• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj nejprve přejeme vše nejlepší k dnešnímu svátku Tadeáškovi :slight_smile:
Jinak my byli u doktora na kontrole a jsme už zdraví,ale v tomhle počásku máme pomalu ven aby se nám to nevrátilo.Taky jsem si řekla hned o napsání dávek na očkování proti klíštové encefalitidě,tak te dmusí být alespon 14 dní zdraví a mužeme hned píchnout první dávku :wink: snad to bude Honzík snášet dobře,ale věřím že ano :wink:
30. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no joo, bych zapoměla na Tádu a přitom na to myslím už od včera :sweat_smile: tak krásný svátek Tadeášku a nějaký pěkný dáreček k tomu :wink:

val - co to je ta Bílá růže ???
My na hřbitov až v neděli. Koupily jsme s mamkou takovej pěknej kříž, potažený mechem a dozdobený sušenýma blbůstkama - moc pěkný. Taková střední velikost, páč už tam máme velikánský chryzantémy, tak aby to nebylo přeplácaný. Ale nesehnaly jsme nikde nějakou veeelikou svíčku ve skle - jako máme větší, ale v Polsku jsme vždy sehnaly větší :wink:
30. říj 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj - dobře že už je zdravej :slight_smile: Kája ještě trochu kašle, ale nic hrozného, tak ven chodíme
30. říj 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My o víkendu budeme taky muset na hroby,manželovýmu tátovi a babičce,alespon že nebude Honzík doma,bude to v poklidu,jen jsme pak oba s manžou vždy smutní než se vrátíme do reality a že ty lidi tu s námi nejsou :frowning2: ale čeká to každého z nás.
30. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: njn byla to jeji hloupost že si to nenechala vyzkoušet ale neva vymenil ji to a uz je spokojená :o)
30. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani - my na hřbitov chodíme taťkovi docela často, je to na dobrém místě, tak když jdem na prochajdě okolo, tak zajdem zapálit svíčku. Karolínka tam v létě zalívá kytičky a chodí vyhazovat vypálené svíčky :slight_smile: a vždy dědovi řekne "čau" :dizzy_face:
30. říj 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - však jo, od toho je záruční doba - na to já taky spoléhám :wink:

Mě teď Kájuš spí, pak se nají a půjdem ven.
30. říj 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my budeme tohle všechno muset vysvětlit,nebot má jen jednoho dědu a babičku kteří o něj jeví zájem a ten vlastní od tatínka že se na něj dívá z nebíčka
30. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě Honzík taky usnul cestou domu v autě tak jsem ho nesla na ruce že ho doma jen položím a bude dál spinkat,ale on se mi procitl najednou brek,asi jak se lek,kde je a zatím je vzhuru ale taky se nají a pujde spát aby byl k babičce a dědovi vyspalý a mohl je trochu pozlobit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak se taky těším na procházky venku,je to sice týden co jsme nebyli pořádně venku,ale pro mě je to znát :wink:
30. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
val - do Merkáče zavzpomínat na růži jdou i naši sousedi Jurenkovi, možná je znáš, lákali nás ať jdeme taky,a le není hlídání, takže nic. My jdeme 21. tady knám na poslední leč, tak už se těším. :sunglasses: :sunglasses:

Píšťalky na srnky máme doma v šuplíku, manža když jezdí z Mělníka přes Dubou a tm ty vesničky, tak už ví, kde jsou a kde ne, vždycky na něj nějaká vykoukne, už to má vypozorovaný, ale člověk nikdy neví co ty tvorečky napadne, je mi jich vždycky hrozně líto a řvala bych jak nemluvně, když se něco stane. :confounded: :frowning2:
30. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani - Karolínka už dlouho ví, že tam dělá děda hají, protože byl nemocnej. Máme tam i fotku, tak myslím, že to aspoň částečně chápe
30. říj 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori a on umřel když už Kája byla na světě,promin že se ptám.Honzík tohohle dědu nemuže pamatovat,umřel když bylo manželovi cca 15 let,ale podle fotek to byl sympaták :wink:
30. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani - ne ne, to ještě Kája zdaleka nebyla, to jsme s Martinem teprv začínali ... ale berem jí na hřbitov od narození a vždy jsme jí říkali že tam je děda a snažili se nenásilně nějak vysvětlit ... a když tam je ta fotka, tak je to pro ní myslím lépe pochopitelný - foto máme vystavený i doma já i mamka
30. říj 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jj, jsem viděla ty mechové kříže.
my jedem s mamčou jejímu tátovi na hřbitov a stavíme se rovnou u babči.
Tátovi půjdu asi taky v neděli.
10.10. jsem mu kupovala minikarafi´átky a ještě jsou krásný, hrozěn dlouho vydrží a vypadají jako čerstvý.
ted už tam dáme umělé do vázy a chryzantémy tam taky máme, ty jsou nejvděčnější.

ach joo, chce se mi zase brečet,když to tak čtu jak Kája chodí zalívat a pak řekne "čau " :dizzy_face:
Filípek bohužel nemá žádného dědu :frowning2:

já chodím na hřbitov každý týden, bo je v Sosnové, ségra ta jde jednou za uherský rok :frowning2:

no konec chmur :frowning2:

Iren, jedni Jurenkvoi bydlí v Sosnové, že by nějací příbuzní ?
a pak u nás ve vchodě bydleli kdysi Jurenkovi, ta chodila se ségrou do školy
30. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.............
Tadeáškovi vše nej nej k dnešnímu svátečku :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
30. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky

děkujeme za přání,ale ten zlobivej kluk nic nedostane :sweat_smile: jenom pusu na čelíčko......... :grinning:

Jani to je dobře že už je Honzík fit........bych se doma zbláznila...........ještě že zatím nebyl nemocnej

Já na hřbitovy moc nejsem.............jsem zastáncem,rozprášit popel a doma v soukromí zapálit svíčku a vzpomínat..........tak to dělám a pár příbuznejch my vyčítá že tam nechodím........já to tam nemám prostě ráda
30. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mini,kecáš....dárek určo bude :slight_smile:
A na hřbitov já taky nerada,ale na dušičky tam dojdu za babičkou..........
30. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekecám,zlobí a stejně mu furt něco kupuju a nemá z toho rozum tak mu to nebude vadit...............to až bude chápat ho nepřečůrám

Dneska jsem si vyzvedla balík.......paní psala oblečení na tuhle dobu ve velikosti 98.....tak sem si řekla za rok mu to bude a za 100 to neber a z deseti věcí je ve velikosti 98 jedna vesta........ostatní je malé ale tak že to ani teď nemůže nosit.........to se mi stalo poprvý,tak jsem paní napsala a čekám co odpoví :angry:
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, no to byla nějaká dost vyčůraná coo? asi nějak neumí velikosti.
napiš, co ti odepsala.
někdy se fakt narazí na vyčůraný lidi :frowning2:
30. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Tádovi přejeme vše neeejjj... :grinning:
30. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel - si mě přidej na facebooku, taky chci vidět jak jsi šikovná.. :grinning:
30. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joji - právě se stalo :wink:
30. říj 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No krááása, jsi šikovná, já tohle asi jen tak neudělám, no možná jo, ale vypadalo by to jinak.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: trochu nepoužitelně.. :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jde vidět,že už prostě Marcel párkrát něco udělala a že to má v ruce.
Ten můj výtvor je trošku horší,ale ot jsme byla pekelně nasraná na manžu a tak jsem rulovala a rulovala a moc u toho nepřemýšlela :grinning:
30. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel pěkný.................no jsi prostě šikulka

a tady je odpověď od paní.....Dobrý den Moniko. Myslím že všechny věci byly vel. 98 a to myslím tak že minimální!!!!!!!! proto jsem tam napsala tuto vel. Mimochodem stačí se třeba zeptat! a mojí dceři jsou dva roky a všechno ještě nosila a to není hubeňour,prodala jsem to proto že už to neunosí. Pak máte tedy větší dítě než by odpovídalo velikosti 98! Klidně mi napište číslo účtu a vrátím peníze a balíček mi pošlete nazpět.Bublíková

NECHÁPU
30. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, cožééééé?????

chceš vrátit prachy nebo to necháš ,?
30. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - no nevím no, naší Andě jsou tři a vše nosí 98 (jen něco málo 104), tak to bych chtěla tu její dcerku vidět, když už jí to ve dvou letech není, hold to asi 98 nebude. Jsou to ale lidi divný.. :frowning2:
30. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky při sobotě :slight_smile:

já jsem jí napsala že když má nadpis VELKÝ MIX věcí NA CHLAPEČKA do tohoto počasí ve velikosti 98,že sem nepočítala že tam budou malé věci :frowning2: ano přiznávám :confounded: ,že když jsem si pak přečetla text pořádně bylo tam malým písmem v závorce napsáno nosily jsme od půl toka do roka a půl,teď budu luštit vždy text a hledat detaily,ale já prostě viděla ten velkej nadpis,velikost a popis věcí :zipper_mouth:
paní mi napsala ještě tohle .......Moniko, velký mix tzn. že hodně věcí,kdyby to bylo myšleno jinak bylo by tam veliký.. .. a mix právě proto že jsou to různé velikosti.Já na věcech nechci vydělávat jen aby posloužily ještě někomu jinému. A pokud kupujete věci a NEČTETE TO! pak je to opravdu váš problém. A hlavně si myslím že ať půjdete kamkoliv i do nejlevnějšího sekáče, tak za takové peníze určitě nekoupíte ani polovinu podobného oblečení.
Já si holt pod slovem mix představuju různé druhy né velikosti...............a podotknu že zas tak pěkný kousky to zdaleka nejsou,kdyby to nesla dosekáče tak jí to asi nevemou........................HOLT JSEM PAKO,ALE JSEM RÁDA,ŽE SI TO PANÍ VEME ZPĚT
31. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Moni a to bylo deset věco a jedna věc byla za 100 ?
pokud jo,tak bych jí to taky vrátila, hold proděláš na poštovným :frowning2: ale pokud mu to není,tak co by jsi s tím dělala že ?
31. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek