukala maj tam toho vic jak tady... nakonec jsem tam brachovi koupila kravatu :o)
29. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak vy máte takový super výjezdní výletík. V sobotu se mi to bohužel nehodí, už něco máme, ale takovýhle výjezdní zasedání já můžu. Takže příště jedu!!!! :sunglasses: :sunglasses:
29. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: segra si tam koupila autíčko na vysílajdu a ono nefungovalo ta byla tak nasr.... ale nastesti u nas byli znamý z Liberce tak ji to vyměnili :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - víš co ta pohodička bez otrávených chlapů z nákupů a neposedných dětí :sunglasses:

heresto - jako co mi to tu píšeš, nestraš mě :grinning: :wink: no já si beztak řeknu že to chci vyzkoušet :wink: a zkusí říct že to nemá nabitý - tam půjdu jako první a kdyžtak mu nechám čas na nabití a pak se tam vrátím :wink:

ááá drahý jede dom, tak já jdu provést hygienu
29. říj 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,dneska mi skoro celej den nesel internet :angry:

Piku-uff, tak hl. ze to dobre dopadlo, nas jednou sejmula srnka v Pihelu - jeli jsme smer Lipa a ona se najednou vyritila z levyho prikopu,manzel zacal brzdit,ale pozde - naprala nam to primo do boku,chudinka :cry: no bylo za chvilku po ni,ale mam to porad pred ocima - meli jsme akorat rozbity zrcatko a promacklej bok.
A pak jednou to uz sem byla tehotna, jsme vezli i nase a v Srni hned za kopeckem a zatackou srnka v silnici - na moji strane,manzel nastesti zareagoval rychle a objel ji,to byli snad milimetry holky-se divim, ze sem z toho neporodila.
Mame ted ty pistalky na aute,ale nevim jestli fungujou.
29. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Mori,ten vrtulnik ma bracha :grinning:
29. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - a dobrý, je spokojenej brácha ?
29. říj 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hele,nejak mu to spatne litalo,ale nevim proc-on to mel z aukra. Jinak muj manza ma zas kamion na dalkovy ovladani :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - vím že dost bývaj srnky před Srním. A piku tam přeci taky tehdy před Proovodínem potkala, jak jsme byly Na Rychtě
Co sou ty píšťalky ???
29. říj 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty pistalky se pridelavaj na predni kapotu a kdyz jedes tak piskaj a melo by to odhanet zver,sem se ptala strejce myslivce co si o tom mysli a prej to funguje tak, ze se ta srnka zastavi - pokud ji neco nehoni :wink:
29. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

včera jsem se k vám ani nedostala,tak snad budu na všechno reagovat :sweat_smile:

Jani srny jsou prostě K.... U našich jich je taky mraky :confused: už sem naučená v určitých úsecích jezdit krokem :confused:

Jen nechápu letadlo-unoinka............. :frowning2: ........vysvětlit sím

Jíťos tou holčičkou teda mazec,já bych brala aby vylezli a šli hned makat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo píšťalky na auto jsme mělu už dávno,taťka to jednou dotáhl z kanady,ale pak auto prodal a nebyly........my většinou pouštíme všechny čtyři blinkry......... :wink:
30. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - mrkni na fotky ze srazu - Kája a Filípek tam jezdí na takovém autíčku (letadlu) s Medvídkem Pů - to jsi tam už v pátek asi nebyla - no číšník to vytahuje zezadu jen pro určité lidi :rolling_eyes: Dětem se to moc líbilo, tak se příště o to přihlásíme :wink: páč jako tam jsme už taky pečený vařený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trocha z vtipného soudku :grinning: :grinning: :grinning:

Jsi blondýnka.
Cestuješ autobusem.
Potřebuješ si nutně prdnout.
Naštěstí hraje hlasitá hudba.
Tak si ulevíš vícekrát, samozřejmě úplně perfektně v rytmu dunicích basů a bicích.
Při vystupování si všimneš cestujících, jak se na tebe pohoršeně a s hnusem dívají.
Tehdy si uvědomíš, že máš na uších sluchátka a posloucháš svoji MP3.
30. říj 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, tak u mě změna, zítra bude s Kájuš doma tatík, k babičce nemusí - měl přijít kluk na PC a přijde až v neděli. Tak si pěkně spolu užijou sobotu :grinning:
30. říj 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Marcel, no ojako hustej vtip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no my jdem večer do Merkuru na vzpomínky alá Bílá růže, tak jsme zvědavá.
Bych s vámi hne djela na nákup,ale na tak dlouho ještě nemůžu bez Fildy a večer bych byla utahaná :frowning2:
tak snad dobře nakoupíte:slight_smile:

Dnes jedem kolem poledne s mamčou na hřbitov a rovnou k babče, manža odešel v 10 do práce a příjde až večer.

o těch píštalkách jsem teda holky ještě neslyšela :unamused:
30. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme s Filípkem Tadeáškovi všechno nejlepší k svátečku a posíláme pusinku :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek