• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky!
Týden jsem byla bez internetu-to byl teda trest!!!!!

Bobisku, budu na Vás myslet a nenech se strašit kamarádkou, určitě Vám to dobře dopadne.

Peradko, já uvažuju nad plenkama Pampers, od dost maminek jsem slyšela, že jsou dobré. Tak je vyzkoušíme...Jinak jsou prý taky dobré nějaké fialové plenky z Tesca a jak píše Bobisek, tak Huggies. Já ale nejdřív asi vyzkouším ty pampersky.
16. čer 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mi také používáme Huggies velmi nám vyhovují!
Bobísku k těm opruzeninkám já používám rybilku z lékárny nebo od nivea. Malá má stále připrdnuto a tak měla také opruzeninku a doktorka mi poradila ať jí dám na 2minuty na přímé sluníčko a jako ten zadeček roztáhnout. Hned druhý den to zmizelo.
16. čer 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tady konečně po 3 dnech. V pátek jsem poklízela, v sobotu přijela moje svědkyně (odjela až dnes). V sobotu jsme se jeli podívat do Kunratic na "Lávku", večer jsme šly s tou kamarádkou posedět a pokecat - taťka hlídal :wink:(no domů jsme přišly asi v 1.30 h ráno :sweat_smile: a měly jsme tak trochu naváto :grinning: ). Ale super, pokecaly jsme a zasmály :slight_smile: A v neděli jsme jeli do Liberce na Jarmark. Takže fajn víkend.

Dnes jsme byli v Liberci s Karolínkou na kontrole na rehabilitaci. Rehab. sestra byla spokojená a byla překvapená, že už se sama otáčí na bříško. Zatím máme cvičit dál - pořád ty ručičky. Na kontrolu v srpnu.

bobisek - nám dr. nikdy rybí mast nepředepsal. Od začátku kupuju Bepanthen a je to OK. Hlavně když jsou vedra, tak jí doma nechávám provětrat úplně nahatou bez plínky - to jí je nejlíp :dizzy_face:

perada - my máme nejraději Sleep & Play. Jednou jsem zkusila Huggies (4 - 9 kg) a ty nám dost často protekly (neměli dost pevnou gumičku okolo nožiček). Taky jsme 1x zkusili Wickies z Kauflandu a to byla doslova katastrofa (špatně sály a zvrchu byly igelitové, takže absolutně neprodyšné). A teď jsme na doporučení holek z koníka koupili fialové Tesco plínky - zatím jsme je nevyzkoušeli, teprve přijdou na řadu.
18. čer 2007 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Bobisku, tak dneska držím palečky!! Očičko se snad zpraví. Písněte jak jste dopadli.

Prado, no co ti to dělají..nechat tě bez netu!! :slight_smile: Já bych si to nedokázala představit :slight_smile:))

Mori s Karolínkou parádní, že to tak zvládá.

Díky za názory plenek, máme zakoupené ty Tesco - 3 balíky z akce, a jinak pampers Newborn...Sleep & Play mi ostatní holky moc nedoporučovaly
:unamused:. Koupíme ještě koupit balík Huggies (hodně šikovný je prý i ten výřez na pupíček) a bude to holt o vyzkoušení :slight_smile:)

JInak máme za sebou 4D a je to naprosto úžasný zážitek!! DO našeho miminka jsem se zamilovala ještě víc, když jsem ho viděla. Hlavně pusinka je krásná :slight_smile: No ořvala jsem to ještě doma :grinning: Obrázky a popisek jsou na našich stránkách www.jaksezije.unas.cz a snad se nám tam podaří umístit alespoň kousek z DVD, protože to je opravdu zážitek. Máme natočených 20 minut :slight_smile: Péťa nás pěkně potrápil..vůbec se nechtěl ukazovat a fotit, ale po procházce se uvelebil jinak, takže už líp spolupracoval :slight_smile:
19. čer 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Včera jsem byla na kontrole v Mladé Boleslavi, vše je v pořádku- dělali mi zase monitor a ultrazvuk, takže ještě jedu na kontrolu příští pondělí a pak ve čtvrtek nástup bojím bojím,ale na druhou stranu se těším a to má větší váhu, než strach z toho císaře :slight_smile: .
Já jsem zatím koupila pleny huggies new born, tesco pleny.

Perado-prosím tě koukala jsem do tvého alba a mám na Lukáška stejný košík,ale bez nebes-objednala jsem si ten držák na nebesa na netu a tchýně mi je ušije, ale mám na tebe prosbu jak jsou dlouhá ta nebesa-chci to mit nachystaný než se vrátíme z porodnice a ono jí to taky bude trvat než to ušije-napsala by jsi mi míry jak je máš dlouhá? děkuju
19. čer 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,nějak sem nestíhám nakukovat,okna jsou hotová,podlaha položená a ted to okolo a havně ulkid,tak jdu na to a až bude čas,zase napíšu a vše si poctivě dočtu.
19. čer 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

Dneska čekám balík(matrace, deka a zavinovačka do autosedačky)-už se na to moc těším!!!!

Jinak jsem před chvílí našla psíkovi klíště, tak jsem volala manželovi SOS, protože já jsem klíště ještě nikdy neměla, tak ani nevím, jak se vytahuje. tak snad brzo dorazí a pejskovi se uleví.
20. čer 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata doma je děs a hrůza. Včera večer jsem dorazila s Dádou domů a všude bordel jako v tanku. Dělaj nám ty plastový okna. Ještě se s tim mrcasej dneska. Ale je to nádherný. Teď mě čeká jen úklid a dřina.

Včera jsem byla s prckem na kontrole po 6ti nedělí. Už měříme 60 cm a 4900 g.

Očíčka (teď už obě) jsou furt zahnisaný. Neustále lítám s vatičkou a otírám. Mačkám slzný kanálky a hnis leze jako blázen. Je to dost nechutný a Dáva je z toho celej mrzutej. Doktorka řekla, že to, jak o to pečuju je perfektní, ale ještě počkáme, než nás pošle k očařovi. Prý je šance, že se to ještě ztratí. Že je ještě moc maličkej a míma to mívaj. Ale potvrdila mi, že by to opravdu mohli být ucpaný kanálky a když to říkala, tak udělala tak bolestivou grymasu, že představa, že mi někdo bude vrtat do miminka, je k uzoufání.
Tak mačkám a otírám o 106, aby se toho zbavil. Je to vždycky boj, ale snad né marnej.
20. čer 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisku, tak to Vám držím pěstičky, aby se vám to podařilo vyléčit doma.
20. čer 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobísku,jo jo,to znám :slight_smile: my je máme týden a ještě ted uklízím a doladuju.Ted jsem natírala trubky k radiátoru a je tady tolik práce,že nevím,kde budu pokračovat.Ale zase práce neuteče že :slight_smile:
20. čer 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem stihla uklidit včera 2 pokoje. Všechno se leskne a voní leštěnkou :grinning:
Takovej úklid jsem nedělala ani na Vánoce (s pupkem to nešlo).
Dneska obývák a mám hotovo. :wink:
Včera jsem byla v takový honičce, že jsem uvítala, když se sousedka zeptala, jestli si nemůže půjčit kočárek na procházku. Je jí 16 a je to šikovná holka, tak jsem jí ho šoupla. Při gruntu jsem ale stejně furt myslela na prcka, jak mu je a neustále jsem čuměla na hodinky. Vrátili se asi za hodinu a něco. A V POŘÁDKU :sweat_smile:
21. čer 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já přišla právě od holiče, byla jsem se ostříhat. Předevčírem mě mamka obarvila, tak zas vypadám jako člověk. Teď se šel ostříhat mnažel, abysme byli celá rodinka v sobotu krásná :wink: :dizzy_face: - máme totiž Vítání občánků.
Ale je to fajn pocit, být ostříhaná. Mám to docela skrácené. A Kája mě třeba nebude tolik tahat za vlasy - ona je vždy nevědomky chytne a nepustí.
21. čer 2007 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to je fajn, že jsi pro sebe něco udělala. Já když se vrátím od holičky, tak si připadám jako znovuzrozená a hlavu jako bych měla o dost lehčí. Já jsem byla u holičky 8.6., taky jsem si to nechala trochu zkrátit a nabarvit, ale mám pocit, že te´d co jsem těhu, tak mi to nějak nedrží a rychle se to smívá.

Bobisku, ty jsi teda akční...smekám před Tebou. Kde jsi na to vzala síly?
21. čer 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prada - síly se mi nějak naschromáždili od porodu, ale už jsou zase v nedohlednu :slight_smile: Jsem ztrhaná jako borůvka, ale díkybohu to tu zase vypadá jako u lidí.

Holky já bych taky chtěla ke kadeřnici. Mám to v plánu, ale furt to odkládám, takže až se tam dostanu, tak si na mě bude muset vzít strunovku :grinning:
Byla jsem tam v dubnu, takže už vypadám jako EL BUNDA :sweat_smile:

Zítra by nám měli dělat žaluzie, takže jestli mi to tady zase zasvinčej, tak jim přelámu pazoury :dizzy_face: Hadr nechci vidět nějakou dobu (tak 3-4 roky :grinning: :grinning: )
21. čer 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem na tom podobně jako bobísek také jsem ulkízela ale ještě mi něco chybí dodělat :confounded: .
:slight_smile: Mori hezky si to zítra užijte ať tu vaší Karolínku hezky přivítají. :slight_smile:
Nás to čeká asi v září. Jinak se musíme pochlubit Adélka už dvě noci spinká od20h do 4hod což jsme nebyli zvyklé(stávala v 1h a pak ve3h). Je to paráda se vyspat. O kadeřnici ani nemluvím :frowning2: také jsem byla před porodem a teď se tam nemůžu dokopat. Zítra jede náš taťka opět závod na kole tentokrát na Bezdězu tak pojedem fandit. Jo a také se zítra pojedem podívat do Bělé p.B. protože tam létají balony!!
22. čer 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - my se chcem podívat na balony v neděli. Spojíme to s výletem do Doks - máme totiž první výročí a tam jsme se před rokem brali :dizzy_face: Doufám, že bude hezký počasí.
22. čer 2007 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsme měli to Vítání občánků. Bylo to pěkný :slight_smile: Na klávesy hrála paní písničky z pohádek, 4 děti nám zarecitovaly básničky o miminkách, pak přivítala občánky místostarostka (moje učitelka ze ZŠ). Ještě tam byly 2 ženský - 1 to uvedla a druhá se fotí s miminkama (mimochodem - jsou to ty co Káje píchali uši, takže známé). Ta co se fotí s dětma (znám ji od malinka a říkám jí teto) se fotila i se mnou na mém Vítání občánků :wink:
Byly to asi 4 skupinky po 4 - 5 dětech (dělá se to v různých časech během dopoledne) + rodiče a sem tam babičky/dědečkové. Fotky od fotografa budeme mít v pondělí.

Pak jsme byli u mamky na obědě a manžel šel pak dělat elektriku. My jsme tam zůstali celé odpoledne, tak Kája blbla s babičkou :grinning:
23. čer 2007 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, takže fajn den,co?
Jak já už se těším, aby už bylo září...
23. čer 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - jj, pohodičkovej :slight_smile:

Dobré ráno! My jsme včera byli na výletě v Doksech. Měli jsme totiž 1.výročí svatby, tak jsme se jeli podívat na zámek, kde jsme se brali a pak jsme se celý den toulali v okolí Mácháče. Byl to fajn den :dizzy_face:

Ale za to dnešní noc :confounded: Kája nechtěla spát, nakonec usnula u nás v posteli (což neděláváme), pak jsem ji přenadala a za 2 hodiny se vzbudila - řev a chtěla se chovat. Jak jsem ji položila, tak nanovo. Asi po půl hodině usnula a do rána se asi 2x vzbudila, ale hned usnula. To se stalo i tu sobotu, co jsem byla s tou kámoškou posedět. No myslela jsem, že měla tucha, že nejsem doma. Ale teď jsem doma byla ... asi ji zlobí zoubky :confounded:

Jo a včera se Kája naučila prskat a dělá to teda furt! :astonished: No to je ještě v poho ... známá říkala, že její vnučka o 2 týdny mladší než Karolínka zase furt plive :astonished:

Až přijde odpoledne manžel z práce, tak jdeme pro fotečky z Vítání občánků - už se na ně těším. Budou i na CD, tak je hned vložím sem :wink:
25. čer 2007 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vaří se ve mě krev, jak jsem vzteklá. Je před 20:00 večer a ta Lopata stará nad náma už přes hodinu vrtá. Malej je z toho ubrečenej, protože když zabírá na spaní, tak oni do toho začnou mlátit a vrčet. Je to taková ta typická babka, co by psala na všechno petice a je vlezlá, aby sehnala drby. Stěžovat si nemůžu, protože noční klid je od 22:00, ale ví moc dobře, že máme miminko. Chápu, že přestavuje byt a když dělaj rámus přes den, tak to beru, ale v tuhle hodinu?
Asi jí ráno v 6 píchnu do zvonku sirku :grinning:

Tak jsem si postěžovala a celkem se mi ulevilo. Už je 5 minut klid, tak toho snad nechaj.

Mori - jsem zvědavá na fotečky, tak hopiky sem s nima

Prada - užívej si těhuláctví, protože to strašně rychle uteče a pak budeš vzpomínat, jak si v klidu ležela na gauči :slight_smile: Mě to uběhlo nějak rychle :sweat_smile: Parádně jsem si to užívala a měla jsem těhu moc hezký a klidný. Ke konci jsem si říkala, že jsem hrozná a neohebná a taky jsem se strašně moc těšila na miminko. Čekala jsem na bouřky a říkala si, že při týhle mě to chytne ..... a nic, prcka mi museli vyvolat, jak se mu u mě líbilo :wink:
25. čer 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - tak to by mě taky štvalo, protože Kája chodí tak ve 20.30 h spát. Možná bych je slušně poprosila, zda by mohli večer končit dřív. Zkus to :wink: Snad to ta babka pochopí ...
Fotečky už jsou tam :wink:
26. čer 2007 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - fotečky jsou krásný a úplně jsem se rozplývala nad malou. Ty šatičky jsou kouzelný a Kájinka je v nich slaďoučká.
My budeme mít pravděpodobně vítání občanků až v září, protože přes prázdniny se to nedělá. Tak až tam půjdem, tak seženu Dadynkovi super obleček, aby byl na fotkách frajer.
26. čer 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisku, tak to já bych taky řádně vytočená...

Mori, moc pěkné fotečky, Karolínka je šikulka.
26. čer 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem napsat, že ráno na nás zazvonila babka nad náma. Mimochodem dělá správcovou, tak roznášela předpis nájemnýho. Strašně se divila, že ta vrtačka mi budila dítě. Jen tak prohodila, že to bude trvat ještě měsíc, ale bude se snažit nevrtat večer.
Mě normálně omyjou :fearful:
Kéž by jí ta renovace aspoň vydržela několik let. Jenomže ona přestavuje každej půlrok. Pak že důchodci nemaj peníze :slight_smile:
26. čer 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky bobísku fakt tě lituji. Já bydlím v domě ale máme souseda který je takový ferda práce všeho druhu a stále něco kutá. Také jsem z něj hotová. Když má doma manželku tak nic nedělá.
Mori moooooc vám to tam všem sluší ale Karolínka vede je kouzelná. Krásná památka.
Já už se také těším na vítání!
26. čer 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak co asi Heave. Psala jsem jí před časem do IP ohledně těch nebes a nic..snad jsou OK a brzy se tu ukáže buď ještě jako těhu nebo s Lukáškem v postýlce :slight_smile:))

Pikusko jak vy? Co výsledky a tak? Snad ještě neuklízíš :slight_smile:)) Blíží se konec roku, prázdniny, klídek, pohoda :slight_smile: Co dovolená??

Stani, jak bylo na balonech? :slight_smile: A Adélka je tedy šikula se spaním? Jsem zvědavá jaký bude náááš drobeček :slight_smile:

Bobisku, tak úklid zdolán? Je to krásný ale viď ty okna :slight_smile: se sousedama mazec. Já tu taky trpěla se sousedama. Všichni využili toho, že když už mají doma brajgl, tak si udělají ještě nějaké renovace, takže vrtačky jeli na plné obrátky. Sice noční klid má být od 22.00, ale takovýto hluk vrtačka a tak max do 18.00. A i kdyby ne, tak jak píše mori, zašla bych tam a prostě řekla, ať berou ohledy na mimi ...
Mě taky může klepnout z toho, když tu někdo brtá v osm ráno a pak je klid..jako by to nepočkalo :confounded:
27. čer 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zitra mám nástup do nemocnice a v pátek jdu na císaře, tak mi držte pětičky ať nám to dobře dopadne, v pondělí jsem byla na kontrole a Lukášek už 4kg, ozvala bych se dřív,ale měli jsme jako na potvoru rozbitý PC.Tak se mějte hezky myslete na nás a držte pestí=štěstí.papa
27. čer 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
heave mooooc na vás budeme myslet a držet všechny pěstičky co máme. Užij si ten okamžik až poprvé budeš držet Lukáška který jak píšeš je kluk jako buk!!! :slight_smile: Hodně stěstíčka :slight_smile:
Peradko utečou prázniny a už budeš na řadě ty viď! To je síla jak ten čas letí. Jinak na balonech jsem byla zklamaná protože ten čas co jsme tam byli to zrušily kvůli větru málem mě kleplo.
28. čer 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2007 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave držíme, držíme!!! :slight_smile:
Stani no ani mi nemluv.... :dizzy_face: už se moc těšíme na drobečka. Poslední dobou mi rošťák pořád pochoduje po močáku :confounded: :sunglasses:.

Mori kvůli tomu si přeci nemusela zakládat dalsí diskuzi né? Tolik nás sem zase nechodí a mohly jsme se domluvit tady....
Já jsem klidně pro, místo časem nějaké navrhnu :slight_smile: Nic krom Unionky mě nenapadlá . Kdyby bylo hezky, byla by lepší zahrádka..
28. čer 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek